World of Warcraft Classic: چگونه سریع به سطح 60 برسیم


او بازی می کند World of Warcraft Classic اگر نمی دانید چگونه با 60 برابر کنید ، این می تواند شما را ناامید کند. بسیاری از پیچ ها ، چرخش ها و بلوک ها مانع رسیدن شما به سطح بعدی می شوند زیرا یا ضرر می کنید و هم جان خود را از دست می دهید. برای آسان تر و دورتر کردن بازی خود ، این راهنما به شما کمک می کند در کمترین زمان به سطح 60 برسید.

برای تراز کردن سریع دو روش اصلی وجود دارد WoW Classic: جستجو و سیاه چال ها. معمولاً جستجو از این دو نتیجه مثمرثمر است ، بنابراین در اینجا شروع می کنیم. با این حال ، می توانید با رشد سیاه چال ها و با شارژ مناسب ، به سرعت تراز شوید.

اطلاعات بیشتر

جستجوی کلاسیک WoW

برای اکثر بازیکنان ، quests تقریباً همه شما را تشکیل می دهد World of Warcraft Classic زمان تساوی شما تجربه عظیمی از تلاش را نخواهید داشت ، اما هنگامی که دسته ها را اداره می کنید ، آنها بسیار مفیدتر از کشتن جمعیت به تنهایی هستند. با این حال ، شما نمی توانید فقط بروید و یک جستجوی قدیمی را که می خواهید انجام دهید. هر منطقه در World of Warcraft متناسب با بازیکنان سطح مشخصی است ، که هنگام رسیدن به این مرحله یا جستجوی کامل در مرحله دیگر ، شما را ملزم می کند بیش از یک سطح مناسب تر برای سطح خود سرگردان شوید. نحوه تقسیم غنیمت بین گروهها به این معنی است که تلاشها بیشتر برای بازیکنان انفرادی یا هنگامی که تحت فشار قرار می گیرند ، دو نفره مناسب ترند. علاوه بر این ، ممکن است بخواهید روند تسطیح جایگزین ما را در زیر بررسی کنید.

در زیر مناطق را بر اساس سطح متوسط ​​آنها ذکر کرده ایم. عاقلانه است که وقتی سطح اجازه می دهد ، آنها را هدف قرار دهید ، به جای اینکه در منطقه ای که سطح آن را انجام داده اید ، برای پاک کردن تلاش های ناتمام در خارج از خانه شرکت کنید ، زیرا کشتارهای هیولا زیر سطح شخصیت شما به طور قابل توجهی امتیازات تجربه را کاهش می دهد. به ندرت اتفاق می افتد که هر منطقه به اندازه کافی تلاش کند تا شما را از یک انتهای آستانه سطح به سر دیگر برساند ، بنابراین انتظار حرکت زیاد نداشته باشید.

کالیمدور

 • دوروتار (1 تا 10)
 • مالگور (1 تا 10)
 • Teldrasil (1 تا 10)
 • Darkshore (10 تا 20)
 • نابارور (10 تا 25)
 • کوه استونتالون (15 تا 27)
 • Ashenvale (18 تا 30)
 • هزاران سوزن (25 تا 35)
 • تغییر رنگ (30 تا 40)
 • سینی جاروبرقی (25 تا 45)
 • تاناریس (40 تا 50)
 • فرلا (42 تا 50)
 • آزشارا (45 تا 55)
 • دهانه Un’goro (48 تا 55)
 • فلود (48 تا 55)
 • بهار زمستان (53 تا 60)
 • مونگلید (55 تا 60)
 • سیلیت (55 تا 60)

پادشاهی های شرقی

 • Dun Morog (1 تا 10)
 • کوه آلوین (1 تا 10)
 • Blades of Tirisfal (1 تا 10)
 • لوخ مودان (10 تا 20)
 • جنگل نقره ای (10 تا 20)
 • Westfall (10 تا 20)
 • کوه های ردریج (15 تا 25)
 • چوب تیره (18 تا 30)
 • کوهپایه های هیلزبراد (20 تا 30)
 • تالاب ها (20 تا 30)
 • کوههای Alterac (30 تا 40)
 • ارتفاعات آراتی (30 تا 40)
 • Stranglethorn Vale (30 تا 45)
 • Badlands (35 تا 45)
 • مرداب غم و اندوه (35 تا 45)
 • Hinterland (40 تا 50)
 • شکستن (45 تا 50)
 • زمین های تخریب شده (45 تا 55)
 • استپ های سوزاننده (50 تا 58)
 • Plaguelands غربی (51 تا 58)
 • Plaguelands شرقی (53 تا 60)
 • Pass Deadwind (55 تا 60)

WoW Classic Dungeon Growing – شکستن غوغا و طلسم ها

تسطیح سیاه چال WoW کلاسیک

اگرچه در وانیل واقعا مفید محسوب نمی شود World of Warcraft روزهای گذشته ، افزایش مهارت و درک بازی از این بازی منجر به ایده خرد کردن سیاه چال شد تا جایگزینی مفید برای جستجو باشد. ایده در اینجا این است که تجربه افراد نخبه در سیاه چال ها را به صورت گروهی خرد کنید. اگر به درستی انجام شود ، آنها می توانند تجربه قابل مقایسه یا بیشتری را در هر ساعت جستجو ، حتی اگر بین اعضای حزب تقسیم شود ، ارائه دهند.

هنگامی که یک گروه پیدا شد ، در مقایسه با ماموریت ها ، سنگ زنی به سیاه چاله به زمان بسیار کمتری برای سفر بین اهداف و زمان کمتری با اتکا به قطره های خاص هیولا نیاز دارد. در اینجا ترکیب حزب بسیار مهم می شود ، زیرا هیولاها باید جمع شوند و به طور موثر حذف شوند تا از مزایای آن بهره مند شوند. این منجر به اصطلاحات Cleve of Close Paints و Cleve of Spells بر اساس ترکیبات استفاده شده شد. ارتباط پاک در اینجا کلیدی است ، بنابراین بهترین استفاده آن از طریق چت صوتی برای دوستان و همکاران خوب صنف است.

حتما بخوانید:
تشک بادی ماشین و خرید انواع تشک های بادی داخل خودرو با تخفیف

Mele Clive

همانطور که انتظار می رود ، گروه های Melee Cleave بر آسیب AoE در غوغا تمرکز دارند. رزمندگان معمولاً برای این کار بهترین هستند ، بنابراین کل کارکنان (همانطور که در اینجا ذکر شد) سه جنگجو (با Clive) ، یک پالادین و یک کشیش برای شفابخشی هستند. شمن ها می توانند جای کشیش را در اینجا پر کنند ، اما به دلیل کمبود صدمه به منطقه ، رژ لب ها به طور کلی ممنوع است. این یک مورد ساده است که پالادین اتاقها را با یک بالون محافظ می کشد و اجازه می دهد جنگجو بچرخد تا پیروز شود در حالی که کشیش سرگرم می شود و در صورت لزوم بهبود می یابد. کمی خطر کمتری در ارتباط با گروه Melee Cleave نسبت به Spell Cleave وجود دارد ، اما دومی ممکن است دیگری را بخاطر یک EXP خام که پس از تسلط یافت ، شکست دهد.

جادوها را ببرید

سیاه چال های Spell Cleave بسیار شلوغ تر هستند. در صورت انجام صحیح گروه های غلط نویسی می توانند کل سیاه چال ها را با یک حرکت بسوزانند اما کشیدن آن بسیار دشوار است. در عوض ، برای کشش های کوچک و زمان زیادی برای بازسازی مانا آماده باشید. ایده در اینجا این است که بسته ها را با یک جادوگر / شکارچی یا یک خرس دروید بکشید و جادوگران را مجبور کنید سرعت آنها را کاهش دهند / آنها را با جادوهاشان یخ بزنند و با چیزهایی مانند Blizzard بسوزانند. بسته ها به اندازه کافی بزرگ خواهند بود که در صورت نزدیک شدن به هرکسی شلیک کنند ، این بدان معناست که بالن پالادین ها برای تعداد زیادی نیز مناسب هستند. در اینجا ، کشیش ها شفابخش خارق العاده ای هستند ، اما به طور بالقوه می توان شامان و پالادین ها را پر کرد.

در عوض ، بیشتر جادوگران اطراف هستند. هرچه جادوگران بیشتر ویژگی های کولاک را بهبود بخشند ، بهتر است.

سنگ زنی در جهان باز

اگر در یک گروه کوچکتر از دو یا سه نفر باشید ، ممکن است شن و ماسه در جهان آزاد به یک گزینه تبدیل شود. این احتمالاً کاری نیست که شما بخواهید تا سال 60 انجام دهید ، اما اگر در انجام کارهای بسیار کمی برای تکمیل باقی بمانید ، می تواند فاصله بین یک منطقه و منطقه دیگر را برطرف کند.

خرد کردن در دنیای آزاد ایده ساده جمع کردن جمعیت در مناطق جستجو و سوزاندن آنها در بسته ها با چند دوست است. این کمتر از خود جستجو است ، اما مطمئناً به سرعت پیر می شود. این تجربه تقریباً به اندازه گروه سنتی برای جادوها یا جنگ تن به تن در سیاه چال تجربه شما را به همراه نخواهد داشت ، اما سازماندهی و کشش بسیار ساده تر است. آسیب AoE بدیهی است که در اینجا مهم است ، بنابراین Rogues با مشکل روبرو خواهد شد.

نکات و ترفندهای تسطیح کلاسیک WoW

Goldshire Inn WoW Classic

همیشه به مسافرخانه ها یا شهرها بروید

مسافرخانه ها و شهرها مکان هایی برای استراحت ، فضاهای امن و دور از گرگهای سیری ناپذیر و گرگ های تیره هستند. این برای کسی که تا پایان یک ماراتن اجرا می کند بسیار مفید نخواهد بود ، اما برای هر کسی که این کار را آسان کند و می خواهد بیشترین امتیاز را برای وقت خود کسب کند ، بیرون رفتن از یک هتل یا شهر به شما امکان می دهد تا در طول زندگی خود یک تجربه استراحت را کسب کنید خیلی دور. EXP استراحت باعث می شود که هیولا EXP را دو برابر کند و مقدار جمع شده در طول زمان را جمع کند ، به این معنی که در ازای بازگشت پاداش کمی خوبی خواهید گرفت.

هرچی میبینی بکش

سنگ زنی: این ایده ای است که در زمان از دست رفته است. مگر اینکه یک بازی رایگان کره ای MMO یا موارد دیگر باشد Oldschool Runescape، سنگ زنی EXP در برابر جمعیت مدتهاست که توسط مزارع جستجوی تقریباً بی پایان یا سیاهچالها جایگزین شده است. که در World of Warcraft Classic، برای غلبه بر اختلاف سطح بین دو منطقه تقریباً لازم است. شما می توانید با انجام دادن ماموریت هایی با قتل های هیولا ، در این امر به مزیت برسید. فقط سعی کنید هر هیولایی را که هنگام سفر از یک تلاش به تلاش دیگر پیدا می کنید ، بکشید. به نظر می رسد هنگام ورود به خانه زیاد به نظر نرسد ، اما این کمی تجربه اضافی واقعاً با گذشت زمان ایجاد می شود.

حتما بخوانید:
آخرین فرصت: یک تلویزیون 70 اینچی 4K سامسونگ با قیمت 530 دلار تهیه کنید

بودجه طلای خود را

در آغاز یکی از بزرگترین موانع World of Warcraft داشت پول می گرفت این بازی برای از بین بردن کیف پول شما هنگام بازی در سطوح خاص طراحی شده است. مهارت های جدید به وجود می آید ، هزینه های پرواز به شما تعلق می گیرد و اولین نصب شما را ورشکسته می کند. همه با World of Warcraft Classicو دانستن اینکه چگونه طلای خود را بدست آورید و تأمین مالی کنید می تواند مدتها طول بکشد.

اگرچه زود به نظر می رسد ، اما واقعاً نیازی نیست که پول خود را صرف هر رتبه طلسم یا توانایی جدیدی کنید. آنها می توانند بسیار گران تمام شوند و جبران خرید یک نصب به نام افزایش احتمالی 1٪ خسارت در جایی از چرخش شما ، در نهایت زمان بیشتری از هزینه نصب برای شما خواهد داشت. فقط به دنبال چرخش های بهینه بگردید و ببینید آیا این Thunder Clap پیشرفته واقعا تفاوت بزرگی ایجاد می کند یا خیر.

در اسرع وقت از کمک های اولیه استفاده کنید

تقریباً همه جمعیت داخل World of Warcraft ممکن است مقداری پارچه مانند پارچه ملاقه بریزد. به راحتی می توان آنها را به عناصر مفید تریاژ مانند باند تبدیل کرد. بانداژها موارد شفابخش ارزان و م thatثری هستند که می توانند باعث کاهش چشمگیر در بین نبردها شوند. آنها به اندازه نشستن برای یک وعده غذایی سریع م effectiveثر نیستند ، اما نسبتاً ارزان ترند. آنها همچنین سریع هستند ، بنابراین می توانید پس از خیره کردن حریف ، زمان بین بارگیری ها را محدود کنید و یا حتی به یک آسیب برسید. این یک ابزار ضروری برای کلاسهایی مانند Warrior با نگهداری از خود محدود است. مربیان کمک های اولیه در هر شهر بزرگی مستقر هستند و این محدودیت شما در دو حرفه محسوب نمی شود.

در حین تسطیح ، کاردستی و یا جمع آوری مشاغل را آموزش دهید

صنایع دستی و جمع آوری مشاغل نه تنها بعداً برای بدست آوردن انبوهی از پول مفید هستند – بلکه می توانند در ساختن سلاح و زره برای کمک به شما در هنگام تسطیح به شما کمک کنند. شما می توانید هر دو مورد از این حرفه ها را به طور هم زمان یاد بگیرید ، و گرچه ساخت کار از مراحل تسطیح زمان می برد ، اما با جمع آوری هر یک از کشتارهای خود می توانید به راحتی کار کنید.

بیشتر حیواناتی را که می کشید می توانید پوست و پوست آن را ببندید و سایت های استخراج و گیاهان اغلب هنگام جستجوی شما ، نقشه کوچک شما را پر می کنند. همانطور که روزانه تمرین می کنید فقط روی این موارد کلیک راست کنید و در آخر انبوهی از مواد مفید برای فروش یا تبدیل به مواردی برای خود ، دوستان یا شخصی در سرور که می خواهد خرید کند ، به دست خواهید آمد.

کار شما تمام شد

سرانجام ، شما می توانید با تجربه بازی خود و امیدوارم با یک احساس موفقیت ادامه دهید. پیشرفت از سطح به سطح دیگر در World of Warcraft Classic با توجه به وظایف و کلاسهای اضافی که باید برای انجام آن انجام دهید ، به تعهد قابل توجهی از طرف شما نیاز دارد. اگرچه ممکن است گاهی خسته کننده و کاملاً بی معنی به نظر برسد ، ارزش این است که کمی استراحت کنید تا ببینید که بازی ها تا کجا پیش رفته اند. یک دلیل وجود دارد که چرا WoW کلاسیک یک بازی کاملاً تحسین شده در بین بازیکنان است و ما مطمئن هستیم که از اینکه فرصتی برای تجربه یک تجربه واقعی بازی کلاسیک را داشتید سپاسگزار خواهیم بود.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesViagrakameralı su tesisatçısıİş Bankası Kredi Ertelemegercekhoca.orggates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul