Suicide Squad: هر آنچه از دنباله آن می دانیمعلی رغم بررسی های تند ، فیلم 2016 DC جوخه خودکشی با درآمد بیش از 745 میلیون دلار در سراسر جهان به موفقیت مالی دست یافت. جای تعجب نیست که برادران وارنر. تصاویر برنامه هایی را برای اعلام کرد جوخه خودکشی، دنباله ای که تیم جدیدی از شرور مجبور به انجام یک ماموریت خطرناک می شوند.

کارگردان: James Gunn، جوخه خودکشی این یک راه اندازی مجدد نرم از حق رای دادن فیلم در جهان به هم پیوسته شخصیت های WB DC Comics خواهد بود ، اما این نه دنباله مستقیم فیلم از سال 2016. این فیلم قبلاً بازیگران مهمی را تشکیل داده است که شامل چندین شخصیت بازگشتی – از جمله مارگو رابی در نقش هارلی کوین – و لیست طولانی تازه واردان به دنیای گسترده DC ، از جمله جان سینا ، Taika Whitey ، ادریس البا است. ناتان فیلیون ، پیتر کپالدی و پیت دیویدسون.

ج جوخه خودکشی باید در 6 آگوست 2021 به سینماها بیاید ، این همان چیزی است که ما تاکنون درباره این فیلم می دانیم.

روز و تاریخ انتشار

در دسامبر سال 2020 ، ورایتی اعلام کرد که برادران وارنر تمام روز 2021 و تاریخ HBO Max را منتشر می کند. این شامل جوخه خودکشی در تاریخ 6 آگوست.

پوستر جدید

جیمز گان پس از DC FanDome در ماه آگوست یک پوستر جدید به اشتراک گذاشت:

#DCFanDome تمام شد ، اما # جوخه خودکشی زندگی می کند … حداقل تا زمان کشته شدن بیشتر آنها در آگوست 2021. من نمی توانم به شما بگویم که چگونه حرکت کنید & amp؛ من از همه پشتیبانی شما سپاسگزارم & amp؛ تعارف دیروز. متشکرم!؟؟؟؟؟؟؟؟ pic.twitter.com/iuw03UBAn8

& mdash؛ جیمز گان (JamesGunn @) 23 آگوست 2020

آرم رسمی

جیمز گان برای به اشتراک گذاشتن ویرایش های رسمی عناوین از فیلم آینده به توییتر رفت. نه تنها این ، بلکه آنها به چهار زبان درمان دارند! آنها را بررسی کنید:

# جوخه خودکشی تیم برای تولد من این عناوین رسمی شگفت انگیز جدید را به من اهدا کرد. و با حضور بازیگران ، ما در 22 اوت در https://t.co/ioRsge6g7f چیزهای بیشتری برای نشان دادن به شما داریم آنجا میبینمت! ؟؟؟؟ # دی سی #DCFanDome SuicideSquadWB pic.twitter.com/OwGc7nnkG2

& mdash؛ جیمز گان (JamesGunn @) 5 آگوست 2020

جابجایی صدا

جی کورتنی در مصاحبه با ورایتی توضیح داد که این جیمز گان است جوخه خودکشی از نظر دیوید آیر متفاوت خواهد بود جوخه خودکشی. کورتنی گفت: “من فکر می کنم طعم آن متفاوت است.” “شخصیت های جدید زیادی وجود دارد. جیمز گان رویکردی دارد که منحصر به فرد اوست. او مقدار زیادی از آن را به داخل می کشد جوخه خودکشی جهان. و من فکر می کنم این کاملاً متناسب است و مخاطبان با آن لذت زیادی خواهند برد. “

کورتنی در ماه سپتامبر با Screen Rant صحبت کرد ، به پویایی پویای تیم و چالش های راه اندازی مجدد نرم پرداخت. وی گفت: “من احساس نمی كنم كه كسی نیاز به ترك آنچه ما قبلاً تأسیس كرده ایم احساس كرده است ، اما او قطعاً همان فرد است ، او بومرنگ چشمگیری متفاوت نیست.” “فقط این زمینه کمی متفاوت است و افراد بسیار بیشتری وجود دارند ، بنابراین احساسات و سلیقه های خاص خود را خواهد داشت ، اما مردم با این کار بسیار سرگرم می شوند و ما اوقات خوبی را سپری کردیم.”

حتما بخوانید:
اگر قوانین حفاظت غیرعامل رعایت نشود، ترک است

هنوز در جاده است

با وجود تاخیر یا جابجایی فیلم های مهم بودجه ای ، از جمله چندین نسخه اصلی از رقیب DC Marvel ، جیمز گان از طریق توییتر به طرفداران اطمینان داد که جوخه خودکشی هنوز “روی برنامه یا قبل از آن” است.

در گروه خودکشی؟ ما هنوز طبق برنامه هستیم. https://t.co/bP9XDHFDsJ

& mdash؛ جیمز گان (JamesGunn @) 9 آوریل 2020

در حال حاضر هیچ دلیلی برای وجود ندارد # جوخه خودکشی تاریخ انتشار برای جابجایی. ما در برنامه یا قبل از آن هستیم. ما بسیار خوش شانس بودیم که تیراندازی را به پایان رساندیم & amp؛ قبل از قرنطینه ، ویرایش از خانه های ما (به دلیل یک تیم پس از تولید و یک استودیوی آینده نگر) تنظیم کنیم. https://t.co/URRFXX58r3

& mdash؛ جیمز گان (JamesGunn @) 12 آوریل 2020

کاش ما بودیم ، اما همانطور که می توانید تصور کنید ، البته ویرایش # جوخه خودکشی در حین قرنطینه کاملاً روان بود (در حال حاضر روی بخش کار می شود) ، عوامل زیادی تأخیر دارند – برخی از موارد مربوط به انتشار تصاویر ، پیش پرده ها و غیره است. https://t.co/ Mk64ax3fUu

& mdash؛ جیمز گان (JamesGunn @) 12 آوریل 2020

یادداشت شخصی مدیر

پس از عکس اصلی ، که در ماه مارس در آتلانتا پیچیده شد ، کارگردان جیمز گان عکسی از برخی از آنها را منتشر کرد جوخه خودکشی بازیگران و خدمه ، با خاصیت شخصی. اکثر کارگردانان پس از پایان فیلمبرداری چیزی را در شبکه های اجتماعی منتشر می کنند ، اما مشت های گان به ویژه قابل توجه است.

گان فاش می کند که تولید این فیلم تحت الشعاع یک فاجعه شخصی قرار گرفته است. پدرش دو هفته قبل از شروع تیراندازی درگذشت و سگش دو هفته قبل از پایان آن تیراندازی کرد. البته ، این کار کار را دشوار کرد ، اما گان گفت که با وجود شرایط ، “عالی ترین زمانی است که من برای ساخت یک فیلم ساخته ام”.

برای تابستان 2021 برنامه ریزی شده است ، جوخه خودکشی هنوز راههایی برای عبور از قبل از انتشار وجود دارد ، اما یادداشت کاملاً شخصی و خوش بینانه گان می تواند اعتماد به نفس را در راه اندازی مجدد سریع القا کند.

ظاهر جدید هارلی کوین

اولین نمایش تازه تیم فیلم او هارلی کوین: پرندگان شکاری، مارگو رابی در صحنه فیلمبرداری دیده شد جوخه خودکشی با کارگردان جیمز گان. آ عکس کلیک شد رابی ظاهر جدیدی را که در نقش هارلی کوین در این فیلم بازی خواهد کرد ، آشکار می کند.

♦ ️ جدید & quot؛ گروه خودکشی & quot؛ تصویر مارگو رابی را به عنوان هارلی کوین نشان می دهد. pic.twitter.com/3TMPEO1450

& mdash؛ دفتر مرکزی هارلی کوین ♦ ️ ؟؟؟؟ (QuinnofDiamonds) 12 فوریه 2020

ترکیب کامل

بعد از یک سال شایعه سازی و گمانه زنی در مورد بازیگران جوخه خودکشی، جیمز گان ، کارگردان ، لیست رسمی بازیگران این فیلم را در سپتامبر 2019 فاش کرد. این لیست در تاریخ منتشر شد توییتر، با گان ، به هواداران هشدار مرموزی ارائه داده است: “زیاد وابسته نشوید.”

خیلی زیاد دلبسته نشوید. # جوخه خودکشی pic.twitter.com/uITPhrDzz2

& mdash؛ جیمز گان (JamesGunn @) 13 سپتامبر 2019

بازگشت از فیلم در سال 2016 با رابی ویولا دیویس بازیگر نقش آماندا والر ، جی کورتنی در نقش کاپیتان بومرنگ و جوئل کینامن در نقش ریک فلگ خواهد بود. جان سینا ، تایکا ویتی ، پیت دیویدسون و ادریس البا در نقش های ناشناخته و همچنین کرم شب تاب بازیگر ناتان فیلیون و سابق دکتر هو ستاره پیتر کاپالدی.

حتما بخوانید:
لپ تاپ مخصوص بازی Acer Nitro 5 برای جمعه سیاه از Walmart به 799 دلار کاهش یافت

از جمله شخصیت های جدیدی که برای فیلم تأیید شده اند می توان به دانیلا ملچیور در نقش Ratcatcher و دیوید دستمالچیان در نقش Dot Man اشاره کرد. اعضای دیگر بازیگران در نقش های ناشناخته ای شامل Flula Borg ، Sean Gunn ، Jennifer Holland ، Mailing Ng ، Storm Reed ، Alice Braga ، Michael Rucker ، Joaquin Cosio ، خوان Diego Boto ، Tinas Casce و Julio Ruiz هستند.

در اواخر همان ماه ، گان عکسی از خود به همراه چندین نفر از شرکت کنندگان در فیلم را منتشر کرد.

از چپ به راست ، Flula Borg ، Daniela Melchior ، David Dastmalchian ، Gunn ، Jennifer Holland ، Nathan Filion ، Sean Gunn و Mailing Ng در عکس ظاهر می شوند.

دو بازیگر دیگر که برنخواهند گشت ویل اسمیت و جارد لتو هستند که در فیلم اول به ترتیب در نقش Deadshot و Joker بازی کردند. انتظار نمی رود این دو بازیگر نقش های خود را تکرار کنند جوخه خودکشی.

تغییر مدیر

جیمز گان موقتاً تحصیل را رها کرد Guardians of the Galaxy Vol. 3 توسط استودیوی مارول در مورد جنجال بر سر جوک های بی احساس که سالها پیش در توییتر منتشر کرد ، بانک جهانی کارگردانی مشهور را برای کارگردانی و نویسندگی استخدام کرد جوخه خودکشی. او ابتدا برای بازنویسی فیلمنامه استخدام شد ، اما بعداً در اکتبر 2018 به عنوان کارگردان به امضا رسید.

در اصل برادران وارنر. برای کارگردانی از Gavin O’Connor استراق سمع می کند جوخه خودکشی ادامه داد. اوکانر ، فیلم اکشن را کارگردانی کرد حسابدار و فیلمنامه این فیلم را نوشت اما ادعا می کند پس از آن پروژه را ترک کرده است پرندگان شکاری، که ادعا می شود دارای آن است طرح بسیار مشابهدر عوض چراغ سبز بگیرید.

قبل از ورود اوکانر به کار ، سایر مدیران شایعه شده در لیست بانک جهانی شامل مل گیبسون بودند – ظاهرا پس از موفقیت دوباره پیراهن اره برقی. کارگردان اسپانیایی Jaume Colette-Serra ، کارگردان فیلم حمله کوسه بافته هادر ابتدا بهترین انتخاب برای فیلم به نظر می رسید ، اما او کنسرت دیگری را نیز به کارگردانی دیزنی برگزار کرد سفر دریایی در جنگل.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir