چگونه صفحه اصلی خود را بر روی iPhone خود سازماندهی کنیم


سیستم عامل iOS تلفن همراه IOS همیشه روش های انعطاف پذیر زیادی را برای سازماندهی برنامه ها ارائه داده است تا بتوانید به راحتی به مواردی که بیشتر از همه استفاده می کنید دسترسی داشته باشید و همچنین مواردی را که دوست دارید نگه دارید اما فقط گاه به گاه استفاده کنید به موقع ، دسترسی آسان با انتشار iOS 14 ، اپل کتابخانه برنامه جدیدی را ارائه داد که روش های جدیدی را برای سازماندهی آیکون برنامه های شما فراهم می کند. ما با ویژگی های جدید منحصراً برای iOS 14 شروع می کنیم ، اما حتی اگر هنوز هم آن را ارتقا ندهید ، باز هم می توانید از رابط کاربری پیشرفته و کاربردی iOS 13 بهره مند شوید.

پیشنهادات مرتبط با Cyber ​​Monday:

نحوه استفاده از کتابخانه برنامه ها در iOS 14

iOS 14 جدید اولین بار در کتابخانه برنامه ایجاد می کند ، فضای جدیدی که پس از عبور از آخرین صفحه صفحه اصلی ظاهر می شود. این به طور خودکار تمام برنامه های شما را در قسمت های باز در یک صفحه قابل پیمایش سازمان می دهد. با کتابخانه برنامه ، تقریباً همه چیز در یک نگاه است ، به شما امکان می دهد از این صفحه به همه برنامه های تلفن خود دسترسی داشته باشید بدون اینکه مجبور شوید صفحه های برنامه خود را به راحتی بکشید. درعوض ، برنامه های شما از قبل در پوشه هایی از جمله برنامه پیشنهادها تنظیم شده اند که Siri مشخص کرده است شما به احتمال زیاد براساس زمان روز ، مکان و سایر عوامل الگوریتمی دستگاه که ممکن است با گذشت زمان تغییر کنند ، می خواهید. قسمتهای گروه به یک مکان ثابت اختصاص داده نمی شوند ، اما موقعیت ها را براساس برنامه هایی که در حال حاضر بیشتر از همه استفاده می کنید تغییر دهید.

پوشه های دیگر ممکن است شامل موارد جدید ، اجتماعی ، برنامه های کاربردی ، بهره وری و مالی ، خلاقیت ، اطلاعات و مطالعه ، مسافرت ، سرگرمی ، خرید و غذا و بهداشت و تناسب اندام و سایر دسته های متناسب با برنامه های خاص شما در تلفن شما باشد. . گروه بندی آیکون های بزرگ و کوچک تا حد امکان برنامه های کاربردی را نشان می دهد. روی نماد بزرگ ضربه بزنید و این برنامه را راه اندازی می کند. روی گروه کوچک چهار نماد ضربه بزنید و کل قسمت را باز می کند تا انتخاب کنید کدام برنامه را می خواهید راه اندازی کنید.

کتابخانه برنامه همچنین دارای ویژگی جستجو است ، بنابراین اگر بلافاصله متوجه برنامه خود نشوید ، می توانید با کشیدن آن به پایین صفحه ، آن را جستجو کنید. کتابخانه برنامه به شما امکان می دهد تا برنامه ها و کل صفحات برنامه را حذف کنید تا صفحه اصلی رقیق شود تا بتوانید هنگام جستجو برای برنامه مورد نظر ، میزان ضربه زدن و کشیدن را کاهش دهید.

در مقابل ، می توانید هر برنامه دیگری را از کتابخانه برنامه به صفحه یا صفحه اصلی اضافه کنید ، اگر دیگر موجود نباشد. فقط کافی است ضربه بزنید و نگه دارید تا منو را ببینید ، سپس ضربه بزنید افزودن به صفحه اصلی. برای افزودن برنامه ها به کتابخانه برنامه ها ، ضربه بزنید و نگه دارید ، سپس روی ضربه بزنید به کتابخانه برنامه بروید. وقتی برنامه ای را به کتابخانه برنامه اضافه می کنید ، اپل برخلاف iOS 13 که پوشه های خود را مشخص می کنید ، آن را در جعبه سمت راست قرار می دهد.

اگر واقعاً هیجان زده هستید ، می توانید تمام صفحات برنامه را از صفحه اصلی حذف کنید تا همه برنامه ها را در کتابخانه برنامه تلفیق کنید. روی هر صفحه در صفحه اصلی ضربه بزنید و نگه دارید تا برنامه ها جابجا شوند و سپس روی نشانگر نقطه چین در پایین صفحه ضربه بزنید. این نشان می دهد ویرایش صفحات صفحه ای که در آن می توانید به جای اینکه آیکون های جداگانه برنامه را انتخاب کنید ، یک صفحه کامل را انتخاب کنید. صفحه هایی را که حذف می کنید ناپدید می شوند ، اما برنامه ها در کتابخانه برنامه های شما باقی می مانند. اما نگران نباشید ، می توانید با فشار دادن مجدد نشانگر صفحه و انتخاب مجدد صفحاتی که برداشته اید ، به راحتی می توانید این صفحات کامل را بازیابی کنید.

البته ، شما نیازی به استفاده از کتابخانه برنامه ندارید. اگر سیستم مبتنی بر پوشه iOS 13 خود را دارید و برای شما مناسب است ، نیازی به تغییر چیزی ندارید.

نحوه بارگیری مستقیم برنامه ها در کتابخانه برنامه ها

بارگیری برنامه ها از App Store یکی از بهترین قسمت ها در مورد داشتن آیفون است. وقتی برنامه ها را در iOS 14 بارگیری می کنید ، آنها همچنان در صفحه اصلی بارگذاری می شوند – مگر اینکه ترجیح دهید صفحه اصلی را دور بزنید و مستقیماً به کتابخانه برنامه بروید. در تنظیمات ، روی ضربه بزنید صفحه اصلی و بررسی کنید که آیا می خواهید برنامه جدید در کتابخانه برنامه و در صفحه اصلی یا فقط در کتابخانه برنامه نشان داده شود. همچنین می توانید نمادهای اعلان را روی نمادهای کتابخانه برنامه نمایش دهید. با این حال ، آیکون های برنامه همیشه در کتابخانه برنامه ظاهر می شوند.

حتما بخوانید:
معرفی ویژگی های بهترین دفتر برای جزوه نویسی

نحوه استفاده از پوشه ها

پوشه ها یکی از ساده ترین و مثرترین روش ها برای پاک کردن نامرتب از صفحه آیفون شما هستند ، و در iOS 13 و iOS 14 به طور مشابه کار می کنند. برای قرار دادن برنامه های خود در حالت ویرایش ، فقط روی یک نماد ضربه بزنید و صبر کنید تا همه آیکون ها حرکت می کنند و کمی X در گوشه سمت چپ بالا نشان می دهند. سپس می توانید هر انگشتی را با انگشت خود به دور صفحه حرکت دهید. در iPhone X و جدیدتر ضربه بزنید انجام شده. در iPhone 8 و نسخه های قبلی ، آن را فشار دهید در خانه دکمه برای ذخیره مکان جدید.

اگر تلفن شما از قابلیت 3D یا Haptic Touch پشتیبانی می کند ، می توانید روی آن ضربه بزنید و نگه دارید تا زیر منویی را که می توانید انتخاب کنید ، ببینید صفحه اصلی را ویرایش کنید برای انتقال برنامه یا برنامه را حذف کنید برای خلاص شدن از آن. در iOS 14 ، اگر این لمس را برای مدت زمان یک ثانیه بیشتر حفظ کنید ، نماد به طور خودکار کش می رود.

یکی از راه های انتقال برنامه ها به پوشه ها ، قرار دادن آنها روی یکدیگر است که به طور خودکار یک پوشه جدید ایجاد می کند که شامل هر دو برنامه است. سپس روی صفحه کلید ضربه بزنید و از آن برای نامگذاری پوشه جدید استفاده کنید ، که به شما کمک می کند تمام نمادها و برنامه های دائمی آن را شناسایی کنید. به پوشه نامی مناسب و مفید دهید تا بتوانید به راحتی از محتوای آن مطلع شوید – یا از صفحه کلید Emoji برای ارائه تصویری استفاده کنید. ممکن است پوشه هایی با برنامه برای عکاسی ، طراحی ، تناسب اندام یا بازی بخواهید – توضیحات یک کلمه ای یا شکلک ها برای دسته خاصی از برنامه ها به خوبی کار می کنند.

پس از تنظیم پوشه ، می توانید برنامه های بیشتری را به داخل آن بکشید. پوشه ها می توانند چندین صفحه نمایش داشته باشند. اگر مجموعه برنامه های شما از کنترل خارج شده باشد ، ممکن است بخواهید این پروژه را به صورت مرحله ای و با مرتب سازی دسته بندی جداگانه برنامه ها به ترتیب انجام دهید.

نحوه حذف و بارگیری مجدد برنامه ها

حذف برنامه های غیرضروری همیشه یک راه حل خوب است. اگر صدها برنامه دارید ، موارد بسیاری وجود دارد که به ندرت یا هرگز استفاده نمی کنید ، از شر آنها خلاص شوید. حتی ممکن است برخی از آنها عملیات پس زمینه را انجام دهند که باتری شما را خالی می کند. برای حذف یک برنامه iPhone ، فقط روی نماد برنامه ضربه بزنید و نگه دارید تا همه شروع به حرکت کنند ، سپس در گوشه بالا سمت چپ X را بزنید و ضربه بزنید حذف. برای iOS 14 ، اپل X را با علامت منفی (-) در بالا سمت چپ جایگزین کرد ، اما این همان روش است. اگر فکر می کنید در آینده دوباره از این برنامه استفاده می کنید و نمی خواهید داده های مربوطه را حذف کنید ، به اینجا بروید تنظیمات> عمومی> ذخیره سازی iPhone و برنامه مورد نظر را انتخاب کنید ، سپس روی ضربه بزنید برنامه را بارگیری کنید بجای برنامه را حذف کنید.

اگر هرگز نیاز به استفاده مجدد از این برنامه دارید ، هر زمان که بخواهید می توانید دوباره آن را از App Store بارگیری کنید. برنامه هایی که قبلاً بارگیری یا خریداری کرده اید ممکن است داشته باشند بگیر یا یک نماد ابر در کنار آنها در App Store برای بارگیری وجود دارد. برای بارگیری مجدد برنامه ای که در هر زمان از دستگاه استفاده کرده اید می توانید کل سابقه خرید خود را مرور کنید. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات> نام کاربری> iTunes و App Store> Apple ID> Apple ID View> سابقه خرید. شاید لازم باشد Apple ID یا رمز ورود خود را وارد کنید. در آنجا همه برنامه هایی را که بارگیری کرده اید ، به ترتیب زمانی ، خواه پولی و رایگان خواهید دید. مطبوعات دوره زمانیو می توانید تمام برنامه هایی را که سال استفاده کرده اید پیدا کنید و همه برنامه هایی را که پاک کرده اید دوباره بارگیری کنید. در iOS 14 ، این کمی متفاوت عمل می کند. ضربه زدن تنظیمات> رسانه و خریدها> سابقه خرید برای بدست آوردن این اطلاعات

حتما بخوانید:
اقدامات قبل از بلفاروپلاستی جراحی پلک بورد تخصصی جراحی گوش ، گلو و بینی دکتر علیرضا پورصیرفی

نحوه سازماندهی برنامه ها در صفحه نمایش های خانگی و ایستگاه docking

حتی بعد از اینکه همه برنامه های خود را در پوشه های مناسب مرتب کردید ، باز هم می توانید چند صفحه پر از برنامه دریافت کنید. همانطور که در بالا توضیح داده شد ، کتابخانه جدید iOS 14 برای iOS 14 می تواند به سرعت این مشکل را برطرف کند ، اما هنوز هم می توانید به ترتیب پوشه قدیمی بچسبید تا پوشه های خود را به روشی راحت سازماندهی کنید. در صفحه جلو ، ممکن است بخواهید بیشترین دسترسی به برنامه ها یا برنامه های پیش فرضی را که اپل شامل می شود داشته باشید. روش دیگر ، شما می توانید به سادگی صفحه نمایش های جداگانه یا بخشی از صفحه ها را به دسته های خاصی از برنامه ها اختصاص دهید. کتابخانه برنامه iOS 14 می تواند این کار را برای شما انجام دهد ، اما ممکن است در نحوه نامگذاری پوشه ها و آنچه در آنها است اختیار بیشتری داشته باشید.

با کشیدن نماد به لبه ، می توانید آیکون ها را به موقعیت های مختلف منتقل کنید یا آنها را به صفحه دیگری منتقل کنید تا به صورت خودکار حرکت کند. هنگام جابجایی برنامه ها روی صفحه ، مجبور نیستید آنها را یک باره انجام دهید. می توانید نمادی را هنگام حرکت لمس کرده و نگه دارید و سپس کشیدن آن را شروع کنید. هنگامی که شروع به انتقال آن کردید ، می توانید با انگشت دیگر روی برنامه های دیگر ضربه بزنید تا آنها را به صفحه یا پوشه دیگری منتقل کنید.

بیایید در مورد ایستگاه متصل در پایین تلفن فراموش نکنیم. اپل برنامه های خاصی را قرار می دهد که فکر می کند اکثر مردم همیشه از آنها در دسترس ترین مکان استفاده می کنند ، اما شما می توانید برنامه ها را برای همه برنامه های مورد علاقه خود در داک مرتب کنید.

حرکت در میان صفحات مختلف برنامه آسان است – یک نقطه روشن در نشانگر صفحه نقطه دار بالای حوض مشاهده خواهید کرد. این سگ به شما می گوید در کدام صفحه هستید و می توانید به صفحات مختلف بروید یا صفحات جدید ایجاد کنید. اگر نقطه هایی را در کنار نقطه روشن مشاهده کردید ، می توانید یک برنامه را در سمت راست صفحه بکشید تا آن را به صفحه بعدی منتقل کنید یا برای دیدن برنامه های موجود در آن صفحه را به سمت چپ بکشید. اگر نقطه هایی را در کنار نقطه روشن مشاهده نکنید ، وقتی یک برنامه را به سمت راست بکشید ، صفحه جدیدی ایجاد می کنید. بهتر است کمی در قسمت پایین صفحه خود جا بگذارید زیرا به شما امکان می دهد بدون تغییر ساختار ساختار برنامه های خود را از نو مرتب کنید ، به شما فضا برای آزمایش برنامه های جدید می دهد که بعداً می توانید حذف کنید و ظاهری یکپارچه به شما می دهد. .

چگونه می توان برنامه ها را جستجو کرد

جستجوی مستقیم برنامه های خاص به شما امکان می دهد آنها را به سرعت پیدا کنید. برای شروع جستجو ، از مرکز صفحه به سمت پایین بکشید. می توانید نام یک برنامه خاص یا یک دسته کلی را جستجو کنید. به عنوان مثال ، اگر به دنبال “ویدیو” هستید ، می توانید برنامه دوربین را به همراه سایر برنامه های ویدیویی که از کلمات کلیدی برنامه نویس استفاده می کنند ، پیدا کنید. این یک ویژگی مفید است زیرا به این معنی است که برای یافتن سریع آنها نیازی نیست تمام نام های خاص برنامه های خود را بخاطر بسپارید. اگر برنامه های خود را براساس رنگ یا نام تنظیم کنید ، جستجو به ویژه مفید است. iOS 14 به شما امکان می دهد همانطور که توضیح داده شد به سرعت کتابخانه برنامه را جستجو کنید. اگر از صفحه خود بارگیری کنید ، iOS 14 شما را به پیشنهادات Siri هدایت می کند یا به شما اجازه می دهد یک عبارت جستجو وارد کنید.

نحوه تنظیم طرح پیش فرض برنامه

همیشه می توانید با بازگرداندن آیفون به طرح اولیه پیش فرض ، کار را از ابتدا شروع کنید. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات> عمومی> بازنشانی> بازنشانی طرح صفحه اصلی> بازنشانی صفحه اصلی، و می توانید با یک تخته سنگ تمیز شروع کنید. بعداً همه برنامه هایی را که بارگیری کرده اید نیز مشاهده خواهید کرد. کنترل های iOS 13 و iOS14 یکسان است.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesViagrakameralı su tesisatçısıİş Bankası Kredi Ertelemegercekhoca.orggates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul