[ad_1]

تعطیلات مبارک ، طرفداران دی سی. Wonder Woman 1984 در 25 دسامبر وارد HBO Max می شود – همان روزی که در سینماها نمایش می یابد.

برادران وارنر پس از انتقال مکرر تاریخ راه اندازی ، Pictures سرانجام کریسمس را برای انتشار این فیلم تأیید کرد ، ضمن اینکه شگفتی آن از ارسال همزمان آن برای HBO Max نیز بیشتر بود. Wonder Woman 1984 به مدت یک ماه در سرویس پخش جریانی باقی می ماند و برای مشترکانی که در حال حاضر ماهیانه 15 دلار بابت خدمات پرداخت می کنند ، بدون هیچ هزینه اضافی قابل مشاهده است.

پس از اکران HBO Max ، این فیلم چند هفته دیگر در سینماها به نمایش در می آید و در صورت تقاضا اکران می شود.

در بازارهای بین المللی که HBO Max هنوز در دسترس نیست ، دنباله این ابرقهرمان که مدت ها انتظار آن را می کشید از 16 دسامبر به سینماها می آید.

برای اولین بار # WonderWoman1984 در سینماها اکران می شود و منحصراً از آن پخش خواهد شد HBOmax* در تاریخ 25 دسامبر.

* فقط در HBO Max در ایالات متحده موجود است ، بدون هزینه اضافی برای مشترکان. pic.twitter.com/bU1Lmg5YDA

& mdash؛ Wonder Woman 1984 (WonderWomanFilm) 19 نوامبر 2020

در یک پست وبلاگ ، جیسون کیلار ، مدیر عامل وارنر مدیا گفت که اگرچه انتشار چنین فیلم بزرگی در سینما و آنلاین بی سابقه است ، اما چهار دلیل خوب برای این کار وجود دارد: 1 – همه گیری ؛ 2- اعتقاد او به اهمیت تجربه تئاتر. 3- مأموریت آن برای “شرکای قوی و پشتیبانی” برای کل Wonder Woman 1984 تیم و 4- طرفداران ، “جایی که تصمیمات مهم مانند این همیشه باید شروع و همیشه پایان یابد.”

کیلار گفت که وارنر می خواست کاری را انجام دهد که “کاملاً متمرکز بر طرفداران باشد” ، “به آنها” قدرت انتخاب بین بازدید از یک سالن سینمای محلی یا افتتاحیه HBO Max را می دهد “، افزود:” طرفداران فوق العاده احتمالاً هر دو را انتخاب می کنند.

Wonder Woman 1984با بازی گال گدوت و کارگردانی پتی جنکینز ، فیلمبرداری دو سال پیش به پایان رسید و طرفداران حتی در فکر این هستند که چه زمانی ممکن است آن را ببینند. شیوع COVID-19 مشکلات بزرگی را برای استودیوهای فیلم سازی ایجاد کرده است زیرا تئاترها درهای خود را می بندند و طرفداران زیادی از کسانی که باز می مانند فاصله می گیرند. بسیاری از فیلم های پرفروش امسال که قرار بود اکران شوند یا تا سال 2021 نسخه های نمایشی خود را پخش کردند یا مستقیماً به سیستم عامل های پخش جریانی رفتند ، جایی که طرفداران فیلم مجبور شدند برای تماشای فیلم ها بیشتر کنار بگذارند.

آن سارنوف ، مدیر عامل شرکت برادران وارنر ، در بیانیه ای گفت: “در حالی که در زمان های بی سابقه ای گشت و گذار می کنیم ، باید نوآوری داشته باشیم تا ضمن ادامه خدمت به طرفداران فوق العاده خود ، کار خود را به پیش ببریم.” وی افزود: “ما درک می کنیم که بسیاری از مصرف کنندگان به دلیل همه گیری نمی توانند به سینما بازگردند ، بنابراین ما همچنین می خواهیم به آنها فرصت دیدن دهیم Wonder Woman 1984 از طریق پلت فرم HBO Max ما. “

می خواهید در مورد اطلاعات بیشتری کسب کنید Wonder Woman 1984؟ در اینجا همه آنچه تاکنون درباره فیلم می دانیم آورده شده است.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر