گلکسی واچ 3 ارزش خرید جمعه سیاه را دارد


آیا Samsung Galaxy Watch 3 به همان خوبی است که من به یاد می آورم؟ طی چند ماه گذشته ، من اپل واچ سری 6 ، اپل واچ SE ، اپل واچ سری 3 و چندین ساعت هوشمند دیگر از جمله Amazfit GTR 2 و Mobvoi TicWatch 3 Pro را پوشیده ام. همه آنها تحت تأثیر قرار گرفتند ، بنابراین بازگشت به Galaxy Watch 3 در هشت ماه چگونه احساس شد و آیا می تواند با ساعت های هوشمند منتشر شده از آن زمان رقابت کند؟

از آنجا که معاملات ساعت های هوشمند جمعه سیاه قیمت گلکسی واچ 3 را برای پایان سال کاهش می دهد ، ارزش بررسی را دارد.

منحنی

بیایید ابتدا از شر آن خلاص شویم. صفحه چرخشی گلکسی واچ 3 تقریباً بهترین روش کنترلی در هر ساعت هوشمند است. آنقدر به شهودی و لمسی بودن تاج دیجیتال اپل واچ نزدیک است که موارد بسیار کمی برای جدا کردن آنها وجود دارد. به درستی توزین می شود زیرا مقاومت درستی دارد تا به شما اطلاع دهد که کار می کند ، اما نه آنقدر سبک که به طور تصادفی فعال شود.

اندی بوکسال / روند دیجیتال

نرمی و نرم افزاری با نرم افزار تایزن ترکیب شده است ، جایی که Galaxy Watch 3 بر اکثر ساعت های هوشمند اندرویدی پیروز می شود. شما قاب را می چرخانید و نرم افزار بلافاصله پاسخ می دهد ، انیمیشن زیبا را با عملکرد فیزیکی ترکیب می کند تا یک تجربه کاربری رضایت بخش و فوق العاده طبیعی داشته باشید. آسان است که فکر کنم در این مرحله اغراق می کنم ، اما اینطور نیست. نرم افزار و عملکرد Watch 3 آماده است.

با این حال ، تایزن خود کامل نیست. عدم توانایی در تعامل با ایمیل ها و پیام های همه برنامه ها – ایمیل های Outlook بدون تعامل ناامید کننده هستند – و همچنین عدم وجود Google Pay آزار دهنده است. و بعضی اوقات فوراً مشخص نمی شود که آیا باید یک دکمه را فشار دهم ، از فریم استفاده کنم یا صفحه را برای انجام سریع اسلاید کنم. اما همین که به روش های آن عادت کردید و Samsung Pay را پذیرفتید ، بدون مشکل کار می کند.

اندی بوکسال / روند دیجیتال

همه اینها به ویژه پس از ظهور ساعت های هوشمند در سیستم عامل Google Wear مانند TicWatch 3 Pro قابل توجه است. آخرین ساعت Mobvoi دارای پردازنده Qualcomm Snapdragon Wear 4100 است و عملکرد کلی آن بهترین عملکردی است که می توانید از Wear OS بدست آورید ، اما نمی تواند با Galaxy Watch 3 مطابقت داشته باشد ، اگرچه تقریباً از همه ساعت های هوشمند Snapdragon خیلی جلوتر است. پردازنده 3100 را به همراه داشته باشید.

روی مچ دستت

چرخش قاب با لبه بافت آن تسهیل می شود ، که چندان مشخص نیست که باعث از بین رفتن خطوط ساعت شود. نسخه 45 میلی متری که در عکس ها دیده می شود از تناسب خوبی برخوردار است ، اگرچه شکل گرد و ساعت مانند آن به اندازه اپل واچ راحت نیست ، زیرا هنگام خم شدن مچ دست در پشت دست احساس می شود.

حتما بخوانید:
کاربرد، مزایا و عمر مفید ورق گالوانیزه فولاد کاویان مزایا و عمر مفید ورق گالوانیزه
اندی بوکسال / روند دیجیتال

وقتی برای اهداف این داستان رفتم که Galaxy Watch 3 را دوباره روشن کنم ، فکر کردم که نوار را با چیز دیگری جایگزین کنم. پین های رها سازی سریع و اندازه استاندارد 22 میلی متر این امر را آسان می کند ، اما یافتن و انتخاب گزینه جایگزین یک چالش بزرگتر است و گلکسی واچ 3 از یک اکوسیستم ویژه ضعیف برای بازارهای پس از فروش رنج می برد.

بله ، هزاران بند ساعت 22 میلی متری وجود دارد ، اما بر خلاف Apple Watch ، ممکن است به یک ابزار خاص برای نگه داشتن آنها (اگر با پین های سریع آزاد نشده) و کمی حوصله نیز نیاز داشته باشید. هم زدن با بندهای متداول ساعت می تواند درد وحشتناکی داشته باشد ، در حالی که تغییر بندهای ساعت اپل روندی 30 ثانیه ای است و هر بند خریداری شده تضمین می کند که مناسب است. مشکل این است که تلاش اضافی مورد نیاز Galaxy Watch 3 مناسب نیست و می تواند مانع لذت شخصی سازی بیشتر افراد شود.

اندی بوکسال / روند دیجیتال

بند چرمی خود آنقدر که دوست دارم نرم نشده است ، بنابراین من یک تغییر را در نظر گرفتم. از کاتالوگ شگفت انگیز و متنوع تسمه های اپل واچ ، گلکسی واچ کمتر شبیه “ساعت شخصی” من است و سرانجام با پیشرفت عصر آن را از آن جدا کردم ، فقط به این دلیل که آن را روی مچ دست خود احساس کردم ، چیزی که هرگز با ساعت اپل اتفاق نیفتاده است.

فعالیت

این موضوع کمی عجیب و بسیار 2020 به نظر می رسد ، اما من واقعاً می خواهم که گلکسی واچ 3 دارای تایمر اتوماتیک برای شستن دست باشد. این یکی از ویژگی هایی است که من در مورد اپل واچ بسیار دوست دارم و با از بین رفتن آن را از دست می دهم. تایمر شستشوی دستی Wear OS من را ملزم به اجرای آن می کند ، که این اتفاق نمی افتد ، بنابراین اگر سامسونگ آن را به یک ویژگی اتوماتیک تبدیل کند ، یک گام جلوتر از ساعت های هوشمند مجهز به Google به Galaxy Watch 3 خواهد داد.

اندی بوکسال / روند دیجیتال

Galaxy Watch 3 دوست دارد شما را به ایستادن ، حرکت یا راه رفتن تشویق کند. انیمیشن های زیبا کافی نیستند تا بتوانم به سطح استاندارد اعلان ها برای این امر پایبند باشم ، زیرا همیشه خوب قضاوت نمی شود و از من می خواهد چند دقیقه بعد از نشستن دوباره برگردم. در غیر این صورت ، سنسور ضربان قلب را در فاصله چک پیش فرض – هر 10 دقیقه یکبار – رها کردم و اکسیژن موجود در خون و شاخص استرس را به صورت دستی انتخاب کردم.

حتما بخوانید:
چگونه نام خود را در YouTube تغییر دهیم

حتی با وجود این تنظیمات ، صفحه همیشه روشن و تمرین پیگیری شده باتری من را دو روز دوام می آورد ، البته به شرطی که ساعت را یک شب خاموش کنم. بند برای قابلیت ردیابی خواب به اندازه کافی راحت نیست ، بنابراین مشکلی ایجاد نمی کند. دو روز بین شارژها در یک زمین هوشمند کامل خوب است.

اندی بوکسال / روند دیجیتال

ردیابی فعالیت Samsung Health از لحاظ عملکرد مشابه اپل واچ و Google Fit است و اگرچه اطلاعات واضحی را در طول تمرین ارائه می دهد ، اما حسگر ضربان قلب اغلب بیش از حد خوب است. این به طور مرتب با بیش از 200 ضربان در دقیقه قلب من را ردیابی می کند ، خصوصاً در آغاز تمرین ، رقمی کاملاً متفاوت از سایر پوشیدنی هایی که استفاده می کنم. در اولین معاینه ، با دقت مراحل ردیابی مشکلاتی داشتم ، اما به نظر می رسد این مشکل برطرف شده است.

عملکرد الکتروکاردیوگرام کمی گیج کننده است. این مورد برای استفاده در ایالات متحده تأیید شده است و باید اکنون نیز در دسترس باشد ، اما هنوز برای استفاده در انگلستان تصویب نشده است و آزمایش آن را برای من غیر ممکن می کند. وقتی Apple Watch و Withings ScanWatch دارای ویژگی ECG هستند ، ناامیدکننده است که سامسونگ نتوانست سرعت تصویب گسترده را تسریع کند. حتی اگر نوار قلب در این ساعت های هوشمند از نظر پزشکی دارای سوال باشد.

نتیجه

بازگشت به گلکسی واچ 3 پس از استفاده از مدل های جدید Apple Watch و لذت زیاد از آن آزار دهنده نیست. این اثبات کمال کلی Watch 3 است ، اینکه زندگی با آن آسان است و چگونه می توان با موفقیت از همه ناامیدی های Wear OS از نظر سرعت جلوگیری کرد. به اندازه اپل واچ سری 6 جلا داده نشده است ، اما با توجه به اینکه گلکسی واچ 3 چند ماه زودتر به بازار عرضه شد ، نزدیکتر شده و تازه کننده است.

من می خواهم چند به روزرسانی را ببینم تا برخی از آخرین مسائل را با دقت در فعالیت ردیابی مرتفع سازم ، مسئله ای که از زمان راه اندازی همچنان ادامه دارد ، نوار قلب (ECG) در همه جا اجرا می شود و یا شاید یک یا دو ویژگی جدید. این تقریباً چهار ماه دیگر چیزی برای درخواست ندارد. این بدان معناست که امتیاز اصلی ما 5/4 ثابت است.

آیا در معاملات جمعه سیاه مجبور به عجله و خرید هستید؟ اگر آیفون دارید ، باید Apple Watch بخرید و معاملات بسیار خوبی برای Black Watch Apple Watch انجام می شود تا کمی ارزان تر شود. اما اگر تلفن Android دارید – سامسونگ یا نه – Galaxy Watch 3 همچنان بهترین ساعت هوشمندی است که می توانید برای استفاده از آن خریداری کنید. تو میتونی برداری Galaxy Watch 3 45 میلی متری با قیمت 369 دلارکه به میزان معمول ، کمی بیش از حد گران کاهش می یابد.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir