چگونه می توان هر بازی را به کتابخانه Steam خود اضافه کرد (Epic ، Uplay ، Origin)


بخار است بر مکانی برای بهترین بازی های رایانه ای ، اما برخی از ناشران این موضوع را کاملاً درک نمی کنند. بین فروشگاه Epic Games ، بازی های بدون DRM ، Uplay ، Origin و تعداد بیشمار دیگر ، حداقل به دوازده برنامه برای انجام بازی های رایانه ای مورد نظر خود نیاز دارید. دلیلی وجود دارد که Steam پلتفرم گیمرهای رایانه های شخصی است و آن باز بودن آن است. حتی اگر این بازی در Steam در دسترس نباشد ، می توانید آن را به کتابخانه خود اضافه کرده و از طریق همان رابط کاربری اجرا کنید – مخصوصاً اگر از Steam Big Picture استفاده می کنید بسیار مفید است. در این راهنما به شما نشان خواهیم داد که چگونه بازی های خارجی را به کتابخانه Steam خود اضافه کنید.

فروش مرتبط با جمعه سیاه

اطلاعات بیشتر

بازی های کد را اضافه کنید

هنگام خرید بازی ها از فروشگاه ها و سرویس های شخص ثالث ، مانند آمازون ، این بازی ها اغلب بازی های Steam هستند و می توانید با استفاده از کدی که فروشنده ارائه کرده است ، آنها را از طریق Steam استفاده کنید. این کدها 12 حرف دارند و استفاده از آنها کاملاً آسان است.

Steam را فعال کنید و گزینه استفاده از کد را پیدا کنید

پس از ورود به Steam ، به قسمت بالای مشتری بروید و جستجو کنید بازی ها منو در بالا کلیک کنید محصولی را در Steam فعال کنید. این یک پنجره جدید باز خواهد کرد. ر؛ کلیک مورد بعدی، سپس با قرارداد مشترک Steam موافقت کنید. سپس سرانجام به پنجره ای می رسید که می توانید کلید Steam خود را وارد کنید. اصابت مورد بعدی دوباره آن را تأیید کنید.

نحوه افزودن بازی به کد بخار

پنجره بعدی به شما امکان می دهد بازی را بلافاصله روی رایانه خود نصب کنید. همچنین می توانید این مرحله را لغو کنید ، بازی باعث اضافه شدن حساب شما می شود اما بلافاصله نصب نمی شود.

بازی ها را از Humble Bundle اضافه کنید

سال هاست که Humble Bundle به بازیکنان این فرصت را می دهد تا دسته ای از بازی ها را همزمان با قیمت های نسبتاً پایین دریافت کنند. تقریباً تمام بازی هایی که در Humble Store یا از طریق Humble Bundle خریداری می کنید به صورت کدهای Steam در دسترس هستند. با این کار دو روش برای ورود این بازیها به حسابهای Steam فراهم می شود: کدهای Steam یا پیوند دادن حساب خود. اگر بعداً نیاز به یافتن کدها دارید ، به وب سایت Humble بروید و کلیک کنید کتابخانه تا همه بازی های خریداری شده و کدهای بخار آنها را مشاهده کنید.

پیوند دادن حساب Steam شما هنگام خرید بازی ها به طور خودکار از Humble به Steam ارسال می شود و به شما امکان می دهد از مرحله ورود کد عبور کنید.

حساب Steam خود را با Humble وصل کنید

چگونه می توان بازی ها را به اتصال بخار به فروتنانه اضافه کرد

برای پیوند دادن حساب Steam خود ، باید یک حساب Humble ایجاد کنید یا وارد آن شوید. این امکان در سایت humblebundle.com وجود دارد. پس از تنظیم حساب و ورود به سیستم ، ایمیل ورود به سیستم را در گوشه بالا سمت راست وب سایت Humble مشاهده خواهید کرد. روی آن کلیک کنید و به آن بروید تنظیمات در منوی کشویی

وارد Steam شوید

نحوه افزودن بازی به بخار ورودی متوسط ​​با بخار

در صفحه تنظیمات ، به پایین بروید و به دنبال گزینه منویی بروید که می گوید اتصال بخار. بر روی بسیار واضح کلیک کنید اینجا را فشار دهید و Humble شما را به صفحه ورود به سیستم Steam خواهد برد. مشخصات خود را وارد کنید و Humble به طور خودکار دو حساب را بهم پیوند می دهد ، به شما این امکان را می دهد تا بازی هایی را که از Humble خریداری کرده اید مستقیماً به Steam ارسال کنید.

بازی های غیر Steam را از سرویس های دیگر اضافه کنید (مانند GOG.com)

هنگامی که یک بازی را در سرویس دیگری غیر از Steam مانند GOG.com و پلتفرم Origin Electronic Arts خریداری می کنید ، آن را از جای دیگری دریافت می کنید ، بنابراین مواردی مانند اضافه شدن Steam به بازی یا امکان کلیک روی آن بازی و ببینید محصولات دیگری مانند محتوای قابل بارگیری در Steam برای وی موجود است.

با این وجود ، یک راه حل وجود دارد که به شما امکان می دهد بازیهای غیر Steam خود را حداقل در سطح زمین در اکوسیستم Steam قرار دهید. Steam به شما امکان می دهد بازی های خریداری شده در جای دیگری را به کتابخانه Steam خود اضافه کنید ، بنابراین می توانید از Steam برای راه اندازی آن بازی ها و دسترسی به مواردی مانند لیست دوستان Steam خود هنگام بازی استفاده کنید. شما هنوز ویژگی های Steam را برای بازی دریافت نمی کنید ، اما این امر می تواند یافتن و انجام بازی ها را راحت تر کند.

حتما بخوانید:
5 سالن عقد مجلل و لوکس کرج در سوربان

در اینجا نحوه افزودن یک بازی غیر Steam به Steam وجود دارد:

ابتدا بازی را در رایانه خود پیدا کنید

نحوه اضافه کردن بازی ها به بخار مسیر بیرونی بازی -

قبل از شروع فرآیند ، با پیدا کردن جایی که بازی مورد نظر خود را در رایانه خود نصب کرده اید ، در وقت خود صرفه جویی خواهید کرد. شما باید مسیر فایل را داشته باشید تا بتوانید Steam را برای یافتن پرونده های بازی هدایت کنید.

Steam را راه اندازی کرده و منوی Games را پیدا کنید

چگونه می توان بازی ها را بدون بازی بخار به بخار اضافه کرد

در بالای رابط Steam منوهای کشویی بسیاری با گزینه های مختلف مشاهده خواهید کرد. به دنبال … هستی بازی ها منو. روی آن کلیک کنید ، سپس به دنبال گزینه فهرست زیر بروید ، مشخص شده است یک بازی غیر Steam به کتابخانه من اضافه کنید.

با این کار یک پنجره جداگانه ظاهر می شود که به شما امکان می دهد برنامه موردنظر خود را اضافه کنید.

برنامه را انتخاب کنید یا به جستجوی آن بروید

نحوه افزودن بازی به بخار و اضافه کردن بازی های خارجی

Steam کار بسیار خوبی در یافتن برنامه های نصب شده بر روی سیستم شما انجام می دهد ، بنابراین اگر قبلاً بازی را نصب کرده اید ، احتمال دارد که در یک پنجره جداگانه لیست شود. اگر آنجاست ، فقط روی کادر کنار بازی که می خواهید اضافه کنید کلیک کنید ، سپس کلیک کنید برنامه های انتخاب شده را اضافه کنید دکمه.

اگر بازی در لیست نیست ، به مسیر فایل به بازی نیاز دارید که اگر قبلاً آن را ردیابی کرده اید ، باید آن را از قبل داشته باشید. بازدید مرور در پایین پنجره قرار گرفته و به مکان بازی در رایانه خود بروید. فایل اجرایی را پیدا کرده و آن را انتخاب کنید. این باید بازی را به پنجره اصلی اضافه کند و اکنون می توانید کلیک کنید برنامه های انتخاب شده را اضافه کنید روی پنجره بخار.

ROM را اضافه کنید

Digital Trends دزدی دریایی را تشویق نمی کند ، اما این باعث نمی شود که بسیاری از بازیکنان اینترنت از شبیه ساز نرم افزار و ROM برای انجام بازی های قدیمی استفاده کنند – و یک استدلال قانونی برای ساختن کپی ROM از بازی های خود یا بارگیری کپی ROM از بازی هایی که خریداری کرده اید ، وجود دارد. به طور قانونی توزیع نمی کنید. در هر صورت ، چه قانونی باشد و چه غیر قانونی ، افراد ROM بازی می کنند و گاهی اوقات می خواهند آنها را به کتابخانه های Steam خود اضافه کنند.

در حقیقت ، روش های زیادی برای انجام این کار وجود دارد و حتی برخی ابزارها برای تسهیل روند کار وجود دارد. افزودن ROM به Steam دشوارتر است ، زیرا علاوه بر ایجاد میانبر به خود ROM ، مانند سایر بازی ها ، باید به Steam بگویید تا به شبیه ساز مورد نیاز بازی خود دسترسی پیدا کند. برای افزودن رام های خود به Steam می توانید سرعت کار را با ابزارهایی مانند Ice یا Steam ROM Manager افزایش دهید.

همچنین می توانید میانبرهای Steam خود را برای کار با ROM خود ایجاد کنید ، دقیقاً به همان روشی که بازی های غیر Steam را به کتابخانه Steam خود اضافه می کنید.

برای هر فایل .exe یک میانبر ایجاد کنید

نحوه افزودن بازی به بخار برای ویرایش میانبر -

ابتدا از همان مراحل بالا استفاده کنید که می توانید یک بازی را به Steam اضافه کنید ، اما هر فایل برنامه اجرایی را انتخاب کنید. تمام کاری که در اینجا انجام می دهید ایجاد یک میانبر است که بعداً آن را ویرایش خواهید کرد ، بنابراین مهم نیست که از چه برنامه ای استفاده می کنید – آن را تغییر می دهید.

پوشه ای را پیدا کنید که شبیه ساز و ROM شما در آن نصب شده است

دقیقاً مانند موارد فوق ، یک ثانیه طول بکشید و مسیر پرونده را به شبیه ساز و رام هایی که می خواهید استفاده کنید ، پیدا کنید. بعد از مدتی به آن احتیاج خواهید داشت و ذخیره یا کپی زودهنگام مسیر پرونده ، مدتی بعد در شما صرفه جویی خواهد کرد.

ویرایش میانبر

در Steam ، برنامه ای را که اخیراً از کتابخانه خود اضافه کرده اید ، پیدا کنید. بازی را انتخاب کرده یا کلیک راست کنید و از منوی بازشو برای پایین رفتن استفاده کنید خواص. با این کار صفحه ای باز می شود که به شما امکان می دهد میانبر ایجاد شده را ویرایش کنید ، از جمله تغییر نام و نمادی که با آن همراه است و تغییر مسیر پرونده میانبر. در اینجا شما به سادگی اطلاعات مربوط به شبیه ساز و ROM خود را اضافه می کنید تا به Steam اضافه کنید.

حتما بخوانید:
نحوه استفاده از Google Translate در تلفن هوشمند خود

نام میانبر را به عنوان رام خود تغییر دهید ، سپس متن را در برجسته کنید هدف رشته. آن را با مسیر پرونده به شبیه ساز جایگزین کنید ، به یاد داشته باشید که نقل قول ها را در اطراف آن نگه دارید. بعد از پایان مسیر فایل ، یک فضای خالی به شبیه ساز قرار دهید و سپس مسیر پرونده را به رامی که می خواهید استفاده کنید اضافه کنید – دوباره نقل قول هایی را در اطراف آن قرار دهید.

قسمت تمام شده شما باید به این شکل باشد: “C: YourEmulatorEmulator Folderemulator.exe” “C: YourEmulatorEmulator FolderYour ROM game.n64”

یا می خواهید متن را در داخل حذف کنید شروع میشود از یا مسیر پرونده را به پوشه شبیه ساز خود در این قسمت قرار دهید. در بیشتر موارد ، این کار باید انجام شود. حالا میانبر به دنبال شبیه ساز می رود و آن را شروع می کند و سپس ROM نیز شروع می کند.

آرگومان ها را از خط فرمان اضافه کنید

برای برخی از شبیه سازها به دستورات اضافی در فرمان خود نیاز دارید هدف فیلدی که به شبیه ساز می گوید چه کاری انجام دهد. دستورات بالقوه زیادی وجود دارد و آنها برای شبیه سازهای مختلف متفاوت هستند. شما می توانید یک لیست مفید و گسترده از استدلال های دستور را در LaunchBox.com پیدا کنید ، و کاربر Steam cunningmunki یک آموزش مفید برای افزودن ROM به Steam ایجاد کرده است ، که همچنین برخی از رایج ترین شبیه سازها و استدلال های فرمان آنها را ذکر می کند.

وقتی بدانید که به چه آرگومانهای دستوری نیاز دارید ، معمولاً آنها را به آنها اضافه می کنید هدف پس از مسیرهای پرونده برای شبیه ساز خود ، اما قبل از مسیر پرونده برای ROM خود ، قسمت کنید.

بازی ها و برنامه ها را برای Windows اضافه کنید

ویندوز در مورد برنامه های شخص ثالث کاملاً باز است (به هر حال شما می توانید هر پرونده ol .exe را روی Steam پرتاب کنید و کار خواهد کرد). با این حال ، با برنامه های خاص خود باز نیست. برنامه های ویندوز در File Explorer ظاهر نمی شوند ، بنابراین نمی توانید فقط با جستجو آنها را به Steam اضافه کنید. خوشبختانه ، یک ابزار متن باز وجود دارد که کار شما را انجام می دهد ، که مخصوصاً برای افزودن بازی ها از Xbox Game Pass به Steam بسیار مفید است.

UWPHook را بارگیری کنید

برای شروع به ابزاری نیاز دارید که با نام UWPHook شناخته می شود. برایان لیما ، توسعه دهنده ، آن را ایجاد کرد و بسیاری از پروژه های دیگر هنوز وجود ندارد (از جمله رابط کاربری جذاب itch.io).

هنگام شروع نصب ممکن است یک اعلان SmartScreen دریافت کنید. ما در برنامه با برنامه مخربی روبرو نشده ایم (در صورت نگرانی همیشه می توانید از نرم افزار آنتی ویروس رایگان استفاده کنید).

برنامه های UWP را به Steam صادر کنید

پس از اتمام بارگیری ، قبل از انتخاب “UWPHook” را کلیک کنیدبارگیری برنامه های نصب شده UWP ” دکمه. این فرایند ممکن است مدتی طول بکشد زیرا سعی دارد همه برنامه های ویندوز را در رایانه شما پیدا کند. برنامه ها را از لیست انتخاب کنید تا به حساب Steam خود اضافه کنید و قبل از صادر کردن نام آنها را تغییر دهید.

کلیکصادر کردن برنامه های انتخاب شده به Steam ‘ بعد از انتخاب نامهای جدید برای برنامه ها. چند ثانیه به آن فرصت دهید و UWPHook آنها را به کتابخانه Steam شما اضافه خواهد کرد.

قبل از اینکه بتوانید برنامه های اضافه شده را مشاهده کنید ، باید Steam client را دوباره راه اندازی کنید. اگر هنوز ظاهر نشده اند ، باید AUMID را برای هر برنامه به صورت دستی وارد کنید.

ما متوجه شده ایم که بررسی زیر ویرایش UWPHook و درخواست از همکاران Reddit می تواند به راه اندازی برنامه های Steam شما کمک کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma