[ad_1]

همانطور که همه ما روزهای پایان آتش سوزی را به مدت یک سال شمارش معکوس می کنیم ، نشانه خوبی که در آستانه رسیدن است ، Spotify’s Wrapped سالانه است ، مروری بر پخش کننده ترین هنرمندان ، آلبوم ها ، آهنگ های آخر سال ، پادکست ها ، ژانرها و غیره. . و در حالی که سرگرم کننده است که بررسی کنید چه چیزهایی در طول 12 ماه گذشته با دنیا وسواس کرده اند (جو روگان به طور واضح سلطان پادکست امسال است ، در حالی که The Weekend چراغ های خیره کننده انگشت میانی را به سمت گرمی بلند می کند ، با بیشترین عنوان عنوان آهنگ را می گیرد) ، حتی جالب تر و جالب تر این است که از لیست های خود با بیشترین شنونده در این سال دشوار استفاده کنید.

به صورت آنلاین ، در برنامه دسک تاپ و از طریق برنامه های تلفن همراه Spotify ، بررسی سالانه شما آسان است – فقط برای دسترسی به سیستم وارد شوید. بنابراین بدون هیچ سر و صدایی بیشتر ، در اینجا نحوه دیدن آهنگ ها و موسیقی های خود در Spotify Wrapped 2020 آورده شده است.

نحوه ورود به Spotify Wrapped 2020

ورود اولیه به Spotify Wrapped 2020

برنامه مرورگر یا دسک تاپ

اگر می خواهید اطلاعات شخصی خود را درباره Spotify Wrapped 2020 بررسی کنید ، فقط با استفاده از مرورگر خود وب سایت Spotify Wrapped را باز کنید. در اینجا شما می توانید نمایش پیمایشی عالی آنچه را که کشور گوش داده است مشاهده کنید ، یا می توانید با اعتبار حساب Spotify Premium خود وارد سیستم شوید و تحت درمان اینفوگرافیک و اطلاعاتی در مورد عادات گوش دادن خود در سال 2020 قرار بگیرید.

پس از ورود به سیستم ، می توانید آنچه را که در سال گذشته به دست آورده اید ، از جمله لیست پخش 100 آهنگ از بهترین آهنگ های سال 2020 خود ، کشف کنید. Missed Hits ، شامل مجموعه ای از 30 آهنگ است که الگوریتم فکر می کند ممکن است از سال گذشته دوست داشته باشید. و چیزی به نام On Record ، که آهنگ های بهترین هنرمندان شما را با پادکست های مربوط به آنها ترکیب می کند.

اگر شما کاربر برنامه دسک تاپ Spotify هستید ، این تجربه اساساً یکسان است ، با این تفاوت که هنگام ورود به سیستم ، ارائه را دریافت نمی کنید. با فرض اینکه قبلاً وارد سیستم شده اید ، همه لیست های پخش شما در 202 درجه قرار گرفته و همچنین تجزیه لیست پخش برای همه موارد ، از بهترین هنرمندان (تجزیه تا هنرمندان زن و مرد) ، گروه ها ، پادکست ها ، ژانرها و موارد دیگر دیگران. این یک پیمایش سرگرم کننده برای کشف است.

با تلفن همراه

بیشتر افراد از طریق برنامه موجود در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود به Spotify دسترسی پیدا می کنند. فقط برنامه را باز کنید و خواهید دید بسته بندی شما در سال 2020 است در بخش اولیه در اینجا شما می توانید در لیست های پخش با محبوب ترین آهنگ ها ، بازدیدها و ضبط های از دست رفته پیمایش کنید. همچنین می توانید یک کاشی برای آن پیدا کنید جستجو کردن بخش.

برنامه موبایل Spotify Wrapped 2020

هنگامی که روی برگه Packed 2020 ضربه بزنید ، توپی خواهید داشت که شما را از لیست های پخش به ظاهر بی پایان هدایت می کند ، از جمله برخی غواصی های عمیق مانند Viral Hits 2020 ، بهترین پادکست های True True Crime جنسی و برخی از لیست های پخش با موضوع همه گیر مانند آهنگ هایی که ما را حمل می کنند 2020 و مهمانی در خانه از سال 2020 بازدید می شود.

در این سال بسیار منحصر به فرد ، در حال مرور و به اشتراک گذاری گزینه های گوش دادن خود لذت ببرید. اینجاست تا سال 2021!

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir