47 دلار در این هارد اکسترنال 2TB Cyber ​​Monday صرفه جویی کنید


Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کمیسیون دریافت کند.

آمازون

معاملات دوشنبه اینترنتی آمازون به پایان رسیده است ، اما چندین پیشنهاد اجباری هنوز یافت نشده است. اکنون می توانید هارد اکسترنال Seagate 2TB را با قیمت 53 دلار خریداری کنید – 47 دلار کمتر از قیمت معمول 100 دلاری آن. اگر به دنبال یک دستگاه ذخیره سازی عالی هستید ، همین. قبل از اینکه فرصت خود را از دست بدهید امروز یک هارد اکسترنال Seagate 2TB بخرید.

هارددیسک های خارجی بهترین راه برای ذخیره یا انتقال تاریخ شما هستند – به خصوص که کار از خانه هنوز در حال انجام است. این یکی از بهترین معاملات یک هارد اکسترنال است که هنوز در دسترس است ، به این معنی که به سرعت به فروش می رسد. اگر به شدت به یک دستگاه ذخیره سازی نیاز دارید ، اکنون یک هارد اکسترنال Seagate 2TB بخرید. قبل از اینکه بدانید ، ممکن است این هارد اکسترنال تمام شود.

هارد اکسترنال Seagate 2TB یک دستگاه باریک و جمع و جور است که به راحتی در کیف لپ تاپ یا کیف روزمره شما جای می گیرد. با هر دو سیستم عامل Mac و Windows کار می کند تا هر زمان که بخواهید داده ها را به راحتی ذخیره یا انتقال دهید. سرعت انتقال آن نیز سریع است و حدود 120 مگابایت در ثانیه است. شما حتی دو ماه رایگان Adobe Creative Cloud و یک سال رایگان Mylio ایجاد رایگان دریافت می کنید تا بتوانید عکس ها و فیلم های خود را با جزئیات خیره کننده ویرایش کنید. این هارد اکسترنال دارای دو سال ضمانت محدود نیز می باشد ، بنابراین می دانید که برای دوام طراحی شده است. همچنین دارای ساختار آلومینیومی محکم است که از هارد دیسک شما در برابر هرگونه ضربه و کوفتگی خارجی محافظت می کند. با هارد اکسترنال Seagate 2TB ، اطلاعات شما هرگز امنیت بیشتری نخواهند داشت.

حتما بخوانید:
بهترین پیشنهادات برای گوشی های هوشمند دسامبر 2020: آیفون ، ال جی و سایر محصولات

هارد اکسترنال Seagate 2TB با 2 ترابایت فضای ذخیره سازی ، طراحی کم حجم و اشتراک رایگان برای Adobe و Mylio ، یک خرید عالی با قیمت فعلی 53 دلار است. قبل از اینکه فرصت خود را از دست بدهید ، اکنون آن را بخرید. اگر به دنبال ابزارهای فنی دیگری برای استفاده با هارد دیسک خود هستید ، این معاملات لپ تاپ Cyber ​​Monday و این معاملات رایانه ای Cyber ​​Monday را بررسی کنید.

اکنون معاملات دیسک سخت اکسترنال بیشتری در دسترس است

برای هر مارک یا ظرفیت ذخیره سازی ، مطمئن شوید که آخرین معاملات دیسک سخت خارجی Cyber ​​Monday را بررسی می کنید. برای سایر نیازهای خرید خود ، بهترین معاملات باقیمانده دوشنبه را بررسی کنید.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir