[ad_1]

درخواست اخیر کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) ، که توسط The Verge مشاهده شده است ، بسیاری از عکس ها را نشان می دهد که به نظر می رسد نوع جدیدی از هدست بی سیم اصلی Bose است – هدفونی که طراحی داخلی گوش را از بین می برد و بلندگو کوچکی را جایگزین می کند کنار قلاب گوش قرار دهید. این اسناد آنها را Bose Sport Open Earbuds می نامند.

برخلاف جدیدترین هدفون بی سیم اصلی این شرکت ، Bose QuietComfort Earbuds و Sport Earbuds که از حرکات لمسی برای کنترل استفاده می کنند ، در Open Open Earbuds دکمه های کوچک فیزیکی روی هر جوانه وجود دارد. این همان طرح کنترلی است که Bose در خط عینک آفتابی صوتی خود ، Bose Frames استفاده می کند. این منطقی است: قاب های Open Open و Bose از بلندگوهای کوچکی استفاده می کنند که صدا را به گوش شما هدایت می کنند بدون اینکه جلوی صداهای خارجی را با آب بند سیلیکونی بگیرد.

عکس های بیرونی گوش باز اسپورت یک شارژر USB را نشان می دهد که به نظر می رسد برای هر هدست از یک قفل مغناطیسی استفاده می کند ، مشابه شارژر Apple Watch یا Bose Frames.

طراحی هدفون باز می تواند برای کسانی که دوست دارند موسیقی تمرین کنند بسیار منطقی است. وقتی در بیرون از منزل هستید ، این می تواند آگاهی شما را نسبت به وضعیت به طور قابل توجهی افزایش دهد ، که یک مسئله اصلی ایمنی هنگام دویدن در نزدیکی ترافیک است. در خانه باشید یا نباشید ، اگر با یک شریک یا مربی شخصی آموزش می بینید ، طراحی آزاد به شما امکان می دهد بدون اینکه گوشی خود را بیرون بیاورید یا به حالت فراگیر بروید ، مکالمه ای عادی داشته باشید.

بعضی از افراد به راحتی این احساس را ترجیح می دهند که شما گوش در گوش آنها عمیق ندارد. با طراحی آویز گوش ، احتمالاً اسپرت باز گوشواره مناسب افراد بیشتری می باشد. حتی با بسیاری از نکات گوش ، افراد زیادی هستند که نمی توانند با گوش پاک کن احساس راحتی کنند.

جالب است که ببینید آیا طراحی Open Open Earbuds به کاربران کنترل کافی بر آنچه می توانند بشنوند را می دهد. من اخیراً سعی کردم Aftershokz Aeropex Mini، یک هدست هوشمند و رساننده استخوان که به جلوه گوش باز مشابهی که در Sport Open Earbuds نشان داده شده است ، دست می یابد. آنها به طرز شگفت انگیزی خوب کار می کنند ، به شما امکان می دهد موسیقی ، پادکست ها و تماس های تلفنی را بدون گوش خود گوش دهید اما حتی صدای آرام ترافیک نیز توانست صدای میزبان پادکست را خفه کند.

مانند هر پیشنهاد FCC ، نمی توان فهمید که Bose چه زمانی Sport Open Earbuds را آزاد می کند یا هزینه آنها چیست. اما به محض یادگیری بیشتر ، به شما اطلاع خواهیم داد.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر