Surviving Sniper Elite 3: نکاتی برای کمک به شما در پیروزی در جنگ جهانی دوم


تحولات شورشی کار خاصی انجام داد Sniper Elite 3. هنگامی که یک بازی بستگی به یک ترفند ارائه دارد – اتاق کشتار اشعه ایکس خون آن – استودیو در تلاش سوم خود دوباره این مجموعه را کشف می کند ، تجربه بیشتری در جعبه شن و ماسه (که حتی بیشتر گسترش می یابد) Sniper Elite 4) هنگام حرکت از نقطه A به نقطه B ، به جای منفجر کردن سر نیروهای Axis ، یک فضای ناوبری آزاد بزرگ و یک مجموعه باز از اهداف به دست می آورید. با تکیه بر ترکیبی از حیله گری ، مشاهده و بازتاب ، شما می توانید ماشین نظامی آلمان را به زانو درآورید.

این آزادی نیز وجود دارد Sniper Elite 3 دشوارتر ، با اهداف مختلف برای مقابله و بدون روش مشخص برای مقابله با آنها. غالباً خود را در محاصره دشمنانی خواهید دید که در طرف دیگر نقشه هدف قرار دارند. برای کمک به شما در غلبه بر نیروهای نازی و ایجاد نام برای خود به عنوان یک تیرانداز ، لیستی از نکات و نکات مهم را در این زمینه گردآوری کرده ایم. Sniper Elite 3 راهنمای مبتدی

تعداد بازدیدها

Sniper Elite 3 در لحظات ابتدایی سطح اول شما یک درس کوتاه و موثر دارد. در این لحظات اولیه ، در مجموع سه گل به شما داده می شود. اگر در Sniper Elite تازه وارد هستید یا فقط به مهارت های خود نگاه می کنید ، کافی نیست. قبل از اینکه برای مأموریت خود تصمیم بگیرید ، حتماً به منطقه تیراندازی بروید. شما نه تنها فرصتی برای مهارت های تیراندازی خود خواهید یافت ، بلکه می توانید چهار تفنگ ، چهار تفنگ اتوماتیک و سه تپانچه را در بازی امتحان کنید. شما فقط یک سلاح در هر دسته دارید که از ابتدای کار قفل آن باز شده است ، بنابراین میدان تیر فرصتی برای آشنایی با همه ابزارها فراهم می کند. Sniper Elite 3 به شما می دهد بدون اینکه نازی ها شما را رها کنند.

سختی خود را سفارشی کنید

Sniper Elite 3 با چهار ایستگاه از پیش تنظیم دشواری: Cadet ، Marksman ، Sniper Elite و Authentic. هر دو سطح متوسط ​​بهترین گزینه برای بیشتر بازیکنان است. مارکسمن بسیار بخشنده تر است ، و در عین حال تنها یک چالش منطقی را ارائه می دهد Sniper Elite 3سیستم بالستیک. از طرف دیگر ، Sniper Elite شبیه سازی های بالستیک واقع گرایانه تر و دشمنان سختگیرانه تری دارد (“سختگیرانه تر” در این مورد به معنای “آگاهی بیشتر” است). تفاوت های زیادی بین چهار ایستگاه از پیش تنظیم شده وجود دارد ، با Authentic تمام تلاش برای حذف کامل ذخیره دستی از بازی است.

داده شده Sniper Elite 3در روش sandbox ، سطح دشواری های مختلف عمدتا برای بازی های اضافی است. با این حال ، نیازی نیست که به چهار پیش تنظیم بچسبید. هنگامی که از پیش تعیین شده خود را تنظیم کردید ، می توانید مهارت های دشمن ، واقع گرایی بالستیک و کمک تاکتیکی را تنظیم کنید. اگر یک تجربه واقع گرایانه می خواهید ، اما همچنان می خواهید پس انداز کنید ، می توانید مهارت های دشمن و واقع گرایی بالستیک را افزایش دهید ، در حالی که کمک تاکتیکی را به سطح دشواری کمتری کاهش می دهید. این کار عملا تجربه پیاده روی واقع گرایانه را فقط با توانایی پس انداز به شما می دهد.

دویدن خود را کنترل کنید

همانطور که لحظه ای خواهیم آمد ، دویدن یک قسمت حیاتی برای زنده ماندن است Sniper Elite 3. هر بار که ماشه را بکشید ، دشمنان نزدیک به منطقه شما حمله می کنند. هیچ اسلحه خاموش وجود ندارد Sniper Elite 3. اگرچه دویدن برای آزاد کردن موقعیت مصالحه یک تاکتیک موثر است ، اما در غیر این صورت باید دویدن خود را محدود کنید. با دویدن ، ضربان قلب شما افزایش می یابد و تخلیه ریه ها و گرفتن عکس پاک کردن دشوار می شود.

Sniper Elite 3 قبل از اینکه ماشه را بکشید ، از یک مکانیک (اکنون خسته) برای تخلیه ریه ها و نگه داشتن هدف خود استفاده می کند (ورود به این حالت حتی یک نشانگر را می کشد که به گلوله شما اصابت می کند). آنچه در این بازی ذکر نمی شود این است که فقط در صورت ضربان قلب 80 ضربان در دقیقه (BPM) می توانید ریه های خود را خالی کنید. می توانید ضربان قلب را در گوشه پایین سمت چپ صفحه پیدا کنید. دویدن ، اعم از کار استاندارد سبک یا سرعت دویدن کامل ، ضربان قلب شما را افزایش می دهد و هنگامی که به موقعیت خود رسیدید ، باید منتظر افت ضربان قلب خود باشید.

در اینجا یک تجزیه ناگهانی وجود دارد: وقتی معتاد یا مستعد باشید ، ضربان قلب شما هرگز از 65 دور در دقیقه نخواهد بود. گرایش بسیار کندتر است ، بنابراین فشار دادن باید حالت پیش فرض شما باشد ، مگر اینکه در یک مکان تمیز باشید و زمین زیادی برای پوشاندن نداشته باشید. پیاده روی – یا به عبارت دقیق تر ، آهسته دویدن سبک – ضربان قلب را به 90 دور در دقیقه نزدیک می کند و هرگز از این مقدار فراتر نمی رود. دو سرعت سقف 90 BPM را می شکند و شما را مجبور می کند پس از توقف چند ثانیه صبر کنید تا هدف خود را تثبیت کند.

حتما بخوانید:
Walmart برای جمعه سیاه جای خود را به DJI Mavic Mini Drone می دهد

مراقب جایزه باشید

نیمی از جنگ Sniper Elite 3 آگاهی است شما باید بدانید که دشمنان شما کجا هستند و چه کاری انجام می دهند. هنگامی که به منطقه جدیدی رسیدید ، قبل از بیرون کشیدن دشمنان ، موقعیت بالایی را برای شناسایی نقاط مختلف کشف کنید.

استفاده از دوربین های شکاری کلید تشخیص است. حتی سهام اپتیکال بزرگنمایی بسیار قوی تری نسبت به هر چهار تفنگ تیرانداز از خفا در بازی دارد و شما می توانید با جمع آوری برخی از کالاهای جمع آوری شده ، مقیاس را حتی بیشتر کنید. پس از مشاهده دشمن از طریق دوربین شکاری ، RT را فشار دهید تا برجسته شود. به یاد داشته باشید که می توانید همزمان تعداد مشخصی از دشمنان را علامت گذاری کنید. هنگام مشاهده دوربین های شکاری ، به مرکز پایین صفحه نگاه کنید تا ببینید چند برچسب فعال دارید و در کل چقدر می توانید داشته باشید.

دشمنان مشخص شده در HUD حتی اگر دور از چشم نباشند قابل مشاهده هستند. با نحوه چیدمان بیشتر نقشه ها ، بهتر است قبل از انتقال به منطقه جدید گشت ، آنها را به صورت گروهی علامت گذاری کرده و سپس یکی یکی از آن ها بردارید. علاوه بر دشمنان ، می توانید وسایل نقلیه را نیز علامت گذاری کنید. این نقاط ضعف وسیله نقلیه را آشکار می کند که به شما امکان می دهد قبل از اینکه سربازان داخل آن فرصت استقرار داشته باشند ، یک ماشین گشت را منفجر کنید.

آگاهی تاکتیکی

دشمنان لکه دار در HUD شما – خارج از حالت واقع گرایانه – قابل مشاهده هستند و همین امر در مورد دشمنان هوشیار نیز وجود دارد. سه سطح هوشیاری وجود دارد: سفید ، زرد و قرمز. دشمنان بدون استرس با یک دایره سفید نشان داده می شوند. آنها نمی دانند که شما آنجا هستید ، صداهای مشکوکی را نشنیده اند و به فعالیت های عادی خود ادامه می دهند. دشمنانی که با یک دایره زرد مشخص شده اند هوشیار هستند ، اما آنها به دنبال شما نیستند. در این سطح ، دشمنان متوقف می شوند و نگاه می کنند ، اما آنها تحقیق نمی کنند. اگر سر و صدای کمی ایجاد کنید یا از فاصله دور از پوشش خارج شوید ، دشمنان به این وضعیت روی می آورند و غالباً مدتی در آنجا می مانند.

دایره قرمز به این معنی است که دشمن شروع به جستجو می کند. آنها از مسیر خود منحرف می شوند و به طور فعال در منطقه سر و صدا یا منطقه ای که متوجه شما شده اند ، کاوش می کنند. شایان ذکر است که اگر در حالی که دشمنان مشکوک (زرد) هستند بیش از حد حرکت کنید و آنها متوجه شما شوند ، دایره آنها به آرامی با رنگ قرمز پر می شود ، این نشان می دهد دشمن می تواند شما را ببیند. سرانجام ، وقتی مرکز دایره قرمز می شود ، دشمن می داند شما کجا هستید و شروع به حمله به شما می کند.

دانستن شرایط دشمنان هنگام محاصره بسیار حیاتی است ، اما باید دائماً به آن فکر کنید. مانند هر بازی مخفی کاری خوب ، دشمنان هم رده های افتاده خود را ردیابی می کنند و در منطقه نزدیک تحقیق می کنند. هدف این است که از طریق نقشه راه خود را طی کنید بدون اینکه مورد توجه واقع شوید ، خواه مستقیماً یا از طریق دشمنی که قبلاً بیرون آورده اید.

حفاری و گنج

منابع دقیقاً کم نیستند Sniper Elite 3، اما فقط می توانید همزمان مقدار محدودی بپوشید. اسلحه تک تیرانداز همیشه با مقدار زیادی مهمات در دسترس است ، اما شما فقط سه گلوله مسلسل و دو گلوله اسلحه خاموش به دست می آورید. باندها ، داروها و مواد منفجره و تله های مختلف نیز به تعداد دو عدد محدود می شود. مگر اینکه شما باشید فقط یک تیرانداز – که بسیار دشوار است بارگیری شود – به زودی در این لوازم فرو می رود.

هنگام کاوش وانت در زمین مراقب باشید و جعبه های پر از وسایل اضافی را باز کنید. اگر هوشیار باشید ، نگه داشتن لوازم خود بسیار آسان است. فراموش نکنید که از بدن همه دشمنانی که بیرون می آورید غارت کنید. این نه تنها بازیابی منابع ارزشمند را تضمین می کند ، بلکه غارت برخی از دشمنان خاص نیز به شما کمک می کند تا یکی از 15 مورد جمع آوری اسلحه (از جمله دوربین شکاری) را به شما اهدا کند.

حتما بخوانید:
یونیت هیدرولیک چگونه کار می کند؟

برای مروری بر تمام مکان های به روزرسانی سلاح (و سایر کالاهای جمع آوری شده در بازی ، برای این موضوع) ، نمایش بسیار عمیق GameFAQ از YouTuber Maka را بررسی کنید.

استفاده از صدا به عنوان حواس پرتی

اسلحه های تیرانداز هنگام شلیک صدای زیادی ایجاد می کنند. زیرا گزینه بی صدا در موجود نیست Sniper Elite 3 (به استثنای تپانچه Welrod) ، وقتی می خواهید دشمنان را از سر راه خود خارج کنید ، باید صدای بلند داشته باشید. خوشبختانه قابلیتی به نام “masking صدا” وجود دارد که به شما امکان می دهد از صدای محیط در محیط استفاده کنید تا صدای تولید شده توسط آتش تیرانداز خود را پنهان کنید. این واقعاً ساده است: هر وقت مجموعه ای آینه از خطوط ضربان دار (به نظر می رسد سه جفت براکت رو به روی هم هستند) را در مرکز بالای صفحه مشاهده می کنید ، می توانید بدون تسلیم موقعیت خود ، هر نوع سلاح بی صدا را شلیک کنید.

بعضی اوقات صداهای کم کننده صدا توسط اشیایی در جهان تولید می شود مانند یک ماشین آتش نشانی معکوس یا یک اسلحه ضد هوایی سرنشین دار. با هشدار یا از بین بردن نیروهای مرتبط با منبع سر و صدا می توان آنها را به طور م “ثر “خاموش” كرد ، بنابراین بهتر است تا آنجا كه ممكن است از صدای پوشیده استفاده كنید تا دشمنان دیگر را بر روی نقشه قبل از كشته شدن منبع خود حذف كنید. پوشاندن صدا

بعضی اوقات ژنراتورهایی را با اندازه های مختلف پیدا می کنید. با یک نفر تعامل کنید تا چندین بار آن را لگد بزنید ، و باعث می شود در فواصل منظم برگردد. این عکسهای خاموش شما و همچنین برج هوا را می پوشاند ، حتی اگر این ژنراتورها برای همیشه دوام ندارند. سعی کنید قبل از شکستن ژنراتور ، تمام تشخیص خود را انجام دهید تا زمان پوشاندن صدا بهتر شود. همچنین بخاطر داشته باشید که اگر می خواهید عکسهای خود را مخفی کنید باید در هر صورت به منبع نزدیک باشید. اگر هواپیمای مقیاس گذاری را در بالا یا پشت کامیون می شنوید ، اما نماد ماسک صدا را نمی بینید ، خیلی دور هستید.

استفاده از صدا به عنوان سلاح

بعضی اوقات نمی توانید منتظر صدا یا حواس او را پرت کنید تا شلیک واضحی بگیرید و این زمانی است که باید صدا را مسلح کنید. زیرا هیچ تفنگ خفه شده ای در داخل وجود ندارد Sniper Elite 3 ، اگر بدون حواس پرتی شلیک کنید ، به همه دشمنان نزدیک هشدار می دهید. گرچه این می تواند حرکتی مخاطره آمیز باشد ، اما صدا می تواند به یک تاکتیک از سو mis سو استفاده تبدیل شود. شما اغلب در شعاع کوچکی با مخالفان زیادی روبرو خواهید شد و می دانید که جنگیدن همزمان همه آنها به احتمال زیاد با شکست پایان می یابد ، بنابراین صدای سلاح شما دشمنان شما را مانند اردک های نشسته گروه بندی می کند که می توانید با یک ضربه سریع آنها را بفرستید.

ابتدا دینامیت را در نزدیکی موقعیت تیرانداز خود بیندازید. هدف این است که هنگام حرکت ، با یک شلیک واضح به دینامیتی که انداخته اید ، دشمنان را به موقعیت خود بکشید. پس از به دست آوردن موقعیت ، شلیک کنید – یا به یکی از دشمنان ، یا به طور تصادفی. سپس به موقعیت جدید خود بروید و منتظر بمانید. دشمنان شما در یک مکان حاضر می شوند ، هدفی را ایجاد می کنند که در آن می توانید برای نابودی کامل با دینامیت خود هدف بگیرید و شلیک کنید. شما می توانید همان کار را با tripping انجام دهید. در حقیقت ، مهم نیست که چگونه مخالفان خود را می فرستید. Sniper Elite 3 یک جعبه ماسه است و اغلب به شما برای بازی در آن جعبه شن پاداش می دهد.

زود پس انداز کنید ، اغلب پس انداز کنید

مانند هیتمن یا هر بازی مخفیکاری دیگر در جعبه شن ، Sniper Elite 3 بر آزمایش متمرکز است و آزمایش به معنای پس انداز دستی است. خارج از حالت واقع گرایانه ، می توانید در هر زمان پیشرفت خود را ذخیره کنید ، بنابراین باید عادت کنید که در منو ظاهر شود تا پیشرفت خود را مشخص کنید. بهتر است پس انداز را دقیقاً قبل و بلافاصله پس از هر قرار ملاقات انجام دهید. در این صورت اگر قرار خود را قطع کنید پس انداز پس انداز خواهید کرد – یک اتفاق معمول در Sniper Elite 3 – و همچنین یک رکورد برای اطمینان از اینکه هنوز در سطح پیشرفت دارید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesViagraMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahisdeneme bonusu veren siteler