Samsung Galaxy Buds Pro: هدفون بی سیم جدید و اصلی سامسونگ

[ad_1]

سامسونگ به تازگی سومین تجسم از هدفون های بی سیم واقعی Galaxy – Galaxy Buds Live – را راه اندازی کرده است ، اما طبق گزارش ها ، در حال آماده سازی برای نسل چهارم است. در پرونده ثبت کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) با عنوان SM-R190L “Buds Pro” ذکر شده است ، ما هنوز جزئیات زیادی در مورد این هدفون جدید نداریم ، از جمله هزینه آنها ، زمان عرضه یا مشخصات کامل آنها. اما با کسب اطلاعات بیشتر ، اینجاست که تمام جزئیات جدید را به اشتراک خواهیم گذاشت.

کاهش نویز فعال

جارون اشنایدر / روند دیجیتال

نام ها همیشه نشان دهنده کاری نیستند که یک محصول می تواند انجام دهد و نام ها می توانند تغییر کنند – به ویژه در اوایل عمر محصول – اما هدفون بی سیم واقعی “Pro” تفاوت قابل توجهی نسبت به سال گذشته دارد. از آنجا که اپل AirPods Pro را با کاهش نویز فعال (ANC) معرفی کرد. تولیدکنندگان دیگر این روند را دنبال کرده اند. Club Pro + JBL اولین هدست بی سیم واقعی است که به ANC مجهز شده است و Earfun از عنوان Pro برای نشان دادن نسخه های ANC مدل های Earfun Air و Earfun Free خود استفاده می کند.

اگر روند با Samsung Galaxy Buds Pro ادامه یابد ، به احتمال زیاد این هدفون های جدید ANC را نیز مورد توجه اصلی قرار می دهد.

برخی بدون شک توجه خواهند کرد که Galaxy Buds Live ANC را ارائه می دهد و آنها برچسب Pro را ندارند. گرچه این واقعیت دارد ، اما بررسی Galaxy Buds Live نشان داد که ANC این هدفون چندان مورد ستایش قرار نگرفته است. بازرسان ما می نویسند: “در مقایسه با حتی بدترین میزان کاهش نویز که در هدفون های دیگر آزمایش کرده ایم ،” Galaxy Buds Live با عملکرد حتی کمتری ارائه می شود: این پایین ترین سطح جدید است. “

طراحی: لوبیا یا جوش؟

آداب Samsung Galaxy Buds Pro FCC
سامسونگ / FCC

بزرگترین دلیل اینکه چرا Galaxy Buds Live نتوانست ما را در بخش ANC – یا کیفیت صدا تحت تأثیر قرار دهد ، طراحی آنهاست. سامسونگ با قالب Buds Live ریسک بزرگی کرده است. از شکل مجرای گوش ، که تقریباً همه هدفون های بی سیم رده بالا به نفع شکل ارگونومیک تر ، شبیه گوش خارجی ، یک لوبیا استفاده می کنند ، جلوگیری می کند. متأسفانه ، این خطر ارزش آن را نداشت: حتی با قرار دادن یک باله ظریف سیلیکونی به پشت جوش ها ، آنها نمی توانند به یک مهر و موم مناسب بر روی کانال گوش برسند. بدون این مهر و موم ، Buds Live نمی تواند میزان نشت صدای خارجی و یا تولید صدا را کنترل کند.

گزارش SamMobile ادعا می کند که سامسونگ به شکل کلاسیک هدفون های Galaxy Buds و Galaxy Buds + باز خواهد گشت – بالاخره چرا به خصوص با توجه به نتایج ضعیف آزمایش لوبیا ، با یک فرمول ثابت شده اشتباه گرفته می شود؟

با این وجود ، تنها اطلاعات تصویری که در مورد Galaxy Buds Pro داریم ، به لطف ارسال FCC ، این است که جعبه شارژ آنها با مربع گرد گوشه ای مشابه Galaxy Buds Live است. چرا اگر قصد استفاده از گوشی سنتی تر است ، استفاده از این فرم برای جعبه شارژ – که به وضوح با طراحی منحصر به فرد Buds Live طراحی شده است – ادامه دارد؟

قیمت ، مشخصات کامل و تاریخ انتشار

در مورد سایر جزئیات مربوط به Galaxy Buds Pro ، تنها می توان حدس زد. اما در اینجا برخی از فرضیات تحصیل کرده وجود دارد:

قیمت

Galaxy Buds + 150 دلار و Galaxy Buds Live 170 دلار است (زمانی که برای فروش نیست). با فرض اینکه Galaxy Buds Pro هر دو مدل را به روزرسانی کرده باشد ، احتمالاً با قیمت 199 دلار آغاز خواهد شد. این بیشترین مبلغی است که سامسونگ برای مجموعه ای از هدفون های Galaxy گرفته است ، اما هنوز هم بسیار کمتر از قیمت AirPods Pro است. از 249 دلار

مشخصات کامل

به نظر نمی رسد که ظرفیت باتری مشخص شده روی برچسب FCC از نظر Galaxy Buds Live از نظر میزان آبگیری هدفون یا جعبه شارژ تغییر کند (در کل برای هدفون 120 میلی آمپر ساعت ، برای کیس 500 میلی آمپر ساعت). ما تصور می کنیم که این امر باعث ماندگاری یکسان باتری Galaxy Buds Pro خواهد شد: 6 ساعت با ANC یا Bixby Voice Wake-up روشن ، 5.5 ساعت با ANC و Bixby Voice Wake-up و 8 ساعت اگر هر دو خاموش باشند .

شارژ بی سیم ادامه خواهد یافت و منطقی خواهد بود اگر سامسونگ همچنان از مالکیت AKG خود برای پیشرفت بیشتر در بخش کیفیت صدا استفاده کند.

در گذشته ، سامسونگ مقاومت در برابر آب و گرد و غبار را در لیست اولویت های هدفون گلکسی قرار داده بود و اگر این شرکت به طراحی Galaxy Buds Live پایبند باشد ، بعید است تغییر کند. ما انتظار داریم که Galaxy Buds Pro از IPX2 – اما احتمالاً IPX4 – از آب محافظت کند. شایان ذکر است AirPods Pro اپل IPX4 است.

تاریخ انتشار

چه زمانی سطح Galaxy Buds Pro را مشاهده خواهیم کرد؟ گزارش ها حاکی از آن است که آنها با راه اندازی گلکسی S21 همراه هستند ، که ما معتقدیم این اتفاق تا فوریه 2021 نخواهد افتاد.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر