WoW: Shadowlands – راهنمای کاملی برای سیاه چالهای Plaguefall Dungeon Boss


در اواخر تجربه خود World of Warcraftمنطقه جدید Maldraxxus ، منطقه ای از Shadowlands در جنگ داخلی خود گرفتار شده اید ، حرکت خود را در سرزمین آلوده طاعون انجام خواهید داد. خانه طاعون سابق محل زندگی مارگراو استراداما است که اکنون کاملاً مجنون است و باید از آنجا برداشته شود.

این سیاهچالی است که تا لبه پر از ابرهای سمی و کف از کف تا سقف ساخته شده است ، که این حرکت را به یک قسمت بزرگ از ترفندهای زنده ماندن در تونل های خود تبدیل می کند. درمان آن دشوار است ، اما هر کسی که نقش خود را ایفا کند می تواند این کار را بسیار آسانتر از آنچه گاهی به نظر می رسد ، انجام دهد. در اینجا راهنمای کامل سواحل پابرهنه Plaguefall آورده شده است.

نحوه باز کردن قفل

مانند اولین سیاه چال انبساط – بیداری نکروتیک – Plaguefall به سادگی با زدن سطح مشخصی باز می شود. در این حالت 54. علاوه بر این ، برای ورود باید سطح کالای متوسط ​​100 را داشته باشید ، پس از آن آزاد خواهید شد هر وقت بخواهید صف آرایی کنید.

اگر از چیزی مانند حالت جنگ برای تسطیح سریع استفاده کنید ، می توانید مدت ها قبل از اینکه داستان شما را به آنجا ببرد ، وارد سیاه چال شوید. منتظر بمانید تا بعداً در داستان داستانی Maldraxxus ، یک یا دو مسابقه برای تکمیل شدن در حین حضور در آن بدست آورید ، و به شما تجربیات بیشتری را نسبت به آنچه در غیر این صورت به دست می آورید ، ارائه می دهد.

گلوبروگ

پس از سر و کار داشتن با چند قارچ و قارچ بزرگ ، به استراحتی خواهید رسید که Globgrog ، اتحادیه مرغ ریخته از زمین ، گنج را درون خود نگه می دارد. بادبادک دائمی روش خوبی برای مقابله با مکانیک اصلی خود است ، اما DPS چند منظوره ، که خیلی شلوغ نیست تا آسیب آن را ببیند و به همین راحتی با آن مقابله کند.

Globgrog دوره ای Slimy Morsels را از خود دور خواهد کرد. این ماده به اندازه کافی مصرف خواهد شد تا 300 درصد HP فعلی آنها را درمان کند. برای شکست مخاط ، هر کاری که می توانید انجام دهید. حتی یک لکه نیمه سالم نیز بهتر از یک لکه سالم است.

اگر سرعت کافی دارید ، می توانید Globgrog را به اندازه کافی تنظیم کنید تا بتواند فراموشی را شکست دهد. شما نمره آسیب خود را اشتباه محاسبه می کنید و احضارهای زیادی از مخاط تهدید به خنثی کردن تمام سخت کوشی شما می شود.

حتما بخوانید:
طراحی داخلی اداری و ساختمان و اتاق های اداری |09121075978

از Slime Wave ، یک حمله مخروطی جلو استفاده می کند که هر کسی را در داخل ریشه می دهد ، باعث می شود که کیتینگ نه تنها دشوار باشد ، بلکه آسان است برخی بازیکنان را از موقعیت خود خارج کند. شفا دهندگان می خواهند ضمن برخورد با خسارات اجتناب ناپذیر Plaguestomp در سراسر کشور ، بر افزایش خسارت موج Slime نظارت کنند.

دکتر Ecus

استراتژی دکتر Ecus

در اینجا یکی از مواردی وجود دارد که می تواند کمی آزار دهنده باشد. دکتر ایکسوس که توسط گودالهای زهر کشنده احاطه شده است ، می تواند مقدار زیادی از این مبارزه را با جست و خیز در این مکان سپری کند و او را به جهنمی خالص برای DPS نظامی تبدیل کند که می خواهد تعداد آنها را پر کند. غرق شدن در اثر خسارات ناشی از اثرات زمانی و بازدیدهای زیاد از نقاط در حال انفجار بسیار آسان است. خوشبختانه تقریباً می توان هر مکانیکی را به طریقی یا دیگری انکار کرد.

شفا دهندگان می خواهند اعضای حزب آلوده به Slime Injection را در اسرع وقت تمیز کنند ، این امر به ثانیه آسیب می رساند و باعث ایجاد مخاط اضافی برای هر پشته استفاده شده می شود. قبل از انفجار برای آسیب AoE ، هر کسی که از زمین خارج شود می تواند (و باید) این لجن ها را پا بگذارد.

با سلامتی 66 و 33 درصدی ، دکتر اكوس به طور تصادفی در یك جزیره نزدیك پرواز كرد و بمبی طاعونی را برای انفجار انداخت. DPS قبل از اینکه حزب را با خسارت شدید منفجر کند که می تواند به سرعت تیم را تسخیر کند ، باید بر روی انداختن بمب تمرکز کند.

در مورد مخزن ، روی بادبادک دکتر ایکوس به دور از Pestilence Slimes تمرکز کنید. آنها وقتی که دور آن است ، 25٪ سریع تر به آن هدیه می دهند. DPS می تواند آنها را از بین ببرد و اگر شفا دهنده اجازه می دهد ، خسارت را از میدانی که پشت سر می گذارند خیس کنید تا از سرعت 25٪ خود استفاده کند. از این شتاب دهنده سرعت برای اداره همه چیز روی میز استفاده کنید.

ونومبلید غالب است

ونومبلید غالب است

ما آن را “Blackwidow” می نامیم. به هر حال ، این یک قاتل عنکبوت است. کنتور انرژی او را تماشا کنید: هنگامی که او سیر شد ، سایر دوستان را که خنجری را در دست دارند احضار می کند تا با چاقو او را بیشتر بزند ، سرعت اعضای نزدیک حزب را کاهش می دهد و در نهایت از استفاده از ترور برای خسارت متوسط ​​خودداری می کند. یکی از ساده ترین راههای مقابله با آنها ذخیره تیم در نزدیکی تانک است تا گروه حاصل از Brood Assassins به سرعت در اثر حملات در منطقه سوزانده شوند.

حتما بخوانید:
نحوه شارژ کنترلر نینتندو سوییچ

تنها نکته مهمی که باید مراقب آن باشید ، نشانگر Shadow Ambush است. هرکسی که نشانگر را دریافت می کند باید از بازیکنان دیگر دور شود تا از آسیب غیرضروری به تیم جلوگیری کند. علاوه بر این ، شفا دهندگان به سادگی باید بدانند که Domina Venomblade به سرعت حمله می کند ، این بدان معناست که خسارت وارده به تانک در طول جنگ نسبتاً شدید است. هر کسی که به آن آسیب برساند آسیب های اضافی از Assassinate و Venomblades دریافت می کند ، بنابراین مخزنی که توجه او را جلب می کند در واقع کلید اصلی این است که تیم بیش از حد از حد بارگیری نشود.

مارگراو استرادام

مارگراو استرادام

پس از این مصیبت ، شما فقط یک جهش ایمانی هستید و جمعیتی را از آخرین نبرد خود دور می کنید. این بسیار آسان است اگر شما بدانید که چه کاری انجام می دهید. تهدید اصلی در این مورد خاویار بدخیم است ، که مارگراو استراداما خواستار طرف خود است. توجه کنید و متوجه خواهید شد که حمله Touch of Slime در آینده دارای یک منطقه ضربه است. اگر هیچ کس وقتی مشت او به سمت پایین پرواز می کند داخل آن نباشد ، در عوض کل تیم ضربه بسیار بزرگتری می خورند.

مخزن باید عجله کند تا این مشت پرواز را خیس کند ، اگرچه تقریباً هرکسی می تواند ضربه آخر را به عنوان آخرین چاره وارد کند. این شفا دهنده از طریق باران عفونی با آسیب کنه در سراسر کشور مقابله خواهد کرد ، بنابراین هر بار که به نظر می رسد هیولا را شکست دهید تا از تبدیل کلاه ایمنی به تعداد زیاد آن جلوگیری کند.

مانند یکی از روسای قبلی ، Margrave Stradama حمله جدیدی را در این آستانه حیاتی 66٪ و 33٪ HP انجام خواهد داد. شاخک هایی که وی در اینجا صدا می زند سرانجام خراب می شود و به همه چیزهای جلوی آن آسیب می رساند. و آنها نیز از دست رفته نیستند. به مسیری که آنها روبرو هستند توجه کنید و به مکانی امن سر بزنید تا از ضربه سنگین جلوگیری شود.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید