Google Photos: بهترین نکات و ترفندهاGoogle Photos یکی از محبوب ترین برنامه ها برای ذخیره و بایگانی عکس ها در فضای ابری برای iOS و Android است. این فضای ذخیره سازی ابری ، میزبانی تصویر و به اشتراک گذاری تصویر در رقابت با سرویس های معروف مانند iCloud ، Dropbox ، OneDrive و بسیاری دیگر را ترکیب می کند. همچنین فیلم های HD تا 1080p را ذخیره می کند و از Apple Live Photos پشتیبانی می کند.

پیشنهادات مرتبط با Cyber ​​Monday:

Google Photos نه تنها می تواند ذخیره سازی تاریخی و پشتیبان گیری فوری از هر یک از فریم های شما – چه از طریق تلفن هوشمند و چه از دوربین های دیجیتال دیگر – را فراهم کند بلکه آزادسازی فوری فضای ذخیره سازی ارزشمند در تلفن را نیز آسان می کند. از زمان راه اندازی آن در سال 2015 ، برای همه با حساب Google رایگان است. برای ذخیره عکس های با وضوح بالا بالاتر از 16 مگاپیکسل ، می توانید هزینه اضافی پرداخت کنید – اگر به حداکثر 15 گیگابایت حافظه ذخیره سازی در Google Drive برسید ، اما وزن بسیاری از عکس های دوربین تلفن هوشمند هنوز کمتر از این است.

Google Photos همچنین به شما امکان می دهد عکسهای خود را جدا از خبر اصلی ، ویرایش و برش دهید ، عکسهای صفحه را به اشتراک بگذارید ، چاپ کنید و بایگانی کنید. این دستیار داخلی با تأیید شما از هوش مصنوعی برای بهبود برخی از تصاویر با فیلترها ، نمایش اسلایدها و انیمیشن ها استفاده می کند. حتی اگر قبلاً یک طرح پشتیبان پیچیده برای مجموعه عکس خود داشته باشید ، ذخیره عکس های خود در Google Photos به عنوان یک اقدام احتیاطی اضافی نمی تواند صدمه ای ببیند. این برنامه در اکثر تلفن های سهام اندروید تعبیه شده است و رابط کاربری در هر دو سیستم عامل مشابه است. در اینجا چند نکته در مورد نحوه استفاده بیشتر از خدمات آورده شده است.

فضای ذخیره سازی را در تلفن خود ذخیره کنید

یکی از ویژگی های اصلی Google Photos توانایی پشتیبان گیری فوری از عکس ها در فضای ابری است که به شما امکان می دهد فضای تلفن خود را آزاد کنید. به محض بارگیری برنامه Google Photos و ورود به سیستم حساب Google خود ، از شما خواسته می شود که آن را فعال کنید پشتیبان گیری و همگام سازی تابع. با دسترسی به اینترنت ، هر عکس و ویدیویی که در تلفن شما ذخیره می شود به طور خودکار در کتابخانه Google Photos شما ذخیره می شود.

برای شروع پشتیبان گیری ، فقط برنامه Google Photos را راه اندازی کنید و برای شروع بارگذاری در Google cloud ، انگشت خود را به پایین بکشید. پس از پشتیبان گیری از تصاویر در ابر ، برنامه می تواند نسخه محلی را از تلفن یا رایانه لوحی شما حذف کند. اگر چنین کاری را انتخاب کنید ، Google اکنون می تواند تنها کپی تصویر شما را ذخیره کند.

اگر با این کار راحت نیستید ، نیازی نیست که بلافاصله عکس ها را از تلفن یا رایانه لوحی خود حذف کنید. ابتدا می توانید آنها را در هارد دیسک خود بارگیری کرده و به صورت محلی در رایانه یا درایو ذخیره سازی جداگانه یا حتی در انگشت شست خود ذخیره کنید. یا می توانید از برنامه های دیگر برای تهیه نسخه پشتیبان و ذخیره تصاویر خود مانند Dropbox یا iCloud استفاده کنید. هرگز نمی توانید تعداد زیادی نسخه پشتیبان تهیه کنید.

ارسال پیام به عکس های فردی یا گروهی

یکی از ویژگی های محبوب Google Photos به شما امکان می دهد عکس های جداگانه را برای مخاطبین خود در Google ارسال کنید. این کمک بزرگی برای افرادی است که فقط می خواهند تصویری را با یک نفر به اشتراک بگذارند و بدون اینکه از برنامه خارج شوند ، یک پاسخ موضوعی به یک یا یک سری عکس ایجاد می کنند. گیرنده همچنین باید یک حساب Google داشته باشد ، اما ایجاد آن رایگان و آسان است. اما حتی اگر گیرندگان حساب Google ندارند ، کاربران Google Photos همچنان می توانند تصاویر را از طریق متن ، iMessage یا ایمیل به اشتراک بگذارند. اگر روی نماد گروه جدید ضربه بزنید ، گزینه ای برای اشتراک گذاری با گروهی وجود دارد که به شما امکان می دهد به همه مخاطبین خود دسترسی پیدا کنید.

 • Google Photos را راه اندازی کنید.
 • به پایین بروید تا عکسی را برای اشتراک گذاری انتخاب کنید.
 • انتخاب کنید عنوان آیکون.
 • زیر در Google Photos به اشتراک بگذارید، روی مخاطبی که می خواهید عکس به آن ارسال شود ضربه بزنید.
 • یک یادداشت کوتاه وارد کنید.
 • بازدید ارسال دکمه.
حتما بخوانید:
ثبت شرکت 🥇سامانه آنلاین ثبت فوری شرکت [مشاوره رایگان]

جستجوهای خود را فیلتر کنید

Google Photos تصاویر بارگذاری شده را براساس تاریخ و مکان مرتب سازی می کند و همچنین با قابلیت های پیشرفته تشخیص تصویر ، موضوع عکس های شما را طبقه بندی می کند. عکسهای اشیایی را که گرفته اید – برگها ، درختان ، پرندگان ، گربه خود – جستجو کنید و آنها را به عنوان عبارات جستجو وارد کنید. گاهی اوقات برنامه با نکات جغرافیایی به شما پیشنهاد می دهد یا اگر قبلاً نام گربه خود را علامت گذاری کرده اید ، تمام تصاویری که از گربه خود دارید را نشان می دهد. شما می توانید چندین پارامتر جستجو وارد کنید و روی دکمه جستجو در پایین پنجره ضربه بزنید و برنامه همه تصاویر شامل تمام کلمات جستجو را ارائه می دهد.

Google Lens Optical Character Recognition (OCR) ، که می تواند متن را در تصویر تشخیص دهد ، بنابراین اکنون می توانید متن را در یک سند ، همچنین اشیا، ، افراد و مکان ها را جستجو کنید. هنگامی که تصویر مورد نظر را پیدا کردید ، می توانید ضربه بزنید لنزها دکمه آسان برای کپی کردن و جایگذاری متن شما. نسخه Android برنامه به طور خودکار از شما می پرسد که آیا می خواهید متن را از تصویر ترجمه کنید.

افراد و چهره حیوانات خانگی را علامت گذاری کنید

با برچسب زدن چهره افراد و حیوانات خانگی و سپس یافتن آنها با استفاده از عملکرد جستجوی برنامه ، می توانید به راحتی عکس های همه را پیدا کنید. کلیک کنید جستجو کردن و با شروع از بالای صفحه ، گزینه های از پیش تعیین شده ای مانند مردم و حیوانات خانگی، مکانها، چیزها، فعالیت شما، دسته بندی ها، و آفرینش ها.

مطبوعات مردم و حیوانات خانگی، و سپس همه را ببین و می توانید عکس های به دست آمده از هر عکس خود را مشاهده کنید. روی یک شخص یا حیوان خانگی کلیک کنید و نام او را وارد کنید. اگر شخص مورد نظر را از قبل در مخاطب خود داشته باشید ، ممکن است به نظر برسد که نام او را لمس کرده است و در غیر این صورت می توانید آن نام را در آلبوم وارد کنید. این بلافاصله پیوندی به عکسهای دیگر آن شخص یا حیوان خانگی در کتابخانه Google Photos شما ایجاد می کند.

تشخیص چهره Google ممکن است دهها سال به طول انجامد ، بنابراین اگر عکسی از دبیرستان دارید و بعد از 20 سال عکس گرفته اید ، احتمال اینکه موتور تطبیق چهره AI گوگل آن را تشخیص دهد و یافتن عکس را در آینده آسان تر کند ، بسیار خوب است. جستجو کردن. اگر تمایل به شلیک در جمع دارید ، به احتمال زیاد چهره ها شامل بسیاری از افرادی می شود که نمی شناسید.

خاطرات گوگل

Google Photos Memories محتوای قدیمی ضبط شده در یک تاریخ خاص در سالهای گذشته را بارگیری می کند. این ویژگی این تصاویر قدیمی را با فرمت آشنای تمام صفحه نمایش می دهد ، جایی که آلبوم به طور خودکار به تصویر بعدی می رود یا می توانید به صورت دستی برای پرش به جلو ضربه بزنید. موتور یادگیری ماشین این برنامه عکس های تکراری را حذف می کند تا فقط تصاویر با بالاترین کیفیت با محتوای واضح یا اشیا objects خندان را نشان دهد. برای سفارش تمبر یا دیدن همه عکس های آن روز ، روی نماد سه نقطه در پایین ضربه بزنید. همیشه لازم نیست همه چیز را ببینید. ویژگی تنظیمات به شما امکان می دهد افراد و دوره های زمانی مشخصی را پنهان کنید یا می توانید نوع حافظه هایی را که می خواهید ببینید ، مشخص کنید.

عکسها را ویرایش کنید

Google Photos یک برنامه عالی برای ویرایش عکس در تلفن های هوشمند است. شما می توانید یک عکس را بچرخانید و برش دهید ، میزان نور و رنگ را تنظیم کنید یا از فیلترهای داخلی استفاده کنید تا عکس های خود را برای به اشتراک گذاشتن با دوستان و خانواده یا ارسال در شبکه های اجتماعی افزایش دهید.

 • تصویری را که می خواهید ویرایش کنید لمس کنید.
 • روی ابزار ویرایش ضربه بزنید و گزینه خودکار ، یک سری فیلتر به سبک اینستاگرام یا مجموعه ای از ابزارهای برش ، چرخش ، تغییر اندازه ، ترسیم و ریختن و افزودن متن را انتخاب کنید.
 • برای بهبود تصویر خود از لغزنده و سایر کنترل ها استفاده کنید.
 • ضربه زدن انجام شده دکمه.

یک آلبوم مشترک ایجاد کنید

Google Photos به شما امکان می دهد آلبوم ها را با گروهی از افراد به اشتراک بگذارید ، همچنین آنها می توانند برای به روزرسانی های فعلی رویدادها و خاطرات ، به مجموعه عکس های مشترک اضافه کنند. می توانید مستقیماً با هرکسی که حساب Google دارد اشتراک گذاری کنید. می توانید برای دیگران ارتباط مشترک ایجاد کنید.

حتما بخوانید:
دمپر چیست ؟

هنگامی که عکس یا آلبوم را به اشتراک می گذارید ، پیوند برای افرادی که آن را با آنها به اشتراک می گذارید ارسال می شود ، اما هر کسی پیوند مشترک را دارد می تواند آلبوم یا عکس های مشترک را مشاهده کند اگر آلبومی را به اشتراک بگذارید که به طور خودکار عکس اضافه می کند ، هرکسی که پیوند آلبوم را داشته باشد می تواند عکس های اضافه شده را در زمان واقعی مشاهده کند.

 • برنامه Google Photos را راه اندازی کرده و وارد سیستم شوید.
 • در منوی سمت چپ ، روی ضربه بزنید عکسها.
 • روی عکسی که می خواهید در یک آلبوم قرار دهید ضربه بزنید و روی نماد سه نقطه در بالا ضربه بزنید.
 • انتخاب کنید افزودن به آلبوم.
 • ضربه زدن + آلبوم جدید یا یک آلبوم موجود را انتخاب کنید.
 • آلبوم جدید را نامگذاری کنید.
 • ضربه زدن اضافه کردن عکس و عکس های دیگری را برای آلبوم انتخاب کنید.
 • ضربه زدن عنوان دکمه دعوت دیگران به مشاهده آلبوم. اگر گیرندگان شما حساب Google ندارند ، هنوز هم می توانند آلبوم را مشاهده کرده و از طریق پیوند عکس های جدیدی به آن اضافه کنند.
 • برای به اشتراک گذاشتن این آلبوم ، روی ضربه بزنید عنوان در پایین صفحه و در آنجا برخی از برنامه های شخص ثالث را مشاهده خواهید کرد که می توانید با آنها این تصاویر را نیز به اشتراک بگذارید ، از جمله Twitter ، Notes ، AirDrop ، Messages و Mail.
 • متناوباً ، می توانید ارتباطی برای اشتراک گذاری با سایر افراد یا برنامه ها ایجاد کنید.

تصاویر را بایگانی کنید

علاوه بر عکس از حیوانات خانگی ، غذا و غروب خورشید ، مردم اغلب از برنامه های تلفن های هوشمند برای گرفتن اطلاعات استفاده می کنند. شما احتمالاً تابلوهای خیابان ، دستور العمل ها ، جای پارک ، نشانگرهای محصول و سایر تصاویر اطلاعاتی را در گالری یا رول دوربین خود ذخیره کرده اید. اما بیشتر اوقات ، این تصاویر تصویری نیست که هنگام گالری خود به دنبال آن می گردید.

برای عکس ها یا تصاویری که می خواهید ذخیره کنید اما نیازی نیست در پوشه اخیراً گرفته شده باشید ، Google Photos پرونده جداگانه ای ایجاد می کند که می توانید آنها را برای دسترسی در آینده ذخیره کنید. علاوه بر این ، دستیار Google Photos به طور مداوم عکس های شما را مرور می کند تا هر تصویری را که غیرضروری به نظر برسد حذف کند و سپس از شما می پرسد که آیا می خواهید از آنها پشتیبان تهیه کنید. یا می توانید عکس هایی را که می خواهید پشتیبان تهیه کنید ، انتخاب کنید ، روی نماد سه نقطه در گوشه بالا سمت راست (iOS) ضربه بزنید یا به سمت بالا بکشید (Android) و پشتیبان گیری را انتخاب کنید. پوشه بایگانی به عنوان بازخورد برای همه عکس ها ، تصاویر و اسنادی که در پرونده ذخیره می کنید عمل می کند.

عکس ها را از همان روز چاپ کنید

Google Photos چاپ عکسهای مورد علاقه خود را در همان روز از 11000 مکان Walmart و CVS در ایالات متحده آسان می کند. این گزینه های فوری برای چاپ عکس های 4 6 6 ، 5 7 7 یا 8 10 10 به عنوان گزینه جایگزینی برای سفارش کتاب عکس ، به مشتریان می دهد.

 • فقط یک عکس را انتخاب کنید و روی نماد با سه نقطه در سمت راست بالا ضربه بزنید.
 • عکس سفارش را انتخاب کنید.
 • کتاب عکس ، چاپ عکس یا چاپ بوم را انتخاب کنید.
 • با سفارش خود شروع کنید می توانید عکس های دیگری را برای چاپ از این رابط اضافه کنید.

با چاپی که به Walmart یا CVS دلخواه شما ارسال می شود ، می توانید مستقیماً از برنامه Google Photos سفارش چاپ دهید. قیمت هر چاپ از 25 سنت شروع می شود. شما همچنین می توانید بوم چاپ هر عکس را در کتابخانه خود سفارش دهید ، و حتی Google توصیه می کند کدام تصویر برای چاپ روی بوم در برنامه بهترین است. قیمت چاپ بوم از 19.99 دلار برای اندازه های 8 × 8 ، 12 × 14 و 16 × 20 شروع می شود و مستقیماً به خانه شما ارسال می شود.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesViagrasu tesisatçısıİş Bankası Kredi Ertelemegercekhoca.org