[ad_1]

Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

بررسی Smart Lock Pro آگوست

معاملات هفته سایبر آمازون هنوز در حال انجام است و برخی از محصولات عالی باید تخفیف زیادی داشته باشند. اکنون می توانید Smart Lock Pro آگوست را فقط با 130 دلار دریافت کنید – 100 دلار کمتر از قیمت معمول آن 23 دلار. اگر بدنبال یک قفل هوشمند دارای رتبه بندی و رتبه بندی بالا بوده اید ، این معامله مناسب شما است. وقت خود را به تفکر تلف نکنید ، امروز در حالی که سهام شما تمام می شود ، Smart Smart Pro August را مصرف کنید.

با نزدیک شدن به فصل تعطیلات ، ایده خوبی است که درب ورودی خود را محکم نگه دارید و تمام وقت آن را تماشا کنید – به خصوص اگر مسافرت طولانی مدت داشته باشید. به ندرت معامله ای به خوبی معامله قفل هوشمند بسیار جستجو شده وجود دارد. با چنین قیمت پایین ، سهام به زودی به فروش می رسد. اگر به قفل هوشمند جدیدی نیاز دارید ، باید August Smart Lock Pro را خریداری کنید – این آخرین فرصت خرید شماست!

August Smart Lock Pro به شما امکان می دهد آستانه خود را در هر زمان از روز ردیابی کنید. حتی یک DoorSense وجود دارد که زمان قفل یا قفل شدن درب شما را تشخیص می دهد. هر زمان فعالیت درب منزل شما روی تلفن هوشمند خود اعلان دریافت می کنید. حتی می توانید قفل خودکار را تنظیم کنید تا دفعه بعد که عجله داشتید ، نگران برداشتن کلیدهای خود نباشید. با August Smart Lock Pro خانه شما همیشه ایمن خواهد بود. اگر بازدید کننده ای در هنگام رفتن شما حضور پیدا کرد ، می توانید حتی از راه دور قفل درب را باز کنید تا به او اجازه ورود دهید – در بهترین حالت وقتی در این تعطیلات از راه دور هستید. چه چیزی بیشتر ، August Smart Lock Pro با دستیار خانه هوشمند دلخواه شما نیز کار می کند ، بنابراین دفعه دیگر که باتری قفل هوشمند شما تمام شود ، الکسا قبل از خاموش شدن دستگاه به شما اطلاع می دهد. حتی اگر می خواهید تظاهر کنید تونی استارک است و در قلعه زندگی می کند ، می توانید یک بررسی بیومتریک به تلفن هوشمند خود اضافه کنید.

August Smart Lock Pro را امروز با قیمت تخفیف 130 دلار بخرید. آن را تنظیم کرده و در کمترین زمان آماده می شود. اگر به دنبال ابزارهای هوشمند دیگر یا به طور کلی فقط برخی از هدایای تعطیلات با قیمت مناسب هستید ، برای اطلاعات بیشتر به این جدیدترین معاملات هفته سایبر مراجعه کنید به یاد داشته باشید ، این آخرین فرصت شما برای دریافت محصولات با تخفیف قبل از پایان سال است – اکنون خرید کنید!

معاملات قفل هوشمند نیز موجود است

اگر August Smart Lock Pro به دلایلی پاسخگوی نیاز شما نیست ، حتماً خلاصه بهترین معاملات قفل هفته سایبر را که هنوز در دسترس است ، بررسی کنید.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر