[ad_1]

قابلمه های فوری زودپزهایی با عملکردهای بهتر و تنظیمات زیاد برای تهیه حتی غذای بهتر هستند. بهترین قابلمه های فوری نه تنها زمان پخت سریع تر ، بلکه سایر ویژگی های مناسب مانند تنظیمات از پیش برنامه ریزی شده ، LCD و پارامترهای قابل تنظیم را نیز ارائه می دهند. در این مقاله ، ما همه مدل ها را مقایسه می کنیم ، ویژگی های منحصر به فرد آنها را بررسی می کنیم و نحوه عملکرد هر محصول را توضیح می دهیم.

دنبال چیز متفاوتی هستید؟ بهترین معاملات گلدان فوری Cyber ​​Monday و بهترین فروش دوشنبه سایبری را ببینید که اکنون اتفاق می افتد.

بیشتر ببین

گلدان فوری Lux

اریکا راوس / روند دیجیتال

Lux مدل اصلی گلدان فوری است و زودپز خوبی است. این شش عملکرد اصلی دارد: زودپز ، زودپز ، پلوپز ، دستگاه ساتور ، بخارپز و بخاری. 12 برنامه داخلی وجود دارد: سوپ / آبگوشت ، گوشت / خورشت ، کیک ، تخم مرغ ، ساته ، برنج ، غذای چند دانه ، فرنی ، زودپز ، بخار ، گرم و آهسته پخت.

از طرف مثبت ، می توانید تقریباً هر چیزی را در لوکس بپزید. نکته منفی این است که شما باید با برخی از دستور العمل ها خلاق باشید ، زیرا گلدان کمی محدودتر از مدل های سطح بالاتر است. نه عملکرد ماستی دارد و نه Lux دارای تنظیمات فشار زیاد و پایین جداگانه هستند. جلوپنجره مشبک بخار موجود نیز بسیار ساده است و دسته ای ندارد.

با این حال ، لوکس مقرون به صرفه است. نسخه مینی (3 اتاق) دارای قیمت خرده فروشی 65 دلار است و شما می توانید نسخه های 6 و 8 اتاق را به ترتیب 80 و 110 دلار خریداری کنید. در اندازه 6 کوارت حتی می توانید از بین رنگ های منحصر به فرد و الگوهای گل یکی را انتخاب کنید ، گرچه قیمت ها بالاتر است. لوکس در نسخه 5 لیتری نیز موجود است. لوکس را معمولاً با قیمت بسیار پایین تری از قیمت خرده فروشی ، به ویژه در مقدار 6 لیتر ، می توانید پیدا کنید.

Pot Duo فوری

مارچوبه فوری در گلدان
جنی مک گرات / روند دیجیتال

گلدان فوری Duo محبوب ترین مدل گلدان فوری است و یکی از مورد علاقه های ما است. این کار بدون داشتن تزئینات غیرضروری زیاد می تواند کارهای زیادی انجام دهد ، بنابراین این یک زودپز خوب برای کسانی است که می خواهند در پخت و پز فشار خود را امتحان کنند یا کسانی که در پخت و پز تحت فشار تجربه دارند. تفاوت اصلی بین Instant Pot Duo و اساسی ترین Instant Pot Lux در این است که Duo به جای اجاق گاز 6 در 1 مانند Lux ، یک اجاق گاز 7 در 1 است. Duo زودپز ، زودپز ، زودپز ، بخارپز ، دستگاه ساتو ، ماست ساز و بخاری است. و 14 برنامه پخت و پز وجود دارد: سوپ / آبگوشت ، گوشت / خورشت ، لوبیا / چیلی ، مرغ ، سات / تفت ، بخار ، برنج ، فرنی ، چند دانه ، پخت آهسته ، گرم نگه داشتن ، ماست ، پاستوریزه ، زودپز.

Duo دارای تنظیم فشار زیاد و پایین است ، در حالی که Lux فقط یک تنظیم فشار دارد. Instant Pot Duo همچنین در طراحی لوکس از جمله فضای ذخیره سازی درب کنار گلدان ، جلوپنجره بخار با دسته (6 لیتری و بزرگتر) و طراحی درب بهبود یافته ، در طراحی لوکس نیز پیشرفت های جزئی داشته است. آسان است و اتصال دریچه آزاد کننده بخار در محل کمی آسان تر است).

با این حال ، این ویژگی های اضافی و بهبود طراحی در قیمت منعکس می شود. Duo 3 لیتری 80 دلار ، 6 کوارت 100 دلار و 8 کوارت 140 دلار فروخته می شود. مانند لوکس ، شما اغلب می توانید Duo را با قیمت قابل توجهی کمتر از قیمت خرده فروشی در فروش پیدا کنید.

گلدان فوری Duo جدید

این نسخه 2019 از چند کوکی Instant Pot است. مانند Duo ، این دستگاه هفت دستگاه را در یک دستگاه ترکیب می کند. این زودپز ، صد ماهیتابه ، بخارپز ، زودپز ، زودپز ، غذای گرم کننده و ماست ساز است.

یک پیشرفت بزرگ در Instant Pot که در طراحی Duo Nova ایجاد شده ، درپوش آن است. گلدان فوری درپوش را به روز کرد و به آن یک سوپاپ آزاد کننده بخار هوشمند داد. این بدان معناست که هنگام بستن درب سوپاپ آزاد کننده بخار به طور خودکار بسته می شود ، بنابراین نگران این نباشید که آیا فکر می کنید شیر را آب بندی کنید یا اینکه آن را درست قرار داده اید یا نه.

Duo Nova در سه اندازه 3 سه چهارم (80 دلار خرده فروشی) ، 6 چهارم (100 دلار خرده فروشی) و 8 چهارم (120 دلار خرده فروشی) در دسترس است.

گلدان فوری Duo Plus

Instant Pot Duo Plus یک قدم بالاتر از Duo معمولی است و کسانی که دستوراتی مانند ماست و دسر درست می کنند احتمالاً از Plus قدردانی می کنند. چندین برنامه و ویژگی اضافی به Duo اضافه می کند.

این دستگاه 9 در 1 است – با تنظیماتی که شامل زودپز ، زودپز ، زودپز ، ماست ساز ، دستگاه کیک / تخم مرغ ، دستگاه پخت و پز ، بخارپز ، بخاری و ضدعفونی کننده است. این برنامه همچنین دارای 15 برنامه داخلی است: سوپ / آبگوشت ، گوشت / خورشت ، لوبیا / چیلی ، کیک ، تخم مرغ ، زودپز ، سات / برشته ، برنج ، غذای چند دانه ، فرنی ، بخار ، استریلیزاسیون ، ماست ، نگهداری گرما و پخت و پز تحت فشار

Duo Plus دارای یک صفحه نمایش LCD بزرگ آبی با نمادهای وضعیتی است که وضعیت اجاق گاز را نشان می دهد ، در حالی که Duo دارای نمایشگر ابتدایی تر است. جدا از طراحی نمایشگر ، برنامه های آشپزی اضافی و البته قیمت ، Duo و Duo Plus بسیار شبیه به هم هستند.

Duo Plus 3 لیتری حدود 100 دلار ، 6 لیتری 130 دلار و 8 لیتری 160 دلار فروخته می شود. این مدل به دفعات برخی از مدل های IP دیگر فروخته نمی شود.

Instant Pot Duo SV

Duo SV در 6 کوارته موجود است و می تواند حداقل 10 وسیله آشپزخانه از جمله یک سیرکولاتور غوطه وری sous vide را جایگزین کند. این دارای 14 برنامه هوشمند است: زودپز ، گوشت / خورشت ، لوبیا / چیلی ، سوپ / آبگوشت ، زودپز ، ساته ، برنج ، چند دانه ، فرنی ، بخار ، سوزوید ، ماست و گرم نگه دارید.

این یک حلقه مهر و موم اضافی برای کمک به حفظ طعم غذای شما ارائه می شود ، همچنین یک قفسه فولاد ضد زنگ ، فنجان اندازه گیری ، ظروف پذیرایی و دستکش های سیلیکونی برای جلوگیری از سوختن شما در هنگام بیرون آوردن وسایل از گلدان فوری.

اگرچه Duo SV یک اجاق گاز فشار چند منظوره عالی است ، اما ارزش پرداخت هزینه زیاد برای Duo SV را ندارد مگر اینکه زیاد پخت و پز کنید. به خصوص که می توانید مدل های دیگری مانند Lux و Duo را با قیمت بسیار پایین تری پیدا کنید. علاوه بر این ، قابلمه فقط شش لیتر است ، بنابراین هنگام پخت و پز ویدیو مواد زیادی را در خود نگه نمی دارد.

او می تواند هم اکنون زندگی کند

در اصل به عنوان یک محصول انحصاری QVC ساخته شده است ، Instant Pot Viva در اندازه های 6 و 8 کوارت موجود است. نسخه مینی موجود نیست در اندازه 6 لیتر ، شما می توانید از بین گزینه های مختلف رنگ مانند بادمجان ، کبالت یا دارچین یکی را انتخاب کنید.

ویوا یک دستگاه 9 در 1 است – زودپز ، زودپز ، صد ماهیتابه ، اجاق گاز برنج / فرنی ، بخارپز ، دستگاه ماست ، بخاری ، دستگاه کیک و ضدعفونی کننده. این برنامه دارای 15 برنامه داخلی است: سوپ / آبگوشت ، گوشت / خورشت ، لوبیا / چیلی ، کیک ، تخم مرغ ، زودپز ، ساطور ، برنج ، غذای چند دانه ، فرنی ، بخار ، استریلیزاسیون ، ماست ، زودپز داغ و فشار.

Instant Pot Viva شبیه Duo Plus است با این تفاوت که نمایشگر آبی و آیکون های وضعیت ندارد. مدل 6 پوندی معمولاً حدود 130 دلار به فروش می رسد.

فوری Duo Evo Plus

Duo Evo Plus یک زودپز ، پلوپز ، زودپز ، دستگاه ماست ، بخارپز ، ویدئو مخصوص ، ساتو ، غذای گرم و کیک است. این نمایشگر بزرگ آبی است ، اما برخلاف بسیاری از ظروف فوری دیگر ، ظرف داخلی آن را می توان روی میز قرار داد ، بنابراین می توانید از ظرف داخلی به عنوان محل نگهداری نیز استفاده کنید.

گلدان دارای دسته هایی برای انتقال آسان بین اجاق گاز و گلدان فوری است. Duo Evo Plus علاوه بر تمام دستور العمل های کلاسیک Instant Pot ، گزینه خوبی برای تهیه سوپ و دسر است. در یک مدل 6 و 8 اتاقه موجود است. اندازه 6 لیتری 120 دلار فروخته می شود.

گلدان فوری فوق العاده

Instant Pot Ultra اجاق گاز سطح بالاتری با 10 عملکرد و 16 برنامه داخلی است: سوپ / آبگوشت ، گوشت / خورشت ، لوبیا / چیلی ، کیک ، تخم مرغ ، زودپز ، تفت دادن / برشته ، برنج ، غذای چند دانه ، فرنی ، بخار ، استریل کردن ، ماست ، زودپز زودپز و فوق العاده.

Ultra دارای یک نمایشگر LCD بزرگ با شاخص های پیشرفت ، یک دکمه انتشار بخار برای راحت تر شدن فشار دستی است و دارای صفحه ای است که بین برنامه های مختلف جابجا می شود. برای دستورالعمل های پیچیده تر ، می توانید پارامترهایی مانند ارتفاع ، دما و زمان را با دقت بیشتری در پخت و پز تنظیم کنید. همچنین می توانید از این دستگاه به عنوان اجاق گاز sous vide استفاده کنید.

Ultra در 3 لیتر (120 دلار فروخته می شود) ، 6 کوارت (150 دلار) و 8 کوارت (180 دلار) در دسترس است.

عرق فوری مکس

Pot Max Pot می تواند همه این کارها را انجام دهد و برای آشپزها یا کسانی که تحت فشار زیاد آشپزی می کنند ایده آل است. حداکثر می تواند طیف دمای کامل پخت و پز را بدست آورد ، چه شما در حال تخمیر مواد ، پخت استیک سس ویدئو ، سس خورشت ، پختن ماکارونی ، پخت مرغ تحت فشار یا سوزاندن محصول نهایی خود هستید.

حداکثر میزان هوای درون ظرف را کنترل می کند ، تا آنجا که ممکن است هوا را برای پخت سریع و بهتر آزاد می کند. حتی می توانید از Max به عنوان فشار فشار استفاده کنید. مکس دارای مکانیزم های ایمنی اضافی است (مانند بسیاری از مدل های دیگر Instant Pot 13 به جای 10) و درب Max در ماشین ظرفشویی ایمن است و تمیز کردن آن را آسان می کند.

مکس در 6 اتاق موجود است و با قیمت 200 دلار خرده فروشی می شود.

گلدان فوری از طریق مسنجر

IP Smart Wi-Fi جایگزین نسخه قبلی Smart Bluetooth شد. می توانید از طریق برنامه Instant Pot آن را با تلفن خود کنترل کنید. این برنامه همچنین دستورالعمل ها و هشدارهای از قبل برنامه ریزی شده ای را برای سهولت در آشپزی ارائه می دهد. این اجاق گاز همچنین دارای نمایشگر LCD و نمادهای وضعیت است تا بتوانید به راحتی غذای خود را بررسی کنید. گلدان برای کنترل صدا به Alexa و Google Assistant متصل می شود.

Wi-Fi هوشمند دارای 13 برنامه داخلی داخلی است: سوپ / آبگوشت ، گوشت / خورشت ، لوبیا / چیلی ، کیک ، زودپز ، سات / تفت ، برنج ، غلات سبوس دار ، فرنی ، بخار ، ماست ، گرم نگه دارید و تحت فشار بپزید. نسخه 6 لیتری (تنها اندازه موجود) زیبا و شیک است. پشتیبانی Wi-Fi Pot در حال حاضر با قیمت 120 دلار فروخته می شود.

سرخ کن فوری Pot Duo Crisp + هوا

توانایی تهیه غذاهای ترد و خشک یکی از مهمترین ویژگی هایی بود که گلدان فوری فاقد آن بود. با این حال ، یکی از ابتکاری ترین مدل های جدید عرق فوری ، همه جعبه ها را چک می کند. 8 لیتری Instant Pot Duo Crisp یک زودپز عمیق و زودپز چند منظوره است. همه کارهایی را که Instant Pot انجام می دهد انجام می دهد – پخت و پز تحت فشار ، ساتیت ، بخارپز ، پخت و پز کند ، ویدئو و گرم نگه داشتن آن – و موارد دیگر. ویژگی های اضافی آن به شما امکان پخت ، پخت ، پخت و کمبود مواد غذایی را می دهد.

فرض کنید در رستوران Duo Crisp تصمیم دارید که تحت فشار مرغ بپزید. همچنین می توانید در همان دستگاه پوست را نرم کنید. طبخ غذاهای ترد مانند سیب زمینی سرخ کرده (یا چیز دیگری که سرخ شده است) نیز آسان است. ناگفته نماند که سلامتی آن از گرم شدن حمام با روغن نیز بیشتر است.

قابلمه فوری دارای یک درب سرخ کردنی هوا است که می توانید آن را جداگانه خریداری کرده و به اکثر قابلمه های فوری 6 لیتری متصل کنید. درب سرخ کن Instant Pot با Duo 60 ، Lux 60 ، Duo Plus 60 ، Ultra 60 ، Viva 60 ، Nova Plus 60 و Duo Nova 60 سازگار است.

زودپز و سرخ کن دو مورد از آشپزخانه های مدرن هستند که هیچ چیز بهتر از لوازم آشپزخانه چند منظوره نیست. Instant Pot مدتی است که اجاق گاز تحت فشار را احیا می کند ، اما این شرکت اخیراً فعالیت سرخ کن را آغاز کرده است. ما از آنها سپاسگزاریم ، حتی اگر مدتی طول بکشد.

انتخاب گلدان فوری مناسب به تحقیق و مقایسه نیاز دارد – با داشتن بسیاری از ویژگی ها و مجموعه ای از امتیازات قیمت ، باید بدانید که برای گرفتن بهترین معامله به دنبال چه چیزی هستید. راهنمای ما همه مدل های موجود در گلدان فوری را توصیف می کند تا به شما کمک کند محدود کردن گزینه های خود را شروع کنید. چند وظیفه ای از ویژگی های اساسی وسایل آشپزخانه است ، بنابراین هرچه تعداد ویژگی های یک دستگاه بیشتر باشد ، بهتر است.

130 دلار از آمازون 180 دلار از بهترین خرید 180 دلار از هدف

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر