عطاری اصفهان (راسخ) با سابقه طولانی در زمینه گیاهان دارویی و اجناس کمیاب عطاری با کادری مجرب و متخصصین تحصیل کرده در زمینه مرتبط از قبیل کارشناسان گیاهان دارویی، کارشناس ارشد تولید و فرآوری گیاهان دارویی و معطر گرد هم آمده تا بتواند بهترین راهکار و مشاوره را در زمینه خرید و فروش گیاهان دارویی، تولید و فرآوری گیاهان دارویی ، صادرات گیاهان دارویی را انجام دهیم. گیلان به تنهایی دارای بیش از ۱۵۰ گونه از گیاهان دارویی بوده و فرصتی ارزشمند را برای محققان و صنعتگران عرصه دارویی فراهم عطاری و بخورات آل یاسین کرده است.

خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، موضوع سلامتی و حفظ تندرستی، همیشه یکی از دغدغههای انسان در طول تاریخ بوده و دانشمندان در گوشهوکنار کره خاکی همواره به دنبال یافتن روشهای درمان بیماریها بودهماند. تحقیقات نشان میدهد صدور جواز برای تاسیس عطاری براساس گستردگی فعالیت و متراژ مغازه بین ششماه تا یکسال طول میکشد. اما در حال حاضر در ایران دانشکده طب سنتی تاسیس شده و این خدمات زیر نظر وزرات بهداشت و توسط پزشکان متخصص طب سنتی ایرانی صورت میگیرد. حتی در کتاب قانون خود یافته های علمی خود را حاصل از گیاهان سنتی روم و یونان را با پژوهش ها و دانسته های باستانی ایرانی آورده است.

ابن سینا یکی از پزشکان نامدار ایرانی در زمینه عطاری بود. این حالت بسیاری از بزرگان و مشایخ بود که وصول به مقامات و مدارج معنوی آنها را از مشاغل دنیوی و کسب معاش باز نمیداشت. در نتیجه به سایت کتابچین مراجعه کنید تا با تنوع محصولات دیجیتالی آشنا شوید. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به شما علاوه بر خواص گیاهان دارویی بهترین عطاری در گیلان را معرفی کنیم. گیلان در خود عطاری های زیادی جای داده که در ادامه مطلب بهترین عطاری در گیلان را به شما معرفی خواهیم کرد.

اگر شما هم دارای مجموعه عطاری در گیلان هستید، می توانید براحتی با مراجعه به سامانه ۱۱۸ ایران اقدام به ثبت واحد صنفی خود نمایید. در ایران باستان عطاری یکی از شغل های پرطرفدار بوده و نسل به نسل انجام میشد. شاید یکی از دلایل تعدد عطاری در گیلان همین غنی بودن از نظر گیاهان دارویی و محبوب بودن آن ها از نگاه مردم می باشد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از عطاری 24 دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر