Theragun Cyber ​​Monday Ssale 2020: اسلحه های ماساژ از 174 دلار


Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

تراگون

در حال حاضر ، همه ما به کمی راحتی نیاز داریم ، بنابراین خوشحالیم که Theragun فقط با 174 دلار شروع به کاهش سلاح های ماساژ خود با دستگاه ها کرده است.

با قیمت معمول 199 تا 449 دلار ، می توانید از جدیدترین اسلحه های ماساژ Theragun بین 25 تا 150 دلار تخفیف بگیرید. برای کسانی که فقط یک راه حل قابل حمل راحت می خواهند ، Theragun Mini با قیمت 174 دلار وجود دارد. این دستگاه اندازه جیبی دارد ، بنابراین می توانید از هر کجا که بروید از آن استفاده کنید ، بلافاصله از سه تنظیمات مختلف سرعت از اندام های دردناک خود راحت شوید. با دوام کل باتری 150 دقیقه ، دیگر نگران شارژ مجدد زیاد نخواهید بود.

متناوباً ، می توانید کمی بیشتر با هزینه 224 دلار برای Theragun Prime هزینه کنید ، از 299 دلار کاهش یافته و می توانید با انتخاب دامنه های مختلف سرعت ، همراه با چهار پیوست مختلف برای تمیز کردن آسان و حتی یکپارچه سازی هوشمند ، از یک تجربه ماساژ قدرتمندتر لذت ببرید. برنامه های بلوتوث اگر بخواهید بهترین هزینه را برای Theragun داشته باشید ، بهترین گزینه میان رده است.

بودجه خود را به 299 دلار افزایش دهید و می توانید Theragun Elite را با قیمت 100 دلار از قیمت معمولی بگیرید. با دریافت این هزینه ، شما یک دستگاه کوبه ای تراپی بسیار آرام با عایق صوتی پیشرفته دریافت می کنید ، بنابراین ماساژ آرام اما قدرتمندتری نسبت به قبل دریافت می کنید. بسته به تنظیم سرعت انتخابی خود ، انتظار عمر باتری تا 120 دقیقه را داشته باشید و از یکپارچه سازی هوشمند برنامه و صفحه نمایش OLED با یک کنتور برق که نحوه اداره آن را توضیح می دهد ، لذت ببرید.

حتما بخوانید:
ارز دیجیتال بیبی دوج کوین چیست و آیا برای سرمایهگذاری مناسب است؟

بهترین ها را از یک دسته می خواهید؟ Theragun Pro را با قیمت 449 دلار بخرید که از 599 دلار با 150 دلار كاهش. Theragun Pro بهترین تجربه را ارائه می دهد و نوید بهبود عضلات و همچنین رفع استرس و تنش را می دهد. همچنین این باتری 300 دقیقه باتری چشمگیر و تمام ویژگی های Theragun Elite دارد – فقط بهتر. معمولاً یکی از بهترین گزینه ها برای اسلحه ماساژور در نظر گرفته می شود و به راحتی مقرون به صرفه است.

اکنون معاملات ماساژ بیشتری در دسترس است

اگر شما به طور کامل به تفنگ ماساژ Theragun فروخته نشده اید یا فقط می خواهید علاوه بر آن چیزی را بخرید ، به سایر پیشنهادات Cyber ​​Monday برای بهترین پیشنهادات نگاهی بیندازید.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید