Wristcam دوباره دوربینی را برای Apple Watch با قیمت 299 دلار به ارمغان می آورد


ویژگی بزرگی که اپل واچ شما از آن بی بهره است چیست؟ اگر گفتید دوربین ، انتظار شما تقریباً تمام شده است. Wristcam نامیده می شود و دارای یک جفت دوربین است که می تواند عکس ها و فیلم ها را به بند Apple Watch شما ببرد. دوربین های ساعت هوشمند ژانری فراموش شده هستند ، نمونه هایی از گذشته مزایای سوال برانگیزی را به موج اول ساعت های هوشمند جدی سالها قبل اضافه کرده اند. و به نظر می رسد که علی رغم نام جدید ، Wristcam خود کاملاً جدید نیست.

مچ دست برای مچ دست

Wristcam دارای یک دوربین اصلی 8 مگاپیکسلی است که جهان را نگاه می کند و یک دوربین دوم 2 مگاپیکسلی برای گرفتن عکس های سلفی دارد. برنامه Wristcam یک منظره یاب را در صفحه نمایش به همراه یک دکمه شاتر نمایش می دهد و دوربین اصلی می تواند فیلم 1080p را ضبط کند. این به جای اضافه کردن ولتاژ اضافی به سلول ساعت خود ، باتری مخصوص به خود را دارد و با استفاده از کابل USB شارژ می شود. انتظار می رود باتری Wristcam یک روز دوام بیاورد. همه عکس ها و فیلم ها در حافظه 8 گیگابایتی خود ذخیره می شوند.

علاوه بر عکس و فیلم ، Wristcam از ویژگی به اشتراک گذاری فیلم های زنده یا فیلم های ضبط شده با دوستان برخوردار است. عکس ها و فیلم ها می توانند مستقیماً از ساعت به اشتراک گذاشته شده یا برای ویرایش به آیفون شما منتقل شوند. سیستم ضبط سریع استفاده از آن را آسان می کند ، با یک لمس برای عکاسی ، فشار طولانی برای ضبط فیلم و لمس دوگانه برای تغییر از جلو به دوربین اصلی. از طریق بلوتوث و Wi-Fi به Watch و iPhone متصل می شود.

حتما بخوانید:
بهترین بازی های Google Chrome برای سال 2020

چرا چنین چیزی را می خواهید؟ طبق گفته Wristcam ، این برای اطمینان از این است که شما همیشه به یک دوربین دسترسی دارید ، حتی اگر آیفون خود را در خانه بگذارید یا در دست نباشد. دو LED وجود دارد که به افراد در اطراف شما می گوید دوربین برای جلوگیری از نگرانی در مورد حریم خصوصی فعال است. فداکاری شما در حمل است. ماژول پیازدار 23 گرمی Wristcam به بند مخصوص Apple Watch خود متصل است که در چهار رنگ مختلف وجود دارد و به اپل واچ معمولاً باریک اضافه می کند.

کشویی ، CMRA

قرار دادن دوربین روی ساعت هوشمند ایده جدیدی نیست. سامسونگ دوربینی را روی Galaxy Gear اصلی (که در سال 2013 منتشر شد) و دنباله آن ، Galaxy Gear 2 قرار داد ، اما بعد از این مدل ها این ویژگی را کنار گذاشت. از دیگر ساعت های هوشمند دارای دوربین می توان به کاج نپتون فاجعه بار و موارد عجیب و غریب مانند ساعت هوشمند Arrow اشاره کرد. دوربین های اپل واچ نیز جدید نیستند ، زیرا تیم پشتیبان Wristcam قبلاً درباره این ایده تحقیق کرده اند.

Ari Roisman ، مدیر عامل و بنیانگذار Wristcam ، برنامه پیام رسان تصویری Glide را راه اندازی کرد و در CES 2017 از یک محصول اضافی به نام CMRA رونمایی کرد که گروهی برای ساعت اپل با دو دوربین در داخل بود. طبق یک پست در صفحه پشتیبانی CMRA که در وب سایت غیرقابل وجود خود قرار دارد ، از آن زمان این شرکت بعنوان Wristcam طبقه بندی شده است ، عملکرد و طراحی محصول تا حد زیادی مشابه است.

حتما بخوانید:
ممکن است DJI در شرف انتشار این FPV Racing Drone باشد

Digital Trends برای درک بهتر وضعیت با Wristcam تماس گرفتند و از طریق ایمیل پاسخ زیر را دریافت کردند: “Wristcam در ابتدا به عنوان CMRA در سال 2016 راه اندازی شد. این تیم چهار سال گذشته را صرف کار در زمینه طراحی و جنبه های فنی ساخت دوربین در هوشمند کرده است. باند و آنها از نزدیک با اپل کار می کنند تا از صحت عملکرد و طراحی اطمینان حاصل کنند. نتیجه داد و به آنها برچسب “ساخت اپل” زد. “

در مورد نوار اصلی CMRA ، این نوار فقط در حال تحویل به کسانی است که آن را سفارش داده اند در سال 2016 که برای اولین بار در دسترس قرار گرفت. تحویل ها باید قبل از پایان سال برسد.

مارک Wristcam اخیراً از وب سایت خود شرکت با قیمت 299 دلار برای خرید در دسترس بود. این امر گرانتر از Apple Watch SE و همچنین بیشتر از دامنه CMRA در زمان معرفی آن است.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir