Super Smash Bros. Ultimate: راهنمای مبتدیان برای کشتی ، قهرمانان و موارد دیگر


Super Smash Bros. نهایی یک بازی مبارزه ای است که برای بازیکنانی طراحی شده است که به طور معمول بازی های مبارزه ای انجام نمی دهند. اگرچه درک کنترل ها بسیار آسان تر است – به حدی که می توانید با فشار دادن دکمه ها کنار بیایید – اما از این موارد نهایت بهره را نخواهید برد. Super Smash Bros. نهایی مگر اینکه بدانید چه می کنید از انتخاب یک قهرمان تا یادگیری نبرد ، در اینجا راهنمای مبتدیان است Super Smash Bros. نهایی.

اطلاعات بیشتر

چگونه بجنگیم

Super Smash Bros. نهاییطرح کنترل اساساً مشابه آنچه از آن زمان تاکنون در هر بازی استفاده می شود ، است ملو حتی بازی از کنترلرهای GameCube برای کسانی که به این تنظیم عادت کرده اند پشتیبانی می کند. بیشتر اقدامات در بازی با لمس یک دکمه و همچنین حرکت اختیاری چوب برای دسترسی به حرکات خاص انجام می شود.

هدف مسابقه اصلی Super Smash Bros. برای حذف بیشتر از حریفان است. با آسیب رساندن ، درصد بالای نماد این شخصیت افزایش می یابد. هرچه بالاتر باشد ، احتمال ارسال آنها برای پرواز پس از حمله بزرگ بعدی بیشتر است. مسابقات را می توان با “سهام” تعیین کرد که در آن هر کس تعداد زندگی محدودی دارد ، یا می تواند توسط زمان تعیین شود. در حالت دوم ، برنده با کم کردن مرگ ناشی از قتل شما تعیین می شود.

حملات عمده

دکمه “A” را بر روی کنترل کننده خود فشار دهید بدون اینکه چوب سمت چپ را حرکت دهید تا حمله خنثی انجام شود. حرکت چوب به سمت چپ ، راست ، بالا یا پایین در حالی که پایین است به شخصیت شما حمله استاندارد متفاوتی می بخشد.

حملات استاندارد سریع بوده و در صدمه زدن به حریف شما خوب است اگر از طبیعت کندتری برخوردار باشد و نتواند با سرعت شما کنار بیاید.

اگر دکمه “A” را مرتباً فشار دهید ، برخی از نویسه ها حملات طولانی تری را انجام می دهند. به عنوان مثال فاکس ضربات زیادی وارد می کند و به سرعت از زمین آسیب می بیند.

حملات ویژه

دکمه “B” c Super Smash Bros. نهایی به حملات ویژه اختصاص داده شده است. اینها حرکاتی متناسب با تواناییهای منحصر به فرد هر یک از شخصیتها هستند و غالباً با هزینه سرعت آسیبهای اساسی بیشتری می رسانند. به عنوان مثال ماریو می تواند با بینی خود هدفی را بچرخاند و گلوله ها را منحرف کند و همچنین هنگام جمع آوری سکه ها اهداف را به هوا پرتاب کند.

مانند حملات اصلی ، حرکت چوب چپ هنگام فشار دادن “B” حملات را تغییر می دهد. همه شخصیت ها تبلیغات خنثی ، تبلیغات ویژه ، تبلیغات جانبی و تبلیغات ویژه دارند ، اگرچه همه آنها حمله نیستند. به عنوان مثال ، ابزار ویژه Pokémon Trainer به جای آسیب رساندن ، سه هیولای موجود را اصلاح می کند.

حملات ویژه گزینه های عالی برای نگه داشتن حریف روی پاشنه خود است و برای سلاح های پرتابی می توانید از آنها برای وارد آوردن آسیب از راه دور استفاده کنید. فقط به آنها اعتماد نکنید ، زیرا بسیاری از آنها زمان انباشت طولانی دارند ، که اجتناب از آنها را آسان می کند.

حملات سر و صدا

شاید مهمترین حرکتی که در بازی استفاده خواهید کرد ، حملات خرد شده حرکاتی است که شما اغلب برای کشتن دشمن از صحنه استفاده می کنید. استفاده از آنها بیش از حملات استاندارد طول می کشد ، اما می تواند سریعتر از حملات ویژه باشد ، و آنها را بعداً در نبردها به گزینه ای عالی تبدیل می کند.

روش های مختلفی برای انجام یک حمله خرد کننده وجود دارد. اولین استفاده از چوب آنالوگ صحیح (GameCube C-stick) و فقط حرکت آن در جهت حمله مورد نظر شماست. این یک نسخه سریع از حمله را ارائه می دهد ، اگرچه با حداکثر قدرت نیست.

برای تحمیل درد حتی بیشتر ، می توانید با فشار دادن چوب آنالوگ سمت چپ در یک جهت ، در حالی که دکمه “A” را فشار می دهید ، یک حمله خرد شده را انجام دهید. شخصیت شما شروع به بارگیری حمله قدرتمندتری می کند و پس از آزاد شدن دکمه آن را اجرا می کند. این یک اقدام خطرناک است ، اما بازدهی عظیم دارد.

حرکت و سایر اقدامات

می توانید به چپ و راست حرکت کنید ، به خانه بروید و با استفاده از چوب آنالوگ سمت چپ خود به خود بین سکوهای نازک سفر کنید. اگر شما چوب را به چپ یا راست بزنید ، خواهید دوید ، که می تواند برای شما مفید باشد ، در صورتی که برای انجام یک حمله به دشمن حیرت زده نزدیک شوید.

پرش را می توان با فشار دادن چوب به بالا یا با استفاده از دکمه های “X” یا “Y” انجام داد. اگر زیر یک سکو نازک هستید ، می توانید بدون نیاز به دور زدن لبه ، روی آن بپرید.

حتما بخوانید:
بهترین موارد و جلدهای Google Pixel

برای استفاده از سپر خود ، دکمه های ZL یا ZR را روی کنترل کننده ضامن یا ماشه سمت چپ یا راست کنترل کننده GameCube فشار دهید. این از شما در برابر صدمات ناشی از حملات محافظت می کند ، اما سپر با گذشت زمان آسیب می رساند. اگر بگذارید کاملاً تمام شود ، متحیر خواهید شد و در مقابل حمله دشمن باز خواهید ماند.

همچنین می توانید با گرفتن سپر بازیکن دیگر مقابله کنید – از دکمه های L یا R موجود در کنترل کننده سوئیچ و دکمه “Z” در کنترلر GameCube استفاده کنید. با این کار سپر نادیده گرفته می شود و به شما امکان می دهد دشمن خود را پرتاب کنید ، اما گرفتن یک ضربه در حالی که دشمن حمله می کند به شخصیت شما آسیب می رساند.

شما همچنین به چندین حرکت فرار و بازیابی دسترسی دارید که می تواند به شما در ادامه جنگ کمک کند. دکمه سپر و چپ یا راست چوب سمت چپ را فشار دهید تا مخفی شود. این کار را می توانید هم در زمین و هم در هوا انجام دهید و بسیار مهم است که از حملات بزرگ جلوگیری کنید.

حمله ویژه همچنین می تواند به عنوان یک حرکت بهبودی برای رسیدن به برآمدگی ها پس از ترک تحصیل مورد استفاده قرار گیرد. معمولاً شخصیت شما برای این حرکت شلیک می کند ، اما چند شخصیت به کار بیشتری احتیاج دارند. به عنوان مثال ، نس رعد و برق از بدن او شلیک می کند ، سپس شما باید به صورت دستی او را هدف قرار دهید تا او را به سمت برآمدگی شلیک کنید.

انتخاب شخصیت

فوق العاده لیست کامل نهایی را سر و صدا کنید

مهمترین کاری که می توانید هنگام شروع انجام دهید Super Smash Bros. نهایی انتخاب یک شخصیت متعادل و آسان برای استفاده است. برخی از مبارزان مانند Incineroar و Ness بسیار سرگرم کننده هستند ، اگر شما به سرعت و مکانیک بازی عادت کنید ، اما اگر این شخصیت ها را درست از دروازه بازی کنید ، با ایجاد حرکات ریکاوری یا صدمه قابل اعتماد آسیب خواهید دید. در اینجا چند شخصیت عالی برای امتحان کردن وجود دارد:

  • ماریو
  • پیکاچو
  • کربی
  • خر کنگ
  • ارتباط
  • روباه
  • مارس

با تعدادی از شخصیت های موجود در لیست بالا آزمایش کنید و مشخص کنید کدام یک از آنها متناسب با سبک بازی شماست. لینک و فاکس به شدت به پوسته ها اعتماد می کنند ، در حالی که Donkey Kong شخصیتی کند و سنگین است. اگر از Donkey Kong لذت می برید ، سعی کنید Charizard یا Bowser را که ویژگی های مشابه اما حملات بسیار متفاوتی دارند ، امتحان کنید.

شما باید چند شخصیت داشته باشید تا با آنها احساس راحتی کنید و همچنین باید شخصیت هایی داشته باشید که در نبردهای یک به یک و بزرگتر به خوبی کار کنند. قهرمانان سریع به ویژه در نبردهای فردی عملکرد خوبی دارند. در همان زمان ، هرج و مرج فراهم شده در نبردها به صورت رایگان برای همه نبردها برای بسیاری از افراد به قهرمانانی مانند Ganondorf و Ike امکان حملات عظیم را می دهد.

حتماً استفاده کنید همه چيز از حرکات مبارز قبل از قضاوت در مورد اثربخشی آنها. به عنوان مثال ، سایمون چندین حمله پوسته مختلف دارد که در صورت عدم استفاده ، هیچ یک از آنها در نبرد پیروز نمی شوند. هنگامی که همراه با حمله استاندارد شلاق وی استفاده شود ، کاملاً شرورانه هستند.

از حرکات دیگر باید در ترکیب با حملات استفاده شود و هیچ زمانی بهتر از انتخاب شخصیت وجود ندارد. انفجار FLUDD ماریو به خودی خود آسیبی ندارد ، اما اگر از آن برای حمله بعدی استفاده کنید می تواند حریف را از صحنه دور کند!

حالت ها

چندین گزینه مختلف منو وجود دارد که هنگام شروع به استقبال شما می آید Super Smash Bros. نهایی برای اولین بار. در زیر اصول اولیه ای وجود دارد که می خواهید بلافاصله امتحان کنید.

درهم کوبیدن

در حالت Smash می توانید نبردهای سنتی را علیه رایانه یا یک پخش کننده محلی دیگر انجام دهید. روی نماد Smash کلیک کنید و در صفحه بعد گزینه های Smash سنتی را در بالا مشاهده خواهید کرد.

همچنین در این حالت Squad Strike ویژه قرار دارد که در نبردی به سبک حذفی سه یا پنج شخصیت را مقابل هم قرار می دهد. همچنین می توانید یک تورنمنت را از اینجا شروع کنید.

آخرین مورد Special Smash است. در این گزینه می توانید یک مسابقه سفارشی با قوانین خود ، یک مسابقه مرگ ناگهانی که در آن هر کاراکتر با 300٪ آسیب شروع می شود و حالت جدید Smashdown بازی کنید. این حالت شما و حریف خود را مجبور می کند تا در تمام مسابقات از یک شخصیت جدید استفاده کنید تا زمانی که همه مبارزان موجود بازی شوند.

حتما بخوانید:
نحوه ارسال پست در اینستاگرام

بازی ها و موارد دیگر

بخش بازی ها همچنین شامل طولانی ترین حالت های این مجموعه است. روش دیگر ، شما می توانید برای اتصال فیگورهای Amiibo یا طراحی جنگنده های Mii خود بروید.

Top یک کلاسیک است که شما را با استفاده از یک شخصیت در چندین نبرد و چالش مختلف تنظیم می کند ، و در نهایت به نبرد با رئیس خاتمه می یابد.

این آموزش به شما این فرصت را می دهد تا با استفاده از مجموعه قوانین شخصی شده ، مبارز انتخابی خود را در برابر حریف آزمایش کنید. اگر می خواهید حمله خاصی را امتحان کنید ، می توانید دشمن خود را خصمانه کنید.

Mob Smash جایی است که می توانید چالش های مختلفی را علیه گروهی از مبارزان امتحان کنید. Century Smash شما را با 100 دشمن روبرو می کند ، All-Star Smash یک سری مبارز مختلف دارد و Cruel Smash گزینه سخت تری برای پیشکسوتان است.

برخط

در گوشه پایین سمت راست آنلاین است. در اینجا به بازی چند نفره آنلاین خواهید پرداخت. گزینه Smash به شما امکان انتخاب بین یک بازی سریع را می دهد که در آن شخص به سادگی یک شخصیت را انتخاب می کنید و به یک مسابقه پرتاب می شوید و Battle Arena. در Battle Arena شما به گروهی از بازیکنان می پیوندید که به نوبت با یکدیگر می جنگند. شما همچنین فرصت مشاهده عمل را دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار این حالت ، می توانید راهنمای ما در مورد نحوه بازی آنلاین با دوستان را مطالعه کنید.

حالت

در گوشه پایین سمت چپ منو ارواح وجود دارد. این گزینه شامل Spirit Board شما است ، که حاوی علائم راهنمایی ویژه ای است که می توانید برای تأمین فشار یا موارد اضافی تجهیز کنید. ارواح عمدتا در حالت مبارزات انتخاباتی استفاده می شود ، که در این صفحه نیز وجود دارد.

Adventure را برای راه اندازی کمپین World of Light انتخاب کنید. این یک حالت طولانی است که به شما این امکان را می دهد تا با بسیاری از نسخه های اختصاصی جنگنده ها مبارزه کنید و باز کردن قفل آنها در حالت به شما امکان دسترسی به شخصیت ها را در بقیه بازی می دهد. این بهترین راه برای باز کردن قفل آنها نیست ، اما ما یک راهنمای جداگانه داریم که توضیح می دهد چگونه می توانید به سرعت کل لیست را بسازید.

با پیشرفت در دنیای نور ، مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که روحیه اصلی خود را مرتب کنید. شما “میان وعده” های ویژه ای دریافت خواهید کرد که می توانند به سرعت به حداکثر سطح خود برسند. صبحانه به افزایش قدرت جنگنده شما در مسابقات کمک می کند. یک سیستم منحصر به فرد از قیچی کاغذ نیز به تعیین مزیت در برابر مخالفان کمک می کند. این شامل شانس بیش از هر چیز دیگری است. اما نمادهای نوع rapture در برابر انواع سپر خوب هستند ، اما در برابر انواع شمشیر ضعیف هستند. برای دستیابی به بهترین نتیجه ، باید مطمئن شوید که یکی را تراز کرده اید.

می توانید از ارواح پشتیبانی استفاده کنید تا دهانه های روحی اولیه خود را اشغال کنید. روحیه های پشتیبانی کننده می توانند به مبارز شما ویژگی خاصی مانند ایمنی در برابر سم بدهند. در عوض ، برخی ممکن است در ابتدای نبرد به شخصیت شما آیتمی بدهند. روحیه اصلی شما بسته به چند شکاف دارد ، می توانید مزایا را با هم ترکیب کرده و مطابقت دهید.

همچنین درخت مهارت وجود دارد که می توانید از آن برای بهبود شخصیت های خود در جنگ استفاده کنید. با تکمیل نبردها ، امتیازات مهارت کسب می کنید و با بازدید از درخت مهارت می توانید آسیب ، توانایی دویدن ، قدرت سپر و سایر موارد را بهبود ببخشید. اگر در هنگام کار نتوانید این مهارت ها را کسب کنید ، واقعاً مزایای اصلی را از دست خواهید داد.

لازم نیست بازی Super Smash Bros. کاملاً آماده نیست ، کورکورانه و ناامیدانه همه دکمه ها را لمس کنید به این امید که کاری برای شما مفید باشد. ما نکات مفیدی را ارائه داده ایم بنابراین شما می توانید مجموعه ای اساسی از ابزارها را برای استفاده در اختیار داشته باشید. حتی اگر با یک منحنی یادگیری شروع کنید (همانطور که همه ما کار می کنیم) ، به جای اینکه ناامید شوید ، می توانید از حرکات قدرتمندی برای لذت بردن از بازی استفاده کنید. وقتی نقاط قوت شخصیت خود را درک کردید و می فهمید که چگونه نقاط ضعف آنها را متعادل کنید ، می توانید سبک مبارزه بهینه آنها را درک کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesViagrakameralı su tesisatçısıİş Bankası Kredi Ertelemegercekhoca.orggates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul