سالن عقد باغ سعادت را می توان از همان لحظه که وارد شد انتخاب کرد. سالن عقد اکسیر vip بزرگترین، شیکترین و مجلل ترین سالن عقد غرب تهران با ظرفیت از 20،50،70،110و180نفر پذیرای انواع مراسم نامزدی، عقد، بله برون حنابندان می باشد. سرو انواع نوشیدنی های سردو گرم،شمع ارایی ویژه، گل ارایی با استفاده از جدیدترین و به روزترین متد دنیا در سبک های مختلف دکوراسیون مانند سبک لاکچری و سبک روستیک، موسیقی زنده، سرو شام و ناهار با منوهای متنوع و با لذیذترین غذاهای ایرانی و فرنگی و انواع سالادها، دسرها و فینگرفودهای رنگارنگ و هیجان انگیز و به صورت دیس پرس یا سلف سرویس،عکاسی و فیلمبرداری با بهترین و حرفه ای ترین تیم های هنری، سالن عقد اکسیر را به یکی از لوکس ترین سالن های عقد تهران تبدیل نموده است.

غذاهای عالی و با کیفیت درجه یک و همچنین انجام خدمات عالی توسط پرسنل مجرب اشاره سالن عقد ضیافت زنجان نمود. همچنین این تالار دارای 4 سالن مجزا، اتاق عقدی زیبا و مجلل برای برگزاری مراسم عقد و سالن سرو غذا که شامل انواع غذاهای ایرانی و خارجی می باشد. مجموعه سالن های عقد ژابیز واقع در شهرک غرب، از سال 1395 فعالیت خود را در فضاها و باغ های دیگر آغاز کرده است و تاکنون با برگزاری بیش از 1000 مجلس و انواع خدمات مجالس سعی در ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود نموده است. سالن عقد پیوند مهردریا یکی از سالن های عقد واقع در سعادت آباد تهران می باشد که هزینه برگزاری مراسم در این سالن بسیار مناسب و به صرفه خواهد بود و ارزش کیفیت برگزاری مراسم و خدماتی که حین برگزاری مراسم ارائه می شود، بسیار با ارزش تر از هزینه پرداختی شما می سالن عقد شهرک غرب باشد.

می باشد تاکید دارد و درصدد برگزاری بهترین مراسم هاست. نکته: مجموعه مجلل و لاکچری شمس العماره توانایی ارائه تمامی خدمات و همچنین ایده هایی که عروس و داماد ها در سر دارند را به بهترین شکل ممکن دارد در نتیجه شما با خیالی راحت می توانید در نحوه برگزاری مراسم عقد خود تصمیم گیرنده باشید و هر ایده ای را که در سر دارید را با مشاورین باغ تالار مجلل شمس العماره در میان بگذارید تا به بهترین شکل ممکن اجرایی شود. که در زمینه برگزاری تورهای بومگردی مختص زوج های خوشبخت در نظر گرفته شده است.

سالن عقد اکسیر با ارائه تخفیفات ویژه به زوج های جوان و آرزوی سعادت و خوشبختی پایدار برای آنها، رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده است. این مراسم، یکی از مهمترین اتفاق های زندگی هر شخص می باشد که می خواهد آن روز، به بهترین و به یادماندنی ترن شکل ممکن برگزار شود. اما برخی از سالن های عقد نیز وجود دارند که پذیرایی را خودشان به عهده می گیرند و سعی می کنند آن را به بهترین شکل انجام دهند.

ایندکسر