این کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی توسط برند لافارر (Lafarrerr) برای پوستهای خشک و معمولی روانه بازار شده است. ضد لک و ضد آفتاب ایرانی لافارر بدون رنگ تولید شده و مخصوص پوستهای خشک و معمولی میباشد. همچنین فرمولاسیون بکار رفته در این مدل از لافارر، سبک بوده و دارای پوشش دهی یکنواخت و کاملی میباشد. از این رو شرکت آردن این کرم ضد آفتاب را مخصوص پوست آقایان تولید کرده است. کرم ضد لک باعث از بین رفتن لکه های ناشی از دوران بارداری، مصرف قرص های ضد بارداری، بیماری های پوستی، آفتاب، افزایش سن، جای جوش، لیزر و پیلینگ می گردد.

لکه های خورشیدی، عدسی خورشیدی یا لکه های کبدی نامیده می شوند. شما میتوانید با استفاده از انواع کرم های ضد لک تا حد زیادی لک های صورت را محو و کمرنگ کنید. این کرم ضد آفتاب دارای ویتامین E میباشد و به عنوان مرطوب کننده پوست نیز کاربرد دارد. میباشد که موجب پیشگیری و رفع لکهای پوستی، رطوبت رسانی عمقی و طولانی مدت میشود. این کرم ضد آفتاب ایرانی توسط برند سی گل تولید شده است؛ که با رنگ بژ روشن، حاوی ترکیباتی از عصاره آلوئه ورا، جوانه گندم و ویتامین E میباشد. از مهمترین ویژگیهای منحصر به فرد این کرم بهرهگیری از ترکیبات کاملاً گیاهی در مقایسه با سایر محصولات مشابه است که در آن عصاره آویشن بجای ماده شیمیایی بنزوئیل پراکسید استفاده شده است که هم خاصیت ضد باکتریایی قویتری نسبت به آن دارد هم اینکه هیچگونه عوارض جانبی ندارد و کاملا طبیعی است.

همانطور که میدانید، معمولا پوست آقایان ضخیمتر از پوست خانمها است و بیشتر در معرض اثرات مخرب و نامطلوب محیطی قرار میگیرد. کرم ضد آفتاب کلارنس مانند یک سپر و زره مقاوم جلو اشعه مضر را گرفته و از پوست محافظت میکند . مثلا دوران بارداری توام با شکل گیری یک سری از لکههای قهوهای روی پوست صورت است که شباهت زیادی به آفتاب سوختگی دارند. این اشعهها موجب بروز لکهای قهوهای و کک مک روی پوست شده و بیماریهای دیگری مانند ملانوما و سرطان پوست را به وجود میآورند. چون این اشعه کلاژنهای پوست را از بین میبرد و رادیکالهای آزاد میسازد و از مهمتر روی پوست چروک و کک مک به وجود میآورد.

باسلام، سن من 35 سال می باشد که سال ها پیش (مثلا 15 سال پیش) تقریبا تمام پوست صورتم دچار آفتاب سوختگی شده است و از بین نرفته است. فرقی ندارد که در چه فصلی از سال باشیم. ضد لک چیست و چه کاربردی دارد؟ گیاهانی مانند شیرین بیان، سفرس (Saxifraga)، توت و پاپایا به عنوان ضد لک گیاهی شناخته میشوند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با کرم ژل رویال ضد لک وب سایت خود باشید.

ایندکسر