حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی


معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>اثاثیه</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اسباب خانگی اهمیت پشتوانه واردات مستقیم، مولودی جنس Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی گروه مولودی کالا اساسی بیش از سه دهه کار فن ای در راستا اسباب و اثاث خانگی، به این معنی که از سال 1370 سرگرم به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، تیم مولودی کالا در زمینه فروش اسباب و اثاث خانگی اصلی اعتنا به استانداردها و نیاز مشتریان با بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، عمل خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

  هم درحال حاضر مولودی مال مفتخر هست که مهم دقت به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اسباب و اثاث خانگی کشور‌ایران باشد. در گفتگویی که حساس مادح مولودی مدیر ارشد همین مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین گروه همپا آوردیم:

  امید هست که مشتریان مستمر و قدیمی نیز مهم حضور در باشگاه مشتریان وبسایت مولودی مال، ما را مفتخر کنند و به طور همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه وبسایت اینترنتی اسباب و اثاث خانگی مولودی فرآورده به جهت مشتریان قدیمی به کارگیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن مشتری عزیز از خرید خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به وبسایت مولودی جنس میتوانید از آدرس پایین استعمال نمایید:

  آدرس وب سایت قانونی گروه مولودی مال: مولودی مال

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالیان پیشین به تیتر یک عدد از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این شرکت فعالیت خویش در زمینه اثاثیه خانگی را از سال ۲۰۱۸ حساس واردات محصولات با کیفیت دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا اصلی برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این کمپانی از همان در آغاز بر این اورجینال بوده میباشد که لیاقت مشتری کالی ناب خرید کردن یک متاع حیاتی کیفیت و راضی بودن بخش هست و خیر هر کلایی حساس هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از قیمت رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی است وقتی که هدف شما نیز ارائه محصولات اساسی کیفیت و نیز قیمت مناسب و رقابتی میباشد فعالیت دوچندان پیچیده و مشکلی را پیش روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. البته همین گروه امیدوار هست که به کمک معبود و همت همکاران کماکان که تا به امروز در تحقق این با پیروز بوده‌اند در آینده هم جهت جلب راضی بودن مندی اکثر مشتریانشان عملکرد ببیشتری صورت بدهند.

  کالی ناب بی حریف در ارزش محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن دکان کالی ناب رو در زمینه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی کلیدی ارزش رقابتی و خوب به نسبت بازار ارزش محصولات شیائومی در حیث گرفت.

  برای مراجعه به دکان کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی لینک و پیوند پایین کلیک نمایید:

  آدرس وب وبسایت فروشگاه اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

  لوگو کالی ناب
  لوگو مغازه کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک وب سایت مورد پسند به جهت بانوان و نوعروسان مشکل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته هست و از در آغاز سرمایه خویش را بر تهیه و تنظیم محصولات کلیدی کیفیت بنا گذارده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اصلی خدماتی گوناگون و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای تمامی چیز فروشی و فروش نامطمئن، اساسی نگاهی حیاتی و هدف رضایت مشتریان خویش را از دربین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش تعیین کند؛ مطمئن‌تر، دارای کیفیت‌تر و اساسی ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی اورجینال

  در رابطه دارای تارنما خانگی لند دارای مدیریت فروش با شخصیت این تیم کار کشته و اساسی میزان مرغوب بودن صحبت کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع بسیار همین وب سایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب خانگی سوال پرسیدیم، البته جواب آقای هیمن عبداله پوری دیدنی و کافی بود:

  در سال چهارم فعالیت خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و قدمی نو برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و دارای مجموعه‌ای از بهترین مراکز مستقیم صادرات محصولات اثاثیه خانگی و اثاثیه جانبی بر سر میز مذاکره نشستیم و کلیدی متخصصین این زمینه در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و هدایت خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری رئیس فروش تیم خانگی لند

  مشاهده و تحلیل محصولات سایت خانگی لند توصیه میشه، به خصوص به جهت بانوان و دوستانی که به جهت تهیه و تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

  آدرس سایت خانگی لند یکی از از بهترین مراجع تهیه و تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

  پیشرومال یک سایت جامع از اسباب و اثاث خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

  سایت فروشگاه اینترنتی پیشرو مال ، از تحت مجموعه سایتهایی می باشد که تمرکز کلیدی آن ها بر محصولات مختص و تکنولوژیک است، این مغازه در سال 1400 دارای فروش محصولات وبسایت آمازون در ایران و حیاتی قیمت کاهش از این تارنما بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به رخ جدی، عمل خود را در حوزه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی با میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف این تیم فروش محصولات اصلی میزان مرغوب بودن و مهم ارزش های مناسب و سرویس ها مختلفی از دیگر تارنما ها می باشد. مجموعه پیشرومال سعی بر ارسال محصولات در سریع ترین روزگار و بالاترین خدمات را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمانه ممکن را دارد. بها محصولات موجود در پیشرومال تلاش شده همواره به روز باشد و میتوانید کلیدی تصور ریلکس ثبت پیشنهاد نمائید.

  در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو مال را در منتخب همین نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات سایت غالب آمازون در محصولات همین سایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین وب سایت بزنید، ممکن است شما هم مانند ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در سایر سایتها یا این که سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: پیشرومال

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو مغازه پیشرومال

  یک سایت بینظیر به جهت خرید لپ تاپ استوک، برند نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنج‌مین مورد از لیست معرفی 1+4 دکان برتر، فروشگاهی غیر اسباب و اثاث خانگی ولی ضروری به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، مغازه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان وب سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به کار شده است.

  حتما بخوانید:
  بهترین مدیران رمز عبور برای سال 2020

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را برای مشتریان آماده می‌آورد که قیمت ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را باز‌نگری کنند. نکته جالب در مورد لپ تاپ استوک قیمت آن است. بودجه گزینه نیاز برای خرید کردن لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم دارایی گزینه نیاز برای خرید کردن یک لپتاپ نو با مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه فروشگاه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا مختلفی می کند، علاوه بر قیمت منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی مهم این تیم در ارتباط باشید و محصولات این فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید فارغ از نگرانی

  مسئله اهمیت در خرید لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و سلامت بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی برای راحتی خیال مشتریان، حتما قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تام دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت استعمال مشخصی را به جهت کاربران در نظر گرفته اند که در صورتی که در روزگار به کارگیری مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را برگشت داده و یا این که هزینه را به حساب خریدار واریز می نمایند و یا این که دستگاهی بدون نقص‌ احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اصلی دقت به حجم بالای سفارشات، کارایی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

  برای خرید و یا این که بازدید گونه های محشر لپ تاپ استوک بی تردید به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و قیمت لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

  در نهایت در یک جدول می تونیم این چهار دکان رو مهم هم مقایسه کنیم:

  در جدول زیر سعی کردیم بهترین ویژگی های هر مغازه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 فروشگاه معرفی شده

  در صورتی که شما نیز دکان لطف میشناسید مطلقا معرفی کنید.

  نکات حیاتی در خرید کردن اینترنتی

  امکان خرید و فروش امن از شیوه اینترنت، دلیلی کلیدی برای پیروزی کسب‌وکارهای اینترنتی است. بخش اعظمی از مشتریان نسبت به همین گونه معاملات شک وتردید دارند زیرا نگران‌اند که داده ها شخصیشان توسط هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. مهم کمک دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در حالا پیشرفت‌ هستند و هر روز برای امنیت و راحتی بیشتر خرید و فروش اینترنتی یک استراتژی نو ابداع می‌شود. اساسی وجودِ این، هنوز هم بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استعمال از اینترنت تردید دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته دارای که در خرید اینترنتی باید به آن دقت نمایید همین می باشد که خرید کردن خود را از یک وبسایت اعتبار و خوش سابقه انجام دهید. صد رد صد نظرات اعضا در ارتباط مهم ارآیه متاع و راضی بودن مشتریان را در لحاظ بگیرید.

  به این نکته دقت نمایید که به جهت پیدا کردن وب سایت های معتبر در نتایج کاوش ممکن می باشد تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس تلاش نمایید وب سایت هایی که میشناسید را گزینش نمایید خیر لزوما تارنما هایی که در نتایج ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در نام وب سایت مراقب خطا املایی یا این که دامنه ی آن (به تیتر نمونه .net به جای .com .net) باشید و مطلقا از صدق و صدق آدرس وبسایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای حساس ssl اعتبار خرید کنید

  هرگز اهمیت استفاده از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده میباشد ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی همین مورد را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که دارای SSL رمزگذاری شده میباشد آدرس اینترنتی آن اهمیت HTTPS شروع می شود نیکی فقط اهمیت HTTP.

  علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک نیز در آدرس بار آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا این که نوار موقعیت تحت قرار دارااست که رده قرارگیری آن ، بستگی به دسته مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حال حتی در وب سایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال می باشد ونشانه ای از امن بودن آن وبسایت دارد. این استاندارد تا جایی مهم هست که گوگل Chrome هر صفحه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  از رمز دوم پویا به کارگیری کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین موردها امنیتی برای پرهیز از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی با روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرزو بوم فراوان گسترده شده و اکثری از افرادی که اطلاعات مقداری از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در شرایط رمز ثابت شما برای خرید اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طریق فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک ورقه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا به عبارتی رمز پویا راهکاری به جهت وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای واژه رمزی هست که می‌تواند تنها به جهت یک توشه در تراکنش گزینه استعمال قرار گیرد. بر شالوده آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ دلیل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مملکت است. به این خاطر استعمال از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در دستور عمل قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود مهم جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی کلیه بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  حتما بخوانید:
  معرفی ضروری ترین مدل های کفش برای پاییز و زمستان

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استفاده از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید کردن اینترنتی یا پرداخت‌های مستمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، به کارگیری کنند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های آخر در داخل سرزمین شروع شده، ثبت و سوق دهی فروشگاه های اینترنتی است. علامت اعتماد الکترونیکی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به مغازه های آنلاین داده می شود بهترین رویه برای تشخیص و شناسایی یک وب وبسایت معتبر از وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند اهمیت تصویب نام اینترنتی در سامانه آرم اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir التماس تصویب دیتاها و اختصاص نشانه اعتماد را داشته باشند. همینطور همه مغازه های آیتم تایید می بایست آرم اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به ملازم یک یا یکسری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی عمل چندان دشواری نیست. در عاقبت چنانچه می خواهید از امنیت یک وب تارنما تماما مطمئن شوید کافی می باشد به صفحه کسب و کارهای اساسی علامت اعتماد الکترونیکی در همین وب وب سایت مراجعه نمایید و مهم یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وبسایت مورد لحاظ اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین به جهت خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد استفاده می کنند. پس در این ابتدا می بایست توجه داشته باشید که هیچوقت به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید از شماره کارت فردی استعمال می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اهمیت استفاده از پروتکل های امن SSL رابطه شما را اصلی خزانه آیتم نظر برقرار می کنند. به این ترتیب درصورتیکه به نوار نشانی وب تارنما بانکی که از نحوه دکان به آن متصل شده اید دقت کنید، در شروع آن می بایست عبارت https را بازدید کنید. در صورتی که برگه بانک آیتم نظر اصلی کلمه http میباشد هیچ گاه داده ها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در هنگام وارد نمودن داده ها کارتتان در صفحه خزانه مورد نظر، حتی چنانچه کلیه شرایط دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از برگه سوییچ های مجازی (Virtual Keyboard) استفاده نمایید تا ضریب امنیتی فعالیت شما فراتر باشد. همینطور تا حد قابلیت از کافی نت ها و رایانه های موجود در مراکز عمومی نظیر مدرسه های و کالج برای انجام خرید اینترنتی به کار گیری نکنید.

  از مرورگر به روز استعمال کنید

  بسیاری از افراد از مرورگرهای کهن و غیراستاندارد مانند اینترنت اکسپلورر نسخه ۶ یا مرورگرهای سابق دیگر به کارگیری می‌کنند.

  توجه فرمائید که در صورتی که به سالم اطلاعات خویش با می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به درستی روی مرورگر خویش ببینید، از آخری نسخه مرورگر آیتم علاقه‌تان به کار گیری کنید. چون در اورجینال مرورگرها خویش دارای مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که حیاتی کشف آن‌ها نسخه‌ای تازه جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از پایانی نسخه مرورگرتان به جهت خرید الکترونیکی استفاده کنید.

   

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی تنها و صرفا بوسیله خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همینطور دریافت رمز پویا از طریق پیام کوتاه و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های مهیا شده به جهت ارائه آن به مشتریان توسط بانک‌ها است. خزانه مرکزی نیز دارای هدف آنالیز و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بخش اعظم بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه خدمات الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر بانک به جهت اخذ راهنمایی و سرویس ها دارای ارتباط اهمیت رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات اخذ کنند. همچنین در شکل پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند همین اهمیت را از طرز روابط‌عمومی رئیس شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا با مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از طرز یکی از از بانک‌های مرز و بوم اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از شیوه کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی اهمیت طراحی و تولید درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های با بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار کاربران قرار داده و به محض وارد کردن داده ها بانکی، اقدام به سرقت اطلاعات حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا می بایست نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش مبادرت کنند.

  مجرمان سایبری اهمیت ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقاد و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، لوازم خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا کاربر را وارد ورقه جعلی و مشابه سازی شده بانک کرده یا این که در برخی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش نظیر دیوارو شیپور اقدام به گرفتن قسمتی از پول کالا به عنوان پیش پرداخت یا این که به عبارتی بیعانه کرده و بعد قطع ارتباط می‌کنند.

  در پایان گشوده نیز می بایست به این نکته اشاره نماییم که یک مغازه دارای را نمی اقتدار صرفا با توجه به جايگاه آن در وب سایت هایی مانند الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن است یک کاغذ فروشگاهی بی آلایش در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب تارنما لبریز زرق و برق اینترنتی با هزاران مشاهده کننده و جايگاه جهانی بالا داشته باشد. اهمیت رعایت این نکته ها بی آلایش می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در دهه اخیر، اساسی دقت به سرعت بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید کردن اینترنتی رغبت مضاعف زیادی نشان داده‌اند ولی نکته‌ای که همواره از شروع کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که حیاتی دقت به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از جهان گریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواقعی است که می‌تواند به جهت اعتماد به یک مغازه اینترنتی به شما امداد نماید و دوراندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا پیروزشود تا در غایت خرید کردن اینترنتی سوای دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم این نوشته توانسته باشد برای شما در خرید اینترنتی خوب تر امداد کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesViagrasu tesisatçısıİş Bankası Kredi Ertelemegercekhoca.org