Nest در مقابل Ecobee: ترموستات هوشمند کدام یک بهتر است؟


آیا در تابستان بیش از حد در خانه شما است ، حتی اگر قبض آب و برق شما همچنان هر ساله افزایش یابد؟ ممکن است شما در مورد “ترموستات هوشمند” به عنوان تحول در فن آوری گرمایش و تهویه مطبوع فکر کنید. این ترموستات ها ضمن افزایش بهره وری انرژی می توانند خانه ها را تحت کنترل آب و هوا نگه دارند.

ما دو مورد از بهترین ترموستات های هوشمند موجود در بازار را بررسی کردیم. Nest و Ecobee از نظر هزینه ، بهره وری انرژی ، ظاهر ، اتصال ، پشتیبانی صدا و موارد دیگر عملکرد خوبی داشتند. با این حال ، یک محصول در زمینه های مهم کمک صوتی و فن آوری سنسور دارای مزیت است.

شما همچنین می توانید بهترین پیشنهادات مربوط به ترموستات Nest را که از فروش های مختلف جمعه سیاه که اکنون اتفاق می افتد پیدا کرده ایم ، بررسی کنید.

هزینه ها

قیمت هر دو ترموستات اساسی Nest Learning و Ecobee SmartThermostat 249 دلار در خرده فروشی است. اگرچه بعضی اوقات می توان آنها را به فروش رساند ، اما پیش بینی نمی شود که این اتفاق می افتد.

هر دو مارک همچنین گزینه های بودجه ای را برای بررسی دارند و در سال 2020 برخی از به روزرسانی های مهم را برای این گزینه ها انجام داده اند.

  • اول ، در حالی که ترموستات استاندارد Nest هنوز در فروش است ، گوگل همچنین ترموستات Nest جدید را اعلام کرد که قیمت آن از 129 تا 139 دلار خواهد بود. این کاملاً جایگزین ترموستات Nest E می شود (که دیگر برای فروش موجود نیست). تو می توانی الان سفارشش بدید، اگرچه گوگل می گوید تا چند هفته دیگر در دسترس خواهد بود. در حال حاضر ، هر دو ترموستات Nest نام های مشابه بسیاری دارند ، اما لازم به ذکر است که این دو محصول متفاوت هستند: نسخه ارزان تر دارای سنسورها و قابلیت های آموزشی کمتری برای کمک به کاهش هزینه ها است.
  • در همین حال ، Ecobee مدل های ترموستات موجود خود را فقط به دو مدل کاهش داده است. SmartThermostat استاندارد و قدیمی تر Ecobee 3 Lite، که با قیمت 169 دلار در دسترس است. در حال حاضر می توانید Ecobee Lite 4 مرمت شده را خریداری کنید ، اگرچه مشخص نیست که این پیشنهاد چه مدت طول می کشد. از آنجا که SmartThermostat فقط یک نسخه بهبود یافته از این دو مدل است ، پیشنهاد می کنیم به آن پایبند باشید مگر اینکه واقعاً نیاز به صرفه جویی داشته باشید.

برنده: مقید

مزایای صرفه جویی در انرژی

با ترموستات هوشمند - Nest 3 سرو کار دارد

یکی از دلایل اصلی بسیاری از افراد برای انتخاب ترموستات هوشمند این است که می خواهند هزینه قبوض خانوار را کاهش دهند. اگرچه هر دو مدل ذکر شده در اینجا می توانند شما را در رسیدن به اهداف انرژی یاری دهند ، اما استفاده از روش Nest کمی آسان تر است.

وقتی دما را به گونه ای تنظیم می کنید که در مصرف انرژی صرفه جویی کند ، یک نماد ورق روی ترموستات ظاهر می شود. استفاده از ترموستات Nest برای گرم کردن و تنظیم آن روی 62 درجه یا کمتر ، برگها را برای شما به همراه خواهد داشت ، همچنین استفاده از دستگاه خنک کننده خانه و تنظیم ترموستات روی 84 درجه یا گرمتر.

هرچه ترموستات Nest Learning هوشمندتر شده و به مرور تنظیمات خانگی را یاد می گیرد ، هر بار که تنظیمات دمای کم مصرف را براساس تنظیمات و عادت های خود انتخاب می کنید ، نماد صفحه را بر روی صفحه مشاهده می کنید. نماد صفحه اطلاعات بیشتری از ماکت نماد را ارائه نمی دهد ، اما مستندات پشتیبانی Nest برای این ویژگی نشان می دهد که باعث می شود مردم ترموستات را بالاتر یا کمتر از حد معمول تنظیم کنند. انجام تنظیمات یک درجه ای می تواند تا 5٪ در هزینه های انرژی صرفه جویی کند.

حتما بخوانید:
فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی هشت ایران - فروشگاه لوازم خانگی

SmartThermostat Ecobee بسیار شبیه به هم است ، با استفاده از نرم افزار eco + و یک دستیار برنامه ریزی می توانید زمان فعال بودن خانه را یاد بگیرید و دما را به همان روش تنظیم کنید. با این حال ، رابط کاربری و عملکرد به اندازه ترموستات Nest بصری نیستند.

همچنین ممکن است بدانید که SmartThermostat فقط یک ترموستات کابل سخت سخت است ، در حالی که در صورت قطع شدن برق ترموستات Nest Learning می تواند هم از طریق برق خانه و هم از باتری کار کند. اگر شخصی در منطقه ای با آب و هوای شدید زندگی کند ، که اغلب باعث قطع برق می شود ، انتخاب دو منبع تغذیه در محصول Nest می تواند مفید باشد. این گزینه اضافی ، همراه با عملکرد هوشمند صرفه جویی در انرژی ، باعث می شود Nest در اینجا برنده شود.

برنده: ترموستات لانه آموزش

به نظر می رسد

هر دو ترموستات شکل گرد دارند. با این حال ، گرچه ترموستات یادگیری Nest کاملاً گرد است ، SmartThermostat کمی مربع تر است. هر دو صفحه نمایش با کیفیت بالایی دارند که می توانند اطلاعات متنوعی را به نمایش بگذارند.

شما می توانید ترموستات Nest ساخته شده از فولاد ضد زنگ ، فولاد صیقلی ، سیاه ، آینه ای سیاه ، سفید ، برنجی یا مس را خریداری کنید. Nest Learning همچنین دارای ویژگی دید دور برای تشخیص فعالیت در قسمتهای دورافتاده اتاق است و روشن می شود تا بتواند به عنوان نوعی نور شب عمل کند.

SmartThermostat یک قسمت مشکی با یک نوار آبی در قسمت بالای آن دارد و گزینه های رنگی مانند Nest ندارد.

برنده: ترموستات لانه آموزش

تنظیم ترموستات

خانواده هوشمند ترموستات Ecobee4

نگاهی به مشخصات خاص هر دستگاه نشان می دهد که اگرچه به نظر مشابه می رسند ، اما در نحوه انجام تنظیمات دما تفاوت های جزئی وجود دارد.

دستگاه Nest به لطف یک حلقه بیرونی از مکانیزم شماره گیری استفاده می کند که برای تغییر دما به صورت دستی می چرخانید. اگر همان روش کنترل دما را برای ترموستات های معمولی استفاده می کنید ، ترموستات یادگیری Nest گزینه خوبی است.

SmartThermostat از صفحه لمسی استفاده می کند. برای کسانی که از قبل عادت به لمس صفحه نمایش در تلفن های هوشمند ، تبلت ها و لوازم خانگی خود مانند فرها دارند ، استفاده از SmartThermostat برای تغییر دما ادامه طبیعی این فعالیت ها است.

هنگامی که افراد در SmartThermostat سرمایه گذاری می کنند ، می توانند حسگرهای اتاق بی سیم را نیز خریداری کنند. این لوازم جانبی میزان اشغال را تشخیص داده و به طور خودکار دمای اتاق را تنظیم می کنند. همچنین هر SmartThermostat دارای یک SmartSensor است ، یک ابزار بسیار اضافه شده برای خانه هایی که ترموستات در موقعیت نامناسبی قرار دارد و دمای محل فعالیت افراد را نشان نمی دهد.

همچنین می توانید فارغ از حضور افراد دارای SmartThermostat ، دمای اتاقهای منتخب دارای حسگر را به طور متوسط ​​تعیین کنید. راحتی یکی از اصلی ترین مزایای یک خانه هوشمند است و این ترموستات هوشمند مطمئناً آن را تحویل می دهد.

در مورد ترموستات Nest Learning ، می توانید سنسورهای دما Nest را جداگانه خریداری کنید. آنها از شما می خواهند در یک ساعت مشخص از روز دمای مورد نظر را در یک اتاق مشخص کنید ، پس از آن Nest به این ورودی پاسخ می دهد و آن را به عنوان یک لوازم جانبی ضروری برای خانه های بزرگ هوشمند در اختیار شما قرار می دهد. در صورت نیاز کاربران می توانند اتاق های مختلف را در اولویت قرار دهند.

برنده: اکوبی

سازگاری با سایر دستگاه های انرژی منزل

خانه هوشمند ترموستات یادگیری Nest نسل 3

هر دو دستگاه برای استفاده راحت تر به چندین دستگاه قدرت متصل می شوند.

SmartThermostat وقتی فن در خانه وجود دارد تشخیص می دهد و در صورت لزوم از درجه حرارت سرد بیرون برای کاهش وابستگی به تهویه هوا در خانه استفاده می کند. در خانه های دارای رطوبت گیر ، SmartThermostat می تواند برای جلوگیری از تجمع یخبندان در هوای سردتر ، همراه با یک محیط داخلی با رطوبت بالا ، رطوبت اتاق را تنظیم کند. همچنین می توان به دستگاه های رطوبت ساز ، HRV و سایر لوازم جانبی متصل شد تا از صحت استفاده آنها اطمینان حاصل کرد. سازگاری الکسا همچنین امکان پیچیده ترین تنظیمات خانه هوشمند را فراهم می کند.

حتما بخوانید:
What Is Haute Couture?

علاوه بر SmartSensor ، Ecobee دستگاه های امنیتی هوشمند اضافی را برای سیستم عامل خود منتشر کرده است. این شامل یک نوع متفاوت از SmartSensor است که برای امنیت درها و پنجره ها طراحی شده است و یک SmartCamera که محفظه های داخلی را کنترل می کند. همه آنها روی یک سیستم عامل کار می کنند و ترکیب ترموستات شما با یک سیستم امنیتی اساسی از طریق همان برنامه را آسان می کند.

برعکس ، Nest یک ویژگی ارائه می دهد که برای خانه هایی با پمپ های حرارتی و گرمای اضافی مفید است. به عنوان تعادل پمپ حرارتی شناخته می شود ، به شما اجازه می دهد میزان گرمای اضافی را برای استفاده انتخاب کنید ، که راحت است زیرا چنین گزینه های گرمایشی گران هستند. ترموستات Nest همچنین با استفاده از داده ها برای تعیین بهترین استفاده از گرمای کمکی ، بازده پمپ گرما ، زمان فعلی و پیش بینی آب و هوا را در ترکیب با تعادل فعال شده عملکرد پمپ حرارتی در نظر می گیرد.

ترموستات Nest همچنین به خوبی در کل محصولات هوشمند خانواده Nest (از جمله دوربین های امنیتی ، ردیاب دود و غیره) جای می گیرد ، به شما امکان می دهد به راحتی همه چیز را از Google Home کنترل کنید و صحنه های خانه هوشمند ایجاد کنید که شامل تغییر دما است.

برنده: گره می زنم

به یک دستیار صوتی وصل شوید

هر دو ترموستات یادگیری Nest و Ecobee SmartThermostat با Google Assistant یا Alexa کار می کنند ، البته به روش های مختلف.

هنگام استفاده از دستگاه آمازون الکسا ، افراد می توانند ترموستات Nest خود را از طریق برنامه الکسا یا با صحبت کنترل کنند ، این بدان معناست که شما می توانید از الکسا بخواهید که گرمایش را روشن یا خاموش کند. دستیار Google نیز همین است. همچنین با تمام دستگاه های هوشمند متصل که می توانند فرمان های صوتی را بشنوند ، مانند دستگاه های Echo و Nest Hub کار می کند.

با این حال ، Ecobee SmartThermostat یک الکسا داخلی دارد ، به این معنی که شما مجبور نیستید از دستگاه های دیگر استفاده کنید – شما فقط می توانید مستقیماً با ترموستات صحبت کنید. این همچنین بدان معنی است که ترموستات تقریباً هر کاری را که یک دستگاه الکسا انجام می دهد می تواند انجام دهد.

برنده: اکوبی

جمله چیست؟

نصب هوشمند ترموستات Ecobee4

در واقع با هیچ یک از این ترموستات ها نمی توان اشتباه کرد ، زیرا هر دو قیمت یکسانی دارند و دارای مجموعه ای از ابزارهای به همان اندازه مفید ، البته متفاوت هستند. اگر اکو دارید یا به دستیار صوتی علاقه ندارید ، ترموستات Nest با طراحی عالی که دارد احتمالاً گزینه بهتری است. اگر به یک دستیار صوتی مانند الکسا علاقه مند هستید یا ترموستات ناجورتری دارید که به سنسورهای بهتری نیاز دارد ، Ecobee SmartThermostat گزینه بهتر است.

هر کدام از ترموستات ها را خریداری می کنید ، به خاطر داشته باشید که ترموستات های خانه هوشمند معمولاً دارای مزایا و معایبی هستند که باید قبل از خرید مورد ارزیابی قرار گیرند. با تصمیم گیری درباره مزایای استفاده از منزل شخصی خود ، شما برای خرید بهترین سیستم برای نگهداری از خانه خود در دمای مورد نیاز در تمام طول سال آماده خواهید بود.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir