چگونه می توان در Destiny 2 یک قبیله ایجاد کرد و از آنجا کجا رفت


اگرچه بیشتر مطالب در سرنوشت 2 می توانید بازی کنید چه شما به تنهایی بازی کنید یا نه ، شما می خواهید به یک قبیله بپیوندید تا از آخرین تیرانداز Bungie بیشترین بهره را ببرید. که در سرنوشت 2، قبیله ها نه تنها راهی راحت و آسان برای برقراری ارتباط با دوستان و سازماندهی برای حملات به شما می دهند ، بلکه با پیشرفت قبیله های شما از طریق چالش های مختلف و بالا بردن سطح خود ، پاداش های دیگری نیز به شما می دهند. اگر نمی دانید چگونه یک قبیله ایجاد کنید سرنوشت 2، راهنمای دقیق زیر همه مواردی را که باید بدانید به شما ارائه می دهد.

نیازی به گفتن نیست که بسیاری از اتفاقات در Destiny 2 رخ می دهد. موفق باشید ، ما همچنین یک راهنمای دقیق برای مبتدیان ، راهنمای اسلحه ها و راهنمای تسطیح آماده کرده ایم

خواندن توصیه می شود:

ایجاد قبیله

اگر در حال حاضر گروهی از بازیکنان آماده بازی در کنار هم هستید سرنوشت 2، سپس شما آماده ایجاد قبیله خود در وب سایت Bungie هستید. خوشبختانه ، این یک فرایند بسیار آسان است که فقط چند دقیقه طول می کشد. به خاطر داشته باشید که قبل از ایجاد یک قبیله ، باید یک حساب کاربری Bungie.net داشته باشید.

ابتدا به صفحه رسمی ایجاد قبیله بروید و به پایین بروید. در اینجا چندین فیلد ورودی مختلف خواهید دید و اطلاعاتی مانند نام و شعار قبیله خود را پر کنید. این می تواند به شما کمک کند قبیله خود را به بازیکنانی که ممکن است شخصاً شما را نشناسند ارائه دهید. بخش مختصر نویسی معمولاً مخفف نام قبیله شما است که در کنار نام کاربری شما ظاهر می شود ، همانند نشانگرهای قبیله ای که در تیراندازهای دیگر مانند Call of Duty: Infinite Warfare.

پس از انتخاب نام و شعار خود ، بر روی دکمه پایین صفحه کلیک کنید تا به منوی اصلی قبیله خود در مرورگر اینترنت خود بروید. اگر از برنامه Destiny Companion استفاده کنید ، همان اطلاعات را دریافت خواهید کرد ، اما به چندین صفحه مختلف تقسیم می شود. برای مشاهده اطلاعات قبیله خود ، کلیک کنید طایفه در پایین برنامه

اکنون می خواهید بازیکنان به قبیله شما بپیوندند. هنگام بازی همیشه می توانید برای آنها یک دعوت قبیله ارسال کنید سرنوشت 2اما برای اینکه روند کار کمی ساده تر شود ، می توانید از طریق مرورگر برای آنها پیوندی به صفحه حساب خود ارسال کنید. برای رفتن به آنجا ، به منوی اصلی قبیله خود بروید و کلیک کنید مشخصات قبیله در سمت چپ صفحه

هر کسی که پیوند را داشته باشد ، گزینه ای را برای ارسال درخواست عضویت در این صفحه مشاهده می کند. با تنظیمات پیش فرض قبیله ، رهبر یا مدیر قبیله باید درخواست پیوستن بازیکن جدید را تأیید کنند. همچنین می توانید کاربران را از برنامه تلفن همراه دعوت کنید. برای انجام این کار ، clan را فشار دهید و سپس دنبال کنید تنظیمات قبیله. زیر مدیریت پخش کننده ، ضربه زدن دعوت. در اینجا گزینه ای را برای دعوت از بازیکنان موردنظر خود مشاهده خواهید کرد ، از جمله آنهایی که از شبکه PlayStation Network یا Xbox Live لیست دوستان شما هستند. شما می توانید با حداکثر 100 بازیکن یک قبیله ایجاد کنید.

یافتن اعضای قبیله

اگر یک بازیکن انفرادی هستید یا کسی را که بازی می کند نمی شناسید سرنوشت 2، روش های مختلفی برای جذب بازیکنان دیگر وجود دارد. برای یافتن دوستان می توانید از بازیهای هدایت شونده استفاده کنید (که در زیر به آنها نگاه خواهیم کرد) ، یا می توانید از منابع مختلف آنلاین برای جفت شدن با سایر نگهبانان استفاده کنید. در اینجا چند روش عالی برای یافتن بازیکنان آورده شده است:

با قبیله خود صحبت کنید

شما می خواهید هنگام بازی از هدفون یا دوربین برای صحبت با دوستان قبیله خود استفاده کنید سرنوشت 2، اما هنگامی که برای حمله یا برنامه ریزی فعالیت های هفته آماده می شوید ، می توانید از ویژگی گپ آنلاین Bungie نیز بهره مند شوید.

حتما بخوانید:
گوهر پنهان اسباب بازی

فقط کلیک کنید درجه سانتیگرادو گربه در سمت چپ صفحه مدیریت clan در مرورگر ، قادر خواهید بود با همه افراد گروه صحبت کنید و حتی اعلان ها را روشن کنید تا پیام ها را از دست ندهید. برای قبیله های بزرگتر ، حتی گزینه هایی فقط برای مدیر و fireteam وجود دارد ، بنابراین می توانید اطلاعات مربوطه را با وضوح بیشتری سازماندهی کنید.

همچنین می توانید یک فروم قبیله ای را در برنامه همراه خود سازماندهی کنید. برای ایجاد یک موضوع انجمن ، بر روی آگهی قبیله خود کلیک کنید و روی سه نقطه در سمت راست بالا ضربه بزنید. از اینجا گزینه ای برای ایجاد خواهید دید انجمن خصوصی طایفه. سپس روی نماد مداد در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید تا ایجاد شود تم جدید یا موضوع جدید استخدام. در اینجا می توانید نظرسنجی ها ، ایده ها و حتی پیوندهایی به ویدیوهای YouTube اضافه کنید. گزینه label همچنین به شما امکان می دهد تا نخ ها را بهتر سازماندهی کنید.

خودتان آن را انجام دهید

هنگامی که قبیله خود را ایجاد کردید ، برای جذب اعضای جدید باید آن را با بقیه بسته متفاوت کنید. اولین چیزی که شما نیاز دارید یک بنر عالی است. پرچم شما برای بازیکنان قابل مشاهده خواهد بود و به آنها راهی آسان برای شناخت قبیله در هنگام بازی می دهد و Bungie به بازیکنان مجموعه کاملی از ابزارهای ایجاد را برای عالی بودن آن می دهد. از آنها می توان هم در برنامه تلفن همراه و هم در مرورگر اینترنت استفاده کرد – هر پلتفرم مجموعه گزینه های یکسانی را در اختیار شما قرار می دهد ، اما متوجه شدیم که مرورگر به طرز دردناکی کند است.

این ابزارها به شما امکان می دهند آرم بنر ، پیش زمینه آرم ، رنگ پس زمینه ، جزئیات بیشتر بنر و رنگ و جزئیات بیشتر بنر را انتخاب کنید. این امکانات بی پایان نیستند ، اما به شما اجازه می دهند خلاق باشید. برای شروع به دست آوردن جوایز قبیله ای اضافی پس از انتخاب رنگ های مورد علاقه خود ، حتماً در مزرعه (یا بعد از پایان بازی در The Tower) با ثریا هاوتورن صحبت کنید. این مورد موجودی قبیله شما را فراهم می کند که با اتمام فعالیت های خاص قبیله شما افزایش می یابد.

برنده جوایز شوید

بهترین قسمت در مورد پیوستن به یک قبیله این است که طعمه بیشتری برای شما فراهم می کند. Clans “Clan Engrams” ویژه ای بدست می آورند که به شما سلاح و / یا زرهی جدید می دهد تا بسیاری از فعالیتهایی را که قبلاً در آن مشغول بوده اید انجام دهید. سرنوشت 2. در بالای نمایه قبیله خود ، کنار بنر خود ، بخشی را با چهار نماد در زیر مشاهده خواهید کرد. اینها جوایزی است که شما و خانواده شما می توانید برنده شوید. با اتمام چهار مورد از سخت ترین چالش های بازی می توانید هر هفته این جوایز را کسب کنید:

  • با قبیله خود Nightfall Strike را کامل کنید
  • نه آزمون را با قبیله خود کامل کنید
  • حمله لویاتان را با قبیله خود کامل کنید
  • با خانواده خود در Crucible شرکت کنید

حداقل نیمی از بازیکنان تیم fireteam شما باید از اعضای قبیله شما باشند تا بتواند در جایزه شما حساب شود. این جوایز همچنین فقط یک بار در هفته قابل ادعا هستند و فقط یک قهرمان حساب می تواند از آنها استفاده کند ، بنابراین شما نمی توانید Titan ، Warlock و Hunter را به یک باره تقلب کنید.

قبیله خود را مساوی کنید

سیستم تراز قبیله ای با انتشار نسخه تغییر کرده است سرنوشت 2: رها شده. به جای اجرای مراحل برای برنده شدن در XP و تسطیح قبیله خود ، همانطور که در نسخه وانیل این کار را کردید سرنوشت 2، حالا شما باید از شخصیت هاوتورن دیدن کنید و چالش های او را کامل کنید. آنها از اتمام برخی از حملات تا اتمام جوایز متفاوت هستند. به خاطر داشته باشید که این چالش ها با گذشت زمان تغییر می کنند.

حتما بخوانید:
بهترین پیشنهادات برای Sonos برای Black Friday 2020

در سطح 50 ، چالش های جدید فقط با Fireteam قابل تکمیل هستند ، به این معنی که برای تکمیل آنها باید در کنار هم تیمی های خود باشید. پیش از این ، شما می توانستید به طور م towardثر نسبت به یک هدف کار کنید ، در حالی که به ندرت با قبیله خود تعامل مستقیم دارید.

با هر کاراکتر می توانید تا 5000 XP در هفته درآمد کسب کنید ، اما به خاطر داشته باشید که Fireteam شما برای پیشرفت در سطح قبیله خود باید حداقل 50٪ از اعضای قبیله شما را تشکیل دهد.

بازی های هدایت شده و نحوه پیوستن به آنها

همه علاقه مند به قبیله نیستند ، اما هنوز هم می خواهند در محتوای بازی های پیشرفته از جمله حملات شرکت کنند. قبیله شما می تواند با اجازه دادن به آنها برای پیوستن به تیم شما در یک بازی رهبر ، به این بازیکنان کمک کند. در ابتدا ، این سیستم فقط برای تعداد محدودی از بازیکنان در دسترس بود ، اما از آن زمان به بعد برای همه بازیکنان باز شده است و به شما امکان می دهد بازیکنان دیگری را برای حملات و اعتصابات شبانه پیدا کنید. قبایل به عنوان رهبران مأموریت ارائه می شوند و دو طرف با هم ترکیب می شوند و یک فرماندهی کامل آتش را تشکیل می دهند.

این همچنین بدان معنی است که قبیله شما می تواند حمله کند ، حتی اگر کمتر از شش عضو داشته باشید. برای این فعالیت ها ، به قبیله شما “نتیجه سوگند” ویژه ای داده می شود که به جویندگان اجازه می دهد دریابند که آیا قبیله شما معمولاً آن را با تازه واردان صادر می کند تا اینکه مأموریت خود را به پایان برسانند. اگر به خصوص با بازیکنان جدید خوب کار می کنید ، می توانید آنها را به قبیله خود اضافه کنید تا به عنوان راهنمای مأموریت های آینده عمل کنند.

زمان انتظار بسته به نقشی که انتخاب می کنید طولانی تر است ، اما پیوستن به یک بازی هدایت شونده بسیار ساده است. برای پیوستن به یک بازی اعتصابی هدایت شونده شبانه ، به تب Destination ها بروید (صفحه لمسی PlayStation 4 را نگه دارید) و سپس گزینه Strikes را در گوشه بالا سمت چپ انتخاب کنید. از آنجا به سمت راست پیمایش کنید تا قسمت بازیهای راهنما را ببینید.

برای در دسترس قرار دادن این ویژگی باید به اندازه کافی تاریخچه را مرور کنید. همچنین می توانید از Guided Games for Raids استفاده کنید.

اگر در حال حاضر عضوی از یک گروه دو نفره هستید ، گزینه Guide را انتخاب کنید ، پیام سوگندی را که روی صفحه ظاهر می شود بپذیرید و بازی تقریباً بلافاصله شما را به یک بازیکن دیگر متصل می کند.

روند جفت شدن قبیله خود با بازیکنان اضافی حمله کمی پیچیده تر است. به صفحه مقصد بروید و در بالا سمت راست به دنبال گزینه حمله بگردید. در کنار آن یک نشان کوچک با بازی های هدفمند قرار دارد.

برای راهنما بودن ، برای محتوای سال اول به سطح توان 280 نیاز دارید. علاوه بر این ، حداقل نیمی از گروه شما باید قبلاً اعضای قبیله باشند. برای عضویت به عنوان موتور جستجو ، به یک سطح قدرت 260 نیاز خواهید داشت. می توانید بلافاصله مکانی را جستجو کنید ، اما ممکن است طولانی شود.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید