[ad_1]

Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کمیسیون دریافت کند.

دوشنبه سایبری تمام شده و غبارآلود است ، اما هنوز چند معامله دوشنبه آمریكایی آمازون وجود دارد كه باید مورد بررسی قرار گیرند. Powerbeats Pro در حال حاضر تنها 170 دلار فروخته می شود – 80 دلار پایین تر از قیمت اصلی 250 دلار. اگر به دنبال یک جفت هدفون بی سیم هستید ، این معامله مناسب شما است. قبل از اینکه این معامله کامل شود ، Powerbeats Pro را امروز بخرید.

هدفون هایی مانند Powerbeats Pro همیشه تقاضای زیادی دارند. به ویژه Powerbeats Pro یک خرید عالی است زیرا آنها به ندرت تخفیف به این اندازه را می بینند و هزاران نظر مثبت دارند. با چنین قیمت پایینی ، انتظار داریم این هدفون خیلی زود به فروش برسد. وقت خود را در انتظار تلف نکنید ، اکنون Powerbeats Pro را بخرید – این آخرین فرصت شماست!

Powerbeats Pro برای کیفیت صدای برتر به تراشه H1 اپل مجهز شده است. قلاب های گوش قابل تنظیم همچنین پوشیدن این هدفون را بسیار راحت کرده و در عین حال فرم گوش شما را برای یک تناسب مناسب شکل می دهد. اکنون می توانید سخت ترین تمرینات را تحمل کنید و هرگز هدفون خود را از گوش خارج نکنید. علاوه بر این ، آنها بسیار سبک و مقاوم در برابر عرق و آب هستند ، بنابراین می توانید آنها را با این استقامت طولانی یا هنگام آرامش در خانه بپوشید. زمان پخش یکی از بهترین قسمت هاست – با یک بار شارژ نه ساعت گوش می دهید. کیف شارژ بی سیم همچنین باتری تا 24 ساعت طول می کشد ، بنابراین در طول هفته به سختی نیاز به شارژ هدفون جدید خود دارید. همچنین جفت شدن و کار با Siri به راحتی امکان پذیر است و به شما امکان می دهد این هدفون ها را کاملاً بدون هندزفری کار کنید – ایده آل در این تمرینات سنگین.

قبل از تمام شدن سهام ، Powerbeats Pro را امروز با قیمت تخفیف 170 دلار بخرید. آنها به این زودی شاهد کاهش مجدد قیمت ها نخواهند بود. اگر به دنبال هدفون های عالی دیگر هستید ، این پیشنهادات را برای Cyber ​​Monday AirPod بررسی کنید. در کمترین زمان با موسیقی مورد علاقه خود روبرو خواهید شد.

اکنون معاملات هدفون بیشتری در دسترس است

هنوز هم معاملات هدفون در Cyber ​​Monday وجود دارد ، بنابراین اگر چیز دیگری می خواهید این موارد را بررسی کنید. اگر هنوز به دنبال خرید اضافی کریسمس هستید ، بررسی بهترین پیشنهادات دوشنبه سایبر را بررسی کنید. برای همه دوستان و خانواده خود هدیه بخرید!

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر