WoW: Shadowlands Raid Gear Gear Guide: نحوه آماده سازی برای Castle Nathria


در 9 دسامبر World of Warcraft: Shadowlands در قلعه ناتریا – اولین حمله به برنامه داخلی – Castle Nathria باز خواهد شد. برای اکثر افراد ، ایده متحد شدن در گروه های بزرگتر از خزیدن سیاه چال 5 نفره جذابیت اصلی ژانر MMORPG است ، و این امر باعث می شود که تنظیم مجدد روز چهارشنبه یک رویداد بزرگتر از گسترش آن باشد.

تا زمانی که گروهی از قبل تشکیل نشده باشید ، نمی توانید فقط وارد روز شروع شوید و انتظار داشته باشید که در محل زندگی شرور اصلی Revendreth پذیرفته شوید. بدون کارهای مقدماتی مقدماتی نیست. دشواری جستجوی حملات با Raid Finder یک هفته بعد ، در 16 دسامبر باز می شود ، اما برای پذیرش باید به سطح متوسط ​​170 برسید. در اینجا راهنمای شما در مورد نحوه تهیه تجهیزات Castle Nathria است.

اطلاعات بیشتر

توپ را با تلاش های جانبی درست کنید

اگر بدون اینکه ilvl برای اجرای برخی از سیاه چالهای بعدی در حالت عادی مورد نیاز باشد ، به سطح 60 رسیده اید ، بهترین کاری که واقعاً می توانید انجام دهید این است که به عنوان پاداش به جستجوی کارهای جانبی با تجهیزات بپردازید. همانطور که ممکن است در طول ماجراجویی 50-60 خود متوجه شده باشید ، امکانات این روزها به سطح خاصی نمی رسند. مانند دشمنان اطراف شما ، آنها در سطح مورد فعلی شما مقیاس می گیرند.

به تلاشهای بیشماری که در دسترس شما است ادامه دهید و به آرامی اما مطمئناً وسایلی را پیدا خواهید کرد که در حدود ilvl 148-158 است. و دوباره ، شما فرصتی برای ارتقا items موارد نادر (آبی) به Epic (بنفش) برای افزایش حتی بیشتر خواهید داشت. همه اینها باید شما را به راحتی به مرحله بعد برساند.

خود را به سیاه چال های معمولی مجهز کنید

WoW: سیاه چالهای عادی Shadowlands

هنگامی که به سطح مورد مورد نیاز برای باز کردن قفل همه سیاه چال ها در حالت عادی رسیدید ، می توانید از quests خداحافظی کنید. بندر بعدی شما این است که سیاه چال ها را مدیریت کنید ، انگار فردایی وجود ندارد. در 60 سالگی در مجموع هشت زندان را در اختیار خواهید داشت.

در واقع ، مهم نیست که کدام سیاه چال را اجرا می کنید. مشابه جستجو ، آنها در سطح متوسط ​​مورد شما قرار می گیرند ، به این معنی که هر پاداشی که از رئیسان داخل می گیرید باید جایگزین تمام عناصر غیرمعمول (سبز) طولانی مدت شود که سطح متوسط ​​شما را می کشند.

حتما بخوانید:
بهترین گزینه های ارزان Fitbit Workout

وقتی فقط یک مورد (یا کمتر) قابل استفاده را از هر اجرا حذف کنید ، ممکن است احساس سبکی کنید. برای اطمینان از اینکه وقت خود را تلف نمی کنید ، از غنیمت های موجود در فهرست راهنمای Adventure استفاده کنید تا بفهمید دقیقاً کدام یک از روسای سیاه چال ممکن است آنچه را که مایلید جایگزین کنید ، از دست می دهند.

جاهای خالی را با جستجوی جهان پر کنید

WoW: Shadowlands World Search Awards

روش دیگر برای برداشتن وسایل عجیب و غریب ، کاوش در نقشه جستجوی جهانی هنگام ورود به آن است. تلاش های جهانی در حال حاضر چندین پسوند دارند و اگرچه به اندازه سابق مربوط نیستند ، اما اینها روشهای واضح تری برای تهیه تجهیزات انتخاب شده است.

می توانید نشانگر خود را بر روی World Quest بر روی نقشه قرار دهید تا ببینید دقیقاً چه بخشی از تسهیلات را تکمیل می کنید. به این ترتیب شما خطر نمی کنید کاری را برای هیچ کاری انجام دهید. گزینه های زیادی برای انتخاب آنها وجود ندارد – بیشتر به شانس خاویار بستگی دارد – اما اگر World Quest وجود داشته باشد که می تواند خلا in تجهیزات شما را پر کند ، گنجاندن آن در پیشنهاد آن می تواند یکی از سریعترین و آسانترین نسخه های به روز باشد می توانید دریافت کنید.

با Soulbind Conduits فراتر از امکانات رشد کنید

WoW: کانال های Shadowlands

هنگامی که میثاق خود را انتخاب می کنید ، یک Soulbind – یک NPC مخصوص Covenven که با شما در Shadowlands نشانه گذاری می شود ، برنده می شوید. در کنار توانایی های Covenant شما ، Soulbinds می تواند Conduits را نگه دارد ، که به شما امکان می دهد Conduits را برای افزایش جادوها در یک جدول قرار دهید تا ساختار شما بیشتر شود. آنها مانند حروف glyphs از کار می کنند خشم سلطان لیچ روزها.

حتما بخوانید:
مشکلات اجرای قانون مسکن از رئیس پژوهشگاه مجلس

با افزایش شهرت در عهدنامه ، اسلات های اضافی قفل می شوند ، بنابراین باز کردن بسیاری از آنها قبل از باز کردن Castle Nathria به خوبی با امکانات شما جفت می شود تا قدرت شما را در سناریوی حمله افزایش دهد. بسیاری از این تجهیزات از طریق World Quests پاداش می گیرند ، که دلیل دیگری غیر از تجهیزات سنتی به شما می دهد تا ببینید هنگام ورود به سیستم چه چیزهایی موجود است.

با تجهیزات Heroic Dungeon از سختی Raid Finder فراتر بروید

نیاز به سیاه چال قهرمانانه

هشت سیاه چال اولیه پاداش تجهیزات خود را در سطح 158 در سطح دشواری طبیعی پس می گیرند. این تقریباً متوسط ​​170 موردی نیست که شما باید در اواسط دسامبر به درهای قلعه سودیا بزنید ، اما میانگین 155 مورد نیاز برای مشکلات سطح قهرمانانه سیاه چالهای ذکر شده را برآورده می کند ، که با قطره ilvl 171 بر این نیاز غلبه می کنند.

با این حال ، سیاه چال های قهرمانانه به پایان نمی رسند. از نظر اسطوره ای دشوار ، جایی که بازیکنان سطح بالا اغلب اتفاق می افتند ، جایی است که شما داستان های ترسناک مکانیک فوق العاده پیشرفته و آزمون های مهارت را خواهید شنید.

Heroic گرچه مطمئناً از حالت عادی یک پله بالاتر است ، اما تفاوت آنچنان فاحشی نیست که شما را در کفش لرزاند. با تجهیزات مناسب و کمی صبر ، بر آنها غلبه خواهید کرد و با تجهیزات لازم برای سرانجام به چالش کشیدن Castle Nathria از آن طرف بیرون خواهید آمد.

در واقع ، با توجه به اینکه Castle Nathria از قبل شکل گرفته الزامات خاصی را برای سطح کالا تحمیل نمی کند ، تهیه تجهیزات با تجهیزات 171 Heroic Dungeon ممکن است تمام نیاز شما برای رانندگی در یک مکان معمولی در 8 دسامبر باشد.

Conduits به طور کامل اجرا شده مانعی برای سطح بالاتر بازی خواهد شد ، اما اگر کاملاً در این سطح نباشید ، مطمئن باشید که تجهیزات 171 شما را به صف راحت تری Raid Finder می برد ، جایی که می توانید تجربه محتوا بدون انتظار داشتن از بهترین مطالب.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir