[ad_1]

هزینه های پایان زودرس تلفن های هوشمند در برنامه های پرداخت تلفن از گذشته است. AT&T آخرین چهار شرکت مخابراتی بزرگ بود که قرارداد دو ساله تلفن های هوشمند را به اتمام رسانده است و اگر همچنان در یک قرارداد دو ساله باقی بمانید با هزینه های فسخ زودرس روبرو خواهید شد. با این وجود ، قبل از روشن یا خاموش کردن مجدد دستگاه ، باید هزینه باقیمانده دستگاه را پرداخت کنید.

اما در واقع چگونه اپراتورهای تلفن همراه را تغییر می دهیم؟ چگونه از مشوق های پولی فعلی استفاده می کنید؟ و آیا ممکن است مشتریان جدید به تلفن قدیمی خود پایبند باشند؟ ما یک راهنما در مورد نحوه تغییر اپراتورهای تلفن ، از جمله نحوه انصراف از قراردادهای تلفن همراه بدون پرداخت هزینه فسخ زودرس ، تهیه کرده ایم.

توجه داشته باشید: قبل از هر کاری توصیه می کنیم از اطلاعات مهم خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. اپراتورهای تلفن می توانند برخی از داده های شما را به ارائه دهندگان جدید “انتقال” دهند ، اما همیشه تهیه نسخه پشتیبان از آنها ایده خوبی است. در اینجا نحوه تهیه نسخه پشتیبان از آیفون یا تلفن Android خود آورده شده است. همچنین ، هنگام تعویض شرکت مخابراتی بی سیم ، مراقب باشید ، احتمالاً باید با تلفن فعلی خود تجارت کنید. در اینجا چند قدم در راه رهایی از شرکت مخابراتی فعلی خود آورده شده است.

اولین قدم ها

ارائه دهندگان بی سیم را مقایسه کنید

قبل از تصمیم گیری شدید ، ابتدا باید برنامه های اپراتورهای اصلی را مقایسه کنید. در اینجا مواردی وجود دارد که باید بخاطر بسپارید:

  • قیمت: هزینه برنامه خدمات شما هر ماه چقدر است؟ این شامل دقیقه ، پیام و داده است. بیشتر شرکتهای مخابراتی بیش از هزینه ها بوده اند. به عنوان مثال ، ورایزون برای بیش از 1 گیگابایت هزینه 15 دلار دریافت می کند. AT&T نیز به موقع انجام شد ، اما آنها طرحی به نام Mobile Share Advantage دارند که شامل چنین هزینه هایی نمی شود (اگرچه سرعت داده های شما تحت تأثیر قرار می گیرد). T-Mobile ارزانترین اپراتور اصلی است و هیچ هزینه اضافی وجود ندارد. در عوض ، Un-حامل سرعت شما را هنگامی که بیش از حد مجاز بود کاهش می دهد. هرچند نگران نباشید ، زیرا ما همه اعداد را خرد کرده ایم. برای دیدن بهترین انتخاب ها به بهترین راهنمای تلفن همراه ما مراجعه کنید.
  • شبکه: همچنین مهم است که در نظر بگیرید چه نوع پوششی را می توانید از هر شرکت مخابراتی انتظار داشته باشید. Verizon و AT&T بهترین پوشش را دارند ، اگرچه T-Mobile (که اسپرینت را در آوریل 2020 خریداری و خریداری کرد) عقب نیست. T-Mobile به دلیل کمبودهای خود در مناطق روستایی شناخته شده است ، اما در شهرها عملکرد بهتری دارد.
  • انتخاب تلفن: گاهی اوقات خرید یک تلفن از یک شرکت مخابراتی و بردن آن به تلفن دیگر ممکن است مشکل باشد (مگر اینکه آیفون باشد). AT&T اغلب بیشترین انتخاب تلفن را دارد ، اگرچه هر چهار دستگاه با نام های بزرگی از سامسونگ ، اپل ، ال جی ، HTC و دیگران دارند.

AT&T T-Mobile Verizon

تلفن ها و برنامه ها را کاوش کنید

آیا به صفحه نمایش بزرگ و دوربین سطح بالا نیاز دارید؟ آیا به جدیدترین سیستم عامل نیاز دارید؟ از قبل تصمیم بگیرید که مهمترین چیست. سپس لیست بهترین گوشی های هوشمند ما را بررسی کنید تا دریابید کدام تلفن و شرکت مخابراتی برای شما بهترین است. T-Mobile و Verizon اکنون آماده پرداخت هزینه خاتمه زودهنگام یا بخشی از مانده موجودی تلفن شما هنگام تغییر شبکه هستند (وب سایت هر ارائه دهنده را برای جزئیات بررسی کنید). قبل از تعویض ، همیشه ایده خوبی است که برنامه تلفن فعلی خود را دوباره بخوانید و آن را با برنامه جدیدی که می خواهید مقایسه کنید.

اکنون که برنامه های قرارداد دو ساله از بین رفته است ، شما باید یک برنامه پرداخت تلفنی ماهانه را انتخاب کنید. قبلاً ، هنگامی که شما یک برنامه قرارداد دو ساله داشتید ، یک بار هزینه یارانه پرداخت می کردید ، و سپس تلفن کاملاً متعلق به شما بود. به عنوان مثال ، آیفون برای برنامه های دو ساله با AT&T و Verizon پیش از فسخ قرارداد ، 200 دلار پیش پرداخت برای شما داشت. این بیش از 500 دلار کمتر از قیمت خارج از قرارداد است. اگر برنامه جدیدی دریافت کنید اکنون این گزینه را ندارید.

نحوه عملکرد برنامه پرداخت ماهانه جدید شما در اینجا آمده است:

  • بدون پرداخت ماهانه قراردادی: تمام شرکت های بزرگ حمل و نقل طرح هایی را ارائه می دهند که پیش پرداخت آن کم یا بدون نیاز به پیش پرداخت است. در عوض ، شما در 24 ماه تمام قیمت تلفن خود را پرداخت خواهید کرد.
    • حرفه ای ها: تقریباً 0 دلار پیش پرداخت (هنگام امضا هنوز مجبور به پرداخت مالیات هستید) ، بدون قرارداد دو ساله ، هیچ هزینه ارتقا additional اضافی ، هزینه دستگاه کمتر.
    • موارد منفی: شما باید تمام قیمت تلفن خود را پرداخت کنید.

برخی از اپراتورها ، مانند T-Mobile ، برنامه های لیزینگ را نیز ارائه می دهند که در آن شما در طی 12 ماه کمتر از کل مبلغ تلفن اجاره شده خود را پرداخت می کنید و هنگام عرضه آن ، تلفن فوری را به روز می کنید. برنامه لیزینگ برای دوستداران آیفون است که هر ساله به جدیدترین و بهترین آیفون یا سامسونگ نیاز دارند. با دنبال کردن پیوندها ، در مورد برنامه های مختلف لیزینگ ارائه شده توسط T-Mobile ، Verizon و AT&T بیشتر بدانید.

از ارائه دهنده خدمات خود پیشنهادی دریافت کنید

دریافت پیشنهاد چند دقیقه طول می کشد. فقط با خرید یک تلفن می توانید در وب سایت هر اپراتور قیمت دریافت کنید. وقتی تلفن را انتخاب می کنید ، منویی با قیمت برنامه های مختلف خدمات ظاهر می شود. آنها تخمین ماهانه ای به شما می دهند ، اما مطمئن شوید که چاپ خوب برای هزینه های اضافی و سایر هزینه های پنهان را بخوانید.

اگر مطمئن نیستید کدام طرح مناسب شماست ، به بهترین پیشنهادات ارزان قیمت موجود نگاه کنید.

نکات پس انداز پول

پیشنهادات فعلی برای شرکتهای مخابراتی

مدت طولانی است که T-Mobile دلایل قانع کننده ای برای تغییر وضعیت به Un-operator ارائه داده است. شرکت قبل از تعویض مبلغ مشخصی از مانده مانده تلفن شما را به شرکت مخابراتی فعلی شما (یا اگر با Verizon باشید) و همچنین هزینه های فسخ زودرس را بر اساس قبض نهایی شما پرداخت خواهد کرد. همچنین می توانید اعتبار حساب را براساس ارزش بازار دستگاه تجارت واجد شرایط خود دریافت کنید.

Verizon طیف وسیعی از گزینه های تجاری را برای تغییر به Big Red ارائه می دهد. معامله از Verizon کار می کند ، مبلغی را برای تلفن فعلی به شما می دهد و این مبلغ برای پرداخت هزینه خاتمه زودرس شما در ارتباط با آن خط یا تلفن استفاده می شود. اگر صرافی به طور کامل هزینه سوئیچینگ را پوشش ندهد ، Big Red تفاوت را پوشش می دهد.

AT&T در حال حاضر تمام یا بخشی از هزینه پایان کار را پرداخت نمی کند ، اما اگر تلفن هوشمند فعلی خود را به یکی از برنامه های خود اضافه کنید ، کارت جایزه 250 دلاری برای شما ارسال می کند.

این ممکن است خوب به نظر برسد ، اما فکر نکنید اپراتورهای بی سیم فقط یک بسته پول به شما می دهند. شرکت های مخابراتی معمولاً هزینه معاملات زودرس شما را تا میزان مشخص و سپس تا چند صد دلار اضافی برای تجارت تلفن قدیمی شما پرداخت می کنند.

تلفن بخرید و با تلفن قدیمی خود تجارت کنید

بیشتر برنامه های تجاری چندین جلب دارند. اغلب شما دارند برای خرید و فروش تلفن قدیمی خود – و خرید تلفن جدید از اپراتور جدید خود. اگر می خواهید تلفن قدیمی خود را حفظ کنید ، قفل قفل را در نظر بگیرید. برای تحریک این تجارت ، اکثر شرکت ها از جدیدترین تلفن ها نهایت استفاده را می کنند. قیمت اکثر پرچمداران از 0 دلار به پایین است و بسته به تلفنی که با آن تجارت می کنید این اعتبار را تا 300 دلار ارائه می دهند. همچنین باید شماره خود را بارگذاری کرده و برنامه جدیدی را شروع کنید.

حساب قدیمی خود را فعال نگه دارید

در بیشتر موارد ، حساب شما باید فعال باشد تا شماره شما را به شرکت مخابراتی جدید تغییر دهد. شرکت های مخابراتی این فرآیند را “port-in” می نامند و این به این معنی است که شماره شما و همچنین اطلاعات تماس شما از ارائه دهنده قدیمی به ارائه دهنده جدید شما منتقل می شود و اگر تصور کنیم همه چیز خوب پیش می رود ، از تلفن قدیمی شما به تلفن جدیدتان

از این طرح قدیمی خارج شوید

پس از فعال کردن تلفن جدید ، برنامه موجود خود را لغو کنید. روند لغو زمانی شروع می شود که تلفن قدیمی خود را وارد فروشگاه شرکت مخابراتی بی سیم کرده و قرارداد خود را فسخ کنید. قبض نهایی دریافت خواهید کرد و (برای هر قرارداد خدمات دو ساله) هزینه فسخ زودهنگام پرداخت خواهید کرد. در برخی موارد ، بسته به اپراتور و تلفن ، “هزینه بازپرداخت” نیز برای تلفن پرداخت خواهید کرد که از 25 دلار تا 75 دلار متغیر است (Verizon در حال حاضر مبلغ 50 دلار را پرداخت می کند). این یک هزینه احمقانه است که منطقی نیست ، اما همه شرکت های اصلی حمل و نقل برای شارژ آن دور هم جمع شده اند ، بنابراین شما واقعاً نمی توانید از آن جلوگیری کنید.

از هزینه های فسخ زودهنگام خودداری کنید

روش هایی وجود دارد که می توانید از هزینه فسخ زود هنگام خود خارج شوید. این آسان نیست ، اما ممکن است از اینکه چرا یک دلیل خوب می تواند تعجب کنید ، تعجب کنید. به عنوان مثال ، اگر به مکانی بروید که تحت پوشش شرکت مخابراتی نباشد ، شما می توانید از هزینه فسخ زودهنگام چشم پوشی کنید. البته T-Mobile و Verizon هنگام معامله دستگاه خود ، مبلغ مشخصی از هزینه خاتمه شما را پرداخت می کنند (و AT&T کارت پاداش ارائه می دهد که می تواند به طور غیر مستقیم هزینه های فسخ را به شما جبران کند). فقط شماره خود را منتقل کنید ، سپس هنگامی که قبض نهایی خود را از شرکت مخابراتی قبلی خود دریافت کردید ، آن را به صورت آنلاین برای T-Mobile یا Verizon ارسال کنید. اطمینان حاصل کنید که ETF خود را در مدت زمان معقولی به اپراتور جدید خود ارائه دهید. در بعضی موارد ، ETF شما فقط 60 روز پس از فعال کردن تلفن جدید بهبود می یابد. و voila! شما از پرداخت ETF اجتناب کرده و یک تلفن جدید از شرکت مخابراتی دیگری دارید.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر