[ad_1]

با نزدیک شدن به فصل خرید تعطیلات و اوایل معاملات جمعه سیاه ، اکنون بهترین زمان سال برای خرید بازی های ویدیویی ، کنسول ها و لوازم جانبی جدید است. و یکی از محبوب ترین سیستم های امسال – نیازی به ذکر نیست سیستمی که در سال 2020 اغلب در انبار نبود – محبوب نینتندو سوییچ است. برای کمک به شما در تهیه یک راهنما ، یک راهنمای مفید با جزئیات پیشنهادات Black Friday Nintendo Switch که در حال حاضر در خود کنسول موجود است ، به علاوه بازی ها و لوازم جانبی ، همراه با یک راهنمای خرید برای کمک به شما در انتخاب کدام یک ارائه کرده ایم. هر دو سیستم سوئیچ برای خرید.

با نزدیک شدن به تعطیلات ، بسیاری از معاملات عالی دیگر جمعه سیاه وجود دارد و آنها فقط در سوییچ نیستند. اگر به دنبال بیش از پس انداز 2020 نینتندو هستید ، راهنماهای مشابه بهترین پیشنهادات برای Black Friday Xbox One و Black Friday PS4 را آورده ایم.

بهترین معاملات نینتندو سوییچ برای Black Friday

اگر برای خرید نینتندو سوئیچ خود کاملاً نمی توانید منتظر شکرگذاری باشید ، خوشحال خواهید شد که بدانید بسیاری از خرده فروشان فروش خود را در جمعه سیاه آغاز می کنند و اکنون می توانید پس انداز زیادی در بازی ها ، کنسول ها و لوازم جانبی پیدا کنید. :

نحوه انتخاب نینتندو سوییچ در جمعه سیاه

دو نسخه از نینتندو سوییچ در بازار وجود دارد: سیستم استاندارد ، که می توانید آن را در تلویزیون خود در حالت اتصال یا در حالت دستی فقط با استفاده از خود کنسول بازی کنید و نینتندو سوییچ Lite که ارزان ترین مدل فقط دستی است. تا زمانی که قیمت تنها مورد توجه شما نباشد ، انتخاب بین Nintendo Switch و Nintendo Switch Lite باید آسان باشد ، این مسئله به این موضوع بستگی دارد که آیا می خواهید بازی های Switch خود را از تلویزیون پخش کنید. توجه داشته باشید که هیچ راهی برای اتصال Switch Lite شما به تلویزیون وجود ندارد – هیچ کابل یا آداپتور شخص ثالثی وجود ندارد که این امکان را به شما بدهد. سخت افزار داخلی Switch Lite حتی قادر به انتقال فیلم و صدا به منبع خارجی نیست – فقط در حالت دستی کار می کند.

برخی تفاوتهای جزئی نیز وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. برخلاف کنسول استاندارد نینتندو سوییچ ، سوئیچ لایت کنترل کننده های قابل جابجایی Joy-Con (به طور کلی مونتاژ شده) ندارد. با این حال ، وی گفت که در مورد مشخصات داخلی ، هیچ فاصله ای بین این دو وجود ندارد. هر دو سیستم با سخت افزار یکسانی کار می کنند و می توانند بازی های یکسانی را انجام دهند ، به غیر از چند عنوان که با حالت دستی سازگار نیستند. Ring Fit Adventure یا مهمانی سوپر ماریو – زیرا Switch Lite به این طریق کار می کند (اصلاً حالت اتصال ندارد). با این حال ، اگر یک Joy-Cons اضافی دارید ، می توانید آنها را به Switch Lite متصل کنید تا بازی هایی را که به کنترلرهای جداگانه ای نیاز دارند ، انجام دهد.

معروف است که نینتندو حتی در این فروش های فصلی بزرگ ، قیمت تخفیف در نینتندو سوییچ گران است. این شرکت تمایل ندارد پس انداز مستقیم خود کنسول سوئیچ را ارائه دهد ، اما در عوض سیستم های سوئیچ را با بازی و لوازم جانبی رایگان راه خوبی برای پس انداز راه اندازی می کند. مراقب این معاملات بسته باشید ، زیرا ممکن است ساده ترین راه برای کسب موفقیت زیادی در Black Friday Nintendo Switch در این فصل خرید تعطیلات باشد.

چه زمانی برای پیشنهادهای Black Friday برای نینتندو سوییچ خرید کنید

بیشتر خرده فروشان عمده فروش جمعه سیاه خود را برای سال جاری منتشر کرده اند. اگر به دنبال لمس این کنسول محبوب نینتندو بوده اید ، اکنون زمان خرید است. در حال حاضر تخفیف های زیادی برای بازی ها و لوازم جانبی نینتندو سوییچ در نظر گرفته شده است و نمی توان گفت که آیا این اقلام پس از جمعه سیاه همچنان موجود خواهند بود یا خیر. خود این کنسول نیز خیلی سریع به فروش می رسد ، بنابراین انتظار تا جمعه سیاه کمکی نخواهد کرد. نگران قیمت نباشید – با قیمت های تضمینی Black Friday مطمئناً محصول خود را با بهترین قیمت ممکن تهیه خواهید کرد.

اگر تصمیم دارید منتظر خرید این معاملات جمعه سیاه از طریق نینتندو سوییچ باشید ، این خطر را نیز برای شما پیش می آید که به موقع برای تعطیلات ، ابزار بازی جدید خود را به موقع دریافت نکنید. از آنجا که تاریخ تحویل قبلاً به پایان ماه منتقل شده است ، بهتر است همین حالا برای خرید هر محصول دارای فناوری خریداری کنید. ما بالا و پایین به نظر می رسیدیم و بهترین پیشنهادات موجود Black Friday Nintendo Switch را برای سهولت خرید شما جمع آوری کردیم. دیگر صبر نکنید – اکنون خرید کنید!

آیا در جمعه سیاه باید نینتندو سوییچ بخرم؟

جمعه سیاه آخرین رویداد بزرگ فروش سال است. این بدان معناست که اکنون بهترین زمان برای خرید نینتندو سوییچ جدید قبل از پایان سال است. همچنین این تنها زمانی است که بهترین بازی ها ، لوازم جانبی و بسته های نینتندو را با کمترین قیمت ممکن دریافت خواهید کرد. به یاد داشته باشید که این جمعه سیاه معمول شما نیست. برای کنار آمدن با تقاضای زیاد ، بسیاری از خرده فروشان در حال حاضر فروش خود را در جمعه سیاه آغاز کرده اند و همچنین مشتریان را تشویق می کنند تا از همین حالا خرید خود را آغاز کنند. دیگر وقت تلف نکنید ، امروز از این معاملات جمعه سیاه برای نینتندو سوییچ بهره مند شوید.

بهترین معاملات نینتندو سوییچ جمعه سیاه را از کجا بیابید

  • جمعه سیاه آمازون: آمازون یکی از معدود مکان هایی است که امسال می توانید سوئیچ را در آن پیدا کنید ، بنابراین این معاملات Holiday Dash را که هر روز تا نوزدهم نوامبر برگزار می شود ، از نزدیک زیر نظر داشته باشید. آمازون همچنین یکی از بهترین فروشگاه های خرید آنلاین معاملات Black Friday نینتندو سوییچ برای بازی ها و لوازم جانبی است.
  • بهترین خرید جمعه سیاه: اعلامیه بهترین خرید جمعه سیاه قبلاً رد شده و پیشنهادات بسیار خوبی برای بازی های ویدیویی ارائه می دهد. این موارد شامل برخی معاملات جمعه سیاه در مورد Nintendo Switch برای کارت های MicroSD و بازی هایی از جمله بررسی خسارت کاتاماری و تراویس دوباره اعتصاب می کند: دیگر شخصیت وجود ندارد.
  • جمعه سیاه را هدف قرار دهید: Target در حال حاضر یک پیشنهاد “خرید دو ، یک رایگان دریافت کنید” برای بازی های منتخب Nintendo Switch در حال حاضر ارائه می دهد.
  • جمعه سیاه Walmart: معاملات جمعه سیاه با نینتندو سوییچ در Walmart کمیاب بوده است ، اما خبر خوب این است که حتی اگر برای فروش نباشد ، این کنسول (هم سوئیچ استاندارد و هم سوئیچ دستی Lite) اخیراً با قیمت معمول خود در دسترس قرار گرفته است. حتماً فروش جمعه سیاه Walmart را بررسی کنید ، زیرا این فروشگاه بزرگ هر آخر هفته قبل از روز شکرگذاری پیشنهادات جدیدی را راه اندازی می کند.
ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر