Control، Doom Eternal Coming Eternal to Xbox Game Pass در دسامبرمایکروسافت دسته بعدی بازی های Xbox Game Pass را اعلام کرد که شامل این بازی است کنترل و یک نسخه رایانه ای برای عذاب ابدی. در طول ماه چندین بازی به سرویس پخش جریانی xCloud اضافه خواهد شد.

در تاریخ 3 دسامبر ، دارندگان کنسول می توانند 2019 را بارگیری و بازی کنند کنترل از طریق سرویس تیرانداز سوم شخص Remedy Entertainment در رایانه در دسترس نخواهد بود ، اما کاربران Android می توانند آن را از طریق xCloud پخش کنند. یک نسخه ابری از بازی Nintendo Switch به تازگی منتشر شده است.

خارج از کنترل، Project xCloud در ماه جاری تعداد قابل توجهی بازی جدید دریافت می کند. دارندگان Android می توانند بازی کنند Rage 2، Gang Beasts، Slime Rancher، و اطلاعات بیشتر در مورد خدمات در ماه دسامبر.

عذاب ابدی، که در حال حاضر برای مشترکین کنسول در دسترس است ، از 3 دسامبر در دسترس مشترکان رایانه قرار می گیرد. اندکی پس از آنکه مایکروسافت اعلام کرد قصد دارد ناشر بتسدا را بخرد و کتابخانه خود را به این سرویس معرفی کند ، تیرانداز اول شخص به Game Pass آمد.

قابل توجه در میان لیست اضافات جدید است Dragon Quest XI: Echoes of a Elusive Age – نسخه نهایی. نسخه کامل JRPG در 4 دسامبر در هر دو کنسول و رایانه ظاهر می شود.

کنترل های لمسی همچنین در تعداد اندکی بازی در دستگاه های اندرویدی وجود دارد. از 3 دسامبر ، بازیکنان می توانند از کنترل های لمسی برای Android برای پخش عناوین مستقل مانند موارد دیگر استفاده کنند Bloody: Ritual of the Night، Golf with Friends، ScourgeBringer، و بیشتر.

حتما بخوانید:
نحوه پاک کردن حافظه پنهان آیفون

چندین عنوان شامل خدمات در طول ماه خواهد شد مترو: آخرین نور Redux و موفقیت دستیابی به موفقیت Indie بازی بدون عنوان Goose. بازیکنانی که قبل از ترک سرویس بازی ها را خریداری می کنند ، 20٪ آنها صرفه جویی می کنند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir