AppleCare Memo اشاره دارد که محصولات جدید خیلی زود عرضه خواهند شد

[ad_1]

یادداشت داخلی مربوط به تغییرات AppleCare نشان می دهد که ممکن است هفته آینده دور جدیدی از محصولات اپل ظاهر شود. بر اساس این اعلامیه ، طبق گفته MacRumors ، اپل می گوید که می خواهد تکنسین ها و ارائه دهندگان خدمات خود را برای محصولات جدید و همچنین قیمت های جدید آماده کند.

در حالی که شایعات به پیام های قبلی اپل مربوط به کریسمس اشاره دارد ، این آخرین یادداشت حاکی از آن است که ممکن است پیام های مربوط به Mac یا سایر اپل در این راه وجود داشته باشد. در یادداشت داخلی اشاره شده است که تغییرات برای AppleCare در ساعت 5:30 صبح PT در تاریخ 8 دسامبر در پیش است. اپل یادداشت های مشابهی را قبل از عرضه قبلی ، از جمله قبل از عرضه آیفون 12 ، ارسال کرده است.

این بازه زمانی معمولاً مختص اعلامیه های اپل در مورد محصولات جدید Mac است ، همانطور که در گذشته با MacBook Pro 13 اینچی اواسط سال 2020 و MacBook Pro 16 اینچ اواخر 16 مشاهده شد. زمان ، در نیمه اول سال 2019 ، حتی Airpods نسل دوم نیز اعلام شد.

شکی نیست که ساعت 5:30 صبح PT زمان عجیبی از روز است ، بنابراین به احتمال زیاد همه محصولات آینده بجای اینکه در روز سه شنبه 8 دسامبر برگزار شود ، در یک پست اتاق خبر اپل اعلام می شوند. اگرچه Mac ها واضح هستند ، اما انتخاب برای چنین راه اندازی می تواند این باشد که اپل همچنین AirTags ، AirPods Studio یا یک کنترلر بازی جدید همراه با Apple TV را اعلام کند.

همه اینها در بسیاری از شایعات با هدف پایان سال مورد بحث بود. با این حال ، طبق گفته MacRumors ، اپل حتی ممکن است فقط یک “لوازم جانبی جزئی” کوچک را بدون داشتن پست وبلاگ اعلام کند.

اپل امسال سه رویداد مطبوعاتی داشته است و به ندرت شاهد رویداد چهارم خواهیم بود. این اپل واچ سری 6 ، اپل واچ SE ، اپل تناسب اندام + و iPad Air و iPad جدید ، و همچنین Apple One را در ماه سپتامبر اعلام کرد. سپس ، یک ماه بعد ، در ماه اکتبر ، لوازم جانبی جدید آیفون 12 ، آیفون 12 پرو ، MagSafe و HomePod معرفی شدند. Mac های جدید با Apple M1 در ماه نوامبر و در جریان رویداد “One Thing More” معرفی شدند.

یادآوری این نکته نیز مهم است که این یادداشت از یک “منبع داخلی معتبر” حاصل می شود. شایعات دیگر از تحلیلگر مشهور اپل ، مینگ-چی-کو ، حاکی از آن است که Mac های جدید ممکن است تا سال 2021 ظاهر نشوند ، به احتمال زیاد اپل دو مدل MacBook Pro را که دوباره طراحی شده است ، منتشر کند. این Mac های 2021 را می توان با طراحی فرم فاکتور جدید ، تراشه های سیلیکون اپل و نمایشگر مینی LED ارائه کرد. در همین حال ، یک MacBook Air که دوباره طراحی شده است ممکن است در سال 2022 با همان تراشه و طراحی ظاهر شود.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر