[ad_1]

از زمان انتشار iOS 13 (در واقع iOS 13.2) ، سیری می تواند پیام های متنی ورودی و iMessages را به طور خودکار با صدای بلند از iPhone ، iPad یا iPod Touch شما بخواند. این ویژگی شما را مجبور به استفاده از هدفون AirPods (نسل 2) ، AirPods Pro ، Powerbeats Pro یا Beats Solo Pro می کند. با ورود پیام جدید ، سیری یک لحن را پخش می کند ، سپس نام فرستنده و پیام جدید را با صدای بلند بخوانید. در صورت دریافت پیام طولانی ، سیری به سادگی نام فرستنده و یا دریافت پیام را اعلام می کند.

دستگاه خود را به روز کنید

مطمئن شوید که iOS به روز است
اطمینان حاصل کنید که از iOS 13.2 یا بالاتر در دستگاه خود استفاده می کنید

قبل از ادامه ، باید مطمئن شوید که iPhone ، iPad یا iPod Touch شما به iOS 13.2 یا بالاتر به روز شده است. برای بررسی اینکه کدام نسخه از iOS دستگاه شما در حال اجرا است ، با باز کردن برنامه تنظیمات شروع کنید ، را انتخاب کنید جمع و سپس انتخاب کنید مربوط به. نسخه نرم افزار دستگاه شما نباید کمتر از 13.2 باشد. اگر می خواهید دستگاه خود را به روز کنید ، قبل از ادامه مراحل ارائه شده را دنبال کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که برای اینکه دستگاه خود را به iOS 13 (یا به iOS 14 جدیدتر) ارتقا دهید ، باید iPhone 6S ، iPad Air 2 ، iPod Touch 7th Generation یا مدل جدیدتر باشد. برای دستگاه های iPad ، iOS 13 یا 14 همچنین ممکن است iPadOS نامیده شود. با این حال ، همان نسخه شماره “13” یا “14” خواهد بود.

برای به روزرسانی دستگاه پشتیبانی شده ، برنامه تنظیمات را شروع کرده ، سپس انتخاب کنید جمع را انتخاب کنید ، سپس انتخاب کنید به روز رسانی نرم افزار. اگر به روزرسانی جدیدی برای دستگاه شما در دسترس باشد ، به شما اطلاع داده و از شما درخواست می کند آن را بارگیری و نصب کنید. در غیر این صورت ، اگر دستگاه شما از قبل به روز باشد ، یکی را نشان می دهد و نسخه فعلی iOS را علامت گذاری می کند.

پیام های دریافتی را با Siri به طور خودکار بخوانید

پیام های پیام رسان سیری را فعال کنید
پیام های خود را با Siri اعلام کنید تا پیام های دریافتی خود را با صدای بلند بخوانید

برای اینکه سیری پیام های ورودی خود را بخواند ، با باز کردن برنامه تنظیمات در iPhone ، iPod Touch یا iPad شروع کنید. اگر از iOS 14 (یا بالاتر) استفاده می کنید ، به اینجا بروید اطلاعیهیا رفتن به سیری و جستجو اگر از iOS 13 استفاده می کنید.

در هر صورت ، ضربه بزنید پیام ها را با سیری اعلام کنید بعدی. مطمئن شوید که پیام ها را با سیری اعلام کنید گزینه فعال می شود با فعال شدن ، دکمه جابجایی سبز خواهد شد. از این پس ، سیری به طور خودکار پیام های ورودی را به AirPods یا هدست های پشتیبانی شده Beats شما می خواند.

Siri هنگام ورود پیام های جدید به طور خودکار به شما هشدار می دهد ، زیرا آنها بدون نیاز به ارسال آن با دستور معمول “Hey Siri” می رسند. بعد از اینکه سیری پیام را دیکته کرد ، می توانید با دستورالعمل های اضافی به صورت شفاهی پاسخ دهید. اگر می خواهید به پیام پاسخ دهید ، از دستور “پاسخ” کلامی استفاده خواهید کرد و سپس می توانید پاسخ خود را دیکته کنید. سرانجام ، قبل از تحویل پیام ، سیری منتظر تأیید نهایی شما است و به شما امکان می دهد پیام خود را مرور کرده و تنظیمات لازم را انجام دهید.

پیام های ارسالی توسط سیری را سفارشی کنید

پیام رسانی را برای پیام ها انتخاب کنید
انتخاب کنید که سیری پیام های جدید شما را از چه کسانی بخواند

اگر متوجه شدید که سیری در پیام های پیام شما را زیاد قطع می کند ، می توانید پیام هایی را که سیری اعلام می کند انتخاب کنید. در حالی که شما در هستید پیام ها را با سیری اعلام کنید صفحه را انتخاب کنید ، پیام ها گزینه زیر پیام ها را از بخش. از اینجا می توانید انتخاب کنید که آیا سیری همه پیام های دریافتی را گزارش دهد (هر کس) یا فقط پیام های افراد برگزیده مانند پیام های شما است موارد دلخواه، اخیر، یا کسانی که در کتاب تماس شما هستند (مخاطب)

گزینه دیگری که ممکن است بخواهید فعال کنید این است که Siri بدون تأیید و خواندن مجدد پاسخ های خود را با صدای صریح ارسال کند. برای استفاده از این گزینه ، فعال کنید بدون تأیید پاسخ دهید روشن کنید پیام ها را با سیری اعلام کنید صفحه

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر