Resident Evil 7 Madhouse Guide: سعی کنید در سخت ترین حالت بازی زنده بمانید


كتك زدن Resident Evil 7 برای هر مشکلی برای بسیاری از بازیکنان یک چالش کاملاً بزرگ است ، خصوصاً برای کسانی که فکر می کنند احتمال اینکه برای چند ساعت توسط یک قاتل غیرقابل تعقیب تعقیب شود ، جذاب نیست. اما برای بازیکنانی که تسخیر می کنند RE7 معمولی و معلوم شد که چیزهای بیشتری می خواهد ، توسعه دهندگان به قدری سخاوتمند بودند (؟) که سومین مشکل را نیز با نام مناسب “Madhouse” شامل کنند.

Resident Evil 7دشواری Madhouse فقط دشمنان سختگیرتر و بیشتری را اضافه نمی کند ، اگرچه دشمنانی وجود دارد. از بسیاری جهات ، ساختار بازی را تغییر می دهد ، موقعیت اشیا و رفتار دشمن را تغییر می دهد تا هر دانشی را که با بازی از طریق دشواری های بازی کسب کرده اید ، دور بیندازد. حتی یک جانباز عادی سخت و غیر قابل نفوذ ممکن است برای غلبه بر آن نیاز به کمک داشته باشد.

اگر با هر مشکلی مشکلی دارید ، آنها را بخوانید نکات عمومی برای بقا Resident Evil 7. اما کسانی که می خواهند از مشکل مادهاوس عبور کنند ، می خواهند برای راهنمایی بیشتر از نکات زیر استفاده کنند. در اینجا نحوه زنده ماندن در حالت مادهاوس آورده شده است Resident Evil 7.

خواندن توصیه می شود:

تفاوت در دشواری پناهندگی مجنون

قبل از اینکه به نکات خاصی بپردازیم ، بیایید در مورد تغییرات اضافه شده صحبت کنیم Resident Evil 7’s مشکل پناهندگی مجنون.

پس انداز شما محدود است

قطعاً بزرگترین تغییر در Madhouse نوار خالی جدید است. یک ماده مصرفی که مانند روبان جوهر در بازی های اولیه Resident Evil ، برای حفظ بازی شما مورد استفاده قرار گرفت. این بازی به اندازه کافی به شما می دهد که در صورت نیاز می توانید پس انداز کنید – به عنوان مثال قبل و بعد از رئیس – اما چند نوار به اندازه کافی که گاهی نگران تمام شدن آنها هستید. این یک Resident Evil کلاسیک است. خوشبختانه حدود 30 نوار پخش شده در اطراف بازی وجود دارد – که بیش از اندازه کافی برای اداره آن است. آنها در هر مکان در همان مکان ها تخم ریزی می کنند ، بنابراین نکته ای را در نظر بگیرید که برای برنامه ریزی کارها راهنمای مفیدی با مکان خود داشته باشید.

ایست های بازرسی بسیار محدود هستند

ایست بازرسی سخاوتمندانه RE7 جزوه های آسان و عادی هنگام بازی با مشکل Madhouse اعمال نمی شوند. این بازی در ابتدای برخی بخش ها یک ایست بازرسی را فراهم می کند ، اما این به ندرت اتفاق می افتد و اگر مراقب پس انداز محدود خود نباشید ، ممکن است ساعتها پیشرفت خود را از دست بدهید.

چیدمان اقلام متفاوت است

اگر بازی کردی RE7 قبلاً یک یا دو بار در نرمال ، قبل از شروع ماد هاوس ، ممکن است از موقعیت برخی از موارد متعجب شوید. این گاهی اوقات با دادن مواردی مانند نارنجک انداز و به روزرسانی کوله پشتی زودتر از حد معمول ، بازی را کمی آسان می کند. با این حال ، هنگام برنامه ریزی مسیر خود از حافظه ، متوجه می شوید که یک کلید مهم به طور ناگهانی جایی نیست که شما فکر می کنید ممکن است همه چیز را پیچیده کند.

تعداد سکه های عتیقه بیشتر است

Resident Evil VII

این تغییر دیگری در ماد هاوس است که می تواند هم خوب باشد و هم بد. از یک طرف ، اگر سکه های عتیقه بیشتری برای یافتن دارید – 33 در مقابل 18 موجود در حالت عادی – به این معنی است که بیشتر اوقات با آنها روبرو خواهید شد. اما موارد دیگری نیز وجود دارد که می توانید با سکه های عتیقه خریداری کنید ، از جمله موارد جدیدی که حمله / دفاع شما را افزایش می دهد و کلیدی که قبلاً در دسترس بود.

نانوایان خطرناک ترند

توسط جک بیکر از طریق دیده می شود Resident Evil 7چند ساعت اول در حالت عادی یا آسان مسئله خاصی نیست ، زیرا برای جلوگیری از آن معمولاً می توانید فرار کنید و پنهان شوید. اما در ماد هاوس ، جک در واقع سریعتر از شما کار می کند ، که افتضاح است. اگر جک شما را از گوشه ای غافلگیر کند ، موفق به رسیدن به یک اتاق امن می شوید.

در جاهای مختلف دشمنان بیشتری وجود دارد

باز هم ، شما ممکن است از قبل فکر خوبی داشته باشید که اگر یکبار دیگر بازی را با دشواری آسان تری انجام داده باشید ، دشمنان چه موقع و کجا ظاهر می شوند. این ایده را از پنجره به بیرون پرتاب کنید ، در مادهاوس دشمنان بیشتر هستند و در برخی مکان های شگفت آور طراحی شده برای استفاده از انتظارات شما ظاهر می شوند.

حتما بخوانید:
باربری آیت الله کاشانی|اتوبار ارزان غرب تهران

دشمنان عادی نیز خطرناک ترند

نه تنها این ، بلکه هیولاهای قارچی که در طول گیم پلی معمولی با آنها روبرو می شوید ، سلامتی بسیار بیشتری دارند ، آسیب بیشتری می رسانند و از همه بدتر ، در مادهاوس با شدت و بی ثباتی حرکت می کنند ، مرگ یا مرگ

کارتریج کمیاب است

علاوه بر این ، بازی مهمات بسیار کمتری را ارائه می دهد ، و شما را مجبور می کند از هر عکس مهم استفاده کنید.

نکات بازی Madhouse

Resident Evil VII

با توجه به همه تغییرات و سخت تر بازی کردن RE7 Madhouse حتی برای بازیکنانی که قبلاً در تنظیمات پایین بازی را شکست داده اند ، می تواند کاملاً شرم آور باشد. خوشبختانه نکات زیر باید کمک کننده باشد.

سکه کثیف را از آن بگیرید زمان شروع تظاهرات

می توانید شروع کنید Resident Evil 7 اگر یک توالی بسیار خاص از وقایع را در دانلود رایگان بازی دانلود کنید ، با یک سکه عتیقه اضافی ، زمان شروع. اینها را دنبال کنید دستورالعمل های Reddit به نامه و شما باید هیچ مشکلی داشته باشید. قسمت گیج کننده مرحله 8 است – وقتی دستورالعمل ها می گوید انگشت را “به سمت انبوهی از آوار در پایین پله ها” قرار دهید ، منظور آنها بقایای زیر ساعت روی دیوار است.

برای یافتن سکه های عتیقه بیشتر از راهنما استفاده کنید

دشواری دیوانه خانه یک ظرف غذا نیست ، بنابراین استفاده از راهنما شرم آور نیست مثل این برای یافتن سکه های عتیقه بیشتر ، به ویژه اگر قبلاً یک بار بدون راهنما در این بازی برنده شده اید. همه کمکی که می توانید بگیرید را دریافت کنید.

بازی را ابتدا در نرمال انجام دهید

آن را دو بار اجرا کنید ، حتی ، و برای بار دوم از راهنما برای یافتن مجموعه های قابل جمع آوری مانند پرونده ها و حباب های آقای همه جا استفاده کنید. با این کار می توانید موارد اضافی را که برای تسکین درد برخی از مادهاوس طراحی شده اند باز کنید ، از جمله کفش هایی که به شما امکان می دهند سریعتر راه بروید و تپانچه قدرتمند Albert-01R ، عنصری مهم که محافظت شما را هنگام محافظت افزایش می دهد.

اغلب مسدود کنید

اغلب مسدود کنید ، به خصوص اگر موارد “اسانس دفاع” یا “اسرار دفاعی” را داشته باشید. نگهداری آنها در موجودی خود ، تقریباً تمام خساراتی را که هنگام مسدود کردن متحمل شده اید ، لغو می کند. این مهم است – به ویژه در لحظاتی مانند نبرد رئیس مارگاریتا – و حتی در برابر دشمنان عادی ماد هاوس.

تمرینات ورزشی انجام دهید

با توجه به اینکه شما به ندرت قادر به پس انداز از مادهاوس خواهید بود ، یک چیز که می تواند برای شما مفید باشد ، ورزش است. هنگامی که شما در نهایت پیشرفت خود را پس انداز می کنید ، احساس راحتی می کنید ، به ویژه با توجه به اینکه در واقع هیچ ایست بازرسی وجود ندارد بدون استفاده از فشار از دست دادن پیشرفت اگر بمیرید ، از این فرصت استفاده کنید و ببینید چه چیزی بعدی است. شما می توانید توسط دشمنان شگفت زده شوید و یا تمام مهمات خود را صرف کنید و سپس آخرین ذخیره خود را بارگیری کنید.

از سر عکس بگیرید

مهمات را برای شلیک به دشمنان در هر کجا از دست ندهید مگر در نقاط ضعف آنها ، که برای دشمنان عادی در سر بزرگ ، کسل کننده و کنده کننده آنها است. کارتریج ها برای ساختن آن بسیار کمیاب هستند. در حالی که به ندرت دلتنگ می شوید به تمرین ادامه دهید. و اگر در بازی یک بار برنده شوید و به تپانچه Albert-01R دسترسی داشته باشید ، کمک می کند.

به طور جدی ، مهمات را ذخیره کنید

مارگریت از ضربات چاقوی رقت انگیز شما نخواهد مرد. قبل از صرف کارهای قدرتمندتر مانند گلوله های بهبود یافته و گلوله های تفنگ ، از کارتریج ضعیف تری مانند گلوله های معمولی دارای تپانچه استفاده کنید ، مگر در موارد اضطراری که این امکان وجود ندارد. و تنها چیزی که واجد شرایط اضطراری ماد هاوس است این است که یک روبات از مقابل دیوار مقابل شما منفجر شود و شما دو ساعت پس انداز نکرده باشید.

هرگز احساس امنیت نکنید زیرا هیچ وقت ایمن نیستید

به جز در اتاق های امن ، شما هرگز ایمن نیستید Resident Evil 7، خصوصاً در ماد هاوس. آیا انتظار داشتید که دشمن از جایی که کسی در آنجا نرفت بیرون بپرد؟ خوب ، این احتمالاً به این دلیل است که بازی سعی دارد شما را به یک احساس کاذب امنیتی بخوابد تا بتوانید پرتاب کنید دو در عوض ، دشمنان شما در اتاق بعدی شما را وحشت زده و همه مهمات خود را هدر می دهند.

حتما بخوانید:
بهترین هدفون USB روندهای دیجیتال

انباشته شدن قفل ها را متوقف کنید

Resident Evil VII

ممکن است عادت داشته باشید که قفل ها را برای مدتی که به آنها احتیاج دارید در صورت بروز مشکلات قبلی نگه دارید. دست از این کار بردار Madhouse به اندازه کافی مهمات و مایعات شیمیایی تولید نمی کند بنابراین شما می توانید هر زمان که می توانید از تمام منابع موجود استفاده کنید.

مقداری از این مایع شیمیایی را برای خانه قدیمی ذخیره کنید

جدی ، شما نمی خواهید اشتباهات مارج را بدون سوخت مشعل بپذیرید. با توجه به اینکه عناصر پراکنده در اطراف محیط تا حدودی تصادفی هستند ، ممکن است متوجه شوید که مقدار زیادی مهمات برای تپانچه و تفنگ می گیرید و شعله های شیرین و شیرین آنها تمام می شود. مقداری سوخت مایع و جامد شیمیایی برای این لحظات ذخیره کنید.

منتظر تفنگ بهتر باشید

تفنگ M21 به مراتب بهتر از M37 است اما برای تهیه آن به کیت تعمیرات نیاز دارید. به محض فرار از خانه اصلی می توانید اولین کیت تعمیر را تهیه کنید. او در مادهاوس کمی متفاوت از حالت عادی است ، اما هنوز در حیاط است. از آن برای تعمیر اسلحه شکسته استفاده کنید که آن هم در جای دیگری است. تا زمانی که این کار را انجام ندهید ، پوسته های با ارزش تفنگ را با استفاده از قدرت کمتر M37 ضایع نکنید.

فقط از رئیس اول عبور کن

احتمالاً سخت ترین قسمت Resident Evil 7دشواری مادهاوس اولین نبرد رئیس در اتاق زیر شیروانی مهمان خانه است. سلامتی شما پایین است ، تقریباً هیچ تأمینی ندارید و حتی اگر هر گلوله را جستجو کنید و از هر سر 95 درصد عکس بگیرید ، به نظر نمی رسد که این رئیس بمیرد. هر چند ترفندهایی وجود دارد که کار را آسان می کند. به عنوان مثال اگر به اتاقی که اسلحه را پیدا کرده اید برگردید ، آن یک دیوار را خراب می کند و یک دایره ایجاد می کند که می توانید دور آن را بدوید. و هنگامی که از مهمات خارج شدید (و مطمئناً این کار را خواهید کرد) ، سعی کنید با تبر به سر او بزنید و هنگام تاب خوردن از او محافظت کنید.

اگر برنده شوید ، فقط در یکی از سخت ترین نبردهایی که با دشواری Madhouse روبرو خواهید شد ، پیروز خواهید شد. اگرچه ممکن است برای برخی از گیمرها ناامیدکننده باشد ، اما غلبه بر این نکته مهم باید فکر پایان بازی را کمتر دلهره آور کند.

اگر منابع زیادی را هدر داده اید ، یک رکورد را بارگیری کنید

گاهی اوقات شما در حال عبور از روی پوست دندان خود در یک مکان بد هستید. حتی اگر بقا و پیروزی به معنای پیشرفت باشد ، ممکن است دیگر نخواهید ادامه دهید. وقتی کمی سلامتی و مهمات دارید ، بعضی اوقات ممکن است بهتر باشد یک نقطه اخیر را دوباره شارژ کنید تا عملکرد بهتری داشته باشید. اگر با نبرد سختی با رئیس ، با گزینه های محدود عرضه روبرو هستید ، این موضوع دو چندان می شود.

همه ما تنبل هستیم و گاهی اوقات مهمات تخصصی خود را به شکلی فاخر استفاده می کنیم ، فقط برای اینکه بخواهیم آن را برای یک جلسه غیر منتظره داشته باشیم. اگر متوجه شدید که مهمات مورد نیاز خود را هدر داده اید و آخرین محل نگهداری چند ساعت پیش بوده است: آن را بازیابی کنید. بخش را دوباره بازی کنید و فراموش نکنید که همه حلقه های ویژه ای را که در آینده برای شما مفید خواهند بود ذخیره کنید.

مراقب جایزه باشید

برای کنار آمدن RE7 در حالت ماد هاوس یک دستاورد واقعی است ، اما فقط اثبات بد بودن نیست. یا اثبات کنید که از هیولاهای قارچ شیطانی و مردمان آدمکش قاتل نمی ترسید. دلیل این کار این است که هر بار که بازی را انجام می دهید قفل مهمات بی پایان را باز کنید. آیا بالاخره ارزش استفاده از مگنوم وجود دارد؟ آن به شما بستگی دارد.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir