20 دلار در جدیدترین نقطه اکو برای هفته سایبر صرفه جویی کنید – اکنون 30 دلار است


Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

جان ولاسکو / روند دیجیتال

اگر امیدوارید برای هفته سایبر تخفیف در دستگاه اکو را بدست آورید ، خبر خوب این است که هنوز وقت دارید تا از معاملات هفته سایبر آمازون استفاده کنید. نسل چهارم Echo Dot که در سپتامبر راه اندازی شد ، هم اکنون بخشی از فروش سالانه با 20 دلار تخفیف است و قیمت بلندگوی هوشمند را از قیمت اصلی 50 دلاری خود به 30 دلار کاهش می دهد.

بهترین بلندگوهای هوشمند Digital Trends برای سال 2020 این نسخه از نسل چهارم Echo Dot را با ساعت به عنوان بهترین بلندگوی هوشمند ارزان سال نشان می دهد. نسخه فروخته شده از نمایش زمان برای ارائه دستگاه با قیمت حتی پایین تر جلوگیری می کند که با تخفیف 20 دلاری آمازون بیشتر کاهش می یابد. اگر می خواهید از ارزش فوق العاده ای که این بلندگوی هوشمند در تعطیلات برای خانه شما به ارمغان می آورد لذت ببرید ، باید در اسرع وقت روی دکمه Buy Now کلیک کنید.

برای نسل چهارم Echo Dot ، آمازون طرح کروی را جایگزین طرح دیسک می کند ، اما نه به قیمت کیفیت صدا. صدای تولید شده توسط دستگاه از طریق بلندگوی 1.6 اینچی در جلو ، که نکات واضح و بیس کامل را ارائه می دهد ، از نظر اندازه چشمگیر است.

Echo Dot هنوز امکانات رفاهی ارائه شده توسط الکسا در آمازون را فراهم می کند. دستیار دیجیتال می تواند بر روی فرامین صوتی برای عملکردهای مختلف ، از جمله پخش آهنگ از طیف وسیعی از سرویس های پخش جریانی ، پاسخ به س questionsالات و مدیریت دستگاه های خانه هوشمند متصل ، از جمله بسیاری از توابع دیگر ، تأثیر بگذارد. Echo Dot همچنین الکسا گارد را ارائه می دهد که در صورت تشخیص نویز مانند دزدگیر دود یا شکسته شدن شیشه در صورت خروج الکسا از خانه ، می تواند هشدارهای تلفن همراه را برای شما ارسال کند.

حتما بخوانید:
معرفی بازار لباس بچگانه تهران + آدرس

اگر می خواهید معاملات دیگری را در Cyber ​​Week Amazon Echo مشاهده کنید مطمئن شوید که مدل مناسبی را خریداری می کنید مشکلی ندارد. با این وجود یافتن پیشنهاد دیگری که ارزش بهتری نسبت به تخفیف 20 دلاری آمازون برای نسل چهارم Echo Dot داشته باشد که قیمت اسپیکر هوشمند را از قیمت اصلی 50 دلاری خود کاهش دهد ، دشوار خواهد بود.

پیشنهادهای بیشتر Amazon Echo اکنون در دسترس هستند

اگر هنوز فروش نرفته اید که آخرین نسخه Echo Dot بهترین گزینه برای خانه شما است ، ما بهترین پیشنهادات Amazon Echo را که همچنان به عنوان بخشی از معاملات هفته سایبر امسال در دسترس هستند ، برای کمک به شما ارائه داده ایم. در تصمیم گیری برای انتخاب بلندگوی هوشمند.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید