چگونه می توان تماس ها را در iPhone ضبط کرد


ضبط مکالمات کاری نیست که اکثر مردم باید انجام دهند و حتی در هر جایی و تحت هیچ شرایطی قانونی نیست. بنابراین منطقی است که اپل آن را به عنوان یک جز component اصلی iOS نصب نکرده است. با این حال ، شرایطی وجود دارد که ضبط مکالمه کاملاً خوب است ، به عنوان مثال اگر در حال مصاحبه تلفنی هستید یا مجوز قانونی ضبط را دارید.

اگر می خواهید تماس های ورودی و خروجی را ضبط کنید ، بهترین برنامه ضبط تماس است. بسیاری از برنامه های ضبط مکالمه رایگان خوب وجود ندارد ، اما اگر بخواهید مبلغی نسبتاً ناچیز را پرداخت کنید ، گزینه های زیادی وجود دارد. ما برخی از ضبط کننده ها را آزمایش کردیم ، در حالی که دیگران امتیازات بالایی را از کاربران دریافت کردند. همچنین به خاطر داشته باشید که وب سایت GetHuman یک راه حل بالقوه برای ضبط دقیق تماس های خدمات مشتری یا یافتن منابعی برای عیب یابی مشکلات مشتری است.

برنامه های آیفون

در صورت موافقت و قانونی بودن آن ، چندین برنامه مفید وجود دارد که به شما امکان می دهد مکالمه ای را از طریق iPhone ضبط کنید. در اینجا چند مورد خوب آورده شده است.

Rev Call Recorder (رایگان)

با استفاده از این برنامه رایگان ، می توانید تماس های ورودی و خروجی را با iPhone خود ضبط کنید ، به شرطی که شماره تلفن ایالات متحده برای ثبت نام داشته باشید. هیچ اشتراکی وجود ندارد ، هیچ هزینه پنهانی وجود ندارد ، محدودیتی در مدت زمان یا تعداد مکالمه ای که می توانید ضبط کنید وجود دارد و کیفیت معمولاً خوب است. این برنامه دارای یک جریان تماس خروجی جدید است که ضبط آن را آسان می کند. شماره تلفنی را که می خواهید با آن تماس بگیرید وارد کنید و تمام – پس از آن می توانید فایل صوتی را بارگیری کنید و هر کاری را که می خواهید با آن انجام دهید. همچنین برای تماسهای خروجی اعلان ورود تماس اضافه شده است. برای مشخصات بیشتر ، Rev یک سرویس رونویسی را مدیریت می کند که توسط مترجمان انسانی برای دقت بالاتر مدیریت می شود. اگر یک برنامه ضبط مکالمه رایگان می خواهید ، دیگر به دنبال آن نباشید – این بهترین برنامه موجود است.

فروشگاه برنامه

TapeACall Pro (11 دلار)

TapeACall Pro

اگر از پرداخت هزینه یک برنامه مناسب برخوردار نیستید ، TapeACall Pro را در نظر بگیرید. فقط با 11 دلار ، صرف نظر از اینکه با کی یا کجا تماس بگیرید ، به مدت یک سال ضبط مکالمه نامحدود دریافت می کنید. آنها قیمت مکالمات نامحدود را 20 دلار در سال تعیین می کنند. TapeACall یک تماس سه جانبه بین شما ، تماس گیرنده ای که می خواهید ضبط کنید و خدمات شرکت ایجاد می کند. هنگامی که در تماسی هستید که می خواهید ضبط کنید ، فقط TapeACall را راه اندازی کرده و ضبط را لمس کنید. برنامه شماره دسترسی TapeACall را شماره گیری کرده و شروع به ضبط می کند. سپس تماس ها را در یک تماس کنفرانسی سه طرفه ترکیب کرده و تماس ضبط می شود. وقتی صحبتتان تمام شد ، ضبط ها در برنامه موجود است. سپس پیوندی برای دسترسی خصوصی به ورودی های آنلاین یا اشتراک گذاری از طریق ایمیل ، متن یا رسانه های اجتماعی دریافت می کنید. یا می توانید ضبط خود را به راحتی در رایانه خود بارگیری کرده یا در Dropbox ، Google Drive یا فضای ذخیره سازی ابری دیگر بارگذاری کنید.

حتما بخوانید:
تاریخ با مجلس «کدر».

فروشگاه برنامه

مطالب مرتبط

Call Recorder Pro (10 دلار)

تماس ضبط نرم افزاربا استفاده از این برنامه می توانید تماس های ورودی یا خروجی را ضبط کنید ، اما ابتدا باید یک تماس سه طرفه را با نگه داشتن تماس در حالت انتظار ، شماره گیری از طریق برنامه در ضبط کننده و سپس تلفیق تماس ها تنظیم کنید. اما این بدان معناست که شما می توانید مکالمه هایی را که در حال انجام هستند ضبط کنید ، این یک مزیت است. Call Recorder Pro یک سرویس قابل اعتماد است که مدیریت ضبط های شما را آسان می کند و می توانید آنها را از طریق پیام کوتاه ، ایمیل ، Dropbox و سایر برنامه ها بارگیری و به اشتراک بگذارید. هزینه 10 دلار 300 دقیقه برای شما به ارمغان می آورد ، اما همچنین می توانید 150 دقیقه را با 5 دلار یا 30 دقیقه را با 1 دلار خریداری کنید.

فروشگاه برنامه

ضبط کننده ضبط IntCall (رایگان)

تماس گیرنده تماس تلفنی

ضبط تماس IntCall به شما کمک می کند تماس های ملی یا بین المللی را شماره گیری و ضبط کنید و این ضبط ها را در تلفن خود ذخیره کنید. شما باید از یک اپراتور GSM استفاده کنید و از تماس های نگهدارنده و کنفرانسی پشتیبانی کنید. با شارژ دقیقه ای ، بسته به کشوری که با آن تماس می گیرید ، IntCall می تواند یک انتخاب عالی باشد. این برنامه از طریق اعتبار پیش پرداخت یا پرداخت اختیاری کار می کند و از طریق VoIP تماس می گیرد. آنها هزینه هر تماس برای هر مقصد و دقیقه را محاسبه می کنند. همچنین می توانید از طریق کانال های عادی یک تماس اشتراک هفتگی دریافت کنید ، اما در این حالت باید یک کنفرانس ضبط انجام دهید. می توانید دقیقه های اضافی را با قیمت 5 ، 10 یا 20 دلار خریداری کنید ، اما هزینه مکالمه در هر دقیقه متفاوت است ، بنابراین ابتدا لیست قیمت را بررسی کنید – می توانید با 10 تا 20 سنت در دقیقه به بیشتر کشورها برسید. ویژگی های به روز شده شامل پشتیبانی از iOS 14 ، امکان نمایش شماره تلفن و نام تماس های خروجی در صفحه های ضبط و تاریخچه ، در صورت دریافت از دفترچه آدرس شما ، و امکان ارسال خودکار ضبط از طریق ایمیل.

فروشگاه برنامه

ضبط تلفن – ACR (رایگان)

ضبط تماس تلفنی - ACR

این برنامه دارای امتیاز بسیار بالا ، یک ضبط کننده تماس اتوماتیک با کیفیت عالی و با کیفیت است که به شما کمک می کند تعداد نامحدودی از تماس های خروجی یا ورودی را ضبط کنید. پس از اتمام ، ضبط برای گوش دادن ، حذف ، ضبط در Dropbox ، iCloud و Google Drive در دسترس است. یا از طریق ایمیل ، iMessage یا رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. ضبط تماس ACR از ویژگی تماس کنفرانسی اپراتور شما برای ضبط تماس استفاده می کند. این برنامه دارای ضبط نامحدود تماس های ورودی ، خروجی و عکس ، دسترسی به ضبط مستقیماً پس از تماس ، امکان اشتراک ضبط به چندین روش یا صادر کردن ضبط به برنامه های شخص ثالث است.

فروشگاه برنامه

نحوه ضبط تماس ورودی با استفاده از Google Voice

اگر به دنبال گزینه ای خوب و رایگان هستید و فقط باید تماس های دریافتی را ضبط کنید ، ممکن است Google Voice گزینه مناسبی باشد و به شما در فیلتر کردن تماس های ناخواسته کمک کند. برای دسترسی به ویژگی ضبط ، باید شماره تلفن خود را به Google منتقل کنید و نمی تواند تماس های خروجی را ضبط کند. اگر می خواهید مکالمه هایی را که باید شروع کنید ضبط کنید یا اپراتور فعلی خود را دوست دارید ، کاملاً ناخوشایند است. اگر با برنامه آشنایی ندارید ، راهنمای ما را در مورد چگونگی تنظیم Google Voice بخوانید.

حتما بخوانید:
Sony WH-1000XM3 فقط 220 دلار برای دوشنبه سایبری سرقت می کند

برای ضبط تماس های دریافتی با Google Voice در iOS 13 و 14 ، ابتدا باید یک حساب ایجاد کنید. فقط به voice.google.com بروید و دستورالعمل ها را دنبال کنید. هنگامی که حساب شما فعال و راه اندازی شد ، مرحله بعدی فعال کردن ضبط تماس است تا بتوانید تماس خود را به صورت فایل MP3 ضبط و ذخیره کنید.

مرحله ی 1: به صفحه اصلی Google Voice بروید.

گام 2: کلیک کنید تنظیمات (نماد چرخ دنده) در گوشه بالا سمت چپ پنجره.

مرحله 3: به پایین بروید تماس و مطمئن شوید گزینه های تماس ورودی فعال شده.

اگر می خواهید به مکالمات تلفنی ضبط شده در iPhone خود گوش دهید ، باید برنامه Google Voice را بارگیری کنید. با استفاده از این برنامه ، می توانید تماس های دریافتی را در Google Voice با ضربه زدن روی شماره 4 صفحه کلید تلفن خود در حین تماس ضبط کنید. اطمینان حاصل کنید که با استفاده از شماره تلفن Google Voice خود – نه برنامه اصلی تلفن iPhone مرتبط با شماره تلفن شما ، در برنامه Google Voice به تلفن پاسخ می دهید. این یک صدای خودکار را ایجاد می کند و به هر دو طرف اطلاع می دهد که تماس در حال ضبط است. برای متوقف کردن ضبط ، دوباره روی 4 ضربه بزنید یا تماس را به طور معمول پایان دهید. هنگامی که ضبط را متوقف کردید ، Google به طور خودکار مکالمه را ذخیره می کند تا بعداً به آن گوش دهید.

اگر همه چیز به درستی تنظیم شده باشد و شما پاسخگوی تلفن خود باشید و تماس خود را ضبط کنید ، تماس ضبط شده خود را در لیست تماس ها و پست صوتی مشاهده می کنید. برای گوش دادن به مکالمه ، روی پیکان ضربه بزنید و میزان صدا را افزایش دهید. همچنین ایمیلی دریافت خواهید کرد که شما را به مکالمه خود در مرورگر هدایت می کند.Google Voice در وب

با استفاده از ضبط کننده صدای خارجی ضبط کنید

ضبط کننده صدای دیجیتال DeciVibe
ضبط کننده صدای دیجیتال DeciVibe

گزینه دیگر استفاده از ضبط کننده صدای خاص است که برای اتصال مستقیم به جک 3.5 میلی متری تلفن هوشمند شما طراحی شده است (اگر تلفنی دارید که هنوز آن را دارد) یا اتصال از طریق بلوتوث. محصولاتی مانند میکروفن انتخابی تلفن Olympus TP-8 ، یک گوشی پوشیدنی که هم شما و هم تماس گیرنده را ضبط می کند ، کار شما را انجام می دهند. اگر آیفون جدیدتری دارید ، ممکن است لازم باشد از آداپتور هدفون برق استفاده کنید. اگر می خواهید به صورت بی سیم متصل شوید ، می توانید ضبط تماس بلوتوث RecorderGear PR200 را نیز در نظر بگیرید. یا اگر چیزی با کیفیت بالاتر می خواهید که به درگاه هدفون متصل شود ، ضبط صدای دیجیتال Techerific را بررسی کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir