Persona 5 Royal Fusion Guide: چگونه بهترین شخصیت ها را متحد کنیم


صورت 5 سلطنتی شروع می شود به عنوان یک JRPG نسبتاً معمولی ، و فقط مکانیک های اجتماعی در طول بازی دارند. شما در سطح شهر می دوید ، لوازم را خریداری می کنید و کارهای کوچک را در طول روز انجام می دهید ، و شب ها به سمت مترو گرایش می روید تا در نبردی دیگر دشمنان را به جان هم بیندازید. حتی سیستم Persona نیز هنگام جمع آوری و ذخیره Personas به گونه ای که گویی یک بازی Pokémon است آشنا است.

Persona fusion جایی است که بازی شروع به انحراف از قراردادهای ژانر می کند. اگرچه ادغام شخصیت های سخت کوشی شما گیج کننده به نظر می رسد ، اما روند کار در واقع روشن است. حتی بهتر ، پیچیدگی ترکیب برای گذر از بازی لازم نیست. خواه فقط مکانیک را لمس کنید یا اگر می خواهید قویترین شخصیتهای بازی را باز کنید ، این راهنمای همجوشی Persona شما را به پا می دارد.

فیوژن توضیح داد

صورت 5 سلطنتی به شما می آموزد که چگونه هنگام باز کردن گزینه های جدید در Velvet Room ، Personas را ادغام کنید. هنوز هم ، برای بازیکنان جدید ، این روند مرموز است. به طور خلاصه ، شما می توانید دو یا بیشتر از افراد خود را فدا کنید تا آنها را در یک نتیجه (امیدوارم قوی تر) ادغام کنید. در بیشتر موارد ، پرسونا حاصل فقط کمی قوی تر است. به عنوان مثال ، اگر Silky ، یک فرد سطح 6 را با Arsene ، یک شخص سطح 1 ادغام کنید ، نتیجه Succubus سطح 7 است. با این حال ، می توانید از سیستم سنتز برای باز کردن قفل شخصیت های قدرتمند در اوایل استفاده کنید. با استفاده مجدد از Silky ، می توانید آن را با سطح 2 Pixie ادغام کنید تا سطح 26 پارچه را باز کنید.

قبل از شروع ادغام باید به سطوح روی بیاوریم. شما باید در سطح Persona باشید تا سنتز کار کند. بنابراین ، در مورد Clotho ، شما باید حداقل سطح 26 باشید ، علی رغم اینکه نتیجه از سطح 6 و سطح 2 است. هر شخص دارای یک سطح پایه است – شماره ای که ما به آن اشاره کردیم – و مهم نیست که در چه سطحی از افرادی که در آن ادغام می شوید ، نتیجه همیشه به سطح پایه خواهد رسید.

بنابراین ، به اندازه کافی ساده: دو یا چند شخصیت را قربانی کنید و خود را قویتر کنید. اما مانند بسیاری از سیستم ها در صورت 5 سلطنتی، چیزهای بیشتری از آن وجود دارد. هر شخصی که شما دارید از یک آرکانا خاص است. وقتی دو نفر را ترکیب کنید ، بر اساس Arcana که ترکیب می کنید نتیجه مشخصی بدست خواهید آورد. به عنوان مثال ، Personas از Arcana برای این جمله و Lovers به ​​Persona از Arcana برای مرد آویخته منجر می شوند. خوشبختانه ، Atlus برای پیگیری نتایج سنتز ، یک نمودار در کتابچه راهنمای بازی ارائه می دهد.

در بالای آن ، Arcana Bursts وجود دارد. هر فرد معتبری که دارید شخص 5 به یک آرکانا خاص گره خورده است. اگر شخصی که دریافت کرده اید در آرکانا باشد ، به یک متولی گره خورده است – به عنوان مثال ریو به ارابه متصل است – پس از ادغام ، پرسونا تجربیات بیشتری کسب خواهد کرد. ارتقا they آنها از طریق رتبه اجتماعی شما با متولی مورد نظر است (هنگام ادغام بازی همچنین به Arcana Bursts اشاره می کند).

حتی می توانید با Arcana Bursts از حد مجاز ذکر شده در بالا عبور کنید. تجربه اضافی پس از ادغام حاصل می شود ، بنابراین تمام سطوح اضافی که شخص ذوب شده شما کسب می کند صرف نظر از سطح شما ، فقط قدرت اضافی است.

نحوه کار با همجوشی پرسونا

هنگامی که او یک نقطه سردرگمی است وقتی نوبت به Persona fusion می رسد ، تعداد گزینه ها و انواع مختلف ادغام در دسترس است ، مخصوصاً وقتی در بازی پیشرفت می کنید و چهره های معتبر Twin Wards و Prison Master را تراز می کنید. آنچه همه انجام می دهند در اینجا است:

  • سنتز طبیعی (گیوتین دیاد): این ساده ترین شکل ادغام پرسونا است. شما دو شخص را انتخاب می کنید و این نتیجه را به شما می گوید. وقتی می خواهید از شر برخی از کارمندان سطح پایین خلاص شوید خوب است و لزوماً برایتان مهم نیست که نتیجه چیست.
  • فیوژن پیشرفته (گیوتین گروهی): گیوتین گروهی از سه نفر یا بیشتر برای ایجاد یک نتیجه استفاده می کند. از این موارد خیلی معمولاً استفاده نخواهید کرد ، به این دلیل که سنتز پیشرفته اساساً برای ایجاد شخصیت های قدرتمند در سطح بالا است.
  • فیوز نتیجه (جستجوی گیوتین): مفیدترین گزینه ، جستجوی گیوتین ، به شما امکان می دهد تمام افرادی را که می توانید از افراد مجهز فعلی خود بسازید ، حتی آنها را بر اساس سطح مرتب کنید. در حالی که مطمئن می شوید فرد جدید و مفیدی را از مراحل بازیابی می کنید ، هنگام شروع پر کردن پرسنل ، باید از این گزینه استفاده کنید.
  • همجوشی شبکه (عملکرد عمومی): این گزینه پخش دیرهنگام به شما امکان می دهد هر روز یک پرسونا را روی هوا بفرستید تا با یک شخص دیگر که به طور تصادفی انتخاب شده است ، ادغام شود. این یک قمار است ، اما به طور بالقوه می تواند منجر به ادغام های قدرتمند شود. لزوماً مفید نیست ، اما اگر در اواخر بازی امتحان کنید می تواند سرگرم کننده باشد.
حتما بخوانید:
دریافتشده در ۶ مه ۲۰۱۱

هشدارهای تلفیقی نیز وجود دارد که نتیجه یک سنتز را تغییر می دهد ، اما ما به زودی به آن خواهیم رسید. اگرچه هنوز هم بهتر است از صفحه Fuse by Result استفاده کنید ، شما فقط می توانید ادغام های احتمالی را بر اساس Persona که در اختیار دارید مشاهده کنید. خوشبختانه ، یک ابزار متن باز مفید وجود دارد که تمام ادغام های احتمالی را نشان می دهد و حتی آماری را برای هر Persona در بازی شامل می شود.

چه موقع و چگونه افراد را ادغام کنیم

قسمت “وقتی” آسان است: به اتاق Velvet بروید و هنگامی که موجودی Personas شما شروع به پر شدن کرد از ادغام Persona استفاده کنید. هنگامی که در طول نبرد با موفقیت پرسنل جدیدی را می گیرید ، این فرصت را دارید که اگر موجودی خود را پر کنید ، افراد قدیمی را کنار بگذارید ، اما این ضرر است. به طور منظم کارمندان را جمع کنید تا اطمینان حاصل کنید که همیشه جا برای خریدهای جدید وجود دارد.

با این حال ، این تنها مزیت نیست. افراد به دست آمده توسط سنتز بسیار قدرتمندتر از افرادی هستند که در طبیعت گرفتار شده اند. اولاً ، آنها به لطف Arcana Burst ، بر اساس سطح متولیان مربوطه تجربه کسب می کنند ، که به محض ادغام آنها ، چندین بار تراز می شوند. و می توانید از بین چند حمله به م componentلفه های شخصی انتخاب کنید تا به شخصیت جدید بروید و یک زرادخانه انعطاف پذیرتر به خود بدهید.

در مورد “چگونه” ، شما همیشه می خواهید با گزینه سوم Fuse by Result شروع کنید تا بتوانید نتایج احتمالی را بر اساس سطح مرتب کنید. این اطمینان می دهد که شما همیشه قدرتمندترین کارمندان را ممکن می کنید ، در حالی که وقت خود را برای مرتب سازی ادغام بیش از حد مجاز حتی تلف نمی کنید.

فقط انتخاب کن فیوز به نتیجه و استفاده کنید R1 یا L1 رفتن به مرتب سازی بر اساس سطح صفحه ، سپس به پایین به نتایج Persona بروید که در سطح فعلی شما هستند یا کمتر از آن. از آنجا شروع کنید و کار کنید تا زمانی که دیگر نتیجه ای برای انجام دادن حاصل نشود ، یا تا زمانی که تمام شخصیت هایی را که دوست ندارید از آنها دست بکشید استفاده کنید.

هشدارهای رویال همجوشی Persona 5 توضیح داده شده است

شخص 5

منحصراً برای شخص 5 سلطنتی ، هشدارهای تلفیقی دارد. هنگامی که مسیر را در زیرزمین کاخ پیدا کردید – ما در اینجا چیزی خراب نخواهیم کرد – هشدارهای فیوژن به طور خودکار قفل باز می شوند. اگر هنگام هشدار Fusion از گیوتین استفاده می کنید ، چند مورد اتفاق می افتد. ابتدا ، پرسونا که دریافت می کنید ، بیشتر در آمار افزایش می یابد. علاوه بر این ، با شیاطین گنج در هنگام Fusion Alarm پنج سطح بالاتر برخورد می شود ، به شما امکان می دهد آنها را با پرسنل قوی تر ترکیب کنید.

در هنگام هشدار Fusion خطر ادغام وجود دارد. حوادث زمانی می توانند رخ دهند که شخصی که دریافت می کنید مهارت جهش یافته یا اصلاً مهارتی کسب نکرده باشد. این همیشه چیز بدی نیست – یک مهارت جهش یافته می تواند بهتر باشد. اگر می خواهید حادثه ای ایجاد کنید ، می خواهید دو بار ذوب شوید. پس از اولین ادغام ، نتیجه در موجودی شما با یک نام زرد ظاهر می شود. ادغام این پرسونا با دیگری تقریباً همیشه منجر به تصادف می شود.

و این یک تصادف بزرگ است. اگر نتیجه ادغام Persona را در هنگام Fusion Alarm ترکیب کنید ، نتیجه نهایی مهارتهای کاملاً جدیدی خواهد داشت.

با این حال ، هشدارهای تلفیقی دائماً اتفاق نمی افتند. هنگامی که در ابتدای بازی مکانیک را باز کنید ، با شکست دادن دشمن ، به صورت تصادفی فعال می شود. همچنین می توانید Fusion Alarm را به صورت دستی فعال کنید. چیهاایا میفونه ، یک پیشگو در شینجوکو ، با آرکانای فورچون گره خورده است. هنگامی که Chihaya به شخص مورد اعتماد شما تبدیل شد ، Artune را در Fortune به سطح 9 ارتقا دهید. سپس می توانید از Chihaya یک خواندن درخواست کنید ، که باعث می شود Fusion Alarm با پرداخت هزینه ای اندک.

کدام شخصیت ها را ادغام کنید ، چه حملاتی را انتخاب کنید و غیره

در مورد ادغام پرسونا هیچ قانون سختگیری وجود ندارد. این بخشی از زیبایی این سیستم است: فضای کافی برای آزمایشات را فراهم می کند ، در حالی که شما را برای ادغام مجازات نمی کند.

حتما بخوانید:
علت کدر شدن، لک، خش و سفیدک زدن ظروف در ظرفشویی

با این حال ، ما چند نکته کلی برای ادغام پرسونا داریم شخص 5:

دلبسته نشوید

وابستگی به افراد خاصی که در جنگ به آنها اعتماد می کنید آسان است ، اما واقعیت این است که نباید در استفاده از آنها به عنوان همجوشی تردید کنید. اگر قدرتمند یا مفید باشند ، احتمالاً منجر به ادغام های قدرتمندی خواهد شد. و علاوه بر این ، اگر از نتیجه راضی نیستید ، همیشه می توانید با پرداخت هزینه ای ناچیز ، از بخش های دوقلو دوباره با پرسونا تماس بگیرید.

کارکنان سطح بالا را ایمن کنید

جدا از کامل بودن ، هیچ دلیلی وجود ندارد که سعی کنیم همه افراد ممکن را در همه سطوح متحد کنیم. هنگام ادغام افراد جدید ، بهتر است با بالاترین سطح ممکن شخص را شروع کنید ، که می توانید از آنجا ادغام شده و در لیست کار کنید. سرانجام برخی از آنها را از دست خواهید داد ، اما این مسئله چندان مهمی نیست و به هر حال بعید است بعداً در جنگ با آنها ملاقات کنید.

شخص را مرتباً ثبت نام کنید

به عنوان یک یادداشت ، شخصیت خود را اغلب ثبت کنید. اولین نسخه Persona که دریافت می کنید ، چه از طریق سنتز و چه در جنگ ، به طور خودکار ثبت می شود و شما باید تغییرات اضافی را به صورت دستی ثبت کنید. اگر دو نسخه از Persona یکسان داشته باشید ، این می تواند مشکلاتی ایجاد کند. به عنوان مثال ، اگر دو شخصیت جک فراستی داشته باشید اما شخصیت دوم را هم تراز کرده باشید ، اگر بعداً به تجهیزات جک فراست بروید ، تمام پیشرفت را از دست خواهید داد. برای گزارش تغییرات جدید ، هرچه بیشتر شخصها را به روز کنید.

فیوز باهوش تر است ، نه قوی تر

شما فقط می توانید استفاده کنید فیوز به نتیجه صفحه را پیمایش کنید صورت 5 سلطنتی بدون هیچ مشکلی. روشی برای ادغام جنون وجود دارد و شما در آن لذت زیادی خواهید یافت شخص 5 از Arcana Bursts و نتایج سنتز به نفع خود استفاده کنید. همانطور که در چند نکته بعدی به آن می پردازیم ، انتخاب به شما اجازه می دهد فرد ذوب شده شما در حملاتی که می خواهید حضور داشته باشد و شما قادر به انجام وظایف برای دوقلوها خواهید بود. انتخابی بودن مهم است ، اما Arcana Bursts از همه چیز بالاتر است. اگر می توانید Persona را با Arcana Burst ترکیب کنید ، باید این کار را انجام دهید.

پایه های اساسی خود را بپوشانید

یک قانون اساسی در هنگام ادغام افراد این است که تا آنجا که ممکن است حملات اساسی انجام دهید. شما نمی توانید تمام نقاط ضعف خود را فقط با هم تیمی های خود بپوشانید و نمی خواهید در یک جنگ سخت غرق شوید بدون کسی که حمله درستی داشته باشد تا از ضعف دشمن استفاده کند. سعی کنید هر بار حداقل یک حمله از هر نوع را انجام دهید.

برای موفقیت ، شما به مواردی بیش از حملات اساسی نیاز خواهید داشت. با پیشرفت بازی ، در واقع به آمار و اشکال زدایی نیاز است. حرکات خاص تر ، مانند Tetraja ، می تواند یک زمینه نیرو برای محافظت از متحدان و جلوگیری از حملات فوری کشتار که مخالفان شما ممکن است استفاده کنند ، فراهم کند.

حتی حرکاتی که به ازای ضربه زدن به نقاط مختلف آسیب زیادی می رسانند ، می توانند مفید باشند. به یاد داشته باشید که برخی از دشمنان بر اساس اقدامات انجام شده در حملات غیرقابل نفوذ هستند. همیشه بهترین کار این است که شارژ کاملاً منظمی داشته باشید.

بخش های دوقلو را در خاطر داشته باشید

اگر قصد دارید به طور منظم شخصیت ها را متحد کنید ، می خواهید ارتباط اجتماعی خود را با بخش های دوقلو در اتاق مخملی بهبود ببخشید. برای تحت تأثیر قرار دادن آنها ، باید افرادی را پیدا کنید که به درخواست آنها توانایی های خاصی دارند. اگر وقت بگذارید و دستورالعمل های آنها را دنبال کنید ، ناظران فرصت بیشتری برای تراز کردن ، ادغام و احضار افراد به شما می دهند.

هنگامی که سرپرستان به شما ماموریت جدیدی می دهند تا شخص خاصی را با یک حرکت خاص به دست آورید ، این را بخاطر بسپارید. کارکنانی را پیدا کنید که این توانایی را داشته باشند و سپس با استفاده از ترکیب ، ترکیب آنها را تا رسیدن به خواسته خود ادامه دهید. همجوشی پیشرفته فقط برای برخی از نتایجی که ممکن است دوقلوها بخواهند مثر است. برای دیگران ، ممکن است لازم باشد خلاق باشید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesViagrakameralı su tesisatçısıİş Bankası Kredi Ertelemegercekhoca.orggates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul