AirPods 2 پس از Cyber ​​Monday آنقدر ارزان است که می تواند اشتباه باشد


Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کمیسیون دریافت کند.

TheBetterDay / Flickr

دوشنبه سایبری ممکن است به پایان رسیده باشد ، اما پیشنهادات لحظه آخری دوشنبه سایبر به طور مستقیم اجرا می شوند … مانند این پیشنهاد AirPods 2 ، که از 159 تا 129 دلار در Staples حساب می شود. اگر به فکر کاهش کابل ها و سیم ها در زندگی خود به نفع سبک بی سیم بلوتوث هستید ، اکنون زمان کشیدن ماشه است. تضمینی برای ادامه این معامله تا پایان روز وجود ندارد.

نسل دوم AirPods آخرین تکرار هدست های بلوتوث استاندارد اپل است. آنها به طور کامل با iPad ، iPhone یا Apple Watch ادغام می شوند و همه منوهای معمولی را فقط با “Hey Siri” جایگزین می کنند. اگر معتاد اپل هستید یا فقط می خواهید مطمئن شوید که مجموعه ای عالی از هدفون خریداری کرده اید ، آنها الزامی هستند ، پس دیگر هرگز به آنها فکر نکنید. اپل حتی روند شارژ را ساده کرده است. این معامله شامل یک جعبه شارژ است. فقط کافیست AirPods را به مدت 15 دقیقه در جعبه قرار دهید و سه ساعت دیگر باتری دارید – هر کجا که باشید. در کنار هم ، این کیف شارژ بیش از 24 ساعت وقت گوش دادن به شما می دهد ، بیشتر از مقدار کافی برای گذراندن روز.

این نسخه از این هدست مقداری کاهش نویز محیطی را برای شما ایجاد می کند ، اما نه لغو فعالی که از AirPods Pro دریافت خواهید کرد. شایان ذکر است که آنها امروز همراه با تعداد زیادی معاملات دیگر در مورد Cyber ​​Monday اپل هنوز در حال فروش هستند. AirPods 2 هنوز هم هدفون عالی است (با قیمت پایین تر از محصول مثبت). کیفیت صدای عالی ، دوام طولانی باتری ، طراحی براق – این فرصت های عالی برای دونده ها ، تماس گیرنده های تلفن معمولی و شنوندگان ویژه پادکست است.

حتما بخوانید:
بهترین معاملات دوشنبه سایبری برای Dell XPS 2020: XPS 13 ، XPS 15 ، XPS 17

وقت آن است که از پیشنهادات لحظه آخری Cyber ​​Monday AirPod استفاده کنید – قبل از اینکه خرده فروشان متوجه شوند چه مقدار پول می دهند. AirPods با قیمت 129 دلار یک سرقت است که فقط در این زمان از سال اتفاق می افتد. اگر به فکر ارتقا هستید ، وقت آن است که با آن کنار بیایید.

اکنون پیشنهادات بیشتری برای AirPods موجود است

بعد از چیزی کمی متفاوت؟ شاید آخرین لحظه با AirPods Pro معامله ای مرگبار داشته باشید؟ خوش شانس هستید – ما در آخرین لحظه زیر بهترین پیشنهادات را برای Cyber ​​Monday AirPod قرار داده ایم.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir