[ad_1]

ما پیش بینی آب و هوا را مسلم می دانیم ، اما هر روز صبح می توانیم کارهای متفاوتی انجام دهیم. برنامه آب و هوایی اپل برای iOS و iPadOS یک روش عالی برای دیدن پیش بینی روزانه است ، اما گاهی اوقات ما می توانیم فراموش کنیم که هنگام عجله صبحانه به محل کار خود نگاه کنیم.

یکی از راه های شروع روز مرطوب با یادداشت خشک دریافت به روزرسانی هنگام بیدار شدن است. این راهنما به شما نشان می دهد چگونه می توانید پیش بینی وضع هوا را اضافه کنید تا هر روز صبح قفل صفحه آیفون بیدار شود. این یک روش آسان برای استخراج وقت برای روز قبل از بیرون آوردن سبوس دار بدون کافئین از رختخواب است.

چگونه می توان پیش بینی زمان بیدار شدن را به صفحه قفل آیفون اضافه کرد

آیفون وقت بخیر

پیش بینی وضع هوا بسته به برنامه بیدار شدن شما در صفحه صبح بخیر شما ظاهر می شود – یا در صفحه عصر بخیر. این ویژگی مبتنی بر ویژگی Bedtime است که در iOS 12 از طریق برنامه Clock معرفی شده است. با این حال ، با iOS 14 ، اپل جای خواب را در برنامه Health جایگزین خواب کرده است. در اینجا نحوه فعال سازی صفحه صبح بخیر در iOS 14 آورده شده است:

مرحله ی 1: آن را باز کنید سلامتی و ضربه بزنید مرور در گوشه پایین سمت راست

گام 2: ضربه زدن خواب در صفحه بعدی

مرحله 3: اگر برنامه از شما نمی خواهد برنامه ای ایجاد کنید ، روی ضربه بزنید برنامه و گزینه های کامل.

مرحله 4: ضربه زدن سوئیچینگ به برنامه خواب روشن کردن (سبز).

مرحله 5: ضربه زدن اولین برنامه خود را تنظیم کنید.

مرحله 6: از خودت بپرس رفتن به تخت خواب و بیدار شدن بار ، به علاوه روزها می خواهید برنامه فعال باشد ، سپس روی ضربه بزنید اضافه کردن.

مرحله 7: به پایین بروید و روی ضربه بزنید تنظیمات.

مرحله 8: ضربه زدن سوئیچینگ به به طور خودکار روشن شود زیر حالت خواب برای فعال سازی این عملکرد (سبز).

اگر صفحه صبح بخیر ظاهر نشود

اگر یک برنامه خواب ایجاد کرده اید و صفحه صبح بخیر ظاهر نمی شود ، برای ایجاد یک برنامه دلخواه مزاحم ، این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

مرحله ی 1: باز کن تنظیمات و ضربه بزنید مزاحم نشوید.

گام 2: دست زدن به سوئیچ خاکستری به برنامه ریزی شده. سبز می شود ، این نشان می دهد که عملکرد از قبل فعال است.

مرحله 3: برنامه ای ظاهر می شود. زمان شروع را انتخاب کنید (از جانب) و زمان پایان (به) با لمس هر دو عدد. زمان پایان باید با زنگ بیدار شدن شما مطابقت داشته باشد.

مرحله 4: مطمئن باش صفحه کم نور روشن است (سبز)

اکنون باید تنظیمات برنامه را برای زمان بررسی کنیم:

مرحله 5: در حالی که هنوز در صفحه “مزاحم نشوید” است ، روی ضربه بزنید تنظیمات در گوشه بالا سمت چپ رفته و پیمایش کنید تا ببینید محرمانه بودن این را لمس کنید

مرحله 6: ضربه زدن خدمات مکان.

مرحله 7: به پایین بروید و روی ضربه بزنید آب و هوا برای تنظیم مجوز برنامه در حالی که از برنامه استفاده می کنید یا هنگام استفاده از برنامه یا اسبابک ها.

و این همه. پس از اتمام این مراحل ، صفحه قفل آیفون شما هر روز صبح پیش بینی مختصری از آب و هوا را نشان می دهد ، از جمله شرایط کلی آب و هوا ، دمای بالا و دمای فعلی. هنگامی که برای اولین بار تلفن خود را برای روز تحویل می گیرید و زنگ ساعت بیدار شدن از خواب آیفون شما خاموش می شود ، فقط یک بار در روز این پیش بینی را مشاهده خواهید کرد. اگر ترجیح می دهید از برنامه Apple Weather استفاده نکنید یا به دنبال جزئیات دقیق تر هستید ، می توانید این لیست از بهترین برنامه های آب و هوا را برای آیفون بررسی کنید. برخی از موارد دلخواه ما کانال آب و هوا ، AccuWeather و چند مورد دیگر هستند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر