8 خانه با معابر مخفیخانه می تواند بیش از آنچه در نگاه اول به نظر می رسد باشد. اگر به پشت کتابخانه ، زیر یک تله درب ، یا یک پله مبهم نگاه کنید ، ممکن است خواص بیشتری در کمین شما باشد. اتاق ها و معابر مخفی که ممکن است از ابتدا بخشی از خانه بوده یا اضافات هوشمندانه ای که بعداً توسط صاحبان خانه الهام گرفته شده است.

فروش مرتبط با جمعه سیاه

از کارخانه های شراب سازی زیرزمینی گرفته تا گاراژهای مشابه Batcave ، صاحبان خانه برای اطمینان از فرار سریع – یا شاید فقط خانه خود را به سطح بعدی برسانند – فضاهای زندگی را با گوشه های پنهان زیادی طراحی می کنند. در زیر برخی از فضاهای پنهان خلاقانه تر از سراسر جهان آورده شده است.

شرکت معماری DA Studio و هنرمند Richard Woods خانه چهار طبقه Rainbow را در مرکز لندن ایجاد کردند. با تغییر شکل مبلمان ، اتاق های گردان و یک پله مارپیچ پر جنب و جوش که در چهار طبقه گسترش یافته و طیف رنگی کامل را نشان می دهد ، این خانه یک مکان مهم است. با این حال ، یکی از سنگهای قیمتی واقعی در خانه رنگین کمان ، گذرگاه مخفی است که مستقیماً در کف آپارتمان اصلی ساخته شده است. با استفاده از این درب مخفی و سرسره متصل ، افراد می توانند به سرعت از اتاق خواب به اتاق استراحت زیر منتقل شوند.

دیوارها و درهای معمولی خسته کننده هستند. چرا اتاق نشیمن خود را جاز نمی کنید و یک دیوار گردان اضافه نمی کنید؟ این دیوار که از قاب فلزی مشکی و تخته سه لا ساخته شده است ، اتاق نشیمن را به آشپزخانه تبدیل کرده و تلویزیون خانه را آشکار می کند. پانل های وجهی نیز می توانند جدا شوند و برای جدا کردن دو اتاق جداگانه مورد استفاده قرار گیرند.

حتما بخوانید:
این لپ تاپ لنوو بعد از جمعه سیاه هنوز 250 دلار قیمت دارد

آیا شما عاشق شراب هستید ، اما نمی توانید مکان تازه ای در خانه خود برای ذخیره مجموعه خود پیدا کنید؟ شرکت Spiral Cellars مستقر در انگلستان می تواند این مشکل را برای شما حل کند. این شرکت بخاطر انبارهای شراب پویای خود ، مانند این زیبایی زیرزمینی که در طبقه همکف شما نصب شده است ، بسیار شناخته شده است.

آیا برای اندیشیدن و اندیشیدن (و جرات) باید بعد از شام برای مدتی ساکت و آرام فرار کنید؟ این خانه خیره کننده از جفرسون ، نیویورک یک ورودی مخفی نصب شده در طبقه پایین آشپزخانه دارد که به قسمت دیگری از خانه منتهی می شود.

گاهی اوقات آنچه پشت کتابخانه است حتی از آنچه در قفسه های خود نگهداری می کند بهتر است. به عنوان مثال یک انبار شراب بزرگ در پشت یک قفسه کتاب در این خانه زیبا در تاکوما ، واشنگتن استراحت می کند. قطعاً مفید است در حالی که در رمان دانیل استیل غوطه ور است.

این خانه به سبک کشور مستقیماً از یک افسانه است و روی تپه ای در ماین قرار دارد. یک راهرو پنهان در پشت کتابخانه ای واقع شده است که در اتاق مشترک با رنگ فیروزه ای قرار دارد و اجازه ورود سریع به یک حمام مخفی را می دهد. در مورد یک فرار عالی صحبت کنید

فکر می کردیم خانه ای مانند این فقط در فیلم های شوالیه تاریکی وجود دارد. این خانه که برای تولید مثل زیرانداز نمادین ابرقهرمان طراحی شده است ، با یک پارکینگ زیر زمینی ساخته شده است که از زمین تنیس خانه قابل دسترسی است. با چراغ های سقفی روشن و کاشی های کف خاکستری ، این باعث می شود که جو معمولی بلافاصله مانند بتمن احساس شود.

حتما بخوانید:
کتاب های الکترونیکی: دنیای جدید و شجاع انتشارات

شرکت معماری Creative Home Engineering در بسیاری از درهای پنهان برای خانه شما تخصص دارد. این شرکت در ویدیوی بالا هر 9 ثانیه یکی از مدل های الکترونیکی خود را ارائه می دهد. با کلیک یک دکمه ، راه پله بالا می رود و به مردم اجازه می دهد به یک اتاق آرامش پنهان دسترسی پیدا کنند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir