12 تنظیمات کلیدی برای تغییر PS5 شما


یکی از جالبترین چیزها در مورد گرفتن یک سیستم جدید براق ، غوطه ور شدن در تنظیمات آن و ایجاد اختلال در آنها با توجه به نیازهای شماست. با انتشار PS5 ، بازیکنان بدون شک از منوهای مختلف سیستم بازدید می کنند تا حد امکان آن را شخصی سازی کنند. با این حال ، PS5 گزینه های مختلف سفارشی سازی دارد و گرچه در نهایت چیز خوبی است ، اما وقتی به منوها بروید و بفهمید اوضاع کجاست ، می تواند به سرعت حیرت انگیز باشد.

ما زمان زیادی را با PS5 سپری کردیم و لیست بزرگی از تنظیمات اصلی را یافتیم که باید بلافاصله تغییر دهید. آنها از صدا ، اعلان ها ، ضبط ، تنظیمات DualSense و موارد دیگر هستند. در اینجا تنظیمات اصلی برای تغییر فوراً در PS5 وجود دارد.

اطلاعات بیشتر:

صرفه جویی در باتری DualSense

DualShock 4 PS4 به خاطر عمر باتری وحشتناکش معروف بود. اگرچه کنترلر DualSense PS5 شهرت یکسانی را کسب نکرده است ، اما عمر باتری آن هنوز مورد انتظار است. با این حال ، می توانید با تغییر چند تنظیمات کلیدی ، عمر باتری آن را افزایش دهید. از PS5 تنظیمات صفحه را به پایین اسکرول کنید تجهیزات جانبی، به دنبال کنترل کننده هابرای تنظیم تنظیمات DualSense جدید خود.

مهمترین تنظیماتی که باید تغییر دهید ، روشنایی نشانگرهای کنترل کننده است. این را روی تنظیم کنید دود، و همچنین تنظیمات لرزش و ماشه را مشاهده کنید. ما توصیه نمی کنیم این تنظیمات را به طور کامل خاموش کنید ، زیرا عوامل سازگار و بازخورد لمسی از نکات قابل توجه در DualSense است ، اما بسته به بازی هایی که انجام می دهید ، کاهش شدت ممکن است در اینجا ایده بدی نباشد. مطمئناً اگر همه چیز را خاموش کنید ، متوجه می شوید که عمر باتری کنترلر شما بیشتر خواهد شد.

دکمه میانبر برای ایجاد

اگر شخصی هستید که دوست دارید از PS5 خود مرتباً فیلم و عکس بگیرید ، پس کاملاً باید تغییر میانبر به DualSense را در نظر بگیرید. ایجاد کردن دکمه. سر به فیلمبرداری و پخش از جانب تنظیمات، و زیر عکس گرفتن منو ، گزینه ای برای تنظیم مشاهده خواهید کرد میانبرهای دکمه ایجاد. ما به شما توصیه می کنیم آن را تنظیم کنید فیلم های آسانکه استخراج تصاویر و فیلم ها را بسیار آسان تر می کند.

فیلم های آسان تنظیمات به شما امکان می دهد تا فشار دهید ایجاد کردن یک بار برای عکس های صفحه و دو بار برای ضبط فیلم. همچنین می توانید فشار دهید و نگه دارید ایجاد کردن دکمه برای نمایش منو برای ایجاد کنترل. گزینه های دیگری در این منو وجود دارد که می توانید تنظیم کنید ، اما اکیداً توصیه می کنیم که به موارد بالا پایبند باشید ، مخصوصاً اگر مرتباً عکس می گیرید.

فیلم های تروفی را غیرفعال کنید

یکی از ویژگی های آزار دهنده پیش فرض PS5 این است که هنگام بردن یک جایزه جدید ، ویدیوی 14 ثانیه ای ضبط می کند. به نظر می رسد این یک نمایش عالی باشد ، اما اگر مانند PS5 خود مانند ما بازی کرده باشید ، جایزه های زیادی کسب می کنید ، به این معنی که هارد دیسک شما پر از فیلم های تروفی است. هارد دیسک PS5 حتی هنگام راه اندازی فضای زیادی ندارد ، بنابراین می خواهید برای صرفه جویی در فضای ذخیره سازی ارزشمند خود آنچه در توان دارید انجام دهید.

برای غیرفعال کردن فیلم های تروفی ، به اینجا بروید فیلمبرداری و پخش منو از سیستم تنظیمات. برو پایین غنائم، کاپ قهرمانی و خاموش کن ذخیره فیلم های تروفی گزینه. شما همچنین باید به مال خود بپرد گالری رسانه و هر فیلم تروفی را که نمی خواهید حذف کنید. بعداً از ما تشکر خواهید کرد

ایستگاه از پیش تنظیم بازی

PS5 دارای ویژگی های بسیار پیچیده ای است – یکی از آنها به شما امکان می دهد بازی را از پیش تعیین کنید. چند تنظیم از پیش تعیین شده وجود دارد ، بنابراین به این قسمت بروید ذخیره داده ها و تنظیمات بازی / برنامه از سیستم تنظیمات. در اینجا خواهید یافت ایستگاه از پیش تنظیم بازی و همه گزینه های مرتبط با آن. می توانید سختی پیش فرض بازی هایی را که بازی می کنید تنظیم کنید ، اولویت را نسبت به وضوح (یا بالعکس) تنظیم کنید و حتی اینکه می خواهید از میله های کنترل وارونه استفاده کنید ، تنظیم کنید. از آنجا که این انتخاب ها ذهنی هستند ، ما به شما نمی گوییم کدام گزینه ها را تغییر دهید – فقط بدانید که گزینه های مختلفی وجود دارد که می توانید با آنها اشتباه کنید.

حتما بخوانید:
Resident Evil 7 Madhouse Guide: سعی کنید در سخت ترین حالت بازی زنده بمانید

صداهای صفحه اصلی را غیرفعال کنید

یک تنظیم پیش فرض آزار دهنده دیگر برای PS5 امکان پخش موسیقی و جلوه های صوتی را هنگام گشتن در منوهای سیستم فراهم می کند. برای بعضی ها ممکن است جلوه های صوتی شما را غرق در خود کند اما برای بعضی دیگر گوش دادن به مدت طولانی دردناک است. برای غیرفعال کردن جلوه های صوتی و موسیقی در صفحه اصلی ، وارد شوید تنظیمات و رفتن به صدا منو. پس از رفتن ، به پایین بروید خروجی صدا و به پایین پیمایش کنید جمع بخش. در این مرحله تغییر لغزنده را برای هر دو مشاهده خواهید کرد موسیقی در صفحه اصلی و جلوه های صوتی، بنابراین آنها را مطابق میل خود تنظیم کنید. گزینه های دیگری وجود دارد که می توانید با آنها گند بزنید صدا منو ، بنابراین حتما نگاهی بیندازید.

تنظیمات صرفه جویی در انرژی

PS5 گزینه های مختلفی را برای صرفه جویی در مصرف برق ارائه می دهد ، اما تنظیمات پیش فرض ممکن است همان چیزی نباشد که به دنبال آن می گردید. بسته به تنظیمات شخصی خود ، ممکن است بخواهید مدت زمان ورود سیستم به حالت خواب را هنگام بازی کردن یا چندرسانه ای افزایش دهید. در حال حاضر یک مسئله شناخته شده وجود دارد که با PS5 اتفاق می افتد ، که در آن ممکن است گاهی اوقات هنگام حالت خواب خراب شود. سونی در حال بررسی این مشکل است ، اما همچنان تعدادی از بازیکنان را آزار می دهد.

بنابراین ، ما در واقع تصمیم گرفتیم که سیستم را به طور خودکار در حالت خواب قرار ندهیم – حداقل تا زمانی که سونی این مشکل را حل کند. برای این کار به PS5 سر بزنید تنظیمات و به پایین بروید سیستم، به دنبال ذخیره انرژی. در اینجا گزینه های بالا و همچنین امکان شخصی سازی برخی از ویژگی ها را در حالی که سیستم در حالت خواب است خواهید دید. باز هم ، ما به شما توصیه می کنیم که در حال حاضر از حالت استراحت استفاده نکنید ، اما اگر استفاده از آن ایمن باشد ، می خواهید آن را روشن کنید. منبع تغذیه با پورت های USB و با اینترنت در تماس باشید.

پخش از راه دور را فعال کنید

زیر سیستم بخش PS5 تنظیمات، گزینه ای برای مشاهده خواهید کرد پخش از راه دور. متأسفانه ، این با PS Vita مانند PS4 کار نمی کند ، اما با برخی از دستگاه های هوشمند ، رایانه ها یا حتی PS4 شما کار می کند. برو جلو و برگرد پخش از راه دور را فعال کنید روشن می شود ، فقط درصورت نیاز به دسترسی به PS5 از طریق تلفن خود. ممکن است همانطور که انتظار دارید کار نکند ، اما Remote Play هنوز ایده جدیدی است که احتمالاً با گذشت زمان بهبود می یابد.

زبانها را اضافه کنید

گزینه خارق العاده دیگری که PS5 ارائه می دهد ، امکان افزودن زبانهای مختلف ورودی است – ایده آل برای خانوارهای چند زبانه. این کاراکترهای مختلف را از زبان (های) انتخاب شده به صفحه کلید مجازی شما اضافه می کند. سر به سیستم از جانب تنظیمات و سپس به زبان برای شروع. پس از حضور ، می توانید زبان کنسول را تغییر دهید و در زیر گزینه سفارشی سازی قرار دارد زبان ورودی. در اینجا می توانید زبان های مختلف را جستجو کنید تا گزینه های صفحه کلید خود را سفارشی کنید. متوجه خواهید شد که هنگام استفاده از صفحه کلید مجازی PS5 ، تمام شخصیت های انتخاب شده ظاهر می شوند.

به طور خودکار وارد PS5 شوید

اگر بیشتر قصد دارید فقط از یک نمایه در PS5 خود استفاده کنید ، باید ویژگی را کاملاً روشن کنید به طور خودکار وارد PS5 شوید. همانطور که از نامش پیداست ، با روشن کردن PS5 ، این نیاز به ورود دستی به یک حساب خاص را دور می زند. این در وقت شما صرفه جویی می کند و به شما امکان می دهد سریعتر به بازی های خود برسید. در اینجا نحوه فعال سازی گزینه آورده شده است.

حتما بخوانید:
CTR چیست؟ و تاثیر آن در سئو | نرخ کلیک

سر به تنظیمات، سپس برو به کاربران و حساب ها. به پایین بروید تنظیمات ورود به سیستم و گزینه را به به طور خودکار وارد PS5 شوید به موقعیت روشن فقط بخاطر داشته باشید که اگر همچنان به استفاده از حساب دیگری نیاز دارید ، باید با مشخصات کاربری پیش فرض وارد شوید و سپس به صورت دستی وارد حساب کاربری دیگر شوید.

دسترسی

PS5 از قابلیت های دسترسی بسیاری برخوردار است که همه این ویژگی ها را می توانید در منوی معروف مشاهده کنید تنظیمات. ما به شما نمی گوییم که کدام تنظیمات را فعال یا انتخاب کنید ، زیرا همه نیازهای متفاوتی دارند ، اما شما باید از انواع گزینه هایی که دارید آگاه باشید.

در اینجا تنظیمات صفحه نمایش مختلفی را مشاهده خواهید کرد که به اندازه و رنگ متن کمک می کنند ، همچنین صفحه خوان و حتی گزینه هایی برای شخصی سازی کنترلر. کنترل کننده ها منو به شما امکان استفاده می دهد دکمه های سفارشی اختصاص دهید، بنابراین اگر مدار کنترل کننده بازی را دوست ندارید ، یک گزینه دیگر دارید. همچنین ، حتما استفاده کنید رونویسی چت برای تبدیل چت صوتی به متن در صورت لزوم.

اطلاعیه

به طور پیش فرض ، PS5 معمولاً اعلان های زیادی برای شما ارسال می کند. هنگام دریافت دعوتنامه بازی ، هنگام باز کردن قفل تروفی ، دریافت درخواست دوستانه و چندین مورد دیگر به شما اطلاع داده می شود. نکته خوب این است که شما می توانید نحوه پردازش اعلان های خود را کاملاً شخصی سازی کنید و یا حتی آنها را به طور کامل حذف کنید. PS5 را باز کنید تنظیمات و سپس به اطلاع منو.

در این مرحله فرصت های زیادی برای درگیر شدن در اختیار خواهید داشت. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که اکثر اعلان ها می توانند در طول بازی ، فیلم و پخش غیرفعال شوند – و همه می توانند به صورت جداگانه خاموش یا روشن شوند. این برای کسانی که دوست دارند گیم پلی PS5 را بدون شلوغی صفحه برای بینندگان شما پخش کنند بسیار مناسب است. از این منو همچنین می توانید کنترل کنید که دوستان هنگام ورود به شبکه اعلان هایی برای شما ارسال می کنند. این برای جلسات بازی خودجوش با دوستان خاص ایده آل است.

رازداری

آخرین گزینه هایی که باید در نظر بگیرید با خودتان است رازداری تنظیمات. قابل اعتماد و متخصص کاربران و حساب ها از PS5 تنظیمات و کلیک کنید رازداری منو. پس از اینجا ، بر روی کلیک کنید تنظیمات حریم خصوصی خود را مشاهده و سفارشی کنید. سپس تعدادی از گزینه های حفظ حریم خصوصی مربوط به نام واقعی و عکس نمایه ، اطلاعات و فعالیت خود را مشاهده خواهید کرد. همچنین می توانید افرادی را که می توانند فعالیت بازی شما را ببینند ، محدود کرده و برخی از بازی ها را از نمایش در لیست خود پنهان کنید. توجه داشته باشید که باید فعال کنید هر کس برای مشاهده تاریخچه بازی خود ، برای استفاده از وب سایت های مختلف ردیابی تروفی مانند PSNProfiles یا TrueTrophies.

اگر شخصی هستید که اغلب به صورت آنلاین بازی می کنید ، باید تغییر تنظیمات ارتباطات و چند نفره را نیز از این فهرست انتخاب کنید. گزینه ای برای غیرفعال کردن دریافت درخواست ها و پیام های دوستانه از بازیکنان تصادفی وجود دارد که برای جلوگیری از آزار و اذیت بسیار مناسب است.

به صفحه اصلی حریم خصوصی برگردید و بخشی مربوط به داده های خود و نحوه جمع آوری آنها را مشاهده خواهید کرد. سونی ، مانند بسیاری از شرکت ها ، هنگام استفاده از خدمات آن ، داده های شما را جمع آوری می کند ، اما می توانید میزان ارائه داده خود را محدود کنید. زیر داده های شما بخش ، می توانید آن را روی تنظیم کنید محدودتا فقط داده های مورد نیاز خود را به اشتراک بگذارید. و بررسی را فراموش نکنید جمع آوری داده های صوتی برای جلوگیری از استفاده Sony از داده های صوتی ، منو را انتخاب کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesViagrakameralı su tesisatçısıİş Bankası Kredi Ertelemegercekhoca.orggates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul