[ad_1]

دوربین Fujifilm با فرمت متوسط ​​GFX100 در سال گذشته با استقبال خوبی روبرو شد. حیف که 10 هزار دلار قیمت دارد.

هر کسی که برای دستگاه خود هزینه کرده است – یا شاید قصد دارد این کار را در این فصل تعطیلات انجام دهد – علاقه مند خواهد بود بدانید که به روزرسانی سیستم عامل که روز چهارشنبه توسط Fujifilm منتشر شد ، به این معنی است که GFX100 اکنون قادر به تصاویر 400 مگاپیکسلی است. – تأثیر قابل توجهی در تصاویر 102 مگاپیکسلی که دستگاه به طور معمول پمپ می کند.

پس چگونه جهنم یک بروزرسانی میان افزار ساده اجازه می دهد تا این جادوی مگاپیکسلی ظاهر شود؟

این فرایند شامل GFX100 است ، ضمن اینکه از فناوری تثبیت کننده بدنه و چند عکس با تغییر پیکسل استفاده می کند ، که حسگر تصویر را به آرامی بین فریم ها حرکت می دهد ، یک سری از تصاویر RAW را ضبط می کند. سپس 16 تصویر حاصل با استفاده از نرم افزار جدید Fujifilm Piji Shift Combiner ترکیب شده و یک فایل RAW دیجیتال منفی (DNG) 400 مگاپیکسلی ایجاد می کند که می تواند با استفاده از برنامه های ویرایش حرفه ای مانند Capture One دستکاری شود. .

البته ، برای بیشتر عکاسان ، 102 مگاپیکسل بیش از اندازه کافی است (خیلی بیشتر!) ، بنابراین چه کسی علاقه مند به کار با تصاویری است که تقریباً چهار برابر آن باشد؟

طبق گفته فوجی فیلم ، عملکرد تعویض پیکسل چندگانه آن چنان جزئیات و دقت رنگ خوبی را تولید می کند که آن را به “گزینه ایده آل برای بایگانی دیجیتال و ذخیره سازی آثار هنری ، دارایی های فرهنگی و هر برنامه دیگری که به دقت و بازتولید فوق العاده رنگ نیاز دارد ، تبدیل می کند. جزئیات خوب “

فوجی فیلم در وب سایت خود اطلاعات بیشتری در مورد فناوری پشت این ویژگی جدید ارائه می دهد ، و همچنین چند نمونه نشان می دهد نوع جزئیاتی که می تواند بدست آورد.

با یک بررسی عملی از GFX100 Digital Trends مشخص شد که این دستگاه تصاویر شگفت انگیزی را ضبط می کند ، “در حالی که تجربه ای دوستانه ، برای قالب متوسط ​​غیرمعمول است” و اضافه می کند که این “دوربین رویایی” است. به عبارت دیگر ، فقط قیمت کمی کابوس است.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir