[ad_1]

اکنون ، سه سال پس از معرفی آیفون X ، آخرین مدل های اپل هنوز دکمه Home ندارند و احتمالاً دیگر هرگز نخواهند داشت – به استثنای قابل توجه آیفون SE جدید. اگر به تازگی از یک آیفون قدیمی مانند آیفون 8 یا 7 به روزرسانی کرده اید ، کمبود دکمه فیزیکی در جلو می تواند آزار دهنده باشد – مخصوصاً هنگام عکس گرفتن از عکس.

به همین دلیل است که ما اینجاییم. با توجه به تغییرات فیزیکی آیفون X و جدیدتر ، شما باید یاد بگیرید که چگونه عکس بگیرید. این راهنما ، مبتنی بر iOS 14 ، به شما نشان می دهد که چگونه از آیفون X و مدل های بعدی عکس بگیرید

با دکمه های فیزیکی عکس صفحه بگیرید

دکمه های آیفون X

مرحله 1: دکمه های مناسب را پیدا کنید – از آنجا که آیفون X دکمه صفحه اصلی ندارد ، باید دو دکمه پیدا کنید:

  • میزان صدا را زیاد کنید دکمه در سمت چپ است.
  • قفل کردن button دکمه بزرگی است که در سمت راست قرار دارد.

در ابتدا ممکن است این پیکربندی احساس خارجی داشته باشد ، اما شما به آن عادت خواهید کرد. ما قول می دهیم.

آیفون X
روندها وصل کننده Brenda / دیجیتال

مرحله 2: عکس بگیرید – مطبوعات میزان صدا را زیاد کنید و قفل کردن دکمه ها به طور همزمان

صفحه به مدت کوتاهی چشمک می زند و تصویر کوچکی از عکس صفحه ، همانطور که در بالا نشان داده شده است ، در گوشه پایین سمت چپ ظاهر می شود. اگر تلفن در حالت بی صدا نباشد ، صدای شاتر را نیز خواهید شنید.

تصویر کوچک سرانجام پس از چند ثانیه ناپدید می شود و عکس صفحه را در آن ذخیره می کند عکسهای صفحه آلبوم در عکسها. همچنین می توانید از انگشت خود برای کشیدن سریع آن استفاده کنید.

مرحله 3: عکس صفحه را ویرایش کنید – اگر تصویر کوچک تصویر را رد نکنید ، با لمس آن حالت برچسب گذاری بارگیری می شود. در اینجا می توانید ابزارهایی را برای حاشیه نویسی عکس صفحه انتخاب کنید ، رنگ حاشیه نویسی را انتخاب کنید ، حذف کنید ، یک راهنمای خط کش برای ترسیم خطوط مستقیم ، برش تصویر و موارد دیگر اضافه کنید.

برای فهرست ابزارهای اضافی مانند افزودن متن ، امضا ، استفاده از ذره بین و تنظیم میزان تیرگی ، روی دکمه بعلاوه در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید. همچنین می توانید یک حباب مربع ، دایره و متن اضافه کنید.

مرحله 4: پایان ویرایش عکس صفحه – پس از پایان کار ، روی ضربه بزنید انجام شده در گوشه بالا سمت چپ منو از پایین اسلاید می کند و چهار گزینه را ارائه می دهد: ذخیره در عکس ها، ذخیره در پرونده ها، عکس صفحه را حذف کنید، و امتناع.

عکسهای صفحه را مشاهده و به اشتراک بگذارید

اگر در ابتدا عکس صفحه را ویرایش نکردید ، در دوربین شما وجود دارد. برای به اشتراک گذاشتن ، موارد زیر را انجام دهید:

مرحله ی 1: باز کن عکسها.

گام 2: ضربه زدن عکسهای صفحه آلبوم

مرحله 3: عکس صفحه را که می خواهید به اشتراک بگذارید انتخاب کنید.

مرحله 4: ضربه زدن عنوان در گوشه پایین سمت چپ

اگر ابتدا تصویر کوچک عکس را لمس کردید ، می توانید عکسهای صفحه را در حالت برچسب گذاری به اشتراک بگذارید.

توجه داشته باشید که در هر زمان می توانید به حالت نشانه گذاری برگردید. اینگونه است:

مرحله ی 1: عکس صفحه را در دوربین خود لمس کنید.

گام 2: ضربه زدن ویرایش در گوشه بالا سمت راست

مرحله 3: ضربه زدن دکمه سه نقطه ای در گوشه سمت راست بالای صفحه بعدی واقع شده است.

مرحله 4: انتخاب کنید علامت گذاری در منوی بازشو

عکسهای تصادفی کمتر

با انتشار iOS 12 ، اپل برای جلوگیری از عکس های تصادفی صفحه تصحیح کرده است. مانند میزان صدا را زیاد کنید و قفل کردن ترکیب کلید برای عکسهای صفحه طراحی شده است ، برخی از کاربران هنگام دستیابی به دستگاه هایشان به طور تصادفی هر دو دکمه را فشار می دهند. به روزرسانی به جلوگیری از عکسبرداری از صفحه سهوی کمک می کند ، اما فقط در صورت خاموش بودن صفحه نمایش.

با AssistiveTouch عکس صفحه بگیرید

نحوه فعال سازی AssistiveTouch

با AssistiveTouch می توانید اقدامات مبتنی بر لمس پیشرفته تری را انجام دهید. این شامل فشار دادن ، فعال کردن 3D Touch یا کشیدن انگشت با چند انگشت است. در اینجا نحوه روشن کردن آن آورده شده است:

مرحله ی 1: باز کن تنظیمات و ضربه بزنید دسترسی.

گام 2: ضربه زدن ضربه زدن.

مرحله 3: ضربه زدن تماس کمکی.

مرحله 4: سوییچ را لمس کنید تماس کمکی تا روشن شود.

نحوه استفاده از AssistiveTouch برای عکسهای صفحه

وقتی AssistiveTouch را روشن می کنید ، اکنون باید یک دکمه شفاف در پایین سمت راست صفحه مشاهده کنید. روی آن ضربه بزنید و منویی با پنج دسته نمایش داده می شود: مرکز اطلاع رسانی، دستگاه، مرکز کنترل، شخصی سازی شده، و اشارات.

مرحله ی 1: ضربه زدن دکمه AssistiveTouch.

گام 2: ضربه زدن دستگاه در منوی بازشو

مرحله 3: ضربه زدن | بیشتر در منوی بعدی

مرحله 4: ضربه زدن عکس صفحه.

همانند عکس گرفتن از صفحه با دکمه های فیزیکی ، صفحه چشمک می زند و صدای شاتر را می شنوید. یک تصویر بند انگشتی برای چند ثانیه در گوشه پایین سمت چپ ظاهر می شود.

نحوه ویرایش AssistiveTouch

اگر می خواهید منو را سفارشی کنید ، بنابراین عکس صفحه این ابزار به راحتی در دسترس است ، موارد زیر را انجام دهید:

مرحله ی 1: باز کن تنظیمات و ضربه بزنید دسترسی.

گام 2: ضربه زدن ضربه زدن.

مرحله 3: ضربه زدن تماس کمکی.

مرحله 4: ضربه زدن منوی سطح بالا را سفارشی کنید.

مرحله 5: شش آیکون وجود دارد که می توانید برای شخصی سازی منو خود استفاده کنید. برای افزودن دکمه می توانید از علامت بعلاوه استفاده کنید ، سپس فشار دهید جدید همانطور که در بالا نشان داده شده.

مرحله 6: برای دسترسی به لیستی از ویژگی هایی که می توانید اضافه کنید ، روی جدید ضربه بزنید. این لیست شامل عکس صفحه و سایر اقدامات است.

عکسهای صفحه را مشاهده ، ویرایش و به اشتراک بگذارید

عکسهای صفحه به طور خودکار در همان مکان ذخیره می شوند ، چه آنها را با استفاده از دکمه های Assistive Touch یا فیزیکی بگیرید. تلفن شما تمام عکسهای صفحه را در آلبوم های عکس ذخیره می کند عکسهای صفحه پوشه – به خاطر داشته باشید که تلفن شما حتی عکسهای صفحه دور انداخته شده را ذخیره می کند. یک عکس صفحه ذخیره شده را لمس کنید تا تصویر را برش دهید ، بزرگ کنید یا برچسب گذاری کنید و سپس آن را در رسانه های اجتماعی یا پیام های متنی به اشتراک بگذارید.

اگر نکات و ترفندهایی برای تسلط بر آیفون X یا سایر دستگاه های جدید می خواهید ، به نکات و ترفندهای ما برای آیفون X مراجعه کنید. ما حتی هک هایی برای بهبود تجربه شما با iPhone 11 یا 11 Pro داریم.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر