Apex Legends Revenant Guide: نکاتی برای فصل 7


Revenant یکی از جالب ترین شخصیت ها در است افسانه های اوج. او یک شخصیت آزرده با توانایی انفعالی قوی است که به او امکان می دهد سرعت را در هنگام چمباتمه زدن و کوهنوردی حفظ کند ، اما در مورد اندازه هیت باکس مصالحه می کند. توانایی عالی آن ، توتم مرگ ، نیز بسیار قوی است ، اما تنها در صورتی که بدانید چگونه از آن استفاده کنید. ما به این و بیشتر در این نگاه خواهیم کرد افسانه های اوج راهنمای Revenant برای دانستن نحوه مدیریت افسانه مکانیکی در فصل 7.

بیشتر افسانه های Apex

توانایی های Revenant (و نحوه استفاده از آنها)

توانایی منفعل: استالکر

  • شرح: سریعتر قدم بزنید و می توانید از افسانه های دیگر بالاتر بروید.
  • بهترین توصیه: بیاموزید که چگونه با پای پیاده راه بروید و قدم به جلو بگذارید.

استالکر به Revenant سرعت پیاده روی و خم شدن بالاتر و همچنین توانایی صعود بالاتر از افسانه های دیگر را می دهد. اما حرکت واقعاً تفاوت ایجاد می کند. Revenant با همان سرعت حرکت می کند ، هنگام راه رفتن چمباتمه می زند ، و او را به یک افسانه فوق العاده زیرک تبدیل می کند. چمباتمه زدن هنگام بهبودی یا وارد شدن به ضربات ، ردپای کمتری به شما می دهد و ضربه را دشوار می کند. بخشی از بازی Revenant این است که یاد بگیرید چگونه به طور پیش فرض هنگام گرم شدن دما کوچک شوید.

اگرچه چمباتمه زدن تمرکز استاکر است ، اما توانایی صعود را رها نکنید. Revenant می تواند تقریباً دو برابر دیگر افسانه ها بلندتر شود و به شما این امکان را می دهد تا به سرعت به مکان های غیرقابل دسترسی برای سایر بازیکنان بروید. این “تقریباً دو برابر بیشتر” است که نیاز به تمرین دارد. چند بازی را با توجه به اینکه چه چیزی می توانید صعود کنید و چه چیزی نمی توانید سپری کنید و بعد از چند بازی باید احساس خوبی نسبت به آن داشته باشید.

توانایی تاکتیکی: سکوت

  • شرح: دستگاهی را پرتاب کنید که صدمه وارد کند و توانایی های دشمن را غیرفعال کند.
  • بهترین توصیه: می توانید سکوت را هنگام شارژ مجدد ، عکسبرداری یا بهبودی فعال کنید.

سکوت یک پرتابه به شما می دهد که تمام توانایی های دشمن را در یک محدوده محدود غیرفعال می کند. در بیشتر موارد ، این فقط در مورد توانایی های تاکتیکی و افراطی اعمال می شود ، اگرچه برخی از Passive ها ، یعنی Lifeline’s Combat Medic Passive را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. سکوت آسیب کمی می زند ، اگرچه برای تغییر آن کافی نیست. یا برای دشمنان بی خبر و یا برای کسانی که به شما نزدیک می شوند تا پای خود را بلند کنند ، استفاده کنید. به ویژه اگر اعضای تیم شما توانایی های قوی و آماده شلیک داشته باشند بسیار موثر است.

مهمترین نکته ای که باید در مورد سکوت به آن توجه کنید این است که Revenant با دست خود پرتابه را پرتاب می کند ، این بدان معناست که شما می توانید توانایی را در هنگام شلیک ، بارگیری مجدد یا بهبودی فعال کنید. سکوت همچنین با انیمیشن صفحه نمایش قابل توجهی همراه است و اغلب دید مخالفان را مسدود می کند.

با فعال شدن ، دشمنان به مدت 10 ثانیه دسترسی به توانایی های خود را از دست می دهند و می توانید برنامه ریزی کنید. مانند ردیاب دود در بنگلور ، می توانید مسیر سکوت را ترسیم کرده و دستگاه را در مکان مناسب قرار دهید. به عنوان مثال ، اگر می بینید تیمی از یک در عبور می کند ، می توانید Silence را در کنار آن درب اجرا کنید و تمام توانایی های آنها را با یک حرکت غیرفعال کنید.

حتما بخوانید:
افزایش 100 درصدی توزیع وام اشتغال / دریافتی 43 هزار طرح

توانایی نهایی: توتم مرگ

  • شرح: توتم بزنید که از کسانی که برای مدتی از آن استفاده می کنند در برابر مرگ محافظت کند. کاربران به جای کشته شدن یا سرنگونی ، به توتم برمی گردند.
  • بهترین توصیه: توتم را بالا قرار دهید ، سپس زیر چشم آن بجنگید ، دور از چشم دشمنان.

توتم مرگ توانایی جالبی است. بعد از حدود یک ثانیه وقت برای فعال کردن آن ، شما و اعضای تیم خود برای وارد کردن فرم Shadow باید با آن تعامل داشته باشید. اگر در هنگام Shadow Form کشته شدید ، در عوض به توتم 1 HP برمی گشتید. به طور کلی ، توتم مرگ به کل تیم شما یک بازپخش رایگان می دهد.

با این حال ، Shadow Form چند قانون منحصر به فرد دارد. ابتدا سپرهای شما کاملاً محاصره شده اند. هر آسیبی که دشمن به شما وارد کند مستقیماً به سلامتی شما وارد می شود. همچنین ، اسلحه ها و پاداش های ضمیمه شده که خسارت پاداش را ایجاد می کنند ، برای مخالفان شما لغو می شوند (شما خسارت پاداش نخواهید دید). از طرف دیگر ، هرگونه صدمه ای که معمولاً سپرها را احاطه می کند – مانند صدمه به حلقه – شما را بدون بازگشت به توتم می کشد.

توتم مرگ تنها 30 ثانیه طول می کشد ، اما اگر مراقب نباشید این زمان می تواند بسیار کوتاهتر شود. اگر خیلی از توتم دور شوید ، از Shadow Form خارج می شوید. خود توتم نیز فقط 100 سلامتی دارد ، بنابراین دشمنان می توانند آن را از بین ببرند. بنابراین ، توصیه می کنیم توتم را بالا و دور از دید قرار دهید. دامنه بیشتر مربوط به حرکت افقی است ، که به تیم شما این امکان را می دهد تا آن را در سطح بالایی قرار داده و از امتیاز کامل استفاده کند.

اگرچه تمرکز روی آنچه در طول Shadow Form اتفاق می افتد آسان است ، اما تمرکز بر آنچه بعد از آن اتفاق می افتد از اهمیت بیشتری برخوردار است. شما با 1 HP به توتم برمی گردید ، بنابراین اگر تیم دشمن را تمام نکنید ، آنها به راحتی می توانند شما را تمام کنند. قبل از تعامل با توتم مطمئن شوید که سپرهای خود را کاملاً تهیه کرده اید. هنگامی که در Shadow Form قرار گرفتید ، تا آنجا که ممکن است پرخاشگر باشید. سپس ، وقتی Shadow Form دوره خود را به پایان رساند ، در اسرع وقت فرار کنید تا بهبود یابد.

Revenant hitbox افسانه های دیگر را مقایسه می کند

گزارش های اولیه هنگام معرفی Revenant به بازی های Apex Games نشان می دهد که این یک جعبه hit خراب است. مانند Wraith ، Revenant در ابتدا با قابلیت Low Profile منفعل آزاد شد که آسیب ورودی را 5٪ افزایش داد و عکس العمل های پا را به عنوان عکس های بدن شمرد. ما از اندازه دقیق هیت باکس Revenant اطلاع نداریم. با این حال ، به لطف کار عالی از The Gaming Merchant در YouTube ، می دانیم که Revenant یکی از بزرگترین بازدیدها را داشته است افسانه های اوج.

خرده فروش بازی کشف کرده است که Revenant سومین هیت باکس بزرگ را در اختیار دارد افسانه های اوج، تنها از جبل الطارق و سوزاننده عقب مانده است. هنگام بررسی انیمیشن های استارت آپ ، Revenant در واقع ساده ترین افسانه محبوب است افسانه های اوج. اگرچه ما اعداد رسمی برای Hitbox Revenant نداریم ، اما این ارقام درست به نظر می رسند. اندکی پس از انتشار بازی Revenant ، Respawn توانایی Low Profile را برای تعادل بهتر بازی از بین برد.

حتما بخوانید:
اخبار روز ایران و جهان

انتخاب Revenant به همان اندازه بد نیست که برای اولین بار فصل 4 را راه اندازی کرد. با این حال ، ضربه زدن به آن هنوز آسان است. به عنوان یک شخصیت آزرده ، مهم این است که هنگام بازی در نقش Revenant سریع و با دقت برنامه ریزی حملات خود را انجام دهید. هدف رنگارنگ برای نجات او کافی نیست ، مانند Wraith.

نحوه بازی به عنوان Revenant در Apex Legends – نکات و ترفندها

زیرک باشید ، اما مهمتر از همه ، پرخاشگر باشید

Revenant سریع حرکت می کند و صعود می کند و اگرچه چالاکی مهم است ، اما پرخاشگری از اهمیت بیشتری برخوردار است. حتی اگر هیت باکس بزرگتر از حد متوسط ​​باشد ، Revenant می تواند حریفان را پشت سر بگذارد ، وقتی نوبت به دویدن و کوهنوردی می رسد ، بنابراین از این مزیت استفاده کنید. همانطور که به زودی می رسیم ، او به ویژه با افسانه های تهاجمی دیگر مانند Wraith جفت می شود.

با هم تیمی های خود هماهنگ شوید

توانایی توتم مرگ Revenant فقط در صورتی جواب می دهد که تمام تیم شما بدانند چه خبر است. از آنجا که Revenant سریعتر حرکت کرده و از سایر افسانه ها بالاتر می رود ، معمولاً بسته را ارسال می کند. به یاد داشته باشید که هم تیمی های خود را به روز نگه دارید ، چه زمانی از توانایی های خود استفاده می کنید و انتظارات بعدی آنها چیست. برخلاف Wraith ، شما باید با Revenant هوشیار باشید تا تهدیدات را تشخیص دهید (هیچ صدایی از پوچی وجود ندارد).

یک هم تیمی خود را به بازی Wraith برسانید

Wraith به طور کلی فقط یک افسانه شکسته است ، اما به خصوص با Revenant جفت می شود. Wraith به عنوان یک قهرمان تهاجمی می تواند از حملات Revenant پشتیبانی کند و به تیم ها کمک کند تا سرزمین های زیادی را به سرعت پوشش دهند. از همه مهمتر ، توانایی های Wraith به خوبی با Revenant کار می کنند.

Voices from Void برای حفظ تاکتیک تیم شما در حالی که تهاجمی است عالی است و Into the Void به Wraith کمک می کند تا خود را در اطراف دشمنان Muffled قرار دهد. خطای نهایی و سنجیده شده Wraith همان چیزی است که برجسته است. قبل از فعال کردن توتم مرگ ، خطاهای خود را قرار دهید. در حالی که تیم شما در یک صفحه قرار دارد ، افسانه های بازگشت به توتم می توانند با استفاده از شکاف به سرعت فرار کنند در حالی که سایر هم تیمی ها به حمله ادامه می دهند.

توصیه های سردبیران

منبع: tarahi-news.ir