[ad_1]

چه برای مشاغل کوچک ، دفتر کار خانگی یا مدرسه به چاپگر نیاز دارید ، انتخاب دستگاهی که چاپ را سریع و آسان کند مهم است. به دلیل طیف گسترده ای از ویژگی های موجود ، انتخاب بهترین چاپگر ممکن است پیچیده باشد. شاید از خود بپرسید که در مقایسه با بررسی چاپگر ، در کدام ویژگی ها ارزش سرمایه گذاری دارد و کدام ویژگی را باید جستجو کرد.

راهنمای ما برای بهترین چاپگرها ، از بهترین مدل جهانی ، از ویژگی ها و نوآوری هایی که نیازهای شما را برآورده می کنند ، ایده بهتری به شما ارائه می دهد. HP OfficeJet Pro 9015. این چاپگر بهترین انتخاب ما است زیرا گزینه های چاپ بی شماری دارد و از کیفیت بالایی برخوردار است.

اگر به دنبال چیز خاصی هستید ، راهنمای ما برای بهترین چاپگرهای جوهر افشان ، چاپگرهای لیزری رنگی و چاپگرهای عکس را برای سال 2020 بررسی کنید.

بهترین چاپگرها در یک نگاه

بهترین چاپگر در اطراف: HP OfficeJet Pro 9015

چرا انتخاب کردیم HP OfficeJet Pro 9015:

HP سالهاست که به آرامی منحنی های خط Office Jet را صاف و صاف کرده و فناوری را برای خانه یا دفتر مدرن به روز می کند. نتیجه این کار OfficeJet Pro 9015 است ، یک چاپگر فوق العاده پیشرفته که بسیار سخت کار می کند تا تجربه چاپ ، اسکن ، کپی و نمابر را – اگر خوشایند نباشد – به طور قابل اطمینان مدیریت کند. سرعت چاپ آن 22 پی پی ام (ppm) (سیاه و سفید) ، اسکن خودکار دو طرفه تا 1200 dpi ، فیدر اسناد 35 صفحه ای و سینی کاغذ 25 صفحه است.

صفحه لمسی رنگی عالی چاپگر به شما امکان می دهد تنظیمات را تغییر دهید و ابزار خود را انتخاب کنید ، گزینه های زیادی برای ارسال اسکن به ایمیل ، ابر یا دستگاه مورد نظر شما وجود دارد (با سازگاری الکسا و دستیار Google ، کار صدا نیز یک گزینه است). یا می توانید از برنامه هوشمند HP استفاده کنید که به شما امکان می دهد چاپگر را از راه دور کنترل کرده و حتی سطح جوهر خود را کنترل کنید. اگر می خواهید Smart Tasks را آغاز کنید ، این فقط آغاز است که به شما امکان می دهد چاپگر را برای برنامه های خاص مانند QuickBooks بهینه کنید.

گزینه های اتصال شامل ویژگی های اساسی Wi-Fi Direct مانند Apple AirPrint است: اگر از طریق Wi-Fi چاپ می کنید ، همچنین از یک اتصال Wi-Fi هوشمند هوشمند برخوردار هستید که مشکلات اتصال را کنترل کرده و در صورت امکان برطرف می کند. از آنجا که HP است ، چاپگر دارای بسیاری از ویژگی های امنیتی مانند رمزگذاری و محافظت از رمز عبور است.

تعداد کمی از چاپگرها از بالا به پایین چنین کیفیتی را نشان داده اند. با این حال یادآور می شویم که اگرچه نسبت به مدل های قبلی کمی جمع و جورتر است ، اما این رقم بسیار کم است HP OfficeJet Pro 9015 هنوز فضای زیادی را اشغال می کند ، بنابراین مجبور خواهید بود برای آن جا بگذارید.

بهترین چاپگر عکس: Epson SureColor P400

چرا ما Epson SureColor P400 را انتخاب کردیم:

عکاسی یک سرگرمی گران قیمت است و اگر پول زیادی در یک دوربین عالی سرمایه گذاری کرده اید ، ممکن است چاپگری بخواهید که بتواند عکس های شما را منصفانه کند. در حالی که مطمئناً می توانید هزار دلار از طریق چاپگر عکس برتر صرف کنید ، اما Epson SureColor P400 بدون نیاز به استفاده از صندوق بازنشستگی ، چاپهای عالی ارائه می دهد.

با نمای بی تکلف خود ، P400 ممکن است غیرمعمول به نظر نرسد ، اما دارای هشت سیستم کارتریج (هفت رنگ و یک بهینه ساز Gloss) است که می تواند چاپ هایی با “دقت و اشباع رنگ عالی” ایجاد کند ، همانطور که در بررسی خود اشاره کردیم. هفت رنگ مرکب P400 تنوع سایه ای متنوعی را برای شما فراهم می کند و بهینه ساز براق جلوه ای صاف به عکس ها می دهد که بر اشباع رنگ تأکید می کند.

اپسون SureColor P400 می تواند تا 13 در 19 اینچ کاغذ را در خود نگه دارد ، و اگرچه چاپ این ورق ها ممکن است کمی زمان ببرد (به گفته بازرسان ما چند دقیقه) ، نتایج خیره کننده است. ممکن است چاپگرهای عکس با سقف بالاتر از P400 وجود داشته باشد ، اما عکاسان معمولی یا کسانی که هنوز طناب ها را مطالعه می کنند باید بیشترین بهره را از این حیوان سطح پایین ببرند.

بررسی کامل ما از Epson SureColor P400 را بخوانید

بهترین چاپگر کوچک: HP Tango X

بررسی HP Tango X
تد سوزن / روند دیجیتال

چرا انتخاب کردیم HP Tango X:

برای خانه ، خوابگاه یا حتی محل کار متوسط ​​، هرگز نیاز به چاپ کمتر نبوده است. همه تبدیل به دیجیتال شده اند و فایل های PDF می توانند به راحتی در رایانه شما امضا شوند … اما در صورت لزوم چاپ همچنان مورد نیاز است. برای این کارها مراحل Tango X: این چاپگر کوچک فاقد صفحه و تقریباً بدون دکمه است – همه کارها را از طریق یک برنامه صوتی و فرمان انجام می دهد و سازگاری با الکسا ، دستیار Google و کورتانا را ارائه می دهد.

این چاپگر همچنین از دقت رنگ بالایی برای چاپ عکس و همچنین کارتریج های اضافی با ظرفیت بالا برای انعطاف پذیری بیشتر ، بسته به آنچه می خواهید چاپ کنید ، برخوردار است. با این حال ، در این مدل جمع و جور جایی برای ارسال خودکار اسناد وجود ندارد و دقیقاً برنده جوایز سرعتی نخواهد شد. با این حال ، قطعاً می توان گفت که HP Tango X آینده چاپ را نشان می دهد و ممکن است در حال حاضر برای شما مناسب باشد.

بررسی کامل HP Tango X را بخوانید

بهترین چاپگر اداری: Canon Maxify MB5420

چرا Canon Maxify MB5420 را انتخاب کردیم:

اگر مشاغل کوچکی را اداره می کنید ، احتمالاً باید اسناد زیادی را چاپ کنید و همه چاپگرها این کار را نمی کنند. شما به چاپگری نیاز خواهید داشت که سریع کار کند (به طوری که هیچ کس در صف با عصبانیت غرغر نکند) و دستگاهی باشد که بتواند سخت گیری چاپ مکرر را بدون آسیب دیدن انجام دهد.

Canon Maxify MB5420 را وارد کنید. با بدنه مکعب شکل جمع و جور ، MB5420 در هر دفتر یا خانه ای جای می گیرد و اگرچه زیبا ترین اسب اصطبل نیست ، اما می تواند وزن زیادی داشته باشد. چاپگر می تواند 500 برگ کاغذ محکم (در دو سینی پراکنده) در خود جای دهد و همانطور که در بررسی ما ذکر شد ، می تواند اسناد تک رنگ را با 22.2 ppm (10 ppm برای اسناد رنگی) چاپ کند. بسیار مهم است که بتواند در برابر بارهای سنگین مقاومت کند. چرخه ماهانه چاپگر 2000 صفحه است که احتمالاً برای هر مشاغل کوچک کافی خواهد بود.

به عنوان یک دستگاه همه در یک ، Canon Maxify MB5420 می تواند کارهای دیگری غیر از چاپ انجام دهد. همچنین می تواند فکس ، کپی و اسکن کند و همانطور که در بررسی خود گفتیم ، “اسناد اسکن شده ما رنگ های دقیق و جزئیات دقیق را نشان می دهد.” MB5420 اگرچه ارزانترین چاپگر در جهان نیست ، اما مسافت پیموده شده زیادی را برای قیمت در اختیار شما قرار می دهد.

بررسی کامل Canon Maxify MB5420 ما را بخوانید

بهترین چاپگر لیزری: Brother HL-3170CDW

چرا ما Brother HL-3170CDW را انتخاب کردیم:

اگر می خواهید یک چاپگر لیزری برای خانه یا محل کار خود داشته باشید ، برادر HL-3170CDW یک شرط امن است ، یک دستگاه جمع و جور است که می توانید با قیمت مناسب تهیه کنید. این چاپگر می تواند وظایف را با 23 ppm انجام دهد و 250 برگ کاغذ را در خود جای داده است. هر دو عامل باعث می شود که گزینه خوبی برای دفاتر کار باشد که در آن افراد ممکن است مجبور به چاپ بسیاری از اسناد باشند بدون اینکه منتظر کار شخص دیگری باشند.

چاپگر فقط سریع نیست. همچنین از چاپ دو طرفه برای صفحات دو طرفه پشتیبانی می کند. هر آنچه را چاپ می کنید احتمالاً عالی به نظر می رسد ، زیرا می تواند اسناد تمام رنگی را با سرعت 600 در 2400 نقطه در اینچ چاپ کند.

راه اندازی برادر HL-3170CDW یک دردسر است و علاوه بر اتصالات اترنت و USB 2.0 ، از چاپ بی سیم نیز پشتیبانی می کند. کاربران می توانند به دستگاه های Android و Apple متصل شوند ، از جمله موارد دیگر.

بهترین چاپگر ارزان: Canon Pixma MG6320

چرا انتخاب کردیم Canon Pixma MG6320:

اگر در وهله اول به دنبال قابلیت دسترسی هستید ، این مدل چاپ / کپی / اسکن Canon Pixma را بررسی کنید که می توانید با قیمت تقریبی 50 دلار پیدا کنید. این گزینه چاپ بی سیم کامل را از طریق برنامه ها و سرویس هایی مانند AirPrint ، Google Cloud Print ، NFC ، Canon ارائه می دهد چاپ و غیره وقتی با کاغذ عکس Canon ترکیب می شویم ، از دقت رنگ چاپگر هم تحت تأثیر قرار گرفتیم. اگرچه چاپگر به اندازه کافی کوچک است و در بسیاری از مکان ها جای می گیرد ، چاپگر همچنین شامل چاپ خودکار دو طرفه و یک صفحه لمسی کوچک برای کنترل است. دو سینی کاغذ وجود دارد که دارای یک سینی است که می تواند 125 برگ را در خود جای دهد و در صورت لزوم یک سینی عکس دوم وجود دارد.

در حالی که کانن پیکسما برای خانه های معمولی مناسب است ، از جوهر خیلی سریع استفاده می کند ، بنابراین ممکن است مقرون به صرفه ترین گزینه برای کارهای مکرر چاپ نباشد.

بررسی کامل Canon Pixma MG6320 ما را بخوانید

نکات تحقیق و خرید

ارزان ترین جوهر کدام چاپگر است؟

جوهر موجود به چندین فاکتور مختلف بستگی دارد: هزینه کارتریج ها از قبل ، میزان جوهر چاپگر به طور متوسط ​​و مدت زمان کارتریج ها چقدر است. پس از همه ، بهتر است به مدلهای خاص نگاهی بیندازید و بررسی کنید که طول کارتریجها چقدر است و به نظر می رسد دوام چندانی ندارند (معمولاً در بازده صفحه اندازه گیری می شوند). حتی در همان مارک تجاری ، هزینه های جوهر بسته به دستگاه چاپ بسیار متفاوت است.

به طور کلی ، شما باید به دنبال چاپگرهایی باشید که صفحات با کارایی بالا را برای کارتریج های شما ارائه دهند ، و کارتریج هایی که مقرون به صرفه تر از گزینه های جایگزین هستند. این دو آمار در مجموع می تواند چیزهای زیادی به شما بگوید. هزینه چاپگرهای جوهر افشان با کارتریج های جوهر مایع در طول زمان نسبت به چاپگرهای لیزری با کارتریج های تونر بزرگشان بیشتر است. همه بهترین مارک های تجاری ما مانند Canon ، HP و Epson کاملاً کارآمد هستند. به طور خاص ، اگر می خواهید در جوهر صرفه جویی کنید ، انتخاب های HP می تواند انتخاب خوبی باشد (با این حال ، ما از کارایی جوهر Canon Pixma کمی ناامید شدیم).

کدام چاپگر دارای دوام بیشتر کارتریج جوهر است؟

چاپگرهای لیزری با کارتریج های تونر خود هزینه اولیه بالایی را برای تعویض تونر دارند اما ماندگاری تونر نسبت به هر نوع جوهر چاپگر بیشتر است. با این حال ، اگر یک چاپگر خانگی یا مشاغل کوچک می خواهید ، احتمالاً چاپگر لیزری در لیست شما نیست. در این صورت ، پیشنهاد می کنیم نگاهی به بهترین انتخاب HP OfficeJet بیندازید. HP کارتریج های جوهر با کیفیت بسیار بالا را برای مدل های OfficeJet خود ارائه می دهد و ماندگاری آنها بیشتر از اکثر گزینه ها است.

ارزان ترین کار با کدام چاپگر است؟

ما قبلاً دریافتیم که چاپگرهای لیزری علاوه بر هزینه های اولیه زیاد ، در طولانی مدت مقرون به صرفه تر هستند زیرا کارکرد آنها بسیار ارزان است. اما فرض کنید شما فقط به دنبال چاپگرهای جوهر افشان هستید: به دنبال چه چیزی بگردید؟

بهترین گزینه های شما مارک های شناخته شده و قابل اعتمادی هستند که چاپگرهای سطح بالاتری را ایجاد می کنند که برای کارهای سبک دفتر کار طراحی شده اند. ما در مورد مدلهای Epson Workforce ، چاپگرهای HP Officejet و خانواده های مشابه مارک صحبت می کنیم.

برخی از بهترین چاپگرهای ارزان قیمت و معاملات پرینترهای لیزری را که قبل از معاملات هفته سایبر پیدا کرده ایم ، بررسی کنید.

کدام مارک چاپگر بهترین است؟

همه برندهای مورد علاقه خود را دارند اما تصادفی نیست که نام هایی مانند Canon و HP ظاهر می شوند. آنها طیف چشمگیری از مدلهای چاپگر را تولید می کنند و برای هر نیاز و هر بودجه ای چیزی در اختیار شما قرار می دهند. مارک هایی مانند Brother همه گیر نیستند ، اما چاپگرهای با کیفیتی نیز تولید می کنند که قابل تأمل است. امروزه ، اپسون همچنین چاپگرهای خانگی بسیار خوبی با عکس های با کیفیت تولید می کند ، که این یک تفاوت با چاپگرهای شرکتی است که این شرکت به آن معروف است.

کدام صفحات در دقیقه (ppm) برای چاپگر مناسب است؟

تعداد صفحات بیشتر در هر دقیقه معمولاً به اندازه کیفیت چاپ مهم نیستند ، اما اگر چاپگر سریعی می خواهید ، باید مشخصات آن را نیز بررسی کنید. هر چیزی بیش از 20 صفحه در دقیقه برای سیاه و سفید برای چاپگر جوهر افشان متوسط ​​مناسب است. اگر به چاپگر لیزری نگاه می کنید ، معمولاً می توانید این عدد را به حدود 20 ppm برسانید. چاپگرهای 40 پی پی ام کمتر رایج هستند و بعید به نظر می رسد که نیاز به دیدن این نوع خروجی برای چاپگر خانگی داشته باشید.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر