یک ایالت به اپل می گوید که یک شارژر دیواری را در آیفون 12 جعبه قرار دهدبا آیفون 12 ، اپل برای اولین بار تلفن خود را بدون شارژر دیواری و هدفون ارسال کرد ، اگرچه به اندازه کافی مهربان بود که کابل شارژ Lightning to-USB-C را به برق متصل کنید (که نمی توانید با شارژر دیواری قدیمی آیفون ، که بیشتر مردم دارند).

در حالی که برخی از مردم بر این باورند كه اپل این اقدام را انجام داده است تا مشتریان را مجبور كند از شارژر بی سیم MagSafe یا آداپتور برق سریعتر خود صرف نظر كنند ، این غول فناوری اصرار دارد كه برای جلوگیری از از دست دادن مواد و انرژی با ارزش ، بسته الحاقی را حذف كند. برای قطعات ساختمانی بسیاری از مردم در حال حاضر.

طبق اطلاعات 9to5Mac ، برزیل هیچ یک از این موارد را ندارد ، زیرا آژانس حمایت از حقوق مصرف کننده در سائو پائولو به اپل گفته است که شارژر دیواری را به هر آیفون 12 وصل کند در غیر این صورت جریمه می شود.

Procon-SP در ماه اکتبر از اپل س askedال کرد که چرا شارژر را در جعبه آیفون 12 قرار نداده است. علاوه بر دلایلی که قبلا ذکر شد ، اپل همچنین گفت که این راه حل به شما امکان می دهد تلفن های بیشتری را تهیه کند ، که به شما اجازه می دهد کربن را کاهش دهد. انتشار دو میلیون تن در سال.

اما Procon-SP توضیحات اپل را نخرید ، در بیانیه ای که این هفته در بیانیه ای اعلام کرد “فروش دستگاه بدون همراه شارژر” متناقض است “در حالی که می پرسد چرا این شرکت برنامه بازیافت را برای جمع آوری شارژرهای قدیمی 5W راه اندازی نکرده است. برای دیوار ، با آیفون قبلی ارسال شده است ، اما با کابل Lightning-to-USB-C بسته بندی شده با جدیدترین گوشی اپل قابل استفاده نیست.

حتما بخوانید:
خرید بهترین مدل های ضبط ماشین در بازار ایران - ورندل

وی همچنین می خواهد بداند آیا اپل در همان سطح پشتیبانی فنی به مشتریانی که آیفون 12 را وارد می کنند و ممکن است توسط شارژر شخص ثالث آسیب دیده باشد ، ارائه می دهد.

Procon-SP اعلام کرد که شارژر دیواری را به عنوان بخشی اساسی از کیت آیفون 12 می داند و فروش گوشی بدون آن با کد حمایت از مصرف کننده در برزیل مغایرت دارد.

در حال حاضر ، فقط ایالت سائو پائولو به اپل می گوید که یک شارژر دیواری تهیه کند ، اما گزارش ها حاکی از آن است که وزیر مصرف کننده ملی برزیل نیز در حال بررسی این درخواست است.

Digital Trends برای اظهار نظر در مورد تصمیم آژانس به اپل مراجعه کرد و ما با شنیدن پاسخ این مقاله را به روز می کنیم.

چنین دیوانگان در فرانسه بازی می کنند. در حالی که كشور اروپایی اپل را در مورد شارژر دیواری آزاد كرد ، طبق قانونی كه وجود دارد ، اپل باید یك هدفون با آیفون 12 داشته باشد.

آیا می خواهید شارژر سریع USB-C را برای آیفون جدید خود تهیه کنید؟ Digital Trends برای کمک به شماست.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir