Ring Video Doorbell 3 برای جمعه سیاه در QVC با قیمت 140 دلار پایین


Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

فروش جمعه سیاه QVC هم اکنون در حال انجام است و می توانید تخفیف برای همه دستگاه های الکترونیکی پیدا کنید. در حال حاضر می توانید Ring Video Doorbell 3 را با Ring Assist + فقط 140 دلار خریداری کنید – 25 دلار پایین تر از قیمت بسته اصلی 165 دلار. اگر به دنبال ارتقا سیستم امنیتی خانه خود هستید ، معامله ای بهتر از این پیدا نمی کنید – الان بخرش.

جمعه سیاه همیشه تخفیف های خوبی برای دستگاه های خانه هوشمند ارائه می دهد و این معامله از بهترین آنهاست. این بدان معنی است که سهام به سرعت تمام می شود ، بنابراین اگر می خواهید از این قیمت بسته بسیار کاهش یافته استفاده کرده و برای Ring Video Doorbell 3 خرید کنید ، باید سریع عمل کنید.

Ring Video Doorbell 3 دید دید وسیعی به شما 160 درجه می دهد و دارای دید در شب مادون قرمز است ، بنابراین می توانید تمام وقت درب ورودی را تماشا کنید. همچنین ردیاب های حرکتی داخلی و مناطق تشخیص حرکت قابل تنظیم هستند که به شما اطلاع می دهند بازدید کننده در نزدیکی شماست ، حتی قبل از اینکه زنگ در شما را بزنند. حتی می توانید با هر کسی که درب منزل شما است با صدای دو طرفه صحبت کنید و همچنین زنگ در خود را به الکسا متصل کنید تا یک تجربه هندزفری داشته باشید. فقط از دستگاه اکو شو خود بخواهید که به شما نشان دهد چه کسی درب ورودی است. حلقه Doorbell جدید شما نیز در تمام طول سال کاربردی خواهد بود – حتی ضد آب است. نصب آن بسیار راحت است و برای استفاده از این حلقه حتی به سیم کشی درب موجود نیز نیاز نیست. اگر به انگیزه بیشتری نیاز دارید ، خوشحال خواهید شد که بدانید با Ring Assist + ضمانت 2 ساله تمدید دریافت می کنید ، بنابراین نگران شکستن زنگ نخواهید بود.

حتما بخوانید:
پرونده بدهکاران مالیاتی طبق ماده 90 روی میز کمیسیون است

با داشتن تمام این ویژگی های عالی و یک دوره ضمانت اضافی ، یافتن معامله بهتر برای Ring Video Doorbell 3 غیرممکن است. اکنون می توانید بسته را با قیمت 140 دلار – معمولاً 165 دلار از QVC دریافت کنید. همچنین سایر معاملات خانه های هوشمند را نیز بررسی کنید جمعه سیاه بنابراین شما می توانید در فصل تعطیلات دستگاه های بیشتری را به اکوسیستم خانه هوشمند انتخابی خود اضافه کنید.

اکنون پیشنهادات آهنگ زنگ بیشتری در دسترس است

اگر این دستگاه Ring مورد نظر شما نیست ، حتماً بقیه این آهنگ های زنگ جمعه سیاه را بررسی کنید. تمام معاملات جمعه سیاه دیگر را که در آنجا اتفاق می افتد پیگیری کنید و در فصل تعطیلات باهوش تر خرید کنید.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید