چگونه می توان یک شماره را در iOS و Android مسدود کرد


موارد کمی وجود دارد که باعث ناامیدی بیشتر از تماسهای بی پایان اسپم می شود. اگرچه FCC تمام تلاش خود را برای محدود کردن آنها انجام می دهد ، اما آنها نمی توانند از هرگونه تماس اسپم جلوگیری کنند. حتی نمی توانید تضمین کنید که آنها با شما تماس نخواهند گرفت ، زیرا ممکن است از شماره های مختلف استفاده کنند.

اما مطمئناً می توانید همزمان یک شماره را مسدود کنید – اگر شماره ای را به عنوان هرزنامه اختصاص دهید یا کسی را ترجیح دهید دیگر از او خبری نشود ، راه های ساده ای برای مسدود کردن آن وجود دارد. چه از آیفون استفاده کنید و چه از تلفن اندرویدی ، می توانید خود را در برابر آزار دهنده بودن تماس های ناخواسته محافظت کنید. ما نحوه انجام این کار را در دستگاه شخصی شما ترجمه خواهیم کرد.

مسدود کردن تماس آیفون

اپل مسدود کردن تماس های آیفون را فرایندی کاملاً ساده می داند. در حالی که از iOS 7 یا بالاتر استفاده می کنید (و احتمالاً از آن استفاده می کنید) ، می توانید این مراحل را برای مسدود کردن تماس های صوتی ، پیام های متنی و FaceTime دنبال کنید.

هدایت به تنظیمات را از صفحه اصلی خود فشار دهید و فشار دهید تلفن اگر از iOS 13 یا عمومی> تلفن در نسخه های قبلی انتخاب کنید مخاطبین مسدود شده سپس می توانید تماس ها را از لیست لیست خود مسدود کنید. می توانید لیست را ویرایش کنید یا به پایین پیمایش کنید تا با ضربه زدن روی آن شماره جدیدی اضافه کنید مسدود کردن تماس.

پیشنهادات مرتبط با Cyber ​​Monday:

اگر شماره ای که می خواهید مسدود کنید مخاطب شناخته شده ای نیست ، گزینه دیگری در دسترس است. فقط آن را باز کنید تلفن برنامه را لمس کنید و ضربه بزنید اخیر. از اینجا ، ضربه بزنید من به شماره ای که می خواهید مسدود کنید ، پایین بروید ، و ضربه بزنید این تماس گیرنده را مسدود کنید. این برای مسدود کردن فوری بازاریابی تلفنی که تازه با شما تماس گرفته شده مفید است.

اگر از نسخه قدیمی iOS استفاده می کنید ، ممکن است کار کمی متفاوت باشد. برای دستیابی به دستورالعمل های دقیق تر ، نحوه مسدود کردن تماس های آیفون را مشاهده کنید.

مسدود کردن تماس در تلفن های Android

iOS و Android هر دو گزینه های آسان برای متوقف کردن تماس های ناخواسته را ارائه می دهند ، اما از آنجا که هر سازنده گوشی های هوشمند آندروید توانایی ایجاد پوسته منحصر به فرد خود را برای سیستم عامل اندروید دارد ، مراحل مسدود کردن شماره ها ممکن است بسته به فرد متفاوت باشد تلفن.

مسدود کردن تماس موجود در تلفن های هوشمند Android یا Android One

اگر از یکی از تلفن های Google Pixel یا تلفن Android یا بخشی از برنامه Android One استفاده می کنید ، سه گزینه مختلف برای منع تماس دارید.

یکی از روش های مسدود کردن تماس ها با باز کردن است تلفن نرم افزار و لمس از سرریز (نماد سه نقطه) در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش. انتخاب کنید تنظیمات> شماره های مسدود شده و شماره ای را که می خواهید مسدود کنید اضافه کنید.

همچنین می توانید تماس ها را با باز کردن مسدود کنید تلفن برنامه و لمس اخیر. با ضربه زدن روی آن و انتخاب شماره ای را که می خواهید مسدود کنید انتخاب کنید مسدود کردن / گزارش هرزنامه

در آخر ، می توانید شماره ای را مستقیماً از برنامه Android Messages مسدود کنید. فقط برنامه را باز کنید و مرتباً مخاطبی را که می خواهید مسدود کنید فشار دهید. پس از انتخاب مخاطب ، روی ضربه بزنید مسدود کردن نماد (دایره ای با یک خط از طریق آن) در سمت راست بالای صفحه نمایش.

حتما بخوانید:
لباس بچگانه - یک نمای کلی

مسدود کردن تماس در تلفن های هوشمند سامسونگ

در بیشتر موارد ، مسدود کردن تماس سامسونگ همان تلفن های اندرویدی است.

برای مسدود کردن شماره دستگاه سامسونگ به دو روش وجود دارد. اگر می خواهید شماره ای را که می خواهید مسدود کنید وارد کنید ، باز کنید تلفن برنامه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرریز آیکون. ضربه زدن تنظیمات> شماره های مسدود شده و شماره ای را که می خواهید مسدود کنید اضافه کنید. همچنین می توانید با روشن کردن شماره های ناشناخته را از این فهرست مسدود کنید تماس گیرنده های ناشناخته را مسدود کنید.

گزینه دوم مسدود کردن تماس ها از لیست تماس های اخیر شماست. ضربه زدن تلفن> اخیر شماره ای را که می خواهید مسدود کنید انتخاب کرده و روی آن ضربه بزنید سرریز آیکون. ضربه زدن شماره بلوک

مسدود کردن تماس در تلفن های هوشمند LG

Christian de Luper / روند دیجیتال

در مقایسه با برخی دیگر از تولیدکنندگان گوشی های هوشمند ، LG مسدود کردن اعداد را آسان تر می کند. فقط آن را باز کنید تلفن و کلیک کنید گزارش های تماس بخش. شماره ای را که می خواهید مسدود کنید انتخاب کرده و روی آن ضربه بزنید سرریز در گوشه بالا سمت راست و به دنبال آن شماره بلوک از منوی کشویی

اگر می خواهید شماره را از لیست مسدود شده خود مشاهده یا حذف کنید ، به بروید تلفن برنامه ، ضربه بزنید گزارش های تماس به دنبال سرریز آیکون. ضربه زدن منع تماس و رد پیام> شماره های مسدود شده.

مسدود کردن تماس در تلفن های هوشمند HTC

بررسی HTC U12 Life
سیمون هیل / روند دیجیتال

در مورد مسدود کردن تماس ها در تلفن های هوشمند HTC ، این تجربه با آنچه در تلفن های دارای سیستم عامل اندروید خواهید یافت تفاوت چندانی ندارد.

اگر می خواهید تماس با تلفن HTC را مسدود کنید ، فقط آن را باز کنید تلفن برنامه و هدف تاریخچه تماس بگیرید بخش. شماره ای را که می خواهید مسدود کنید فشار دهید و نگه دارید و انتخاب کنید مسدود کردن تماس یا انسداد تماس. برای مشاهده شماره های مسدود شده ، فقط ضربه بزنید سرریز نماد در تلفن ap

مسدود کردن تماس در تلفن های هوشمند هواوی

آیا می خواهید تماس با تلفن هوشمند Huawei را مسدود کنید؟ اوضاع کمی متفاوت است. هواوی برای جلوگیری از تماس دو روش ارائه می دهد.

اگر می خواهید مخاطب خاصی را مسدود کنید ، روی ضربه بزنید تلفن و انتخاب کنید مخاطب آیکون. مخاطبی را که می خواهید در لیست سیاه قرار گیرد انتخاب کنید و روی آن ضربه بزنید | بیشتر در پایین صفحه مطبوعات افزودن به لیست سیاه.

همچنین می توانید شماره را از طریق مسدود کنید مدیر تلفن ap برای مسدود کردن تماس ، روی ضربه بزنید مدیر تلفن> مسدود. انتخاب کنید دنده را در گوشه بالا سمت راست فشار داده و فشار دهید شماره های لیست سیاه> افزودن.

با استفاده از برنامه های شخص ثالث منع تماس بگیرید

اگر هیچ یک از این روش ها به درد شما نمی خورد ، نترسید: هنوز گزینه های دیگری وجود دارد. بیاموزید که چگونه یک شماره را در Android مسدود کنید تا با برنامه های شخص ثالثی که به شما در مدیریت تماس های ناخواسته کمک می کنند ، آشنا شوید.

مسدود کردن تماس گیرنده از طریق اپراتور خود

ورایزون

Verizon به مشتریان اشتراک دو گزینه برای مسدود کردن تماس ها ارائه می دهد. اولین گزینه به شما امکان می دهد تا پنج عدد را در 90 روز یا کمتر مسدود کنید.

برای استفاده از این گزینه ، وارد حساب Verizon خود شوید و به صفحه Blocks بروید. ردیف قابل اجرا را انتخاب کنید و به آن بروید مسدود کردن تماس و پیام. روی این کلیک کنید و شماره ای را که می خواهید مسدود کنید وارد کنید. ضربه زدن صرفه جویی.

اگر نمی خواهید هر 90 روز دوباره شماره ها را مسدود کنید ، یا فقط شماره های بیشتری برای مسدود کردن دارید ، می خواهید Verizon Smart Family Premium را بررسی کنید. با 10 دلار در ماه ، این طرح گران است ، اما مسدود کردن دائمی تا 20 شماره و همچنین سایر ویژگی های پیشرفته مسدود کردن را ارائه می دهد.

حتما بخوانید:
بهترین جمعه سیاه در Microsoft Surface Deals 2020

AT&T

AT&T دو سرویس مسدود کردن تماس را ارائه می دهد: AT&T Call Protect و AT&T Call Protect Plus. این سرویس ها بخشی از برنامه های AT&T Call Protect (iOS و Android) هستند.

AT&T Call Protect به شما امکان می دهد تا به صورت دستی شماره های برنامه AT&T Call Protect را مسدود کنید. این سرویس رایگان است اما نمی توانید اعداد ناشناخته را مسدود کنید.

اگر به انعطاف پذیری بیشتری نیاز دارید ، AT&T AT&T Call Protect Plus را با قیمت 4 دلار در ماه ارائه می دهد. با AT&T Call Protect Plus می توانید شماره های ناشناخته را مسدود کرده و روش های مختلفی را برای مدیریت تماس های مسدود شده انتخاب کنید.

سرعت دویدن

برخلاف سایر شرکت های مخابراتی ، Sprint به شما امکان می دهد تا به راحتی اعداد را مسدود کنید. برای مسدود کردن شماره ، وارد حساب My Sprint شوید. انتخاب کنید My Sprint> مجوزها> قفل صدا. ضربه زدن فقط شماره تلفن های زیر را برای تماس های ورودی و خروجی مسدود کنید. سپس شماره ای را که می خواهید مسدود کنید وارد کنید شماره> ذخیره را انتخاب کنید.

تی موبایل

یک عیب خرید خدمات تلفن همراه از طریق T-Mobile این است که نمی توانید تماس های تلفنی را به طور دائمی مسدود کنید ، مگر اینکه به طور تصادفی برنامه خانوادگی تنظیم کنید. و حتی اگر بخشی از برنامه های خانوادگی باشید ، باز هم باید از مزایای استفاده از ویژگی های مسدود کردن تماس ماهیانه کمک هزینه کمتری به خانواده خود بپردازید.

خوشبختانه ، T-Mobile پس از پرداخت هزینه ویژگی ، مسدود کردن شماره را آسان می کند. برای مسدود کردن شماره T-Mobile ، با ورود به سیستم حساب T-Mobile من شروع کنید (مطمئن شوید که به عنوان دارنده اصلی حساب وارد سیستم شده اید). نمایه و سپس کنترل خانواده را انتخاب کنید. مساعدت خانوادگی> مدیریت را انتخاب کنید. شماره (یا شماره) مناسب را از برنامه خود انتخاب کرده و شماره ای را که می خواهید مسدود کنید وارد کنید تا با شما تماس گرفته نشود.

شماره خود را برای ثبت نام بدون ثبت تماس به ثبت ملی اضافه کنید

کمیسیون تجارت فدرال (FTC) برای کسانی از شما که روزانه توسط “خارج از منطقه” یا سایر ابهامات ناخوشایند آزار دهنده که دیگر نمی خواهید با آنها بمباران کنید ، یک ثبت نام غیر احضاری ملی دارد. این یک فرآیند ثبت نام سریع و بدون درد است و با چند کلیک آنلاین انجام می شود. برای افزودن شماره رجیستری خود ، کافیست به DoNotCall.gov بروید و ثبت نام کنید. تا زمانی که یک آدرس ایمیل مناسب برای تأیید اطلاعات خود داشته باشید ، می توانید حداکثر سه شماره تلفن به رجیستری اضافه کنید.

انتظار نداشته باشید که بازاریابی تلفنی و سایر مکالمات ناخواسته یک شبه از بین بروند. FTC بلافاصله شماره شما را در لیست بدون تماس ثبت می کند ، اما زمان تأخیر پردازش وجود دارد که می تواند تا یک ماه طول بکشد. با این حال ، اگر بعد از 31 روز همچنان تماسهای ناخواسته دریافت می کنید ، می توانید در مورد این شماره های متخلف شکایت خود را به کمیسیون تجارت فدرال ارائه دهید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir