چگونه می توان یک شماره را در Android مسدود کرد


اگر از برقراری تماس با غریبه ها یا بازاریابی تلفنی در زمان نامناسب خسته شده اید ، ممکن است بخواهید یاد بگیرید که چگونه شماره ای را در Android مسدود کنید. اگرچه مسدود کردن تماس آیفون ساده است ، اما بسته به سازنده ، روشهای مختلفی برای مسدود کردن تماس در تلفنهای هوشمند Android وجود دارد. در حالی که برخی از تولیدکنندگان ویژگی های لیست سیاه را در قسمت پانل تنظیمات دفن می کنند ، اما دستگاه های قدیمی ممکن است به هیچ وجه از ویژگی ممنوعیت تماس داخلی برخوردار نباشند.

پیشنهادات مرتبط با Cyber ​​Monday:

اطلاعات بیشتر

خوشبختانه ، هیچ راهی برای مسدود کردن تماس در دستگاه Android شما کم نیست. در اینجا ما به چگونگی انجام این کار با ویژگی های بومی تلفن شما خواهیم پرداخت و چندین برنامه برای آندروید ارائه می دهیم که قابل تأمل است. اگر هیچ یک از این گزینه ها جواب نداد ، نگران نباشید – ما همچنین اطلاعاتی در مورد نحوه مسدود کردن شماره ها از طریق شرکت مخابراتی شما ارائه داده ایم.

تماس های تلفن هوشمند Android را مسدود کنید

روش های این کار بسته به دستگاه خاص شما و نسخه اندرویدی که استفاده می کنید کمی متفاوت خواهد بود. آموزش های بسیاری برای هر دستگاه اندرویدی که می توانید تصور کنید وجود دارد. YouTube یا انجمن توسعه دهندگان XDA را مرور کنید تا گزینه ای برای تلفن خاص خود پیدا کنید.

هیچ روشی کاملاً متناسب برای مسدود کردن مخاطبین در تلفن های هوشمند اندرویدی وجود ندارد و این یکی از ویژگی هایی است که نسخه های قدیمی اندروید به طرز عجیبی از آن غافل می شوند. خوشبختانه ، برای افرادی که دارای تلفن هایی مانند Google Pixel 4 یا Google Pixel 4 XL هستند که نسخه سهام Android شما را دیرتر از 6.0 Marshmallow اجرا می کنند ، می توانید تماس را مستقیماً از طریق برنامه Phone مسدود کنید.

نحوه مسدود کردن تماس های تلفنی Pixel

از برنامه Google Phone

وقتی در برنامه Google Phone هستید ، روی ضربه بزنید گزینه های بیشتر نماد (سه نقطه به صورت عمودی مرتب شده) در کنار میکروفون. سپس انتخاب کنید تنظیمات> منع تماس یا اعداد مسدود شده و شماره ای را که می خواهید مسدود کنید اضافه کنید. همچنین می توانید به تاریخچه تماس بگیرید یا تماس های اخیر و روی شماره ای که می خواهید مسدود کنید ضربه بزنید ، سپس انتخاب کنید مسدود کردن. در اینجا شما نیز می توانید تماس را به عنوان هرزنامه گزارش دهید.

از برنامه Android Messages

فشار طولانی در برنامه Messages تماس بگیرید و روی ضربه بزنید مسدود کردن نماد (یک دایره با یک خط از طریق آن) در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید. همچنین می توانید ضربه بزنید گزینه های بیشتر نماد (سه نقطه به صورت عمودی مرتب شده) در کنار ذره بین را انتخاب کنید تنظیمات> منع تماس یا مخاطبین مسدود شدهو شماره ای را که می خواهید مسدود کنید اضافه کنید.

تماس با سایر تلفنهای سهام Android را مسدود کنید

از گزارش تماس

از گزارش تماس ، می توانید تماس های دریافتی را از شماره های خاص غیرفعال کنید. شماره ای را که می خواهید مسدود کنید انتخاب کنید ، سپس فشار دهید | بیشتر یا نماد منوی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست را انتخاب کنید برای رد لیست اضافه کنید. با این کار تماس های ورودی از شماره های خاص غیرفعال می شود.

از لیست مخاطبین شما

اگر یکی از اقوام ، دوست یا سابق به خصوص لجباز وجود داشته باشد که شماره شما را پس انداز کرده باشید ، مسدود کردن آنها بسیار دشوار است. فقط مخاطبین خود را بکشید ، شخصی را که می خواهید مسدود کنید انتخاب کنید و دکمه کوچک گوشه سمت راست را که شبیه مداد است فشار دهید. سپس روی نماد منوی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید و کادر کنار را علامت بزنید همه تماس های پست صوتی. تماس های این مخاطب اکنون به صندوق پستی صوتی اپراتور شما هدایت می شود.

از منوی تنظیمات

یکی از رایج ترین گزینه ها نمایش لیست مخاطبین با انتخاب نماد تلفن از صفحه اصلی است. سپس روی منوی سه نقطه ضربه بزنید و انتخاب کنید تنظیمات> تماس> رد تماس> لیست خودکار رد> ایجاد. در این مرحله ، تلفن های Android دارای یک جعبه جستجو هستند که ظاهر می شود. شماره تلفن یا نام شخصی را که می خواهید مسدود کنید وارد کنید و قبل از آن نام به آن اضافه خواهد شد لیست رد خودکار.

چگونه می توان تماس های تلفن سامسونگ را مسدود کرد

اگر سامسونگ Galaxy S20 Plus یا تلفن سامسونگ دیگری دارید ، مسدود کردن تماس گیرنده های ناخواسته آسان است. انتخاب کنید تلفن در صفحه اصلی ، روی منوی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید و سپس ضربه بزنید تنظیمات. خواهید یافت مسدود کردن شماره در اینجا ذکر شده است – همچنین می توانید از این منو برای مدیریت شماره های خود استفاده کنید لیست مسدود شده. اگر می خواهید تماس گیرنده های ناشناخته را به طور خودکار مسدود کنید ، کافی است شماره تلفن را روشن کنید تماس های ناشناس را مسدود کنید.

همچنین می توانید شماره های گزارش تماس خود را مسدود کنید. برای انجام این کار ، باز کنید تلفن> اخیر و روی یک شماره یا مخاطب ضربه بزنید. سپس می توانید ضربه بزنید جزئیات> منو (سه نقطه در گوشه بالا سمت راست)> قفل شمارهکه به شما امکان می دهد شماره مورد نظر را مسدود کنید. در برخی از تلفن های قدیمی سامسونگ (مانند Galaxy S8) ، باید روی یک شماره یا مخاطب ضربه بزنید ، سپس ضربه بزنید اطلاعات و شما باید ببینید مسدود کردن در گوشه پایین سمت راست

حتما بخوانید:
8 از جنجالی‌ترین طراحی داخلی جناس‌ها پیدا خواهید کرد

نحوه مسدود کردن تماس می گیرد روی تلفن HTC

سیمون هیل / روند دیجیتال

HTC ، مانند سامسونگ ، منع تلفنی تلفیقی دارد. برای استفاده از آن ، باز کنید تلفن در صفحه اصلی و رفتن به تاریخچه تماس بگیرید. شماره ای را که می خواهید مسدود کنید فشار دهید و نگه دارید و روی آن ضربه بزنید مسدود کردن تماس یا انسداد تماس. می توانید مخاطبین مسدود شده را در اینجا مشاهده کنید تلفن با ضربه زدن روی نماد منو در بالا سمت راست (سه نقطه عمودی) ، برنامه را لمس کنید.

چگونه می توان تماس های تلفن LG را مسدود کرد

lg-v60-thinq
Christian de Luper / روند دیجیتال

ال جی مسدود کردن شماره تلفن های خود از جمله LG G8 ThinQ را نسبتاً آسان کرده است. برای شروع ، باز کنید تلفن و رفتن به گزارش های تماس بخش. روی عددی که می خواهید مسدود کنید ضربه بزنید ، سپس روی منوی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. انتخاب کنید شماره بلوک از منوی کشویی

همچنین می توانید اعداد را با باز کردن ، از لیست خود مشاهده ، اضافه یا حذف کنید تلفن برنامه ، پیمایش به گزارش های تماس و روی منوی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. انتخاب کنید منع تماس و رد پیام> شماره های مسدود شده.

با برنامه Android منع تماس بگیرید

اگر هیچ یک از گزینه های دیگر به دردتان نمی خورد یا فقط می خواهید مسدود کردن تماس تلفنی را آسان کنید ، ممکن است یک برنامه شخص ثالث بهترین شرط شما باشد. با این حال ، ما توصیه می کنیم قبل از انتخاب یکی از سیاست های حفظ حریم خصوصی ، بخوانید زیرا برخی از محبوب ترین برنامه های مسدود کردن تماس رایگان ، اطلاعات زیادی از جمله لیست مخاطبین شما را جمع آوری و به طور بالقوه به اشتراک می گذارند. در اینجا چند گزینه خوب وجود دارد.

آیا باید جواب بدهم؟

باید پاسخ دهم متوسط ​​تماس مسدود کننده شما نیست. البته این برنامه قادر به مسدود کردن شماره های خاص یا تمام شماره های تلفن به استثنای شماره های موجود در لیست مخاطبین شما است ، اما موضوع اصلی پایگاه داده گسترده آن از تعداد شناخته شده بازاریابی تلفنی ، کلاهبرداری و حق بیمه است. هنگامی که شما یک تماس تلفنی دریافت می کنید ، من باید پاسخ دهم ، یک توضیح کوتاه و بازخورد کاربر را برای شماره ورودی نمایش می دهد ، به علاوه گزینه ای برای رتبه بندی شما یا اضافه کردن شماره به لیست خصوصی کاربران مسدود شده. آیا من باید پاسخ دهم همچنین شامل برخی از قابل اعتمادترین ویژگیهای منع تماس هر برنامه در رده خود است. این می تواند به طور خودکار تماس ها را از شماره های پنهان ، شماره های برتر ، کشورهای خارجی و شماره های زیر یک آستانه بررسی خاص فیلتر کند. شاید از همه بهتر ، ویژگی های فوق به صورت آفلاین کار کنند. این برنامه یک نسخه کوچک محلی از پایگاه داده ارزیابی را ذخیره می کند. در اینجا سیاست حفظ حریم خصوصی است.

حتما بخوانید:
کیت مکش و هدرز چیست و چه کاربردی دارند؟

Google Play

RoboKiller

RoboKiller با داشتن یک پایگاه داده معتبر از بیش از 1.1 میلیون شماره نامه هرزنامه ، به طور خودکار بسیاری از تماس های هرزنامه و تماسهای روبوسی را مسدود می کند. حتی ربات هایی برای پاسخ دادن در نظر گرفته شده است که هدف آنها ایجاد مزاحمت برای بازاریابان از راه دور است. این ویژگی رضایت بخش عجیب و غریب می تواند یک ماه هزینه اشتراک داشته باشد. برای جلوگیری از کلاهبرداران ، لیست مسدود شده مرتباً به روز می شود. همچنین می توانید تماس های مسدود شده را در لیست تماس های اخیر خود بررسی کنید و حتی به دلیل تماس آنها گوش دهید. ترفند این است که RoboKiller یک سرویس اشتراک است. بعد از هفت روز استفاده آزمایشی رایگان ، برای ادامه استفاده از برنامه باید ماهانه 3 دلار بپردازید. ایناهاش سیاست حفظ حریم خصوصی.

Google Play

با اپراتور خود تماس بگیرید

اکثر اپراتورهای بزرگ می توانند تماس با دستگاه شما را مسدود کنند. Verizon این سرویس را همانند Sprint به صورت رایگان ارائه می دهد. هر شرکت مخابراتی دارای شرایط مختلف با مسدود کردن رایگان است. برخی از آنها فقط با پرداخت هزینه مسدود کردن را پیشنهاد می کنند ، بنابراین مهم است که برای توضیح دقیق سیاست آنها با اپراتور خود مشورت کنید. به عنوان مثال ، Verizon را در نظر بگیرید که سرویس مسدود کردن رایگان آن به شما امکان می دهد حداکثر 5 شماره را مسدود کنید و هر شماره فقط 90 روز مسدود خواهد ماند و پس از آن باید بلوک را تمدید کنید. با این حال ، اگر مایل به پرداخت 5 دلار اضافی در ماه هستید ، می توانید از طریق خانواده هوشمند Verizon تا حداکثر 20 تماس را برای همیشه مسدود کنید. همچنین گزینه ای به نام فیلتر فیلتر (Call Filter) وجود دارد که از تماس های ورودی محافظت می کند ، به طور خودکار هرزنامه را مسدود کرده و شماره های ناخواسته را گزارش می دهد. این هزینه ماهانه 3 دلار اضافی است. برای کاربران AT&T که می خواهند ارائه دهنده خدمات شماره های ناخواسته را مسدود کند ، باید به برنامه محافظت AT&T Call Protect نگاه کنید. با AT&T Call Protect Plus می توانید ویژگی های بیشتری بدست آورید اما هزینه آن 4 دلار در ماه است. T-Mobile مسدود کردن شماره را از طریق خدمات کمک هزینه خانواده با 5 دلار در ماه ارائه می دهد.

گزینه های ممنوعیت تماس بیشتر

بسیاری از برنامه های اندرویدی دیگر به طور خاص برای مسدود کردن تماس ها طراحی شده اند ، اما شما نمی توانید به همه آنها اعتماد کنید. قبل از بارگیری برنامه منع تماس ، حتماً کمی وقت بگذارید تا بررسی ها را با دقت بخوانید و تکالیف خود را انجام دهید. قبل از انتخاب گزینه ای برای مارک های قابل شناسایی ، حتماً چاپ خوب را بخوانید. بسیاری از این برنامه ها با برنامه های ضد ویروس در تضاد هستند ، اگر نه سایر برنامه های مسدود کننده تماس در بازار. بعلاوه ، بسیاری از آنها براساس هزینه ها هستند ، حتی اگر این اطلاعات را به طور واضح از قبل بیان نکنند. صحبت از برنامه های امنیتی برای Android است ، اگر Avast Mobile Security را قبلاً نصب کرده اید ، خوش شانس هستید. گزینه ای برای فیلتر کردن تماس ها و پیام های SMS وجود دارد که به شما امکان می دهد مخاطبین خاص را مسدود کنید.

با این وجود ، این احتمال وجود دارد که اکنون یک برنامه سازگار (یا حتی یک راه حل داخلی) برای مسدود کردن تماس های ناخواسته در تلفن Android شما وجود داشته باشد. مطمئن هستیم که با کمی تشویق یکی را پیدا خواهید کرد.

توصیه های سردبیران







منبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesViagraMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahisdeneme bonusu veren siteler