[ad_1]

Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

معاملات جمعه سیاه در حال جابجایی است. خرده فروشان فروش محصولات خود را از هفته گذشته آغاز کردند ، اما برخی از بزرگترین نام های تجاری کمترین نام تجاری تاکنون است. این ایرپادهای نسل 2 اپل در جمعه سیاه 25٪ تخفیف دارند. در حال حاضر به عنوان بخشی از معاملات جمعه سیاه استاپلز ، آنها را فقط با 119 دلار دریافت کنید. اگر به فکر کاهش کابل ها و سیم ها در زندگی خود به نفع سبک بی سیم بلوتوث هستید ، اکنون زمان کشیدن ماشه است. تضمینی برای ادامه این معامله تا روز دوشنبه سایبری وجود ندارد.

Airpod های نسل دوم آخرین تکرار هدست های بلوتوث استاندارد اپل هستند. آنها به طور کامل با iPad ، iPhone یا Apple Watch ادغام می شوند و همه منوهای معمولی را فقط با “Hey Siri” جایگزین می کنند. اگر معتاد اپل هستید یا فقط می خواهید مطمئن شوید که یک مجموعه عالی از هدفون خریداری کرده اید ، اینها الزامی هستند ، پس دیگر هرگز به آنها فکر نکنید. اپل حتی روند شارژ را ساده کرده است. این معامله شامل یک مورد شارژ بی سیم است. فقط کافیست AirPods را به مدت 15 دقیقه در جعبه قرار دهید و سه ساعت دیگر باتری دارید – هر کجا که باشید. در کنار هم ، این کیف شارژ بیش از 24 ساعت وقت گوش دادن به شما می دهد ، بیشتر از مقدار کافی برای گذراندن روز.

این نسخه از این هدست مقداری کاهش نویز محیطی را برای شما ایجاد می کند ، اما نه لغو فعالی که از AirPods Pro دریافت خواهید کرد. شایان ذکر است که آنها امروز همراه با یک تن دیگر معاملات اپل برای جمعه سیاه به فروش می رسند. Airpods 2 هنوز هم هدفون بسیار خوبی است (با قیمت کمتری نسبت به موارد مثبت). کیفیت صدای عالی ، دوام طولانی باتری ، طراحی براق – این فرصت های عالی برای دونده ها ، تماس گیرنده های تلفن معمولی و شنوندگان ویژه پادکست است.

وقت آن است که از معاملات جمعه سیاه AirPod استفاده کنیم – قبل از اینکه خرده فروشان متوجه شوند که چه مقدار پول می دهند. AirPods با قیمت 119 دلار یک سرقت است که فقط در این زمان از سال اتفاق می افتد. اگر به فکر ارتقا هستید ، وقت آن است که با آن کنار بیایید.

اکنون پیشنهادات بیشتر Airpod اپل در دسترس است

امروز ، تعداد دیگری از معاملات واقعی هدست بی سیم بی سیم نیز وجود دارد. گزینه های Airpod اپل را در زیر مشاهده کنید:

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران






[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر