چگونه می توان تشخیص افت اپل واچ را تنظیم کرد


ویژگی Apple Watch Drop Detection به عنوان بخشی از تعهدات اپل به سلامتی و سلامتی شما با Apple Watch Series 4 معرفی شد. این ویژگی که با آیفون شما کاملاً یکپارچه است ، به اپل واچ امکان می دهد تا سقوط سنگینی را تشخیص داده ، با یک ضربه مچ دست مضر به شما اطلاع داده و زنگ هشدار را به صدا در بیاورد. با فشار دادن تاج دیجیتال ساعت ، می توانید با خدمات اورژانس محلی خود تماس بگیرید یا هشدار را رد کنید ، روی ضربه بزنید نزدیک در گوشه بالا سمت چپ یا لمس کنید من خوبم دکمه. تشخیص قطره فقط با اپل واچ سری 4 و سری 5 کار می کند.

فروش مربوط به هفته سایبر:

اگر ساعت پس از سقوط حرکت را تشخیص دهد ، در انتظار پاسخ شما است و به طور خودکار با اورژانس تماس نمی گیرد. بعد از یک دقیقه ، اگر دستگاه بعد از سقوط شما حرکت را تشخیص ندهد ، به طور خودکار با آمبولانس تماس می گیرد. این ساعت با آمبولانس محلی شما شماره گیری می کند و هنگام به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی شما ، یک پیام صوتی را به آنها اطلاع می دهد که از سقوط برخوردار است.

بعد از اتمام تماس ، ساعت می تواند به مخاطبین اورژانسی که از شناسه پزشکی خود مشخص کرده اید پیامی ارسال کند ، همراه با اطلاعات مکان ، دوستان یا خانواده را در مورد سقوط مطلع کند و تماس بگیرید. برای مکانهایی که چندین سرویس اضطراری دارند ، ساعت با شماره آمبولانس تماس می گیرد.

از آنجا که این ویژگی به ویژه برای بزرگسالان یا افراد ضعیف که ممکن است برای مدت زمان قابل توجهی تنها باشند بسیار مفید است ، هر کس 55 سال به بالا – و این در برنامه Apple Health منعکس شده است – به طور خودکار ویژگی تشخیص سقوط را روشن می کند . در حالی که افراد زیر 55 سال باید آن را به صورت دستی فعال کنند ، تشخیص سقوط یک ویژگی مناسب برای کودکان و بزرگسالان در هر سنی است. می توانید ویژگی را به میل خود روشن یا خاموش کنید. در اینجا نحوه استفاده از آن آورده شده است.

حتما بخوانید:
نحوه فروش آیفون X ، XS یا 11 بدون پارگی

ردیابی سقوط را فعال کنید

 • برنامه Apple Watch را در iPhone باز کنید و روی ضربه بزنید ساعتم بخش.
 • ضربه زدن SOS اضطراری.
 • به پایین بروید و سوییچ را به حالت ضامن تغییر دهید تشخیص سقوط روشن یا خاموش.

شناسه پزشکی را در آیفون خود تنظیم کنید

اطمینان حاصل کنید که مخاطبین اضطراری شما با تنظیم آنها در برنامه Apple Health ، از افت شما مطلع می شوند. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است.

 • برنامه Health را در iPhone باز کنید ، روی ضربه بزنید خلاصه در پایین پنجره پیدا کنید شناسه پزشکی تنظیم کنید.
 • ضربه زدن اولین قدم ها
 • تاریخ تولد و سایر اطلاعات سلامتی خود را وارد کنید.
 • به پایین بروید تا پیدا کنید یک تماس اضطراری اضافه کنید و ضربه بزنید
 • این لمس شما را به مخاطبین خود می رساند ، جایی که می توانید به راحتی روی مخاطبی که می خواهید ثبت کنید ضربه بزنید و اتصال آنها را به شما نشان دهید. برای تغییر مخاطب یا لغو ثبت نام موردی که تنظیم کرده اید ، روی نماد منهای کنار مخاطب ضربه بزنید. اپل واچ تماس اضطراری شما را از پرونده پزشکی شما بازیابی می کند.
 • برای دسترسی به سند پزشکی خود از صفحه قفل ، فعال کنید صفحه قفل در بالای پنجره. در مواقع اضطراری ، این اطلاعات شما را در اختیار افرادی قرار می دهد که سریعاً پاسخ می دهند تا اصول اولیه هر بیماری را بدانند.
 • ضربه زدن انجام شده.

صفحه خلاصه همچنین به شما امکان می دهد کارهای دیگری مانند تنظیم ساعت نوار قلب برای ثبت ضربان قلب ، ثبت نام به عنوان اهدا کننده عضو ، دسترسی به سوابق پزشکی و بارگیری برنامه های مختلف سلامتی و تناسب اندام را انجام دهید.

حتما بخوانید:
Dune: تاریخ انتشار ، پیش پرده ، بازیگران ، تاریخچه و اخبار

روی ساعت شما

پس از فعال کردن قابلیت تشخیص سقوط در آیفون ، باید همین کار را در Apple Watch خود انجام دهید:

 • باز کن تنظیمات در اپل واچ
 • ضربه زدن SOS.
 • ضربه زدن تشخیص سقوط
 • ضربه زدن تشخیص سقوط سوئیچ کنید تا فعال شود.
 • ضربه زدن تایید.
 • ضربه زدن کارت پزشکی. اطلاعات مخاطب را بررسی کنید تا مطمئن شوید گوشی و Apple Watch خود را با موفقیت همگام سازی کرده اید.

در صورت سقوط ، اپل واچ هشدار نشان می دهد. سیگنال یک نوار لغزنده اضطراری SOS را نشان می دهد. اسلایدر اضطراری SOS را بکشید تا با خدمات اضطراری تماس بگیرید. اگر با خدمات اضطراری تماس می گیرید ، می توانید تماس را با تلفن یا Apple Watch خود پایان دهید. اگر نمی خواهید با آنها تماس بگیرید ، روی ضربه بزنید پایان تماس دکمه. سپس ضربه بزنید آره بر پایان تماس صفحه نمایش

iPhone شما سقوط های شناسایی شده را ضبط کرده و در برنامه Health نمایش می دهد ، جایی که بعداً می توانید آنها را مشاهده کنید. برنامه Health خود را باز کرده و Browse را انتخاب کنید. سپس سایر داده ها را پیدا کنید آنها چندین بار سقوط کردند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir