Red Dead Redemption 2: چگونه بهترین اسب ها را پیدا کنیم


اسب برای بسیار مهم است Red Dead Redemption 2. آرتور مورگان نه تنها با اسب های خود ارتباط برقرار می کند بلکه می توانید یال های آنها را مسواک بزنید و به آنها خوراکی بدهید. آنها همچنین یک هدف کاملا عملی دارند: آنها به شما امکان می دهند از طریق آنها سفر کنید RDR2بزرگ ، جهان باز است. شما با یک اسب به اهداف مأموریت خواهید رسید ، سوار بر اسب دشمنان شلیک می کنید و احتمالاً حتی با دوست خود با برخی از درختان برخورد می کنید. در حالی که ما همه دوستان خود را سوار بر اسب دوست داریم ، برخی عملکرد بهتری نسبت به دیگران دارند RDR2. در اینجا نحوه دستیابی به بهترین اسب های بازی آورده شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Red Dead Redemption 2 ، به بررسی ، راهنمای مبتدیان ، راهنمای سفر سریع و راهنمای کد تقلب مراجعه کنید.

قفل اصطبل ها را باز کنید

برای خرید اسب باید قفل اصطبل را باز کنید. این کار پس از اتمام Exodus انجام می شود ، و ماموریت یک Ego کبود در فصل دو دنبال می کند. پس از اتمام کار ، تعداد انگشت شماری از گزینه های مربوط به اسب را برای انتخاب خواهید داشت. این موارد شامل توانایی شخصی سازی اسب ، خرید اسب های اضافی و خرید کلیه لوازم برای سلامتی اسب شما می باشد. همانطور که شما همیشه پیشرفت می کنید RDR2، خوب است که اغلب از اصطبل بازدید کنید تا مطمئن شوید اسب شما به خوبی نگهداری می شود.

در اصطبل ها می توانید اسب نیز بفروشید ، که راهی سودآور برای کسب درآمد است. اگرچه بسیاری از آنها قیمت فروش فوق العاده ای ندارند ، اما به راحتی کافی می توان آنها را جمع کرد و چند دلار اضافی به دست آورد. بنابراین ، اگر دلبسته پول هستید ، به فکر فروش اسب های وحشی باشید.

چهار نوع اسب

در اینجا 19 نژاد اسب وجود دارد RDR2، اما علاوه بر ظاهر ، فقط باید با کار کنار بیایید. در طول ماجراجویی خود با چهار نوع مختلف اسب روبرو خواهید شد که با دستکاری طبقه بندی می شوند.

  • هندلینگ استاندارد: اینها معمولاً اسبهایی با اندازه متوسط ​​و دارای آماری متوسط ​​هستند ، اما از نظر قیمت و عملکرد تفاوت قابل توجهی دارند. در بیشتر موارد ، اسب هایی که دارای هندلینگ استاندارد هستند در همه جا جامد هستند.
  • رقابت: همانطور که از نامش پیداست ، اینها سریعترین اسبهایی هستند که می توانید پیدا کنید. با این حال ، آنها خیلی زود خسته می شوند و بیشتر در معرض آسیب قرار می گیرند. اجازه ندهید که برچسب های قیمت ارزان اغلب شما را فریب دهند. اسب های مسابقه عالی به نظر می رسند ، اما ما فکر می کنیم که آنها بدترین کلاس بازی هستند به دلیل آمار بسیار تخصصی که دارند.
  • کار سخت: انواع اسبهایی را مشاهده می کنید که در حال کشیدن مربیان و کاروانها هستند. اسب های سنگین به طور طبیعی حجیم تر هستند ، سرعت آنها کندتر است ، اما می توانند آسیب بیشتری وارد کنند. آنها ظریف هستند ، اما هنگامی که می خواهید به سرعت در سراسر جهان حرکت کنید ممکن است آزار دهنده باشد.
  • دست زدن به نخبگان: بهترین اسب های همه کاره در بازی. آنها دارای اندازه گیری های قوی برای استقامت و سلامتی هستند ، که باعث می شود آنها هم سریع و هم قدرتمند باشند. اسب های زبده نخبه نادر هستند و بیشترین هزینه را برای شما دارند.
حتما بخوانید:
بهترین نکات و نکات Galaxy Note 10

هر اسب دارای سرعت و شتاب است که می تواند تا یک نقطه خاص ارتقا یابد و همچنین سلامتی و استقامتی که هنگام اتصال افزایش می یابد. دستکاری آماری کلیدی است که باید به آن توجه کنید.

اگر بخواهم کاملاً صادق باشم ، توصیه می شود هزینه کنید یا برای اسب های مسابقه یا برای اسب های سنگین (مگر اینکه بصورت نقدی شنا کنید). بسیار بعید است که اسب شما مورد اصابت گلوله قرار گیرد (این اتفاق در طول 60 ساعت بررسی بازی برای ما یکبار رخ نداده است) و مگر اینکه همیشه محرک اسب داشته باشید ، استفاده از اسب مسابقه می تواند یک بار سنگین باشد. . شما با یک اسب استاندارد شروع می کنید ، که به زودی جایگزین یک اسب استاندارد دیگر می شود که می توانید نام ببرید. از آنجا ، ما توصیه می کنیم که تا زمانی که قادر به دریافت یک ارتقا با کیفیت نیستید ، به عنوان دوست خود باشید. اسب های نخبه.

با این حال ، اگر با دستکاری اسب دست و پنجه نرم می کنید (دائماً با چیزهایی روبرو می شوید) ، ممکن است بخواهید یک اسب را برای دستکاری سنگین امتحان کنید. شما می توانید قبل از خرید فقط با سرقت یکی از مربیان استیک امتحان کنید. و اگر عادت به بدقولی کرده اید ، ممکن است بخواهید برای فرار سریع بدنبال اسب های مسابقه باشید. به طور کلی ، برای همه ما که از آن استفاده می کنیم ، فکر می کنیم پرش از استاندارد به نخبه بازی درستی است.

یک اسب نخبه بخرید

بهترین شرط شما برای یافتن یک اسب عالی بازدید از نزدیکترین اصطبل است. تقریباً در هر شهر اصطبل می توانید پیدا کنید که با نماد نعل اسب روی نقشه نشان داده شده است. طبق تجربه ما ، هرچه شهر بزرگتر باشد ، شانس یافتن اسب های بهتر نیز بیشتر خواهد بود. این بدان معناست که شهرهای صنعتی مانند سنت دنیس معمولاً اسب های بهتری نسبت به رودز یا ولنتاین دارند. توجه به این نکته مهم است که اگرچه چند اسب مجهز به خرید در اصطبل پیدا خواهید کرد ، سهام پس از چند روز در طول بازی می چرخد.

بنابراین شما در اصل باید دوباره چک کنید. اسب های مجهز به نخبگان به طور متوسط ​​1000 دلار یا بیشتر هزینه دارند ، اما به زودی به نظر نمی رسد یک تن پول نقد باشد RDR2. فقط باید تا فصل سوم یا چهارم صبر کنید تا اولین خرید مانند این را انجام دهید.

اسب اساسی

شما می توانید هر بار اسب های زیادی داشته باشید ، اما فقط یک اسب می تواند اسب اصلی شما باشد. با قرار دادن زین روی آن می توانید کنترل کنید که اصلی ترین آن چیست. اگر اسب شما از بین رفت یا اسب دیگری پیدا کردید که ترجیح می دهید از آن استفاده کنید ، فقط زین را روی اسب جدید بگذارید تا اسب اصلی شما شود. این به عنوان یک اسب با زین بر روی نقشه شما ظاهر می شود.

شما می توانید اسب های وحشی را اهلی کنید

در طول ماجراجویی خود با اسبهایی در طبیعت روبرو می شوید ، معمولاً در گروههای کوچک. به جای پرداخت بیش از 1000 دلار یا بیشتر ، می توانید خوش شانس باشید و یک اسب نخبه پیدا کنید. به ندرت ، اما غیرممکن نیست ، ممکن است در طول سفر روی اسب نخبه اتفاق بیفتد. برای دیدن آمار یک اسب ، دوربین شکاری خود را برداشته و از دور دور کنید. R1 / RB را فشار دهید تا اسب بررسی شود و سپس دوباره آن را فشار دهید تا آمار آن نشان داده شود. شما می توانید دقیقاً مانند آمارهای ثابت آمارها را مشاهده کنید.

حتما بخوانید:
نحوه اتصال AirPods به MacBook خود

با این حال ، هنگام نزدیک شدن به اسب های وحشی مراقب باشید. اگر بیش از حد سر و صدا کنید یا خیلی سریع نزدیک شوید ، احتمال منفجر شدن وجود دارد. عاقلانه است که برای دنبال کردن آن مثلث / Y را فشار دهید ، فقط در صورت ترساندن او. به محض سوار شدن بر اسب وحشی ، فقط چند ثانیه طول می کشد تا از حرکت برخاست. از آنجا می توانید زین خود را روی آن قرار دهید یا آن را به یک اصطبل برای فروش یا ذخیره برسانید.

همچنین می توانید اسب ها را از همراهان بدزدید ، اما پس از آن نمی توانید روی آنها زین بگذارید. در عوض ، باید آن را به اصطبل ببرید تا خودتان این کار را انجام دهید.

اسبها را زیاد عوض نکنید

همانطور که قبلا ذکر شد ، ارتباط آرتور و اسب او یک امر واقعی است که تفاوت قابل توجهی در بازی ایجاد می کند. تنها راه دستیابی به این اتصال فوق العاده خاص سوار شدن به اسب و همان اسب پشت سر هم است. با افزایش پیوند بین شما و اسب ، سلامتی و استقامت اسب شما افزایش می یابد.

با تشکر از روند اتصال ، می توان یک اسب استاندارد بهتر از یک اسب نخبه جدید داشت که می تواند تفاوت بزرگی را در این راه ایجاد کند. بنابراین ، شاید شما فقط بخواهید این نکته را در ذهن داشته باشید که اسب جدیدی را می بینید که توجه شما را جلب می کند. حتی اگر زیبایی واقعی را می بینید ، خرید اسب جدید هنگامی که در بازی عمیق هستید ممکن است به نفع شما نباشد.

مدیریت عملکرد برای عملکرد بهتر

اگر می خواهید اسب خود را ارتقا دهید (حتی اگر در حال حاضر یک اسب نخبه است) ، می توانید با نصب آنها با چسب مناسب ، این کار را انجام دهید. شما می توانید شش نوع مختلف Tack را در اصطبل خریداری کنید. از این شش نوع ، سه مورد دارای به روزرسانی های مفید بازی هستند. یک یادداشت سریع: شما باید اسب خود را با خود به اصطبل بیاورید ، در غیر این صورت این روش م techniqueثر نیست.

  • زین ها: شما می توانید زین های بهتری بخرید تا استقامت قلب اسب خود را افزایش دهید و میزان بازسازی هسته اصلی را افزایش دهید. زین همچنین می تواند به کاهش تخلیه هسته های سلامتی کمک کند. هنگام خرید زین برای بهترین تقویت استاتیک گزینه “بهبود یافته” را انتخاب کنید.
  • کیف: ذخیره سازی بیشتر لباس ، کلاه و ماسک شخصیت شما.
  • رکاب: رکاب ها به بهبود حداکثر سرعت و شتاب اسب شما کمک می کنند. اگر اسب شما دارای علامت های خاکستری در متر است ، می توانید با ارتقا by به رکاب های بهتر سرعت خود را افزایش دهید.

شما می توانید برای بهبود ظاهر اسب خود خریدهایی انجام دهید. به خاطر داشته باشید که شاخ ، پتو و غلطک کاملاً لوازم آرایشی هستند ، اما تغییر نوع و رنگ وسایلی که برای لباس پوشیدن اسب خود استفاده می کنید بسیار سرگرم کننده است. در پایان ، اسب شما ارزش آن را دارد.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir